Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Tenerife   Almeria
Daniel Hernández Santos   53' -
Mauro Dos Santos   45' -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro   25'   46' -
Jesus Manuel Santana Abreu   79'   77': ASSIST -
Ismael Lopez Blanco -
Francisco Borja Lasso de la Vega Gayán   17'   55' -
Filip Malbašić -
Luis Milla Manzanares -
Alexander Mesa Travieso -
Uroš Račić   77' -
Alberto Jiménez Benítez   82'   46' -
José Manuel García Naranjo   77'   55' -
Fernando Coniglio   77' -
 
René Román Hinojo -
Iván Martos Campillo -
Lucien Fridolin Owona Ndong -
José Antonio Romera Navarro -
Esteban Ariel Saveljich -
José Corpas Serna   48' -
César de la Hoz López -
Yan Brice Eteki   45+2'   71' -
Juan Carlos Real Ruiz   21'   58': ASSIST -
Alvaro Jimenez Candela   5'   54': PENALTY   82' -
Luis Jesús Rioja González   5': ASSIST   58' -
Juan José Narváez Solarte   48' -
David Mateos Rocha   71' -
Ermedin Demirović   90+1'   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 38 71
3. Albacete Albacete 38 68
4. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
5. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
6. Malaga Malaga 38 62
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11