Word fan! 156

Primeira Liga 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 24
 Speeldag 1
11/08 21:15 Braga Braga 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
12/08 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 5-0 Portimonense Portimonense
12/08 19:00 SC Farense SC Farense 0-3 Casa Pia AC Casa Pia AC
12/08 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-2 Vizela Vizela
13/08 16:30 Rio Ave Rio Ave 2-0 Chaves Chaves
13/08 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora 0-1 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
13/08 21:30 Arouca Arouca 4-3 Estoril Estoril
14/08 19:45 Moreirense Moreirense 1-2 FC Porto FC Porto
14/08 21:45 Boavista Boavista 3-2 SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 2
18/08 21:15 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/08 16:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 2-1 Gil Vicente Gil Vicente
19/08 19:00 Chaves Chaves 2-4 Braga Braga
19/08 21:30 SL Benfica SL Benfica 2-0 Estrela Amadora Estrela Amadora
19/08 21:30 Portimonense Portimonense 1-4 Boavista Boavista
20/08 16:30 Estoril Estoril 2-0 Rio Ave Rio Ave
20/08 19:00 FC Porto FC Porto 2-1 SC Farense SC Farense
20/08 21:30 Vizela Vizela 2-2 Arouca Arouca
21/08 21:15 FC Famalicao FC Famalicao 0-0 Moreirense Moreirense
 Speeldag 3
25/08 21:15 Estrela Amadora Estrela Amadora 2-1 Estoril Estoril
26/08 16:30 Arouca Arouca 1-1 Portimonense Portimonense
26/08 19:00 SC Farense SC Farense 5-0 Chaves Chaves
26/08 21:30 Gil Vicente Gil Vicente 2-3 SL Benfica SL Benfica
27/08 16:30 Boavista Boavista 1-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
27/08 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 2-0 Vizela Vizela
27/08 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
28/08 21:15 Rio Ave Rio Ave 1-2 FC Porto FC Porto
 Speeldag 4
01/09 21:15 Vizela Vizela 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
02/09 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-1 Rio Ave Rio Ave
02/09 19:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-0 SC Farense SC Farense
02/09 19:00 Portimonense Portimonense 1-1 Estrela Amadora Estrela Amadora
02/09 21:30 SL Benfica SL Benfica 4-0 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
03/09 16:30 Estoril Estoril 1-2 Boavista Boavista
03/09 16:35 Chaves Chaves 1-2 Moreirense Moreirense
03/09 19:00 FC Porto FC Porto 1-1 Arouca Arouca
03/09 21:30 Braga Braga 1-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 3
09/09 19:00 Moreirense Moreirense 2-3 Braga Braga
 Speeldag 5
15/09 20:15 Estrela Amadora Estrela Amadora 0-1 FC Porto FC Porto
16/09 16:30 Rio Ave Rio Ave 1-1 FC Famalicao FC Famalicao
16/09 19:00 SC Farense SC Farense 3-1 Braga Braga
16/09 21:30 Vizela Vizela 1-2 SL Benfica SL Benfica
17/09 16:30 Arouca Arouca 0-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
17/09 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 5-3 Estoril Estoril
17/09 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 1-2 Portimonense Portimonense
17/09 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-0 Moreirense Moreirense
18/09 21:15 Boavista Boavista 4-1 Chaves Chaves
 Speeldag 6
22/09 21:15 FC Famalicao FC Famalicao 1-0 Arouca Arouca
23/09 16:30 Estoril Estoril 2-2 Vizela Vizela
23/09 16:30 Moreirense Moreirense 1-0 SC Farense SC Farense
23/09 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-0 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
23/09 21:30 FC Porto FC Porto 2-1 Gil Vicente Gil Vicente
24/09 16:30 Chaves Chaves 2-2 Estrela Amadora Estrela Amadora
24/09 19:00 Portimonense Portimonense 1-3 SL Benfica SL Benfica
24/09 21:30 Braga Braga 4-1 Boavista Boavista
25/09 21:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 Rio Ave Rio Ave
 Speeldag 7
28/09 21:15 Estrela Amadora Estrela Amadora 2-4 Braga Braga
29/09 21:15 SL Benfica SL Benfica 1-0 FC Porto FC Porto
30/09 16:35 Vizela Vizela 2-3 Portimonense Portimonense
30/09 19:00 Boavista Boavista 2-2 FC Famalicao FC Famalicao
30/09 21:30 SC Farense SC Farense 2-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
01/10 16:30 Arouca Arouca 0-2 Chaves Chaves
01/10 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 3-2 Estoril Estoril
01/10 21:30 Rio Ave Rio Ave 0-4 Moreirense Moreirense
02/10 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
 Speeldag 8
06/10 21:15 Moreirense Moreirense 1-1 Boavista Boavista
07/10 16:30 Chaves Chaves 4-2 Gil Vicente Gil Vicente
07/10 16:30 SC Farense SC Farense 0-0 Vizela Vizela
07/10 19:00 Braga Braga 2-1 Rio Ave Rio Ave
07/10 21:30 Estoril Estoril 0-1 SL Benfica SL Benfica
08/10 16:30 FC Famalicao FC Famalicao 1-3 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
08/10 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 Estrela Amadora Estrela Amadora
08/10 19:00 FC Porto FC Porto 1-0 Portimonense Portimonense
08/10 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-1 Arouca Arouca
 Speeldag 9
27/10 21:15 Arouca Arouca 0-1 Moreirense Moreirense
28/10 16:30 Portimonense Portimonense 1-0 Estoril Estoril
28/10 19:00 SL Benfica SL Benfica 1-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
28/10 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 5-0 Chaves Chaves
28/10 21:30 Gil Vicente Gil Vicente 3-3 Braga Braga
29/10 16:30 Rio Ave Rio Ave 3-4 SC Farense SC Farense
29/10 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
29/10 21:30 Vizela Vizela 0-2 FC Porto FC Porto
30/10 21:15 Boavista Boavista 0-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 10
03/11 21:15 FC Porto FC Porto 0-1 Estoril Estoril
04/11 16:30 Chaves Chaves 0-2 SL Benfica SL Benfica
04/11 19:00 FC Famalicao FC Famalicao 3-1 Gil Vicente Gil Vicente
04/11 21:30 Braga Braga 6-1 Portimonense Portimonense
05/11 16:30 Moreirense Moreirense 1-0 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
05/11 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 Vizela Vizela
05/11 19:00 Rio Ave Rio Ave 2-0 Boavista Boavista
05/11 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-2 Estrela Amadora Estrela Amadora
06/11 21:25 SC Farense SC Farense 2-0 Arouca Arouca
 Speeldag 11
10/11 21:15 Estoril Estoril 4-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
11/11 16:30 Portimonense Portimonense 2-1 Chaves Chaves
11/11 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora 0-1 Moreirense Moreirense
11/11 19:00 Vizela Vizela 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
11/11 21:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 1-2 FC Porto FC Porto
12/11 16:30 Boavista Boavista 1-3 SC Farense SC Farense
12/11 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Rio Ave Rio Ave
12/11 19:00 Arouca Arouca 0-1 Braga Braga
12/11 21:30 SL Benfica SL Benfica 2-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 12
01/12 21:30 Chaves Chaves 2-1 Vizela Vizela
02/12 16:30 SC Farense SC Farense 1-2 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
02/12 16:30 Rio Ave Rio Ave 1-1 Estrela Amadora Estrela Amadora
02/12 19:00 FC Famalicao FC Famalicao 0-3 FC Porto FC Porto
02/12 21:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 Portimonense Portimonense
03/12 16:30 Braga Braga 3-1 Estoril Estoril
03/12 19:00 Moreirense Moreirense 0-0 SL Benfica SL Benfica
03/12 21:30 Boavista Boavista 0-4 Arouca Arouca
04/12 21:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-1 Gil Vicente Gil Vicente
 Speeldag 13
08/12 16:30 Vizela Vizela 1-3 Braga Braga
08/12 19:00 SL Benfica SL Benfica 1-1 SC Farense SC Farense
09/12 16:30 Portimonense Portimonense 1-1 FC Famalicao FC Famalicao
09/12 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 3-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
09/12 21:30 FC Porto FC Porto 3-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
10/12 16:30 Estrela Amadora Estrela Amadora 3-1 Boavista Boavista
10/12 19:00 Arouca Arouca 2-2 Rio Ave Rio Ave
10/12 21:30 Estoril Estoril 4-0 Chaves Chaves
11/12 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Moreirense Moreirense
 Speeldag 14
15/12 21:15 SC Farense SC Farense 0-0 Estrela Amadora Estrela Amadora
16/12 16:30 Rio Ave Rio Ave 1-1 Vizela Vizela
16/12 19:00 Arouca Arouca 3-0 Gil Vicente Gil Vicente
16/12 21:30 Boavista Boavista 1-1 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
17/12 16:30 Chaves Chaves 1-3 Casa Pia AC Casa Pia AC
17/12 16:30 Moreirense Moreirense 5-2 Portimonense Portimonense
17/12 19:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1 Estoril Estoril
17/12 21:30 Braga Braga 0-1 SL Benfica SL Benfica
18/12 21:20 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 FC Porto FC Porto
 Speeldag 15
23/12 16:30 Vizela Vizela 0-0 Moreirense Moreirense
23/12 16:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 1-0 Rio Ave Rio Ave
28/12 21:15 Estrela Amadora Estrela Amadora 1-4 Arouca Arouca
29/12 19:45 SL Benfica SL Benfica 3-0 FC Famalicao FC Famalicao
29/12 21:45 FC Porto FC Porto 1-0 Chaves Chaves
30/12 16:30 Estoril Estoril 4-0 SC Farense SC Farense
30/12 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Boavista Boavista
30/12 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-3 Braga Braga
30/12 21:30 Portimonense Portimonense 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 16
05/01 19:45 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 5-1 Estoril Estoril
05/01 21:45 Boavista Boavista 1-1 FC Porto FC Porto
06/01 16:30 Estrela Amadora Estrela Amadora 1-1 Vizela Vizela
06/01 16:30 SC Farense SC Farense 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
06/01 19:00 Arouca Arouca 0-3 SL Benfica SL Benfica
06/01 21:30 Braga Braga 1-1 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
07/01 19:00 Rio Ave Rio Ave 2-0 Portimonense Portimonense
07/01 21:30 FC Famalicao FC Famalicao 2-2 Chaves Chaves
08/01 21:15 Moreirense Moreirense 1-4 Casa Pia AC Casa Pia AC
 Speeldag 17
12/01 21:15 Portimonense Portimonense 1-0 SC Farense SC Farense
13/01 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2 FC Famalicao FC Famalicao
13/01 19:00 Chaves Chaves 0-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
13/01 21:30 Estoril Estoril 1-3 Moreirense Moreirense
14/01 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Estrela Amadora Estrela Amadora
14/01 19:00 SL Benfica SL Benfica 4-1 Rio Ave Rio Ave
14/01 19:00 Vizela Vizela 1-4 Boavista Boavista
14/01 21:30 FC Porto FC Porto 2-0 Braga Braga
15/01 21:15 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 2-1 Arouca Arouca
 Speeldag 18
18/01 19:45 FC Famalicao FC Famalicao 1-2 Braga Braga
18/01 21:45 Vizela Vizela 2-5 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/01 21:15 SL Benfica SL Benfica 2-0 Boavista Boavista
20/01 16:30 Estoril Estoril 1-2 Arouca Arouca
20/01 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-3 SC Farense SC Farense
20/01 21:30 FC Porto FC Porto 5-0 Moreirense Moreirense
21/01 16:30 Portimonense Portimonense 0-2 Gil Vicente Gil Vicente
21/01 19:00 Chaves Chaves 0-0 Rio Ave Rio Ave
21/01 21:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 3-0 Estrela Amadora Estrela Amadora
 Speeldag 19
28/01 16:30 Moreirense Moreirense 1- FC Famalicao FC Famalicao
28/01 16:30 Boavista Boavista 1-4 Portimonense Portimonense
28/01 19:00 SC Farense SC Farense 1-3 FC Porto FC Porto
28/01 21:30 Gil Vicente Gil Vicente 1- Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
28/01 21:30 Arouca Arouca 5- Vizela Vizela
29/01 19:45 Estrela Amadora Estrela Amadora 1-4 SL Benfica SL Benfica
29/01 21:45 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 8-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
31/01 19:45 Rio Ave Rio Ave 1-1 Estoril Estoril
31/01 21:45 Braga Braga 1-1 Chaves Chaves
 Speeldag 20
03/02 16:30 Portimonense Portimonense 1-2 Arouca Arouca
03/02 20:00 FC Famalicao FC Famalicao Uitg Sporting Lissabon Sporting Lissabon
03/02 21:30 FC Porto FC Porto - Rio Ave Rio Ave
04/02 16:30 Chaves Chaves 1-1 SC Farense SC Farense
04/02 16:30 Vizela Vizela -1 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
04/02 19:00 Estoril Estoril 1-0 Estrela Amadora Estrela Amadora
04/02 19:00 SL Benfica SL Benfica 3-0 Gil Vicente Gil Vicente
04/02 21:30 Braga Braga 1-0 Moreirense Moreirense
05/02 21:15 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-0 Boavista Boavista
 Speeldag 21
09/02 21:15 Estrela Amadora Estrela Amadora 3- Portimonense Portimonense
10/02 16:30 SC Farense SC Farense 1-1 FC Famalicao FC Famalicao
10/02 19:00 Moreirense Moreirense 1- Chaves Chaves
10/02 21:30 Boavista Boavista 2-1 Estoril Estoril
11/02 16:30 Rio Ave Rio Ave 1- Casa Pia AC Casa Pia AC
11/02 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 5-0 Braga Braga
11/02 21:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 2-2 SL Benfica SL Benfica
12/02 21:15 Arouca Arouca 3-2 FC Porto FC Porto
13/02 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 0-1 Vizela Vizela
 Speeldag 22
16/02 21:15 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 Rio Ave Rio Ave
17/02 16:30 Chaves Chaves 2-1 Boavista Boavista
17/02 19:00 Portimonense Portimonense 1-1 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
17/02 21:30 FC Porto FC Porto 2-0 Estrela Amadora Estrela Amadora
18/02 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 1- Arouca Arouca
18/02 19:00 Estoril Estoril 1-3 Gil Vicente Gil Vicente
18/02 19:00 SL Benfica SL Benfica 6-1 Vizela Vizela
18/02 21:30 Braga Braga 2-1 SC Farense SC Farense
19/02 21:15 Moreirense Moreirense 0-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 23
23/02 21:15 Arouca Arouca 3-2 FC Famalicao FC Famalicao
24/02 16:30 SC Farense SC Farense -1 Moreirense Moreirense
24/02 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora 1-1 Chaves Chaves
24/02 21:30 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es -2 Casa Pia AC Casa Pia AC
25/02 16:30 Vizela Vizela 3-3 Estoril Estoril
25/02 19:00 SL Benfica SL Benfica 4-0 Portimonense Portimonense
25/02 19:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 FC Porto FC Porto
25/02 21:30 Rio Ave Rio Ave 3-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
26/02 21:15 Boavista Boavista 0-4 Braga Braga
 Speeldag 24
03/03 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Rio Ave Rio Ave
03/03 19:00 FC Porto FC Porto ...-... SL Benfica SL Benfica
03/03 19:00 Chaves Chaves ...-... Arouca Arouca
03/03 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Boavista Boavista
03/03 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... SC Farense SC Farense
03/03 19:00 Braga Braga ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
03/03 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Gil Vicente Gil Vicente
03/03 19:00 Estoril Estoril ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
03/03 19:00 Portimonense Portimonense ...-... Vizela Vizela
 Speeldag 25
10/03 19:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Chaves Chaves
10/03 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es ...-... FC Famalicao FC Famalicao
10/03 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
10/03 19:00 Vizela Vizela ...-... SC Farense SC Farense
10/03 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Estoril Estoril
10/03 19:00 Arouca Arouca ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
10/03 19:00 Boavista Boavista ...-... Moreirense Moreirense
10/03 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Braga Braga
10/03 19:00 Portimonense Portimonense ...-... FC Porto FC Porto
 Speeldag 26
17/03 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... SL Benfica SL Benfica
17/03 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Arouca Arouca
17/03 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Boavista Boavista
17/03 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
17/03 19:00 FC Porto FC Porto ...-... Vizela Vizela
17/03 19:00 Braga Braga ...-... Gil Vicente Gil Vicente
17/03 19:00 Chaves Chaves ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
17/03 19:00 Estoril Estoril ...-... Portimonense Portimonense
17/03 19:00 SC Farense SC Farense ...-... Rio Ave Rio Ave
 Speeldag 27
30/03 19:00 Portimonense Portimonense ...-... Braga Braga
30/03 19:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... FC Famalicao FC Famalicao
30/03 19:00 Vizela Vizela ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
30/03 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
30/03 19:00 Estoril Estoril ...-... FC Porto FC Porto
30/03 19:00 Boavista Boavista ...-... Rio Ave Rio Ave
30/03 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es ...-... Moreirense Moreirense
30/03 19:00 Arouca Arouca ...-... SC Farense SC Farense
30/03 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Chaves Chaves
 Speeldag 28
07/04 19:00 SC Farense SC Farense ...-... Boavista Boavista
07/04 19:00 FC Porto FC Porto ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
07/04 19:00 Braga Braga ...-... Arouca Arouca
07/04 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... SL Benfica SL Benfica
07/04 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Gil Vicente Gil Vicente
07/04 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
07/04 19:00 Chaves Chaves ...-... Portimonense Portimonense
07/04 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Estoril Estoril
07/04 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Vizela Vizela
 Speeldag 29
14/04 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora ...-... Rio Ave Rio Ave
14/04 19:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
14/04 19:00 Arouca Arouca ...-... Boavista Boavista
14/04 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Moreirense Moreirense
14/04 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es ...-... SC Farense SC Farense
14/04 19:00 Portimonense Portimonense ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
14/04 19:00 FC Porto FC Porto ...-... FC Famalicao FC Famalicao
14/04 19:00 Vizela Vizela ...-... Chaves Chaves
14/04 19:00 Estoril Estoril ...-... Braga Braga
 Speeldag 30
21/04 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... FC Porto FC Porto
21/04 19:00 Boavista Boavista ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
21/04 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Portimonense Portimonense
21/04 19:00 Chaves Chaves ...-... Estoril Estoril
21/04 19:00 Braga Braga ...-... Vizela Vizela
21/04 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Gil Vicente Gil Vicente
21/04 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
21/04 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Arouca Arouca
21/04 19:00 SC Farense SC Farense ...-... SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 31
28/04 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Chaves Chaves
28/04 19:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Arouca Arouca
28/04 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es ...-... Boavista Boavista
28/04 19:00 Vizela Vizela ...-... Rio Ave Rio Ave
28/04 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora ...-... SC Farense SC Farense
28/04 19:00 Estoril Estoril ...-... FC Famalicao FC Famalicao
28/04 19:00 FC Porto FC Porto ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
28/04 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Braga Braga
28/04 19:00 Portimonense Portimonense ...-... Moreirense Moreirense
 Speeldag 32
05/05 19:00 Braga Braga ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
05/05 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Portimonense Portimonense
05/05 19:00 SC Farense SC Farense ...-... Estoril Estoril
05/05 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
05/05 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... SL Benfica SL Benfica
05/05 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Vizela Vizela
05/05 19:00 Boavista Boavista ...-... Gil Vicente Gil Vicente
05/05 19:00 Chaves Chaves ...-... FC Porto FC Porto
05/05 19:00 Arouca Arouca ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
 Speeldag 33
12/05 19:00 Chaves Chaves ...-... FC Famalicao FC Famalicao
12/05 19:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... SC Farense SC Farense
12/05 19:00 Vizela Vizela ...-... Estrela Amadora Estrela Amadora
12/05 19:00 FC Porto FC Porto ...-... Boavista Boavista
12/05 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Arouca Arouca
12/05 19:00 Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es ...-... Braga Braga
12/05 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Moreirense Moreirense
12/05 19:00 Estoril Estoril ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
12/05 19:00 Portimonense Portimonense ...-... Rio Ave Rio Ave
 Speeldag 34
19/05 19:00 SC Farense SC Farense ...-... Portimonense Portimonense
19/05 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora ...-... Gil Vicente Gil Vicente
19/05 19:00 Boavista Boavista ...-... Vizela Vizela
19/05 19:00 Arouca Arouca ...-... Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es
19/05 19:00 Braga Braga ...-... FC Porto FC Porto
19/05 19:00 Moreirense Moreirense ...-... Estoril Estoril
19/05 19:00 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
19/05 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Chaves Chaves
19/05 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... SL Benfica SL Benfica

Download alle wedstrijden van Primeira Liga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge眉pdatet worden.

 Stand G P
1. SL Benfica SL Benfica 23 58
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 22 56
3. FC Porto FC Porto 23 49
4. Braga Braga 23 46
5. Vit贸ria Guimar茫es Vit贸ria Guimar茫es 23 41
6. Moreirense Moreirense 23 38
7. Arouca Arouca 23 31
8. SC Farense SC Farense 23 26
9. Gil Vicente Gil Vicente 23 26
10. Casa Pia AC Casa Pia AC 23 26
11. FC Famalicao FC Famalicao 22 26
12. Boavista Boavista 23 24
13. Estoril Estoril 23 22
14. Portimonense Portimonense 23 22
15. Estrela Amadora Estrela Amadora 23 22
16. Rio Ave Rio Ave 23 22
17. Chaves Chaves 23 18
18. Vizela Vizela 23 17