Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Albacete   UD Las Palmas
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Álvaro Arroyo Martínez -
Santiago Juan Gentiletti -
Fran García Solsona   45' -
Álvaro Tejero Sacristán   24'   9': ASSIST -
Aleix Febas Pérez   81'   35'   85' -
Néstor Susaeta Jaurrieta   7': ASSIST -
Daniel Alejandro Torres Rojas -
Eugeni Valderrama Domènech   9'   47'   74' -
Jérémie Bela   7'   35': ASSIST   79' -
Roman Zozulya -
Diego Hernández Barriuso   83'   74' -
Carlos Javier Acuña Caballero   79' -
Álvaro Peña Herrero   85' -
 
Cecilio Nauzet Pérez González -
(Juan Torres Ruiz) Cala   56' -
Daniel Castellano Betancor   68' -
Éric Curbelo de la Fe   33' -
Alberto Madureno De la Bella   50' -
Aythami Artiles Oliva   18' -
Álvaro Lemos Collazo   33': ASSIST -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
David Timor Copoví   66' -
Rubén Castro Martín   8' -
Rafael Mir Vicente   8': ASSIST   75' -
Fidel Chaves de la Torre   56' -
Javier Castellano Betancor   68' -
Tomas Pekhart   75' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 40 81
2. Granada Granada 39 74
3. Albacete Albacete 40 71
4. Malaga Malaga 40 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Real Oviedo Real Oviedo 40 61
8. Deportivo Deportivo 39 61
9. Almeria Almeria 40 56
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 40 55
11. Elche CF Elche CF 40 54
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Osasuna Villar Vázquez 12
7. Ruibal García 11
8. Sporting Gijon Đurđević 11
9. Albacete Bela 11
10. Córdoba CF Piovaccari 11