Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

UD Las Palmas - Osasuna ()

Betfirst

Beoordeel

UD Las Palmas   Osasuna
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
(Juan Torres Ruiz) Cala   9' -
Daniel Castellano Betancor -
Éric Curbelo de la Fe   58' -
Fidel Chaves de la Torre   11'   31'   67' -
Gabriel Penalba   59' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   84'   33': ASSIST   86' -
David Timor Copoví   11': ASSIST -
Rubén Castro Martín -
Rafael Mir Vicente   33'   75' -
Álvaro Lemos Collazo   82'   67' -
Sergio Ezequiel Araujo   75' -
Jerónimo Figueroa Cabrera   86' -
 
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Rubén García Santos   85' -
Inigo Perez Soto   30'   67' -
Francisco Mérida Pérez   44'   53' -
Roberto Torres Morales   90'   53': ASSIST -
David García Zubiría -
Juan Villar Vázquez   74' -
Ignacio Vidal Miralles   76' -
Brandon Thomas Llamas   67' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco   74' -
Enrique Barja Afonso   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
11/01 21:00 Cádiz CF Cádiz CF 0-0 Granada Granada Cádiz CF - Granada
12/01 16:00 Albacete Albacete 1-1 Sporting Gijon Sporting Gijon Albacete - Sporting Gijon
12/01 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 4-1 Osasuna Osasuna UD Las Palmas - Osasuna
12/01 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Numancia Numancia Reus Deportiu - Numancia
12/01 20:30 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
12/01 20:30 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Deportivo Deportivo Real Mallorca - Deportivo
13/01 12:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Córdoba CF - Rayo Majadahonda
13/01 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-0 Almeria Almeria AD Alcorcon - Almeria
13/01 18:00 Lugo Lugo 1-1 Extremadura UD Extremadura UD Lugo - Extremadura UD
13/01 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-2 Malaga Malaga Real Zaragoza - Malaga
13/01 20:00 Elche CF Elche CF 1-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Elche CF - Gimnàstic Tarragona
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 39 74
3. Malaga Malaga 40 68
4. Albacete Albacete 39 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11