Word fan! 7

Beker van Portugal 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 4
 Speeldag 2
01/10 12:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-1 SC Farense SC Farense
01/10 15:00 JD Lajense JD Lajense 1-3 Moreirense Moreirense
01/10 15:00 Varzim Varzim 1-0 Feirense Feirense
01/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-1 Pevidem SC
01/10 16:00 Oliveira Hospital P5-2 Estrela Amadora Estrela Amadora
01/10 16:00 Uniao de Leiria 0-1 CDC Montalegre
01/10 16:00 Joane Joane 0-3 Belenenses Belenenses
01/10 16:00 Vasco da Gama Vasco da Gama 0-5 Leixões Leixões
01/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-1 CF Marialvas CF Marialvas
01/10 16:00 1. Maio Funchal 1. Maio Funchal 0-8 Serpa
01/10 17:00 S. Arronches e Benfica 0-2 Vianense
01/10 17:45 CF Os Belenenses 3-1 Torreense
02/10 12:00 Gondomar 2-3 Penafiel Penafiel
02/10 12:00 SC Joao Ver 3-0 Esperanca de Lagos
02/10 12:00 ACD Lamelas ACD Lamelas 5-6P Camacha
02/10 15:00 Santarem 0-1 CD Mafra CD Mafra
02/10 16:00 Moura Atletico Clube 0-5 Dumiense/CJP II
02/10 16:00 Machico Machico P5-4 Alverca Alverca
02/10 16:00 Uniao Serra Uniao Serra 0-4 Oliveirense Oliveirense
02/10 16:00 Oriental Dragon 0-2 Canelas 2010
02/10 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 3-0 AD Castro Daire
02/10 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-4 Rabo de Peixe
02/10 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-2 Anadia FC Anadia FC
02/10 16:00 Juventude Evora 1-2* Vilafranquense Vilafranquense
02/10 16:00 Paivense Paivense 1-2 Tirsense
02/10 16:00 Pombal 2-0 Vigor Mocidade Vigor Mocidade
02/10 16:00 Olhanense 1-0 GD Monte Trigo GD Monte Trigo
02/10 16:00 Oriental P6-5 Paredes
02/10 16:00 GD Coruchense 0-2 Trofense Trofense
02/10 16:00 Vilaverdense FC 2-1 Atletico Atletico
02/10 16:00 Desportivo Fabril Barreiro 2-6 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
02/10 16:00 ARS Martinho P1-1 Guarda Desportiva Guarda Desportiva
02/10 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 2-0 CD Olivais e Moscavide
02/10 16:00 Loures Loures 0-3 Beira Mar Beira Mar
02/10 16:00 Sintrense 2-4 Real SC Real SC
02/10 16:00 Braganca Braganca 1-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
02/10 16:00 Vila Caiz Vila Caiz 1-3 Amora Amora
02/10 16:00 Silves FC Silves FC 3-5 Courense Courense
02/10 16:00 GD Resende GD Resende 1-2 Felgueiras 1932
02/10 16:00 Pero Pinheiro 2-1 Ferreiras
02/10 16:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 4-0 Vilar de Perdizes
02/10 17:00 Vasco da Gama VF Vasco da Gama VF 0-1 Imortal
02/10 17:00 Fontinhas 5-0 SC Praiense SC Praiense
02/10 18:00 SC Angrense SC Angrense 0-2 Nacional Nacional
02/10 18:00 Caldas 3-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
02/10 21:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 3-5P CD Tondela CD Tondela
 Speeldag 3
14/10 16:00 Olhanense 0-2 Belenenses Belenenses
14/10 16:30 Moreirense Moreirense 3-0 Vilafranquense Vilafranquense
14/10 21:45 Amora Amora 2-3 Estoril Estoril
15/10 12:00 Fontinhas 0-2 Arouca Arouca
15/10 12:00 Nacional Nacional 3-1 Oliveirense Oliveirense
15/10 16:00 Serpa 0-3 Gil Vicente Gil Vicente
15/10 16:00 CD Mafra CD Mafra 4-2 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
15/10 16:00 Canelas 2010 1-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
15/10 16:00 Trofense Trofense 0-1 FC Famalicao FC Famalicao
15/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1* CF Os Belenenses
15/10 16:30 Penafiel Penafiel 4-5P Vizela Vizela
15/10 16:30 Imortal 0-3 SC Farense SC Farense
15/10 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 Oriental
15/10 21:00 CD Tondela CD Tondela 2-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
15/10 21:45 Caldas 4-6P SL Benfica SL Benfica
16/10 16:00 Machico Machico 1-0 Boavista Boavista
16/10 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 3-2 Chaves Chaves
16/10 16:00 Oliveira Hospital 3-2 Rio Ave Rio Ave
16/10 16:00 ARS Martinho 0-2 Casa Pia AC Casa Pia AC
16/10 16:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 2-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
16/10 16:00 Vilaverdense FC 2-0 Portimonense Portimonense
16/10 16:00 Vianense 1-2 Beira Mar Beira Mar
16/10 16:00 Tirsense 1-4 Leixões Leixões
16/10 16:00 Braganca Braganca 0-1 Pevidem SC
16/10 16:00 CDC Montalegre 1-3 SC Joao Ver
16/10 16:00 Pero Pinheiro 4-0 Pombal
16/10 16:00 Dumiense/CJP II 2-1 Real SC Real SC
16/10 16:00 Courense Courense 0-6 Camacha
16/10 17:00 Rabo de Peixe 2-1 Sertanense FC Sertanense FC
16/10 18:00 Felgueiras 1932 1-2 Braga Braga
16/10 20:00 Varzim Varzim 1-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
16/10 21:45 Anadia FC Anadia FC 0-6 FC Porto FC Porto
 Speeldag 4
08/11 15:00 Vilaverdense FC 7-0 Oliveira Hospital
08/11 19:45 Gil Vicente Gil Vicente 1-4 Arouca Arouca
08/11 20:00 Varzim Varzim 1-0 SC Joao Ver
08/11 21:45 CD Mafra CD Mafra 0-3 FC Porto FC Porto
09/11 12:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 3-0 Camacha
09/11 15:30 Pero Pinheiro 1-4 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
09/11 16:00 Leixões Leixões 3-1 SC Farense SC Farense
09/11 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 4-1 Dumiense/CJP II
09/11 16:00 Nacional Nacional 1-0 CD Tondela CD Tondela
09/11 16:30 Rabo de Peixe 2-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
09/11 17:00 Beira Mar Beira Mar 3-2 Pevidem SC
09/11 18:45 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Valadares Gaia Valadares Gaia
09/11 19:45 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-1 Vizela Vizela
09/11 21:45 Estoril Estoril 0-1 SL Benfica SL Benfica
10/11 12:00 Belenenses Belenenses 4-0 Machico Machico
10/11 20:45 Braga Braga 2-1 Moreirense Moreirense
 Speeldag 5
11/01 15:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Beira Mar Beira Mar
11/01 15:30 Braga Braga ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
11/01 15:30 FC Porto FC Porto ...-... Arouca Arouca
11/01 15:30 Leixões Leixões ...-... FC Famalicao FC Famalicao
11/01 15:30 Nacional Nacional ...-... Rabo de Peixe
11/01 15:30 Varzim Varzim ...-... SL Benfica SL Benfica
11/01 15:30 Vilaverdense FC ...-... Belenenses Belenenses
11/01 15:30 Vitória Setúbal Vitória Setúbal ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC

Download alle wedstrijden van Beker van Portugal naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.