Word fan! 11

T-Mobile Bundesliga 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 16
 Speeldag 1
22/07 20:30 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-0 Austria Wien Austria Wien
23/07 17:00 LASK Linz LASK Linz 3-1 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
23/07 19:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
24/07 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 2-1 WSG Wattens WSG Wattens
24/07 17:00 Hartberg Hartberg 2-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
24/07 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 SV Ried SV Ried
 Speeldag 2
30/07 17:00 SV Ried SV Ried 1-0 Austria Lustenau Austria Lustenau
30/07 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 2-2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
30/07 19:30 Sturm Graz Sturm Graz 2-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
31/07 17:00 Austria Wien Austria Wien 1-1 LASK Linz LASK Linz
31/07 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 0-1 Rapid Wien Rapid Wien
31/07 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 2-1 Hartberg Hartberg
 Speeldag 3
06/08 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-5 LASK Linz LASK Linz
06/08 17:00 SV Ried SV Ried 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
06/08 19:30 Hartberg Hartberg 0-2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
07/08 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-1 Austria Lustenau Austria Lustenau
07/08 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 2-2 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
07/08 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 3-2 Austria Wien Austria Wien
 Speeldag 4
13/08 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 1-0 SV Ried SV Ried
13/08 17:00 Austria Wien Austria Wien 2-1 WSG Wattens WSG Wattens
13/08 19:30 Sturm Graz Sturm Graz 4-0 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
14/08 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 4-1 Hartberg Hartberg
14/08 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
14/08 17:00 LASK Linz LASK Linz 2-1 Rapid Wien Rapid Wien
 Speeldag 5
20/08 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2-0 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
20/08 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-2 Austria Lustenau Austria Lustenau
20/08 19:30 Sturm Graz Sturm Graz 0-1 LASK Linz LASK Linz
21/08 17:00 SV Ried SV Ried 1-2 WSG Wattens WSG Wattens
21/08 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-2 Austria Wien Austria Wien
 Speeldag 6
27/08 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 0-6 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
27/08 17:00 Hartberg Hartberg 2-0 SV Ried SV Ried
27/08 19:30 LASK Linz LASK Linz 4-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
28/08 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 1-3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
28/08 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 3-3 Austria Wien Austria Wien
28/08 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Sturm Graz Sturm Graz
 Speeldag 7
03/09 17:00 Austria Wien Austria Wien 2-2 Austria Lustenau Austria Lustenau
03/09 17:00 Sturm Graz Sturm Graz 0-0 Hartberg Hartberg
03/09 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2-0 WSG Wattens WSG Wattens
04/09 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Rapid Wien Rapid Wien
04/09 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3-4 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
04/09 17:00 LASK Linz LASK Linz 1-1 SV Ried SV Ried
 Speeldag 8
10/09 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
10/09 17:00 SV Ried SV Ried 0-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
10/09 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 0-0 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
11/09 14:30 Austria Lustenau Austria Lustenau 1-1 LASK Linz LASK Linz
11/09 14:30 Hartberg Hartberg 0-3 Austria Wien Austria Wien
11/09 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 0-2 Sturm Graz Sturm Graz
 Speeldag 9
17/09 17:00 LASK Linz LASK Linz 1-4 WSG Wattens WSG Wattens
17/09 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3-1 Hartberg Hartberg
17/09 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-4 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
18/09 14:30 Austria Wien Austria Wien 3-0 SV Ried SV Ried
18/09 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 2-0 Austria Lustenau Austria Lustenau
18/09 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-1 Rapid Wien Rapid Wien
 Speeldag 10
01/10 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 1-3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
01/10 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-1 LASK Linz LASK Linz
01/10 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 0-5 Rapid Wien Rapid Wien
02/10 14:30 SV Ried SV Ried 2-3 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
02/10 14:30 Hartberg Hartberg 2-3 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
02/10 17:00 Austria Wien Austria Wien 0-3 Sturm Graz Sturm Graz
 Speeldag 11
08/10 17:00 LASK Linz LASK Linz 0-3 Hartberg Hartberg
08/10 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 2-1 Austria Lustenau Austria Lustenau
08/10 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 2-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
09/10 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 2-1 WSG Wattens WSG Wattens
09/10 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-2 SV Ried SV Ried
09/10 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Austria Wien Austria Wien
 Speeldag 12
15/10 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 3-2 Austria Lustenau Austria Lustenau
15/10 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 1-3 LASK Linz LASK Linz
15/10 17:00 SV Ried SV Ried 1-0 Rapid Wien Rapid Wien
16/10 14:30 Sturm Graz Sturm Graz 3-2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
16/10 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-0 Hartberg Hartberg
16/10 17:00 Austria Wien Austria Wien 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
 Speeldag 13
22/10 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 0-0 Sturm Graz Sturm Graz
22/10 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 0-1 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
22/10 17:00 Hartberg Hartberg 1-5 WSG Wattens WSG Wattens
23/10 14:30 Austria Lustenau Austria Lustenau 0-0 SV Ried SV Ried
23/10 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2-3 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
23/10 17:00 LASK Linz LASK Linz 2-2 Austria Wien Austria Wien
 Speeldag 5
26/10 16:00 Rapid Wien Rapid Wien 5-1 Hartberg Hartberg
 Speeldag 14
29/10 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 3-3 Rapid Wien Rapid Wien
29/10 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-0 Hartberg Hartberg
29/10 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 2-3 WSG Wattens WSG Wattens
30/10 14:30 LASK Linz LASK Linz 4-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
30/10 14:30 Austria Wien Austria Wien 2-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
30/10 17:00 Sturm Graz Sturm Graz 2-1 SV Ried SV Ried
 Speeldag 15
05/11 17:00 Hartberg Hartberg 1-1 Austria Lustenau Austria Lustenau
05/11 17:00 SV Ried SV Ried 2-2 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
05/11 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
06/11 14:30 WSG Wattens WSG Wattens 0-0 Austria Wien Austria Wien
06/11 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
06/11 17:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 LASK Linz LASK Linz
 Speeldag 16
12/11 17:00 Hartberg Hartberg 1-2 Rapid Wien Rapid Wien
12/11 17:00 WSG Wattens WSG Wattens 2-0 SV Ried SV Ried
12/11 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau 3-0 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
13/11 14:30 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 0-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
13/11 14:30 Austria Wien Austria Wien 0-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
13/11 17:00 LASK Linz LASK Linz 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
 Speeldag 17
10/02 20:30 Sturm Graz Sturm Graz ...-... Rapid Wien Rapid Wien
11/02 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC ...-... WSG Wattens WSG Wattens
11/02 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg ...-... Austria Lustenau Austria Lustenau
12/02 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach ...-... LASK Linz LASK Linz
12/02 14:30 SV Ried SV Ried ...-... Hartberg Hartberg
12/02 17:00 Austria Wien Austria Wien ...-... Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
 Speeldag 18
18/02 17:00 Hartberg Hartberg ...-... Sturm Graz Sturm Graz
18/02 17:00 SV Ried SV Ried ...-... LASK Linz LASK Linz
18/02 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt ...-... Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19/02 14:30 Austria Lustenau Austria Lustenau ...-... Austria Wien Austria Wien
19/02 14:30 WSG Wattens WSG Wattens ...-... Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
19/02 17:00 Rapid Wien Rapid Wien ...-... Rheindorf Altach Rheindorf Altach
 Speeldag 19
24/02 20:30 LASK Linz LASK Linz ...-... Austria Lustenau Austria Lustenau
25/02 17:00 Sturm Graz Sturm Graz ...-... Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
25/02 17:00 Austria Wien Austria Wien ...-... Hartberg Hartberg
26/02 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach ...-... WSG Wattens WSG Wattens
26/02 14:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC ...-... Rapid Wien Rapid Wien
26/02 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg ...-... SV Ried SV Ried
 Speeldag 20
04/03 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau ...-... Sturm Graz Sturm Graz
04/03 17:00 SV Ried SV Ried ...-... Austria Wien Austria Wien
04/03 17:00 Hartberg Hartberg ...-... Wolfsberger AC Wolfsberger AC
05/03 14:30 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt ...-... Rheindorf Altach Rheindorf Altach
05/03 14:30 WSG Wattens WSG Wattens ...-... LASK Linz LASK Linz
05/03 17:00 Rapid Wien Rapid Wien ...-... Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
 Speeldag 21
12/03 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC ...-... Austria Lustenau Austria Lustenau
12/03 17:00 LASK Linz LASK Linz ...-... Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
12/03 17:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach ...-... SV Ried SV Ried
12/03 17:00 Rapid Wien Rapid Wien ...-... WSG Wattens WSG Wattens
12/03 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt ...-... Hartberg Hartberg
12/03 17:00 Sturm Graz Sturm Graz ...-... Austria Wien Austria Wien
 Speeldag 22
19/03 17:00 Austria Wien Austria Wien ...-... Rapid Wien Rapid Wien
19/03 17:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg ...-... Rheindorf Altach Rheindorf Altach
19/03 17:00 WSG Wattens WSG Wattens ...-... Sturm Graz Sturm Graz
19/03 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau ...-... Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
19/03 17:00 Hartberg Hartberg ...-... LASK Linz LASK Linz
19/03 17:00 SV Ried SV Ried ...-... Wolfsberger AC Wolfsberger AC

Download alle wedstrijden van T-Mobile Bundesliga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 16 39
2. Sturm Graz Sturm Graz 16 33
3. LASK Linz LASK Linz 16 27
4. Rapid Wien Rapid Wien 16 24
5. WSG Wattens WSG Wattens 16 24
6. Austria Wien Austria Wien 16 23
7. Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 16 21
8. Austria Lustenau Austria Lustenau 16 18
9. Wolfsberger AC Wolfsberger AC 16 17
10. Rheindorf Altach Rheindorf Altach 16 15
11. SV Ried SV Ried 16 13
12. Hartberg Hartberg 16 11