Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Albacete - Reus Deportiu ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend

Vergelijking

Albacete
  Reus Deportiu
3 Positie
22
53 Punten
21
14 Gewonnen
5
5 Verloren
19
37 Gescoorde doelpunten
16
23 Doelpunten tegen
36
2 Onderlinge duels gewonnen
1
64 Gele kaarten
34
5 Rode kaarten
0

Onderlinge duels

Prono

Albacete wint Gelijk Reus Deportiu wint
2 2 0
Populairste
1-1
(2x)
2-0
(2x)
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/01 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-0 Real Oviedo Real Oviedo Real Zaragoza - Real Oviedo
26/01 16:00 Almeria Almeria 0-1 Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
26/01 18:00 Lugo Lugo 3-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Lugo - Rayo Majadahonda
26/01 18:00 Elche CF Elche CF 1-1 Numancia Numancia Elche CF - Numancia
26/01 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Cádiz CF - Real Mallorca
26/01 20:30 Tenerife Tenerife 0-0 Malaga Malaga Tenerife - Malaga
27/01 12:00 Albacete Albacete 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Albacete - Reus Deportiu
27/01 16:00 Granada Granada 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Granada - Extremadura UD
27/01 18:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-1 Córdoba CF Córdoba CF AD Alcorcon - Córdoba CF
27/01 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-2 Deportivo Deportivo Sporting Gijon - Deportivo
27/01 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Gimnàstic Tarragona - UD Las Palmas
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 30 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 30 52
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 30 44
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8