Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - AD Alcorcon ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 2986
   Einde 
90+7

Gele kaart voor Juan Muñiz Gallego

90+6

Gele kaart voor Antonio Campillo Medina

89

Gele kaart voor Carlos Pita González

48

Doelpunt van Borja Galán González (Albert Dorca Maso)


Jouw oordeel?

RUST
Lugo - AD Alcorcon: 0-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

31

Gele kaart voor Laureano Sanabria Ruiz

1

Lugo-AD Alcorcon: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 18:00 Eupen Eupen 0-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
2.70 3.60 2.50
 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 KV Oostende KV Oostende
2.15 3.45 3.50
 20:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 0-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
3.65 3.60 2.00
 20:30 Moeskroen Moeskroen 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
1.67 3.95 5.30
1e klasse BUnibet
 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-0 Roeselare Roeselare
1.62 3.70 4.85
 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 0-0 Union SG Union SG
1.49 4.05 5.90
BundesligaBetfirst
 15:30 Bayern München Bayern München 0-0 Hertha Berlin Hertha Berlin
1.21 7.00 15.50
 15:30 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 0-0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
2.85 3.35 2.60
 15:30 Freiburg Freiburg 0-0 FC Augsburg FC Augsburg
2.25 3.40 3.35
 15:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0-0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
1.87 3.60 4.50
 18:30 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 0-0 1.FC Nürnberg 1.FC Nürnberg
1.80 3.75 4.75
Premier LeagueBetfirst
 13:30 Burnley Burnley 0-0 Tottenham Tottenham
5.65 3.95 1.69
 16:00 Bournemouth Bournemouth 0-0 Wolverhampton Wolverhampton
2.85 3.35 2.65
 16:00 Newcastle United Newcastle United 0-0 Huddersfield Town Huddersfield Town
1.87 3.40 5.15
 18:30 Leicester City Leicester City 0-0 Crystal Palace Crystal Palace
2.25 3.30 3.55
Ligue 1Betfirst
 17:00 PSG PSG 0-0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
1.23 6.95 11.75
 20:00 Amiens Amiens 0-0 Nice Nice
2.70 2.95 2.95
 20:00 Guingamp Guingamp 0-0 Angers Angers
2.55 3.10 3.05
Serie ABetfirst
 15:00 Torino Torino 0-0 Atalanta Atalanta
3.15 3.30 2.40
 20:30 Frosinone Frosinone 0-0 AS Roma AS Roma
6.45 4.40 1.53
Nederlandse EredivisieBetfirst
 18:30 Utrecht Utrecht 0-0 Excelsior Excelsior
1.34 5.30 8.50
 19:45 Zwolle Zwolle 0-0 De Graafschap De Graafschap
1.56 4.25 5.75
 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 0-0 Heerenveen Heerenveen
2.80 3.70 2.35
 20:45 NAC NAC 0-0 FC Groningen FC Groningen
3.50 3.45 2.10
Primeira LigaBetfirst
 16:30 Feirense Feirense 0-0 Moreirense Moreirense
3.90 3.30 2.05
 19:00 Portimonense Portimonense 0-0 CD Aves CD Aves
2.20 3.30 3.50
 21:30 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 0-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
3.35 2.95 2.45
Scottish Premier LeagueBetfirst
 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 0-0 Aberdeen Aberdeen
 16:00 Hearts Hearts 0-0 Saint Mirren Saint Mirren
 16:00 Livingston Livingston 0-0 Kilmarnock Kilmarnock
Primera DivisionBetfirst
 13:00 Getafe Getafe 0-0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
1.74 3.55 5.45
 16:15 Sevilla Sevilla 0-0 Barcelona Barcelona
3.70 4.05 1.95
 18:30 Alaves Alaves 0-0 Celta De Vigo Celta De Vigo
2.35 3.30 3.25
 20:45 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 0-0 SD Eibar SD Eibar
2.15 3.20 3.90
2. BundesligaBetfirst
 13:00 1. FC Köln 1. FC Köln 0-0 Sandhausen Sandhausen
1.40 4.65 7.75
 13:00 FC St. Pauli FC St. Pauli 0-0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
2.45 3.20 3.00
 13:00 Darmstadt 98 Darmstadt 98 0-0 Dynamo Dresden Dynamo Dresden
2.45 3.25 2.95
 13:00 VfL Bochum VfL Bochum 0-0 Holstein Kiel Holstein Kiel
2.30 3.45 3.00
The ChampionshipBetfirst
 16:00 Birmingham City Birmingham City 0-0 Blackburn Blackburn
 16:00 Brentford Brentford 0-0 Hull City Hull City
 16:00 Leeds United Leeds United 0-0 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 0-0 QPR QPR
 16:00 Millwall Millwall 0-0 Preston North End Preston North End
 16:00 Norwich City Norwich City 0-0 Bristol City Bristol City
 16:00 Reading Reading 0-0 Rotherham United Rotherham United
 16:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Swansea Swansea
 16:00 Stoke City Stoke City 0-0 Aston Villa Aston Villa
 16:00 Wigan Wigan 0-0 Ipswich Town Ipswich Town
 18:30 West Bromwich West Bromwich 0-0 Sheffield United Sheffield United
Serie BBetfirst
 15:00 Cremonese Cremonese 0-0 Ascoli Ascoli
2.00 2.95 4.50
 15:00 Perugia Perugia 0-0 Cosenza Cosenza
2.00 3.00 4.25
 15:00 Brescia Brescia 0-0 Crotone Crotone
1.91 3.30 4.30
 15:00 Cittadella Cittadella 0-0 Lecce Lecce
2.20 3.05 3.55
 15:00 Pescara Pescara 0-0 Calcio Padova Calcio Padova
1.91 3.10 4.65
 15:00 Carpi Carpi 0-0 Spezia Spezia
3.90 3.25 2.00
 18:00 Foggia Foggia 0-0 Benevento Benevento
2.90 3.00 2.60
Segunda LigaBetfirst
 12:00 FC Famalicao FC Famalicao 0-0 CD Mafra CD Mafra
1.71 3.50 5.15
 16:00 Oliveirense Oliveirense 0-0 Leixões Leixões
2.70 3.00 2.80
 18:00 Penafiel Penafiel 0-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
2.05 3.15 3.75
Scottish ChampionshipBetfirst
 16:00 Ayr United Ayr United 0-0 Dunfermline Dunfermline
 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 0-0 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 16:00 Falkirk Falkirk 0-0 Dundee United Dundee United
 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 0-0 Ross County FC Ross County FC
 16:00 Queen of the South Queen of the South 0-0 Alloa Athletic Alloa Athletic
Segunda DivisionBetfirst
 16:00 Albacete Albacete 0-0 Real Oviedo Real Oviedo
2.35 3.00 3.40
 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Cádiz CF Cádiz CF
4.00 2.90 2.20
 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas
2.30 2.95 3.60
 20:30 Osasuna Osasuna 0-0 Real Zaragoza Real Zaragoza
1.77 3.45 5.15
Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Cádiz CF - Reus Deportiu
10/11 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-3 Osasuna Osasuna Extremadura UD - Osasuna
10/11 18:00 Lugo Lugo 0-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Lugo - AD Alcorcon
10/11 20:30 Deportivo Deportivo 4-0 Real Oviedo Real Oviedo Deportivo - Real Oviedo
10/11 20:30 Elche CF Elche CF 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Elche CF - UD Las Palmas
11/11 12:00 Granada Granada 0-0 Numancia Numancia Granada - Numancia
11/11 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-0 Almeria Almeria Rayo Majadahonda - Almeria
11/11 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Mallorca - Córdoba CF
11/11 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-2 Malaga Malaga Sporting Gijon - Malaga
11/11 20:00 Tenerife Tenerife 0-0 Albacete Albacete Tenerife - Albacete
12/11 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37