Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Elche CF - Osasuna ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 10698

Beoordeel

Elche CF   Osasuna
Edgar Badia -
Sergio Blázquez Sánchez   72' -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
Alvaro Armada Juan Cruz -
Karim Azamoum   7': ASSIST   70' -
José Antonio Fernández Pomares -
Javier Flores Santacruz   90+1' -
Neider Yessy Lozano Rentería -
Iván Sánchez Aguayo   7'   85' -
Juan Francisco Martínez Modesto   84' -
Yacine Qasmi   31' -
Manuel Sánchez López   70' -
Carlos Castro García   84' -
Borja Martínez Giner   85' -
 
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Rubén García Santos -
Luis Perea Hernández   67' -
Roberto Torres Morales   86' -
Enrique Barja Afonso   78' -
David García Zubiría   82'   60' -
Brandon Thomas Llamas   89' -
Ignacio Vidal Miralles -
Francisco Mérida Pérez   67' -
Juan Villar Vázquez   78' -
Aridane Hernandez Umpierrez   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 40 81
2. Granada Granada 39 74
3. Albacete Albacete 40 71
4. Malaga Malaga 40 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Real Oviedo Real Oviedo 40 61
8. Deportivo Deportivo 39 61
9. Almeria Almeria 40 56
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 40 55
11. Elche CF Elche CF 40 54
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Osasuna Villar Vázquez 12
7. Ruibal García 11
8. Sporting Gijon Đurđević 11
9. Albacete Bela 11
10. Córdoba CF Piovaccari 11