Word fan! 1

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender II Divisao

 Speeldag 22
15/02 12:45 Gondomar Gondomar 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
21' 1-0
1-1 49' Pedro Marques
1-2 75'
15/02 15:45 GD Braganca GD Braganca 3-3 Martimo Funchal Martimo Funchal
- 5' André Filipe Rebelo Mesquita
55' -
- 57' Miguel Ferreira de Sousa
- 72' Felício Mendes João Milson
Dji Jahfort Gueyap 81' -
Yoshiaki Kikuchi 90+6' -
16/02 12:00 Caldas SC Caldas SC 0-2 SC Praiense SC Praiense
- 33' Adeilton Ara√ļjo Cruz
- 45' Filipe Miguel Medeiros Andrade
16/02 12:45 RD Agueda RD Agueda 2-3 Ideal Ideal
- 15' Serge Brou
Marcelo Daniel Marques Santiago 23' -
Ivan Alexandre Lucrécio Galvão Aldeias 47' -
- 56' Douglas de Paula da Silva (pen)
- 90+1' Douglas de Paula da Silva
16/02 15:45 SC Vila Real SC Vila Real 1-3 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
0-1 39' Goba Elysee Zakpa
0-2 54' Leonardo Cordeiro de Lima Silva (pen)
Diogo Oliveira Marques Paix√£o Santos 63' 1-2
1-3 87' Leonardo Cordeiro de Lima Silva
16/02 16:00 Fátima Fátima 1-2 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
- 30' Leandro Quintiliano Borges Da Silva
- 64' Williams Walter Silva Junior
Daniel Jorge Dias Esteves 89' -
16/02 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense
Kaique Jordan Costa Santos 40' -
- 52' Jo√£o Diogo Campos Caminata
16/02 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 1-2 Oleiros Oleiros
Henrique Fernandes Santos 35' -
- 73' André de Oliveira Silva Farinha
- 86' Jimmy Claidir Duarte Ines
16/02 16:00 União Santarém União Santarém 3-2 União de Leiria União de Leiria
2' -
Herlander Matias Tomé 14' -
- 76' Renato Gaspar Alexandre
- 83' Luís Pereira Gouveia
Herlander Matias Tomé (pen) 89' -
16/02 16:00 Chaves II Chaves II 2-1 Merelinense FC Merelinense FC
- 37' José Nuno Rodrigues Xavier
Abdoul Gaimal Faissal Zangre 90+2' -
Micael Filipe Correia Borges 90+8' -
16/02 16:00 Alverca Alverca 1-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
Manuel Miguel Afonso Pedroso Liz Rodrigues (pen) 54' -
- 60' Diogo André Caetano Santos (pen)
- 79' Ivo Alexandre Pereira Braz
16/02 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 1-3 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
0-1 14' Diego Siquei Zaporo
0-2 22' Diego Siquei Zaporo
0-3 42' Nicolau Gomes
Miguel √āngelo Ferreira Pires 49' 1-3
16/02 16:00 Sintra Sintra 1-1 Loures Loures
21' -
- 89' José Carlos Costa Semedo
16/02 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 0-0 Amora Amora
16/02 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-3 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
- 42' Rom√°rio Jorge Tavares Carvalho
- 45+2' M√°rio Guilherme Correia Dias
- 58' Luís Paulo Nunes Mota
16/02 16:00 Real SC Real SC 3-0 Armacenenses Armacenenses
Diogo Lopes David 1' -
André Filipe Lopes Almeida (pen) 68' -
Felipe Ryan Alves Silva (pen) 90+3' -
16/02 16:00 Louletano DC Louletano DC 1-0 SU Sintrense SU Sintrense
√Črico Roberto Mendes Alves Castro (pen) 75' -
16/02 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
Jo√£o Paulo Martinez Neves 18' -
- 47' Stevy Okitokandjo
Leandro Campos Vieira 90+2' -
16/02 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-2 SC Coimbroes SC Coimbroes
16/02 16:00 Cerveira Cerveira 0-3 Braga Braga
- 35' Eduardo Ferreira Soares
- 60' Gonçalo Almeida Gregório
- 85' Kobamelo Kodisang
16/02 16:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 1-0 Montalegre Montalegre
Belarmino Semedo Lopes Tavares 80' -
16/02 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 0-0 Maria da Fonte Maria da Fonte
16/02 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 AD Fafe AD Fafe
- 18' Hélder Fernando Cardoso da Costa
Nicolas Janvier 35' -
16/02 16:00 Berço Berço 0-1 FC Vizela FC Vizela
16/02 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
- 29' Rafael Silva Fontes
90+5' -
16/02 16:00 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora 1-2 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
- 22' Gilberto Adul Seidi
- 67' Gilberto Adul Seidi
Sunday Divine Abalo (pen) 90+4' -
16/02 16:00 Castro Daire Castro Daire 2-1 Valadares Gaia Valadares Gaia
16/02 16:00 Leca FC Leca FC 2-3 Amarante FC Amarante FC
16/02 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-2 Trofense Trofense
16/02 16:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 0-3 Canelas 2010 Canelas 2010
16/02 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-0 SC Espinho SC Espinho
16/02 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-2 Arouca Arouca
16/02 17:00 Fontinhas Fontinhas 1-1 Sertanense FC Sertanense FC
31' -
- 64' √Ālvaro Jos√© Novo Milhazes
16/02 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 2-5 SC Mirandela SC Mirandela
16/02 20:00 Lagos Lagos 2-1 Olhanense Olhanense
- 18' Adewale Oluwafemi Sapara
Francisco Batista 30' -
Kuiate Lamine 43' -
17/02 20:00 Beira Mar Beira Mar 2-2 Condeixa Condeixa
- 43' Fernando Armando dos Santos
Cicero Casimiro Sanchez Semedo 46' -
Marko Mitrovic 67' -
- 78' Diogo Filipe Silva