Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Zaragoza - Elche CF ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 20943

Beoordeel

Real Zaragoza   Elche CF
Cristian Dario Álvarez -
Diego Aguirre Parra   35'   80' -
Alberto Benito Correa   22' -
José Antonio Dorado Ramírez -
Alberto Guitián Ceballos -
Iñigo Eguaras Álvarez -
Pep Biel Mas Jaume   37'   5': ASSIST   68' -
James Omonigho Igbekeme -
Alberto Zapater -
Miguel Linares Cólera   5' -
Alberto Soro Álvarez   7' -
Julián Javier Delmás Germán   59'   22' -
Javier Ros Añón   68' -
José Raúl Gutiérrez Parejo   80' -
 
Edgar Badia -
Gonzalo Cacicedo Verdú   13' -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
José Antonio Fernández Pomares -
Javier Flores Santacruz -
Alexander David González Sibulo   33'   65' -
Neider Yessy Lozano Rentería -
Iván Sánchez Aguayo   65' -
Manuel Sánchez López   84' -
Juan Francisco Martínez Modesto   74' -
Yacine Qasmi -
Borja Martínez Giner   65' -
Sergio Blázquez Sánchez   65' -
Carlos Castro García   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 Albacete Albacete 1-0 Extremadura UD Extremadura UD Albacete - Extremadura UD
16/03 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-1 Lugo Lugo Cádiz CF - Lugo
16/03 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Tenerife Tenerife AD Alcorcon - Tenerife
16/03 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Elche CF Elche CF Real Zaragoza - Elche CF
17/03 01:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Deportivo Deportivo Reus Deportiu - Deportivo
17/03 12:00 Real Oviedo Real Oviedo 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
17/03 16:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Córdoba CF - Sporting Gijon
17/03 18:00 Almeria Almeria 0-0 Granada Granada Almeria - Granada
17/03 18:00 Osasuna Osasuna 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Osasuna - Rayo Majadahonda
17/03 20:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-2 Real Mallorca Real Mallorca UD Las Palmas - Real Mallorca
18/03 21:00 Numancia Numancia 1-1 Malaga Malaga Numancia - Malaga
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Real Mallorca Real Mallorca 31 51
7. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8