Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sporting Gijon - Real Mallorca ()

El Molinón
Spanje Gijón
Toeschouwers: 18170

Beoordeel

Sporting Gijon   Real Mallorca
Diego Mariño -
Jean-Sylvain Babin -
André Geraldes de Barros -
Mathieu Peybernes -
Robin Lod   55' -
Cristian Salvador González -
Nick Blackman   58'   69' -
Carlos Carmona Bonet   49'   79' -
Uroš Đurđević -
Carlos Cordero Pérez -
Ignacio Méndez Navia Fernández   65' -
Álvaro Traver Navarrete   55' -
Pablo Pérez Rodríguez   69' -
Álvaro José Jiménez Guerrero   79' -
 
Rodriguez Manolo Reina -
Francisco Javier Campos Coll -
Francisco Gámez López   33'   60' -
Antonio José Raillo Arenas   85' -
Juan Sastre Vanrell   62' -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   79' -
Salvador Sevilla López -
Pablo Valcarce Vidal   68' -
Lago JúniorWakalibille -
Alejandro López de Groot -
Marc Pedraza Sarto   82' -
Pervis Josué Estupiñán Tenorio   60' -
Sergio Buenacasa Alba   68' -
Abdon Prats Bastidas   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/12 21:00 Malaga Malaga 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Malaga - Cádiz CF
15/12 16:00 Granada Granada 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
15/12 18:00 Numancia Numancia 1-2 Albacete Albacete Numancia - Albacete
15/12 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Reus Deportiu - Córdoba CF
15/12 20:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Sporting Gijon - Real Mallorca
16/12 12:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-3 Elche CF Elche CF Rayo Majadahonda - Elche CF
16/12 16:00 Osasuna Osasuna 2-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Osasuna - AD Alcorcon
16/12 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-1 Tenerife Tenerife UD Las Palmas - Tenerife
16/12 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Extremadura UD - Gimnàstic Tarragona
16/12 20:00 Almeria Almeria 1-1 Lugo Lugo Almeria - Lugo
16/12 20:30 Deportivo Deportivo 3-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Deportivo - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 27 51
2. Albacete Albacete 27 50
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37