Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 1
16/08 21:15 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria 0-1 Beira Mar Beira Mar
0-1 75' Isaac Cissé
17/08 17:00 Braga Braga 2-0 Chaves II Chaves II
Gonçalo Almeida Gregório (pen) 58' -
Gonçalo Almeida Gregório 79' -
18/08 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-2 FC Vizela FC Vizela
- 64' Jo√£o Pedro Moreira Mendes
- 88'
18/08 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-1 Fontinhas Fontinhas
10' 1-0
21' 2-0
2-1 46'
18/08 17:00 SC Espinho SC Espinho 1-0 Gondomar Gondomar
Jo√£o Pedro Ferreira Silva 17' -
18/08 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-1 AD Fafe AD Fafe
- 16' √Ālvaro Pereiras da Cunha
Bruno Miguel Perestrelo Alves Silva 81' -
18/08 18:00 União Santarém União Santarém 1-0 RD Agueda RD Agueda
5' -
18/08 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 2-0 SCU Torreense SCU Torreense
Igor Sevivas Gomes (pen) 29' -
Marcos Paulo Baptista Delgado 89' -
18/08 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
- 31' Bruny Graça Almeida
Francisco Maria Pereira da Costa Oliveira Caetano 89' -
18/08 18:00 Sacavenense Sacavenense 1-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
Edson Agostinho Domingos Neves 77' -
18/08 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Sintra Sintra
Rom√°rio Jorge Tavares Carvalho (pen) 89' -
18/08 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0-0 Lagos Lagos
18/08 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 Real SC Real SC
18/08 18:00 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora 2-2 Alverca Alverca
- 42'
- 48' Erik Mendes Goncalves (pen)
Gilson Rodrigues Serejo 70' -
David Alexandre Neves Serralheiro Silva 72' -
18/08 18:00 Olhanense Olhanense 2-1 Armacenenses Armacenenses
Adewale Oluwafemi Sapara 81' -
- 85' Jo√£o Pedro Pradiante Silva
87' -
18/08 18:00 Amora Amora 0-2 Louletano DC Louletano DC
- 67' Carlos da Silva Conceição Filho
- 72'
18/08 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
Nelson C√° Correia Landim 27' -
18/08 18:00 Caldas SC Caldas SC 0-0 F√°tima F√°tima
18/08 18:00 Loures Loures 0-0 SU Sintrense SU Sintrense
18/08 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
0-1 20' DragiŇ°a Gudelj
- 24' Luís André Leite Esteves
18/08 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-1 Berço Berço
Vitor Hugo Magalh√£es Pinto 3' -
- 72' André Filipe Pereira Fontes
Nélson Miguel Martins Pedroso 88' -
18/08 18:00 Montalegre Montalegre 6-1 AD Oliveirense AD Oliveirense
José Alberto Lopez Soto 7' -
Anderson Ribeiro Souza de Carvalho 15' -
José Alberto Lopez Soto 31' -
Leonel Cunha Guerra 64' -
- 75' Jo√£o Miguel Oliveira Costa
Anderson Ribeiro Souza de Carvalho 76' -
Tiago Miguel Bastos Tavares Silva 85' -
18/08 18:00 Castro Daire Castro Daire 1-3 Leca FC Leca FC
0-1 33' Isaac Boakye
Marcel Cardoso Ribeiro 37' 1-1
1-2 60' Adilson Silva
1-3 66' Pedro Fontainhas Prazeres
18/08 18:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 3-0 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense
Taofiq Jibril 24' -
66' -
76' -
18/08 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
0-1 29' Elisson de Jesus dos Santos
Rodolfo Jorge 85' 1-1
Alex de Aguiar Gomes 88' 2-1
18/08 18:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 USC Paredes USC Paredes
- 32'
18/08 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 4-0 SC Vila Real SC Vila Real
Jo√£o Lu√≠s Ara√ļjo Guilherme 13' 1-0
Raphael Almeida (pen) 57' 2-0
86' -
Raphael Almeida 90+2' -
18/08 18:00 Trofense Trofense 1-2 Arouca Arouca
- 33'
Grinood J√ļlio Costa 48' -
- 57' Elísio José Oliveira Esteves
18/08 18:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 0-2 Cerveira Cerveira
- 70' Igor Manuel Silva Barbosa
- 90+6' Nuno Rafael Lopes Pereira
18/08 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1-0 Pedras Rubras Pedras Rubras
Paulo Rafael Grilo Neves 51' -
18/08 18:00 Canelas 2010 Canelas 2010 1-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
0-1 19'
F√°bio Alexandre Silva Rola 62' 1-1
18/08 19:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-0 GD Braganca GD Braganca
Elias Corrêa Franco 32' -
13/11 13:00 Ideal Ideal 2-3 Anadia FC Anadia FC
Hugo Tiago Viegas Sim√Ķes 4' -
- 8' Marcelo Daniel Marques Santiago
Douglas de Paula da Silva 41' -
- 65' Pedro Manuel Gr√°cio Lagoa
- 90' Marcelo Daniel Marques Santiago
23/11 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 1-3 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
- 43' Junior Etoundi
Jo√£o Francisco Pereira Arraiol Sousa 48' -
- 66' Luís Fernando Gerardo Figueira
- 90+4' Jo√£o Pedro Sousa Silva
24/11 16:00 Condeixa Condeixa 0-1 Oleiros Oleiros
- 83' Jardel Rodrigues Afonso Nazaré
19/01 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache ...-... AC Marinhense AC Marinhense

Statistieken

Speeldag 1   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 35/36  
Aantal doelpunten: 75 42-33
Penalty's: 5 4-1
Aantal owngoals: 1  
Aantal gele kaarten: 133 60-73
Aantal rode kaarten: 16 6-10
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.