Word fan! 1

II Divisao - Speeldag 20 (2019 - 2020)

 Speeldag 20
01/02 15:45 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 3-2 União de Leiria União de Leiria
- 2' Fabián Cuero Segura
Bruny Graça Almeida 23' -
- 40' Helistano Ciro Manga
José Francisco Cura Ferrão 61' -
Kristian Trajceski 86' -
01/02 16:00 Berço Berço 1-3 Montalegre Montalegre
Ricardo Almeida Ribeiro (pen) 10' -
- 29' Anderson Ribeiro Souza de Carvalho (pen)
- 37' Rúben Flávio Santos das Neves
- 90+4' Sele Davou
01/02 16:30 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
01/02 20:45 Real SC Real SC 1-1 Olhanense Olhanense
- 71'
Caleb Santos Jordao Rocha Carvalho 90+1' -
02/02 16:00 Fátima Fátima 3-3 União Santarém União Santarém
Rafael Vicente Ferreira Santos 19' 1-0
Rafael Vicente Ferreira Santos 26' 2-0
Oliveira Jefferson 41' 3-0
3-1 50' Herlander Matias Tomé
3-2 77' Herlander Matias Tomé
3-3 90+2' Herlander Matias Tomé (pen)
02/02 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
02/02 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 Ideal Ideal
Guerra 10' -
- 67' Douglas Abner Almeida dos Santos
02/02 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 1-0 Condeixa Condeixa
André Manuel Pinheiro de Sousa 13' 1-0
02/02 16:00 Anadia FC Anadia FC 1-0 Sertanense FC Sertanense FC
Nelson Rosa Oliveira 84' -
02/02 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-1 SC Mirandela SC Mirandela
Miguel Ekua Iala Mangue 36' -
- 53' Felipe Ribeiro Borges
02/02 16:00 Alverca Alverca 2-1 Amora Amora
Pedro Joel Pereira da Silva 17' -
- 21' David Alexandre Neves Serralheiro Silva
Fábio Martins 85' -
02/02 16:00 Sintra Sintra 0-1 Sacavenense Sacavenense
- 76' Diogo Miguel Faria Ferreira
02/02 16:00 Lagos Lagos 1-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
Pedro Miguel Gonçalves Simões 61' -
02/02 16:00 Louletano DC Louletano DC 3-1 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
- 30' Diogo Alexandre Souto Marques
Abou Touré 54' -
Diogo Alexandre Souto Marques 74' -
Filipe Lopes Garcia 79' -
02/02 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-3 Loures Loures
Joel Salvi Costa 26' -
- 32' Mauricio Mauricio
- 36' José Carlos Costa Semedo
- 49' Hélio José Vaz
02/02 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
02/02 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
Pedro João Luís Bonifácio 80' -
02/02 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora
- 51' André Lopes Matos Galamba
02/02 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 3-5 Amarante FC Amarante FC
- 1' Amidou Mane Pape
André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues 25' -
- 44' Amidou Mane Pape
- 47'
Ruben Manuel Pereira Alves 53' -
- 68' Diogo André Fernandes Lamelas
- 72' Miguel Baptista
André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues 81' -
02/02 16:00 Cerveira Cerveira 1-3 Merelinense FC Merelinense FC
- 25'
- 59' Gabriel José Gomes Faria
Joel Pedro Maio Marques 66' -
- 90+2' José Nuno Rodrigues Xavier
02/02 16:00 GD Braganca GD Braganca 5-0 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
Yoshiaki Kikuchi 37' -
Paulo Roberto Cardoso Rodrigues (pen) 45' -
Francisco Manuel Palas Afonso Miranda 49' -
Nosike Stephen Ossai 79' -
Paulo Roberto Cardoso Rodrigues (pen) 84' -
02/02 16:00 FC Vizela FC Vizela 5-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Octávio Alexandre Leal Barros 32' 1-0
Diogo de Sousa Ribeiro 46' 2-0
Ericson Jorge Silva Rodrigues 54' 3-0
Diogo de Sousa Ribeiro 61' 4-0
André Tiago Carneiro Soares 78' 5-0
02/02 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4-0 Maria da Fonte Maria da Fonte
Luís André Leite Esteves 25' -
Luís André Leite Esteves 36' -
Jefferson Anilson Silva Encada 45' -
Ben Aziz Zagrè 55' -
02/02 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Braga Braga
- 57' Fabiano Josué de Souza Silva
Rúben Miguel Carvalho Marques (pen) 73' -
Abdul Malik Abubakari 89' -
02/02 16:00 Chaves II Chaves II 4-1 Martimo Funchal Martimo Funchal
- 16' André Filipe Rebelo Mesquita
Marlon Rangel de Almeida 48' -
João Diogo Marques Paredes 75' -
Carlos Flávio Silva Barbosa 83' -
Abdoullahi Tanko 87' -
02/02 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-4 AR São Martinho AR São Martinho
Ibrahima Kalil Guirassy 9' -
- 51' José Pedro
- 54' José Pedro
- 59'
- 69' Nuno Miguel Neto Moreira
02/02 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 0-1 SC Espinho SC Espinho
- 67' Gastón Manuel Romano
02/02 16:00 Leca FC Leca FC 1-1 Lusitano FCV Lusitano FCV
- 63'
Isaac Boakye (pen) 73' -
02/02 16:00 Ginásio Figueirense Ginásio Figueirense 0-6 Castro Daire Castro Daire
- 9' Peterson Matheus Santos Ferreira
- 10' Hugo Alexandre Pereira Parente Santos
- 21' Luís Henrique da Paixão dos Santos
- 41' Márcio Filipe Amaral Santos
- 70' Luis Filipe da Silva Barry (pen)
- 74' Pedro Filipe Oliveira Marado Teles
02/02 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-1 Valadares Gaia Valadares Gaia
28' 1-0
31' 2-0
2-1 78' Midana Quintino Sambú
81' 3-1
02/02 16:00 Gondomar Gondomar 4-3 SC Coimbroes SC Coimbroes
- 26' Guilherme Fernando Machete Cardoso Gomes
32' -
- 54' Guilherme Fernando Machete Cardoso Gomes
Jose Joao Alves Lopes 58' -
- 70' Mário André Moura Pereira
Infamara Cassamá 81' -
89' -
02/02 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 Trofense Trofense
0-1 24' Helder Bruno Macedo De Sousa
02/02 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-0 Canelas 2010 Canelas 2010
02/02 16:00 Arouca Arouca 1-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
João Othavio Basso (pen) 29' -
02/02 17:00 Fontinhas Fontinhas 1-1 Caldas SC Caldas SC
- 61' Hugo Daniel Santos Neto
88' -
02/02 21:15 Beira Mar Beira Mar 0-1 SC Praiense SC Praiense
- 90+3' Marcos Alexandre Rodrigues Silva

Statistieken

Speeldag 20   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 102 55-47
Penalty's: 9 6-3
Aantal owngoals: 2  
Aantal gele kaarten: 137 71-66
Aantal rode kaarten: 8 4-4
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.