Word fan! 5

Segunda Liga 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 12
 Speeldag 1
12/08 12:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-0 Uniao de Leiria
12/08 15:00 Nacional Nacional 1-2 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
12/08 19:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 CF Os Belenenses
13/08 12:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Vilaverdense FC
13/08 12:00 Porto Porto 1-1 CD Tondela CD Tondela
13/08 15:00 Penafiel Penafiel 3-0 LeixÔes LeixÔes
13/08 19:00 SL Benfica SL Benfica 3-2 CD Mafra CD Mafra
15/08 12:00 Oliveirense Oliveirense 3-1 Feirense Feirense
16/08 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Torreense
 Speeldag 2
18/08 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-1 Vilafranquense Vilafranquense
19/08 12:00 CD Mafra CD Mafra 2-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
19/08 15:00 Uniao de Leiria 3-1 SL Benfica SL Benfica
19/08 16:30 CD Tondela CD Tondela 2-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
20/08 12:00 Vilaverdense FC 1-2 Oliveirense Oliveirense
20/08 15:00 CF Os Belenenses 1-1 Porto Porto
20/08 21:30 Feirense Feirense 2-0 Penafiel Penafiel
21/08 19:45 Torreense 3-0 Nacional Nacional
21/08 21:45 LeixÔes LeixÔes 0-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
 Speeldag 3
26/08 12:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-0 Feirense Feirense
26/08 15:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 5-1 CD Tondela CD Tondela
26/08 16:30 CF Os Belenenses 1-1 CD Mafra CD Mafra
27/08 12:00 Oliveirense Oliveirense 3-1 Penafiel Penafiel
27/08 12:00 Porto Porto 2-1 Uniao de Leiria
27/08 15:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Vilaverdense FC
27/08 16:30 SL Benfica SL Benfica 0-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
27/08 19:00 Vilafranquense Vilafranquense 0-0 Torreense
28/08 19:00 Nacional Nacional 3-1 LeixÔes LeixÔes
 Speeldag 4
01/09 19:00 CD Tondela CD Tondela 0-1 CF Os Belenenses
02/09 12:00 CD Mafra CD Mafra 2-1 Porto Porto
02/09 15:00 Feirense Feirense 0-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
02/09 16:30 Penafiel Penafiel 0-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
02/09 16:30 Uniao de Leiria 1-2 Vilafranquense Vilafranquense
02/09 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 2-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
03/09 12:00 Torreense 3-1 Oliveirense Oliveirense
03/09 15:00 LeixÔes LeixÔes 1-1 SL Benfica SL Benfica
03/09 16:30 Vilaverdense FC 1-2 Nacional Nacional
 Speeldag 5
15/09 21:15 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-2 LeixÔes LeixÔes
16/09 12:00 Porto Porto 0-2 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
16/09 12:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 Vilaverdense FC
16/09 15:00 Nacional Nacional 1-0 Feirense Feirense
16/09 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Penafiel Penafiel
16/09 19:00 CD Tondela CD Tondela 2-1 CD Mafra CD Mafra
17/09 12:00 Oliveirense Oliveirense 2-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
17/09 15:00 CF Os Belenenses 0-5 Uniao de Leiria
17/09 19:00 SL Benfica SL Benfica 0-2 Torreense
 Speeldag 6
29/09 19:00 Vilaverdense FC 1-4 SL Benfica SL Benfica
30/09 12:00 Oliveirense Oliveirense 1-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
30/09 15:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 CD Mafra CD Mafra
01/10 12:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-2 Vilafranquense Vilafranquense
01/10 15:00 LeixÔes LeixÔes 1-3 Porto Porto
01/10 19:00 Feirense Feirense 1-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
01/10 21:30 Uniao de Leiria 2-2 CD Tondela CD Tondela
02/10 19:00 Penafiel Penafiel 1-4 Nacional Nacional
02/10 21:15 Torreense 2-2 CF Os Belenenses
 Speeldag 7
06/10 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
07/10 12:00 Nacional Nacional 5-0 Oliveirense Oliveirense
07/10 15:00 CD Tondela CD Tondela 4-2 LeixÔes LeixÔes
07/10 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 2-0 Vilaverdense FC
08/10 12:00 Porto Porto 2-2 Torreense
08/10 12:00 CD Mafra CD Mafra 3-0 Uniao de Leiria
08/10 15:00 CF Os Belenenses 1-2 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
08/10 19:00 SL Benfica SL Benfica 2-3 Feirense Feirense
09/10 21:15 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Penafiel Penafiel
 Speeldag 8
27/10 19:00 Penafiel Penafiel 1-0 CD Mafra CD Mafra
28/10 12:00 Torreense 1-2 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
28/10 15:00 LeixÔes LeixÔes 1-0 CF Os Belenenses
28/10 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 2-2 CD Tondela CD Tondela
29/10 12:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Nacional Nacional
29/10 15:00 Feirense Feirense 1-2 Vilafranquense Vilafranquense
29/10 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-1 SL Benfica SL Benfica
29/10 19:00 Oliveirense Oliveirense 1-4 Uniao de Leiria
30/10 19:00 Vilaverdense FC 0-5 Porto Porto
 Speeldag 9
04/11 12:00 Porto Porto 2-0 Feirense Feirense
04/11 12:00 CD Mafra CD Mafra 0-1 LeixÔes LeixÔes
04/11 16:30 CF Os Belenenses 0-2 Vilaverdense FC
04/11 19:00 SL Benfica SL Benfica 1-0 Penafiel Penafiel
04/11 19:00 Nacional Nacional 1-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
05/11 12:00 Vilafranquense Vilafranquense 0-1 Oliveirense Oliveirense
05/11 15:00 Uniao de Leiria 4-3 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
05/11 19:00 CD Tondela CD Tondela 1-2 Torreense
06/11 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 10
10/11 19:00 Feirense Feirense 1-0 CF Os Belenenses
11/11 12:00 Nacional Nacional 2-0 Uniao de Leiria
11/11 15:00 Penafiel Penafiel 3-2 Porto Porto
11/11 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-1 Vilafranquense Vilafranquense
11/11 19:00 Oliveirense Oliveirense 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
12/11 12:00 Torreense 0-0 CD Mafra CD Mafra
12/11 12:00 Vilaverdense FC 1-2 CD Tondela CD Tondela
12/11 16:30 LeixÔes LeixÔes 0-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
12/11 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 11
18/11 12:00 CD Mafra CD Mafra 1-0 Vilaverdense FC
18/11 15:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 0-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
18/11 16:30 CD Tondela CD Tondela 2-0 Feirense Feirense
18/11 19:00 Uniao de Leiria 0-0 LeixÔes LeixÔes
19/11 12:00 Vilafranquense Vilafranquense 0-1 Nacional Nacional
19/11 15:00 CF Os Belenenses 2-0 Penafiel Penafiel
19/11 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-2 Torreense
25/11 12:00 Porto Porto 3-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
25/11 19:00 SL Benfica SL Benfica 1-1 Oliveirense Oliveirense
 Speeldag 12
01/12 16:30 Vilaverdense FC 1-0 Uniao de Leiria
01/12 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 3-1 CF Os Belenenses
02/12 12:00 Oliveirense Oliveirense 1-3 Porto Porto
02/12 15:00 Nacional Nacional 2-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
02/12 21:30 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 SL Benfica SL Benfica
03/12 12:00 Torreense 0-0 LeixÔes LeixÔes
03/12 15:00 Penafiel Penafiel 0-2 CD Tondela CD Tondela
03/12 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
04/12 19:00 Feirense Feirense 3-2 CD Mafra CD Mafra
 Speeldag 13
08/12 21:30 Uniao de Leiria ...-... Torreense
09/12 12:00 Porto Porto ...-... Vilafranquense Vilafranquense
09/12 12:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Penafiel Penafiel
09/12 15:00 CD Tondela CD Tondela ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
09/12 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Feirense Feirense
09/12 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Nacional Nacional
10/12 12:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
10/12 15:00 CF Os Belenenses ...-... Oliveirense Oliveirense
10/12 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Vilaverdense FC
 Speeldag 14
15/12 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Torreense
16/12 12:00 Vilaverdense FC ...-... LeixÔes LeixÔes
16/12 15:00 Penafiel Penafiel ...-... Uniao de Leiria
16/12 16:30 Nacional Nacional ...-... CF Os Belenenses
16/12 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
17/12 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Porto Porto
17/12 15:00 Feirense Feirense ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
17/12 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... CD Tondela CD Tondela
17/12 19:00 Oliveirense Oliveirense ...-... CD Mafra CD Mafra
 Speeldag 15
21/12 19:00 Torreense ...-... Vilaverdense FC
 Speeldag 18
22/12 19:45 Uniao de Leiria ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
 Speeldag 15
22/12 21:45 CF Os Belenenses ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
23/12 13:45 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Penafiel Penafiel
30/12 12:00 Porto Porto ...-... Nacional Nacional
30/12 12:00 CD Tondela CD Tondela ...-... Oliveirense Oliveirense
30/12 12:00 LeixÔes LeixÔes ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
30/12 15:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... SL Benfica SL Benfica
30/12 19:00 Uniao de Leiria ...-... Feirense Feirense
31/12 12:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Vilafranquense Vilafranquense
 Speeldag 16
07/01 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Porto Porto
07/01 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... CD Mafra CD Mafra
07/01 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... LeixÔes LeixÔes
07/01 19:00 Feirense Feirense ...-... Torreense
07/01 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Uniao de Leiria
07/01 19:00 Oliveirense Oliveirense ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
07/01 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... CF Os Belenenses
07/01 19:00 Nacional Nacional ...-... CD Tondela CD Tondela
07/01 19:00 Penafiel Penafiel ...-... Vilaverdense FC
 Speeldag 17
14/01 16:30 Porto Porto ...-... SL Benfica SL Benfica
14/01 16:30 Torreense ...-... Penafiel Penafiel
14/01 16:30 Vilaverdense FC ...-... Feirense Feirense
14/01 16:30 CD Tondela CD Tondela ...-... Vilafranquense Vilafranquense
14/01 16:30 Uniao de Leiria ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
14/01 16:30 CF Os Belenenses ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
14/01 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Oliveirense Oliveirense
14/01 16:30 CD Mafra CD Mafra ...-... Nacional Nacional
14/01 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 18
21/01 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Nacional Nacional
21/01 16:30 CD Mafra CD Mafra ...-... SL Benfica SL Benfica
21/01 16:30 CF Os Belenenses ...-... Vilafranquense Vilafranquense
21/01 16:30 CD Tondela CD Tondela ...-... Porto Porto
21/01 16:30 Torreense ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
21/01 16:30 Feirense Feirense ...-... Oliveirense Oliveirense
21/01 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Penafiel Penafiel
21/01 16:30 Vilaverdense FC ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 19
29/01 19:00 Nacional Nacional ...-... Torreense
29/01 19:00 Oliveirense Oliveirense ...-... Vilaverdense FC
29/01 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
29/01 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... CD Mafra CD Mafra
29/01 19:00 Porto Porto ...-... CF Os Belenenses
29/01 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... CD Tondela CD Tondela
29/01 19:00 Penafiel Penafiel ...-... Feirense Feirense
29/01 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... LeixÔes LeixÔes
29/01 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Uniao de Leiria
 Speeldag 20
04/02 16:30 CD Tondela CD Tondela ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
04/02 16:30 Vilaverdense FC ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
04/02 16:30 Torreense ...-... Vilafranquense Vilafranquense
04/02 16:30 Penafiel Penafiel ...-... Oliveirense Oliveirense
04/02 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... SL Benfica SL Benfica
04/02 16:30 CD Mafra CD Mafra ...-... CF Os Belenenses
04/02 16:30 Feirense Feirense ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
04/02 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Nacional Nacional
04/02 16:30 Uniao de Leiria ...-... Porto Porto
 Speeldag 21
11/02 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Feirense Feirense
11/02 19:00 Porto Porto ...-... CD Mafra CD Mafra
11/02 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Penafiel Penafiel
11/02 19:00 CF Os Belenenses ...-... CD Tondela CD Tondela
11/02 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... LeixÔes LeixÔes
11/02 19:00 Nacional Nacional ...-... Vilaverdense FC
11/02 19:00 Oliveirense Oliveirense ...-... Torreense
11/02 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Uniao de Leiria
11/02 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
 Speeldag 22
18/02 16:30 Torreense ...-... SL Benfica SL Benfica
18/02 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Porto Porto
18/02 16:30 CD Mafra CD Mafra ...-... CD Tondela CD Tondela
18/02 16:30 Feirense Feirense ...-... Nacional Nacional
18/02 16:30 Uniao de Leiria ...-... CF Os Belenenses
18/02 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Oliveirense Oliveirense
18/02 16:30 Vilaverdense FC ...-... Vilafranquense Vilafranquense
18/02 16:30 Penafiel Penafiel ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
18/02 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
 Speeldag 23
25/02 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Oliveirense Oliveirense
25/02 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Feirense Feirense
25/02 19:00 Porto Porto ...-... LeixÔes LeixÔes
25/02 19:00 CD Tondela CD Tondela ...-... Uniao de Leiria
25/02 19:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
25/02 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
25/02 19:00 Nacional Nacional ...-... Penafiel Penafiel
25/02 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Vilaverdense FC
25/02 19:00 CF Os Belenenses ...-... Torreense
 Speeldag 24
03/03 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
03/03 16:30 Vilaverdense FC ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
03/03 16:30 Uniao de Leiria ...-... CD Mafra CD Mafra
03/03 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... CD Tondela CD Tondela
03/03 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... CF Os Belenenses
03/03 16:30 Feirense Feirense ...-... SL Benfica SL Benfica
03/03 16:30 Oliveirense Oliveirense ...-... Nacional Nacional
03/03 16:30 Penafiel Penafiel ...-... Vilafranquense Vilafranquense
03/03 16:30 Torreense ...-... Porto Porto
 Speeldag 25
10/03 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Feirense Feirense
10/03 19:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Penafiel Penafiel
10/03 19:00 Porto Porto ...-... Vilaverdense FC
10/03 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Torreense
10/03 19:00 CF Os Belenenses ...-... LeixÔes LeixÔes
10/03 19:00 CD Tondela CD Tondela ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
10/03 19:00 Nacional Nacional ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
10/03 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
10/03 19:00 Uniao de Leiria ...-... Oliveirense Oliveirense
 Speeldag 26
17/03 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Nacional Nacional
17/03 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
17/03 16:30 Oliveirense Oliveirense ...-... Vilafranquense Vilafranquense
17/03 16:30 Torreense ...-... CD Tondela CD Tondela
17/03 16:30 Penafiel Penafiel ...-... SL Benfica SL Benfica
17/03 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Uniao de Leiria
17/03 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... CD Mafra CD Mafra
17/03 16:30 Feirense Feirense ...-... Porto Porto
17/03 16:30 Vilaverdense FC ...-... CF Os Belenenses
 Speeldag 27
30/03 19:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Torreense
30/03 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
30/03 19:00 CD Tondela CD Tondela ...-... Vilaverdense FC
30/03 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
30/03 19:00 Uniao de Leiria ...-... Nacional Nacional
30/03 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Oliveirense Oliveirense
30/03 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... LeixÔes LeixÔes
30/03 19:00 Porto Porto ...-... Penafiel Penafiel
30/03 19:00 CF Os Belenenses ...-... Feirense Feirense
 Speeldag 28
07/04 16:30 Penafiel Penafiel ...-... CF Os Belenenses
07/04 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Porto Porto
07/04 16:30 Vilaverdense FC ...-... CD Mafra CD Mafra
07/04 16:30 Nacional Nacional ...-... Vilafranquense Vilafranquense
07/04 16:30 Oliveirense Oliveirense ...-... SL Benfica SL Benfica
07/04 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Uniao de Leiria
07/04 16:30 Feirense Feirense ...-... CD Tondela CD Tondela
07/04 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
07/04 19:00 Torreense ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
 Speeldag 29
14/04 19:00 CF Os Belenenses ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
14/04 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
14/04 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Vilafranquense Vilafranquense
14/04 19:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Feirense Feirense
14/04 19:00 Porto Porto ...-... Oliveirense Oliveirense
14/04 19:00 CD Tondela CD Tondela ...-... Penafiel Penafiel
14/04 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Nacional Nacional
14/04 19:00 LeixÔes LeixÔes ...-... Torreense
14/04 19:00 Uniao de Leiria ...-... Vilaverdense FC
 Speeldag 30
21/04 16:30 Vilaverdense FC ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
21/04 16:30 Penafiel Penafiel ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
21/04 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... CD Mafra CD Mafra
21/04 16:30 Nacional Nacional ...-... SL Benfica SL Benfica
21/04 16:30 Torreense ...-... Uniao de Leiria
21/04 16:30 Vilafranquense Vilafranquense ...-... Porto Porto
21/04 16:30 Feirense Feirense ...-... LeixÔes LeixÔes
21/04 16:30 Oliveirense Oliveirense ...-... CF Os Belenenses
21/04 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... CD Tondela CD Tondela
 Speeldag 31
28/04 19:00 Porto Porto ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
28/04 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... Vilafranquense Vilafranquense
28/04 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Feirense Feirense
28/04 19:00 CF Os Belenenses ...-... Nacional Nacional
28/04 19:00 CD Tondela CD Tondela ...-... SL Benfica SL Benfica
28/04 19:00 CD Mafra CD Mafra ...-... Oliveirense Oliveirense
28/04 19:00 Torreense ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
28/04 19:00 LeixÔes LeixÔes ...-... Vilaverdense FC
28/04 19:00 Uniao de Leiria ...-... Penafiel Penafiel
 Speeldag 32
05/05 16:30 Feirense Feirense ...-... Uniao de Leiria
05/05 16:30 Oliveirense Oliveirense ...-... CD Tondela CD Tondela
05/05 16:30 Nacional Nacional ...-... Porto Porto
05/05 16:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
05/05 16:30 Vilafranquense Vilafranquense ...-... CD Mafra CD Mafra
05/05 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... LeixÔes LeixÔes
05/05 16:30 Vilaverdense FC ...-... Torreense
05/05 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... CF Os Belenenses
05/05 16:30 Penafiel Penafiel ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
 Speeldag 33
12/05 16:30 Porto Porto ...-... Paços de Ferreira Paços de Ferreira
12/05 16:30 CD Mafra CD Mafra ...-... CD Santa Clara CD Santa Clara
12/05 16:30 LeixÔes LeixÔes ...-... Vilafranquense Vilafranquense
12/05 16:30 Torreense ...-... Feirense Feirense
12/05 16:30 Vilaverdense FC ...-... Penafiel Penafiel
12/05 16:30 CD Tondela CD Tondela ...-... Nacional Nacional
12/05 16:30 Uniao de Leiria ...-... Academico Viseu FC Academico Viseu FC
12/05 16:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal ...-... Oliveirense Oliveirense
12/05 16:30 CF Os Belenenses ...-... SL Benfica SL Benfica
 Speeldag 34
19/05 19:00 Penafiel Penafiel ...-... Torreense
19/05 19:00 Feirense Feirense ...-... Vilaverdense FC
19/05 19:00 Vilafranquense Vilafranquense ...-... CD Tondela CD Tondela
19/05 19:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira ...-... CF Os Belenenses
19/05 19:00 Oliveirense Oliveirense ...-... LeixÔes LeixÔes
19/05 19:00 Nacional Nacional ...-... CD Mafra CD Mafra
19/05 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC ...-... Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
19/05 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara ...-... Uniao de Leiria
19/05 19:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Porto Porto

Download alle wedstrijden van Segunda Liga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂŒpdatet worden.

 Stand G P
1. Nacional Nacional 12 26
2. CD Santa Clara CD Santa Clara 12 26
3. Vilafranquense Vilafranquense 12 25
4. Porto Porto 12 21
5. Torreense Torreense 12 20
6. Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 12 19
7. CD Tondela CD Tondela 12 19
8. CD Mafra CD Mafra 12 17
9. Oliveirense Oliveirense 12 16
10. Feirense Feirense 12 15
11. Uniao de Leiria Uniao de Leiria 12 15
12. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 12 14
13. Academico Viseu FC Academico Viseu FC 12 14
14. LeixÔes LeixÔes 12 13
15. SL Benfica SL Benfica 12 12
16. Penafiel Penafiel 12 11
17. CF Os Belenenses CF Os Belenenses 12 9
18. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 12 7