Word fan! 156

Primeira Liga 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 13
 Speeldag 1
05/08 21:15 SL Benfica SL Benfica 4-0 Arouca Arouca
06/08 16:30 Rio Ave Rio Ave 0-1 Vizela Vizela
06/08 19:00 Estoril Estoril 2-0 FC Famalicao FC Famalicao
06/08 21:30 FC Porto FC Porto 5-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
07/08 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
07/08 19:00 Braga Braga 3-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
07/08 21:30 Chaves Chaves 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
07/08 21:30 Portimonense Portimonense 0-1 Boavista Boavista
08/08 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
 Speeldag 2
12/08 21:15 FC Famalicao FC Famalicao 0-3 Braga Braga
13/08 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 SL Benfica SL Benfica
13/08 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-0 Rio Ave Rio Ave
14/08 16:30 Boavista Boavista 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
14/08 19:00 Vizela Vizela 0-1 FC Porto FC Porto
14/08 21:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Estoril Estoril
15/08 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 Chaves Chaves
15/08 19:00 Arouca Arouca 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
15/08 21:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-3 Portimonense Portimonense
 Speeldag 3
19/08 21:15 Estoril Estoril 2-2 Rio Ave Rio Ave
20/08 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Arouca Arouca
20/08 19:00 Chaves Chaves 1-1 Vizela Vizela
20/08 21:30 FC Porto FC Porto 3-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
21/08 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Boavista Boavista
21/08 19:00 Braga Braga 5-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
21/08 21:30 Portimonense Portimonense 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
22/08 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
 Speeldag 4
26/08 21:15 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-3 Estoril Estoril
27/08 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-1 Portimonense Portimonense
27/08 19:00 Boavista Boavista 0-3 SL Benfica SL Benfica
27/08 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 0-2 Chaves Chaves
28/08 16:30 FC Famalicao FC Famalicao 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
28/08 19:00 Arouca Arouca 0-6 Braga Braga
28/08 21:30 Rio Ave Rio Ave 3-1 FC Porto FC Porto
29/08 20:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
29/08 22:15 Vizela Vizela 2-2 Gil Vicente Gil Vicente
 Speeldag 3
30/08 21:15 SL Benfica SL Benfica 3-2 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
 Speeldag 5
02/09 20:00 SL Benfica SL Benfica 2-1 Vizela Vizela
02/09 22:15 Estoril Estoril 0-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
03/09 16:30 Braga Braga 1-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
03/09 21:30 Gil Vicente Gil Vicente 0-2 FC Porto FC Porto
04/09 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-0 Arouca Arouca
04/09 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
04/09 21:30 Portimonense Portimonense 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
05/09 20:00 Boavista Boavista 1-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
05/09 22:15 Chaves Chaves 1-1 Rio Ave Rio Ave
 Speeldag 6
09/09 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
10/09 16:30 FC Famalicao FC Famalicao 0-1 SL Benfica SL Benfica
10/09 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 4-0 Portimonense Portimonense
10/09 21:30 FC Porto FC Porto 3-0 Chaves Chaves
11/09 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 2-3 Casa Pia AC Casa Pia AC
11/09 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 Gil Vicente Gil Vicente
11/09 19:00 Arouca Arouca 1-2 Boavista Boavista
11/09 21:30 Rio Ave Rio Ave 2-3 Braga Braga
12/09 21:15 Vizela Vizela 0-1 Estoril Estoril
 Speeldag 7
16/09 21:15 Portimonense Portimonense 1-0 Chaves Chaves
17/09 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
17/09 16:30 Gil Vicente Gil Vicente 2-2 Rio Ave Rio Ave
17/09 19:00 Estoril Estoril 1-1 FC Porto FC Porto
17/09 21:30 Boavista Boavista 2-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
18/09 16:30 Arouca Arouca 2-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
18/09 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
18/09 19:00 SL Benfica SL Benfica 5-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
18/09 21:30 Braga Braga 2-0 Vizela Vizela
 Speeldag 8
30/09 20:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-1 Gil Vicente Gil Vicente
30/09 22:15 FC Porto FC Porto 4-1 Braga Braga
01/10 16:30 Vizela Vizela 1-0 Portimonense Portimonense
01/10 19:00 Chaves Chaves 1-1 Estoril Estoril
01/10 21:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 SL Benfica SL Benfica
02/10 16:30 Rio Ave Rio Ave 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
02/10 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-1 Arouca Arouca
02/10 21:30 FC Famalicao FC Famalicao 4-0 Boavista Boavista
03/10 21:15 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 Casa Pia AC Casa Pia AC
 Speeldag 9
07/10 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 0-1 Estoril Estoril
08/10 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
08/10 19:00 Portimonense Portimonense 0-2 FC Porto FC Porto
08/10 19:00 SL Benfica SL Benfica 4-2 Rio Ave Rio Ave
08/10 21:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
09/10 16:30 Boavista Boavista 1-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
09/10 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 Vizela Vizela
09/10 21:30 Braga Braga 0-1 Chaves Chaves
10/10 21:15 Arouca Arouca 4-1 FC Famalicao FC Famalicao
 Speeldag 10
21/10 21:15 FC Porto FC Porto 0-1 SL Benfica SL Benfica
22/10 16:30 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
22/10 19:00 Estoril Estoril 0-2 Braga Braga
22/10 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
23/10 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-1 Arouca Arouca
23/10 16:30 Vizela Vizela 0-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
23/10 19:00 Chaves Chaves 3-1 Gil Vicente Gil Vicente
23/10 21:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-2 Boavista Boavista
24/10 21:15 Rio Ave Rio Ave 1-0 Portimonense Portimonense
 Speeldag 11
28/10 21:15 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
29/10 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-1 FC Porto FC Porto
29/10 19:00 SL Benfica SL Benfica 5-0 Chaves Chaves
29/10 21:30 Arouca Arouca 1-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
30/10 16:30 Portimonense Portimonense 1-1 Estoril Estoril
30/10 16:30 Boavista Boavista 2-2 Vizela Vizela
30/10 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 Rio Ave Rio Ave
30/10 21:30 Gil Vicente Gil Vicente 0-1 Braga Braga
31/10 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-2 FC Famalicao FC Famalicao
 Speeldag 12
04/11 21:15 Gil Vicente Gil Vicente 1-2 Portimonense Portimonense
05/11 16:30 Vizela Vizela 0-1 Arouca Arouca
05/11 19:00 FC Porto FC Porto 4-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
05/11 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 3-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
06/11 16:30 Rio Ave Rio Ave 1-0 Boavista Boavista
06/11 19:00 Braga Braga 0-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
06/11 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
06/11 21:30 Estoril Estoril 1-5 SL Benfica SL Benfica
07/11 21:15 Chaves Chaves 0-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
 Speeldag 13
12/11 19:00 Arouca Arouca 0-1 Rio Ave Rio Ave
12/11 21:30 Boavista Boavista 1-4 FC Porto FC Porto
13/11 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-2 Vizela Vizela
13/11 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
13/11 19:00 Portimonense Portimonense 1-2 Braga Braga
13/11 19:00 SL Benfica SL Benfica 3-1 Gil Vicente Gil Vicente
13/11 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2 Chaves Chaves
13/11 21:30 FC Famalicao FC Famalicao 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
14/11 21:15 CD Santa Clara CD Santa Clara 3-1 Estoril Estoril
 Speeldag 14
28/12 20:00 Portimonense Portimonense ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
28/12 20:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
28/12 22:15 FC Porto FC Porto ...-... Arouca Arouca
29/12 18:00 Gil Vicente Gil Vicente ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
29/12 20:00 Estoril Estoril ...-... Boavista Boavista
29/12 22:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
30/12 18:00 Chaves Chaves ...-... FC Famalicao FC Famalicao
30/12 20:00 Vizela Vizela ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
30/12 22:15 Braga Braga ...-... SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 15
05/01 21:15 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Braga Braga
06/01 20:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Portimonense Portimonense
06/01 22:15 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Vizela Vizela
07/01 16:30 Arouca Arouca ...-... Estoril Estoril
07/01 19:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Rio Ave Rio Ave
07/01 21:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... FC Porto FC Porto
08/01 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Chaves Chaves
08/01 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
08/01 21:30 Boavista Boavista ...-... Gil Vicente Gil Vicente
 Speeldag 16
13/01 21:15 Portimonense Portimonense ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
14/01 16:30 Vizela Vizela ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
14/01 19:00 Rio Ave Rio Ave ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
14/01 21:30 Braga Braga ...-... Boavista Boavista
15/01 16:30 Chaves Chaves ...-... Arouca Arouca
15/01 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
15/01 21:30 FC Porto FC Porto ...-... FC Famalicao FC Famalicao
16/01 20:00 Estoril Estoril ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
16/01 22:15 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 Speeldag 17
22/01 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... SL Benfica SL Benfica
22/01 16:30 Arouca Arouca ...-... Portimonense Portimonense
22/01 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Rio Ave Rio Ave
22/01 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Vizela Vizela
22/01 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Braga Braga
22/01 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... FC Porto FC Porto
22/01 16:30 Boavista Boavista ...-... Chaves Chaves
22/01 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Estoril Estoril
22/01 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Gil Vicente Gil Vicente
 Speeldag 18
29/01 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
29/01 16:30 Arouca Arouca ...-... SL Benfica SL Benfica
29/01 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Estoril Estoril
29/01 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Braga Braga
29/01 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Gil Vicente Gil Vicente
29/01 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Chaves Chaves
29/01 16:30 Vizela Vizela ...-... Rio Ave Rio Ave
29/01 16:30 Boavista Boavista ...-... Portimonense Portimonense
29/01 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... FC Porto FC Porto
 Speeldag 19
05/02 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Boavista Boavista
05/02 16:30 Chaves Chaves ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
05/02 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
05/02 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
05/02 16:30 Braga Braga ...-... FC Famalicao FC Famalicao
05/02 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Arouca Arouca
05/02 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Vizela Vizela
05/02 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
05/02 16:30 Estoril Estoril ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 Speeldag 20
12/02 16:30 Boavista Boavista ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
12/02 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... FC Porto FC Porto
12/02 16:30 Vizela Vizela ...-... Chaves Chaves
12/02 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Portimonense Portimonense
12/02 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... SL Benfica SL Benfica
12/02 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Estoril Estoril
12/02 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Gil Vicente Gil Vicente
12/02 16:30 Arouca Arouca ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
12/02 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Braga Braga
 Speeldag 21
19/02 16:30 Estoril Estoril ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
19/02 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
19/02 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... FC Famalicao FC Famalicao
19/02 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
19/02 16:30 Braga Braga ...-... Arouca Arouca
19/02 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Vizela Vizela
19/02 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Rio Ave Rio Ave
19/02 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Boavista Boavista
19/02 16:30 Chaves Chaves ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Speeldag 22
26/02 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Chaves Chaves
26/02 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Portimonense Portimonense
26/02 16:30 Arouca Arouca ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
26/02 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
26/02 16:30 Vizela Vizela ...-... SL Benfica SL Benfica
26/02 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Gil Vicente Gil Vicente
26/02 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Braga Braga
26/02 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Estoril Estoril
26/02 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Boavista Boavista
 Speeldag 23
05/03 16:30 Boavista Boavista ...-... Arouca Arouca
05/03 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... FC Famalicao FC Famalicao
05/03 16:30 Estoril Estoril ...-... Vizela Vizela
05/03 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
05/03 16:30 Braga Braga ...-... Rio Ave Rio Ave
05/03 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
05/03 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
05/03 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
05/03 16:30 Chaves Chaves ...-... FC Porto FC Porto
 Speeldag 24
12/03 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
12/03 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Boavista Boavista
12/03 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Gil Vicente Gil Vicente
12/03 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
12/03 16:30 Chaves Chaves ...-... Portimonense Portimonense
12/03 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... SL Benfica SL Benfica
12/03 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Estoril Estoril
12/03 16:30 Vizela Vizela ...-... Braga Braga
12/03 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Arouca Arouca
 Speeldag 25
19/03 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Rio Ave Rio Ave
19/03 16:30 Arouca Arouca ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
19/03 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Vizela Vizela
19/03 16:30 Braga Braga ...-... FC Porto FC Porto
19/03 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/03 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
19/03 16:30 Boavista Boavista ...-... FC Famalicao FC Famalicao
19/03 16:30 Estoril Estoril ...-... Chaves Chaves
19/03 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
 Speeldag 26
02/04 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Arouca Arouca
02/04 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Boavista Boavista
02/04 16:30 Estoril Estoril ...-... Gil Vicente Gil Vicente
02/04 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Portimonense Portimonense
02/04 16:30 Vizela Vizela ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
02/04 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
02/04 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
02/04 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... SL Benfica SL Benfica
02/04 16:30 Chaves Chaves ...-... Braga Braga
 Speeldag 27
08/04 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Vizela Vizela
08/04 16:30 Braga Braga ...-... Estoril Estoril
08/04 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Rio Ave Rio Ave
08/04 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... FC Famalicao FC Famalicao
08/04 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Chaves Chaves
08/04 16:30 Boavista Boavista ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
08/04 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... FC Porto FC Porto
08/04 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
08/04 16:30 Arouca Arouca ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
 Speeldag 28
16/04 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Arouca Arouca
16/04 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
16/04 16:30 Braga Braga ...-... Gil Vicente Gil Vicente
16/04 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
16/04 16:30 Chaves Chaves ...-... SL Benfica SL Benfica
16/04 16:30 FC Porto FC Porto ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
16/04 16:30 Vizela Vizela ...-... Boavista Boavista
16/04 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
16/04 16:30 Estoril Estoril ...-... Portimonense Portimonense
 Speeldag 29
23/04 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
23/04 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Braga Braga
23/04 16:30 Boavista Boavista ...-... Rio Ave Rio Ave
23/04 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Estoril Estoril
23/04 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
23/04 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... FC Porto FC Porto
23/04 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Gil Vicente Gil Vicente
23/04 16:30 Arouca Arouca ...-... Vizela Vizela
23/04 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Chaves Chaves
 Speeldag 30
30/04 16:30 Chaves Chaves ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
30/04 16:30 Braga Braga ...-... Portimonense Portimonense
30/04 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... FC Famalicao FC Famalicao
30/04 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... SL Benfica SL Benfica
30/04 16:30 Vizela Vizela ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
30/04 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Boavista Boavista
30/04 16:30 Estoril Estoril ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
30/04 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
30/04 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Arouca Arouca
 Speeldag 31
07/05 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Rio Ave Rio Ave
07/05 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Braga Braga
07/05 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Vizela Vizela
07/05 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
07/05 16:30 Arouca Arouca ...-... FC Porto FC Porto
07/05 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Gil Vicente Gil Vicente
07/05 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Portimonense Portimonense
07/05 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... Chaves Chaves
07/05 16:30 Boavista Boavista ...-... Estoril Estoril
 Speeldag 32
14/05 16:30 Braga Braga ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
14/05 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
14/05 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Boavista Boavista
14/05 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
14/05 16:30 Vizela Vizela ...-... FC Famalicao FC Famalicao
14/05 16:30 Estoril Estoril ...-... Arouca Arouca
14/05 16:30 Chaves Chaves ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
14/05 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
14/05 16:30 Portimonense Portimonense ...-... SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 33
21/05 16:30 FC Famalicao FC Famalicao ...-... FC Porto FC Porto
21/05 16:30 Arouca Arouca ...-... Chaves Chaves
21/05 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Rio Ave Rio Ave
21/05 16:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon ...-... SL Benfica SL Benfica
21/05 16:30 Vitória Guimarães Vitória Guimarães ...-... Gil Vicente Gil Vicente
21/05 16:30 Boavista Boavista ...-... Braga Braga
21/05 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Portimonense Portimonense
21/05 16:30 Casa Pia AC Casa Pia AC ...-... Estoril Estoril
21/05 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Vizela Vizela
 Speeldag 34
28/05 16:30 Chaves Chaves ...-... Boavista Boavista
28/05 16:30 Braga Braga ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
28/05 16:30 Portimonense Portimonense ...-... Arouca Arouca
28/05 16:30 Rio Ave Rio Ave ...-... FC Famalicao FC Famalicao
28/05 16:30 Gil Vicente Gil Vicente ...-... Casa Pia AC Casa Pia AC
28/05 16:30 FC Porto FC Porto ...-... Vitória Guimarães Vitória Guimarães
28/05 16:30 Vizela Vizela ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
28/05 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
28/05 16:30 Estoril Estoril ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal

Download alle wedstrijden van Primeira Liga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.

 Stand G P
1. SL Benfica SL Benfica 13 37
2. FC Porto FC Porto 13 29
3. Braga Braga 13 28
4. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 13 25
5. Casa Pia AC Casa Pia AC 13 23
6. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 13 23
7. Portimonense Portimonense 13 19
8. Chaves Chaves 13 19
9. Arouca Arouca 13 19
10. Rio Ave Rio Ave 13 18
11. Boavista Boavista 13 17
12. Estoril Estoril 13 16
13. Vizela Vizela 13 15
14. CD Santa Clara CD Santa Clara 13 13
15. FC Famalicao FC Famalicao 13 11
16. Gil Vicente Gil Vicente 13 9
17. Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 13 6
18. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 13 2