Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Jong AZ - FC Oss ()

Beoordeel

Jong AZ   FC Oss
Jasper Schendelaar -
Léon Bergsma -
Owen Wijndal   24': ASSIST -
Calvin Stengs   81' -
Vince Gino Dekker   60' -
Justin Bakker -
Ferdy Druijf   24' -
Kenzo Goudmijn -
Peer Koopmeiners   65'   75' -
Tijani Reijnders -
Richard Sedláček -
Jamie Jacobs   60' -
Des Kunst   75' -
Mees Kaandorp   81' -
 
Nick Olij -
Niels Fleuren -
Norichio Nieveld   66': ASSIST -
Dean van der Sluys -
Maikel Verkoelen -
Huseyin Dogan   38'   66'   87' -
Lion Kaak -
Philippe Rommens   63' -
Bryan Smeets   30' -
Rick Stuy van den Herik   38': ASSIST -
Ragnar Oratmangoen   30': ASSIST -
Delano Ladan   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

87   Huseyin Dogan
Delano Ladan
81   Calvin Stengs
Mees Kaandorp
75   Peer Koopmeiners
Des Kunst
66   Doelpunt van Huseyin Dogan (Norichio Nieveld)
65   Gele kaart voor Peer Koopmeiners
63   Gele kaart voor Philippe Rommens
60   Vince Gino Dekker
Jamie Jacobs
38   Doelpunt van Huseyin Dogan (Rick Stuy van den Herik)
30   Doelpunt van Bryan Smeets (Ragnar Oratmangoen)
24   Doelpunt van Ferdy Druijf (Owen Wijndal)
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 4-0 NEC NEC Jong Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 FC Twente FC Twente Den Bosch - FC Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 Jong PSV Jong PSV RKC - Jong PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 FC Oss FC Oss Jong AZ - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 13 30
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 13 29
3. Den Bosch Den Bosch 13 28
4. FC Twente FC Twente 13 26
5. Almere City Almere City 13 26
6. FC Oss FC Oss 13 24
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 13 21
8. NEC NEC 13 21
9. Cambuur Cambuur 13 20
10. Jong Ajax Jong Ajax 13 19
Topschutters

Geen doelpunten