Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

RKC - Jong PSV ()

Beoordeel

RKC   Jong PSV
Ingo van Weert -
Emil Hansson   14': ASSIST   52'   83' -
Hans Mulder   75' -
Paul Quasten   83': ASSIST -
Kevin Vermeulen   74' -
Darren Maatsen   57' -
Dylan Seys   86'   14' -
Jari Koenraad   57' -
Melle Meulensteen -
Jordy Zielschot -
Ezra Walian   69'   57' -
Roland Bergkamp   57' -
Nikki Baggerman   74' -
 
Yanick van Osch -
Dirk Abels -
Armando Obispo -
Laros Duarte -
Ramon Pascal Lundqvist   31': PENALTY   39': ASSIST -
Dante Rigo   5': ASSIST   46' -
Joël Piroe   17'   53'   80' -
Jordan Teze   17': ASSIST -
Matthias Verreth -
Cody Mathès Gakpo   58'   5'   39'   53': ASSIST -
Marlon Frey   46' -
Amar Ćatić   80' -
Baggio Wallenburg   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

86   Gele kaart voor Dylan Seys
83   Doelpunt van Emil Hansson (Paul Quasten)
80   Joël Piroe
Amar Ćatić
75   Gele kaart voor Hans Mulder
74   Kevin Vermeulen
Nikki Baggerman
69   Gele kaart voor Ezra Walian
58   Gele kaart voor Cody Mathès Gakpo
57   Jari Koenraad
Ezra Walian
57   Darren Maatsen
Roland Bergkamp
53   Doelpunt van Joël Piroe (Cody Mathès Gakpo)
52   Doelpunt van Emil Hansson
46   Dante Rigo
Marlon Frey
39   Doelpunt van Cody Mathès Gakpo (Ramon Pascal Lundqvist)
31   Doelpunt van Ramon Pascal Lundqvist
17   Doelpunt van Joël Piroe (Jordan Teze)
14   Doelpunt van Dylan Seys (Emil Hansson)
5   Doelpunt van Cody Mathès Gakpo (Dante Rigo)
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 4-0 NEC NEC Jong Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 FC Twente FC Twente Den Bosch - FC Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 Jong PSV Jong PSV RKC - Jong PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 FC Oss FC Oss Jong AZ - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. Den Bosch Den Bosch 21 46
2. FC Twente FC Twente 21 44
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 21 42
4. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 21 40
5. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 21 35
6. FC Oss FC Oss 21 34
7. Jong PSV Jong PSV 21 34
8. Jong Ajax Jong Ajax 21 32
9. Cambuur Cambuur 21 32
10. RKC RKC 21 29
Topschutters
  Speler Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 18
2. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
3. AZ Alkmaar Druijf 15
4. FC Oss Dogan 14
5. Venema 11
6. FC Twente Boere 9
7. NEC Braken 9
8. PSV Gakpo 9
9. Jong PSV Piroe 9
10. NEC Ouadri 9