Kalender

 Speeldag 14
08/12 16:00 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria 1-0 Caldas SC Caldas SC
Pedro Miguel Neves Santos 11' -
09/12 12:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-2 SC Angrense SC Angrense
Diego Siquei Zaporo (pen) 3' -
- 36' Ricardo José da Rocha Queirós (pen)
- 38'
Diego Siquei Zaporo (pen) 83' -
09/12 12:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-2 SC Praiense SC Praiense
- 85'
- 90+4'
09/12 12:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0 Ideal Ideal
09/12 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Miguel José da Costa Carreira 31' -
Tiago Andre Carvalho Nogueira 50' -
09/12 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-2 AD Nogueirense AD Nogueirense
Pedro Rafael Barbosa Santos 2' 1-0
Pedro Rafael Barbosa Santos 16' 2-0
2-1 25' Milton Alef Nascimento Neri
2-2 40'
09/12 16:00 Olhanense Olhanense 5-0 Ferreiras Ferreiras
Mohcine Hassan Nader 5' -
F√°bio Pereira Domingues 35' -
Caleb Santos Jordao Rocha Carvalho 55' -
Nilson J√ļnior Rosa Jesus 72' -
Edson Alexandre Marques Baessa (pen) 79' -
09/12 16:00 Moura Moura 2-2 Sacavenense Sacavenense
0-1 16' André Ferro Pires (pen)
0-2 29' Ivo Alexandre Pereira Braz
Miguel √āngelo Danif Carvalho Abreu (pen) 40' 1-2
Rodrigo Alexandre Ven√Ęncio Antunes 75' 2-2
09/12 16:00 Real SC Real SC 2-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
Filipe Miguel Medeiros Andrade 11' -
Ibraime Barreto Cassama 40' -
09/12 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
M√°rio Raimundo Duarte 47' -
Thiago Nonato Peixoto 50' -
09/12 16:00 Mirandês Mirandês 3-0 AD Limianos AD Limianos
Luís Manuel Alves Barros 44' -
Amadi Cirilo Bacurim 59' -
José Adelino Marinho Campos 82' -
09/12 16:00 Santa Iria Santa Iria 1-1 Oleiros Oleiros
- 40' Jimmy Claidir Duarte Ines
Bruno Miguel Filipe dos Santos 58' -
09/12 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 5-1 Sporting Mêda Sporting Mêda
Goba Elysee Zakpa 6' 1-0
Goba Elysee Zakpa 31' 2-0
Cl√°udio Filipe Maia Ribeiro 33' 3-0
Goba Elysee Zakpa 34' 4-0
4-1 38' Leonardo Jo√£o Correia da Silva Leichsenring
Cl√°udio Filipe Maia Ribeiro 66' 5-1
09/12 16:00 Alcains Alcains 2-3 Loures Loures
Mauricio Igor Rodrigues Martins 3' -
Mauricio Igor Rodrigues Martins 9' -
- 29' Klysman Lucas Lopes Silva
- 49' Klysman Lucas Lopes Silva
- 58' Marcelo Campanholo Dos Santos
09/12 16:00 Alverca Alverca 1-2 SCU Torreense SCU Torreense
- 30' Tiago Alexandre Sousa Esgaio
- 56' Cheng Zhang
José Carlos Costa Semedo (pen) 79' -
09/12 16:00 Redondense Redondense 0-7 Casa Pia AC Casa Pia AC
- 10' Gonçalo Almeida Gregório (pen)
- 12' Evandro Roncatto
- 41' Gonçalo Almeida Gregório (pen)
- 45' Gonçalo Almeida Gregório
- 76' Jose Alberto Djialo Embalo
- 85' Jose Alberto Djialo Embalo
- 90' Gonçalo Almeida Gregório
09/12 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-4 Merelinense FC Merelinense FC
- 14' F√°bio Gomes Pimenta
- 16' Raphael Almeida
Rui Filipe Ferreira Pereira 28' -
- 74' David Nkumu Mbala
- 80' Olorunwa Jacob Adebanjo
09/12 16:00 F√°tima F√°tima 1-2 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
Hamza Jouini 17' -
- 44'
- 76' Rodrigo Thompson Rocha
09/12 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-0 Vilafranquense Vilafranquense
Diogo Carlos Silva Fernandes 51' -
09/12 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-2 Mação Mação
- 8' Patrick Nephi Igwe
- 18' Patrick Nephi Igwe
Pape Amidou Mané 70' -
09/12 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-3 FC Vizela FC Vizela
- 32' Kuku Emmanuel Fidelis
- 52' Carlos Eduardo Ferreira Baptista
- 88' Leandro Paulo Roberto Souza
09/12 16:00 Montalegre Montalegre 0-1 SC Mirandela SC Mirandela
- 36'
09/12 16:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 4-2 Gil Vicente Gil Vicente
Abdullahi Olatunji Abdulrahman 13' -
João Sidónio Freitas Dias 23' -
- 50' Gabriel Jaime Mejia Aviles
Matheus dos Santos Clemente 56' -
Danilo Otílio Teixeira Castro 77' -
- 90' José Pedro Oliveira Silva
09/12 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-2 Chaves II Chaves II
Pedro Jorge Marques Pereira (pen) 2' -
- 4' Gustavo Alves Ezequiel Sousa
- 19' Gustavo Alves Ezequiel Sousa
Paulo Astério Pereira de Souza 83' -
09/12 16:00 Trofense Trofense 2-0 Cac. Taipas Cac. Taipas
Bruno dos Santos Moraes (pen) 54' -
Bruno dos Santos Moraes 74' -
09/12 16:00 Torcatense Torcatense 1-2 AD Oliveirense AD Oliveirense
Jussane da Costa Marques Ribeiro (pen) 24' -
- 29' Stanly Teixeira dos Santos
- 65' Facundo Uriel Pumetti Canosa
09/12 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 2-2 Martimo Funchal Martimo Funchal
0-1 43' José Marcelo Ferreira Marques
Luíss Casal Breda 74' 1-1
Sérgio Manuel Fernandes da Conceição 81' 2-1
2-2 89' Tiago Alexandre Belchior Nunes (pen)
09/12 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1-2 CD Cinfaes CD Cinfaes
- 1'
Rafael Lopes Santos 43' -
- 61' Jonathan da Silva Oliveira
09/12 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 Amarante FC Amarante FC
- 13'
09/12 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-3 RD Agueda RD Agueda
- 45' Ataide Junior Bezzerra Silva
- 71' Iduitua David
09/12 16:00 Gafanha Gafanha 0-2 Gondomar Gondomar
09/12 16:00 Leca FC Leca FC 0-1 SC Espinho SC Espinho
09/12 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-0 Lusitano FCV Lusitano FCV
09/12 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 GD Peniche GD Peniche
- 35' Luís Tavares
Tiago Alexandre Cardoso Costa Dias 90+3' -
09/12 16:00 Amora Amora 1-1 Armacenenses Armacenenses
Tiago Miguel Pereira Duque 39' -
- 86' Yaggo Vitorino Silva Gomes
09/12 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense

Download kalender

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.