Word fan! 1

Seizoen 2022 - 2023 Liga I


 Speeldag 1
15/07 17:30 Hermannstadt 3-0 Mioveni Mioveni
15/07 20:30 CS U Craiova CS U Craiova 2-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
16/07 17:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 2-0 UTA Arad UTA Arad
16/07 20:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
17/07 17:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
17/07 20:35 FCSB FCSB 1-1 Universitatea Cluj
18/07 17:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 3-2 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
18/07 20:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 2
22/07 19:30 Mioveni Mioveni 0-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
23/07 19:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
24/07 11:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
24/07 15:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 3-1 CFR Cluj CFR Cluj
24/07 17:30 Universitatea Cluj 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
24/07 20:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-0 FCSB FCSB
25/07 17:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-1 Hermannstadt
25/07 20:30 UTA Arad UTA Arad 2-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
 Speeldag 3
29/07 17:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 3-1 Universitatea Cluj
29/07 20:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 0-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
30/07 17:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 3-0 UTA Arad UTA Arad
30/07 20:30 CFR Cluj CFR Cluj 4-2 Mioveni Mioveni
31/07 17:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
31/07 19:15 CS U Craiova CS U Craiova 0-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
31/07 21:30 FCSB FCSB 1-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
01/08 19:30 Hermannstadt 1-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
 Speeldag 4
05/08 18:00 Universitatea Cluj 0-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
06/08 18:00 Mioveni Mioveni 1-1 FCSB FCSB
06/08 20:45 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
07/08 15:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-0 UTA Arad UTA Arad
07/08 17:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 0-2 CFR Cluj CFR Cluj
07/08 20:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-2 CS U Craiova CS U Craiova
08/08 17:00 Hermannstadt 2-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
08/08 20:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Speeldag 5
12/08 20:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-2 U Craiova 1948 U Craiova 1948
13/08 18:00 UTA Arad UTA Arad 2-1 Universitatea Cluj
13/08 20:45 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
14/08 15:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-0 Mioveni Mioveni
14/08 17:30 CFR Cluj CFR Cluj 0-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
14/08 20:30 FCSB FCSB 3-2 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
15/08 16:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
15/08 18:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 0-0 Hermannstadt
 Speeldag 6
19/08 17:00 Mioveni Mioveni 0-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
19/08 20:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 0-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
20/08 20:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-0 UTA Arad UTA Arad
22/08 16:00 Universitatea Cluj 0-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22/08 18:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 7
26/08 17:45 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-0 Universitatea Cluj
26/08 20:30 UTA Arad UTA Arad 2-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
27/08 18:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-0 Mioveni Mioveni
27/08 20:45 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-2 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
28/08 12:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 2-1 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
28/08 17:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
28/08 20:30 FCSB FCSB 2-2 Hermannstadt
29/08 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
 Speeldag 8
30/08 15:30 Mioveni Mioveni 1-1 UTA Arad UTA Arad
30/08 18:15 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
30/08 21:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-0 Universitatea Cluj
31/08 15:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-3 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
31/08 18:15 CFR Cluj CFR Cluj 4-0 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
31/08 21:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-1 FCSB FCSB
01/09 17:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 0-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
01/09 20:00 Hermannstadt 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
 Speeldag 9
02/09 17:45 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-1 Mioveni Mioveni
02/09 20:30 Universitatea Cluj 1-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
03/09 18:00 UTA Arad UTA Arad 1-1 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
03/09 20:45 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
04/09 20:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
05/09 17:45 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-1 Hermannstadt
05/09 20:30 CS U Craiova CS U Craiova 4-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Speeldag 10
09/09 17:45 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-2 UTA Arad UTA Arad
10/09 12:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
10/09 14:10 Hermannstadt 2-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
10/09 20:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
11/09 17:35 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
11/09 20:30 CFR Cluj CFR Cluj 2-0 CS U Craiova CS U Craiova
12/09 17:00 Mioveni Mioveni 0-1 Universitatea Cluj
12/09 20:00 FCSB FCSB 1-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 11
16/09 17:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
16/09 20:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
17/09 15:45 UTA Arad UTA Arad 1-2 Hermannstadt
17/09 18:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 7-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
17/09 20:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-1 Mioveni Mioveni
18/09 17:30 Universitatea Cluj 1-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
18/09 20:30 CS U Craiova CS U Craiova 2-1 FCSB FCSB
19/09 19:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 12
30/09 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
01/10 18:30 Mioveni Mioveni 2-2 U Craiova 1948 U Craiova 1948
01/10 20:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
02/10 12:00 Hermannstadt 1-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
02/10 17:35 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-0 UTA Arad UTA Arad
02/10 20:30 FCSB FCSB 3-2 Arges Pitesti Arges Pitesti
03/10 17:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-1 Universitatea Cluj
03/10 20:00 Chindia T├órgovi?te Chindia T├órgovi?te 2-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
 Speeldag 13
07/10 17:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 3-1 Mioveni Mioveni
07/10 20:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
08/10 14:00 Universitatea Cluj 1-0 Hermannstadt
08/10 20:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
09/10 14:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
09/10 20:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-2 FCSB FCSB
10/10 16:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 0-1 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
10/10 19:30 UTA Arad UTA Arad 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 14
14/10 17:15 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-0 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
14/10 20:00 Hermannstadt 0-2 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
15/10 14:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
15/10 17:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-0 Universitatea Cluj
15/10 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 2-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
16/10 13:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-0 Mioveni Mioveni
16/10 19:30 FCSB FCSB 2-1 UTA Arad UTA Arad
17/10 20:00 CFR Cluj CFR Cluj 2-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
 Speeldag 15
21/10 19:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
22/10 16:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-3 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
22/10 20:45 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-1 Hermannstadt
23/10 12:30 Mioveni Mioveni 0-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
23/10 17:15 UTA Arad UTA Arad 1-2 CS U Craiova CS U Craiova
23/10 20:05 Universitatea Cluj 1-2 CFR Cluj CFR Cluj
24/10 17:15 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
24/10 20:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-1 FCSB FCSB
 Speeldag 16
28/10 17:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-2 FC Boto?ani FC Boto?ani
28/10 20:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
29/10 18:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
29/10 20:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-1 CS U Craiova CS U Craiova
30/10 17:15 UTA Arad UTA Arad 0-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
30/10 20:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
31/10 17:00 Mioveni Mioveni 0-2 Hermannstadt
31/10 20:00 Universitatea Cluj 2-1 FCSB FCSB
 Speeldag 17
04/11 17:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 0-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
04/11 20:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 Mioveni Mioveni
05/11 14:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-5 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
05/11 17:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-1 UTA Arad UTA Arad
05/11 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-0 Universitatea Cluj
06/11 15:15 Hermannstadt 0-1 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
06/11 20:05 FCSB FCSB 3-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
07/11 20:00 CFR Cluj CFR Cluj 3-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
 Speeldag 18
11/11 20:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
12/11 16:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
12/11 19:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-2 CS U Craiova CS U Craiova
13/11 14:45 UTA Arad UTA Arad 1-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
13/11 17:00 Mioveni Mioveni 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
13/11 20:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 0-2 FCSB FCSB
14/11 17:00 Universitatea Cluj 1-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
14/11 20:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 0-0 Hermannstadt
 Speeldag 6
29/11 18:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
30/11 18:00 Hermannstadt 2-3 CFR Cluj CFR Cluj
01/12 18:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 2-3 FCSB FCSB
 Speeldag 19
02/12 14:30 UTA Arad UTA Arad 1-4 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
02/12 18:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-0 Universitatea Cluj
03/12 14:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 3-0 Hermannstadt
03/12 18:00 CS U Craiova CS U Craiova 0-2 U Craiova 1948 U Craiova 1948
04/12 12:15 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 8-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
04/12 14:30 CFR Cluj CFR Cluj 2-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
04/12 18:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 1-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
05/12 18:00 FCSB FCSB 5-1 Mioveni Mioveni
 Speeldag 20
09/12 18:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
10/12 18:00 Hermannstadt 4-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
11/12 13:35 Universitatea Cluj 0-0 UTA Arad UTA Arad
11/12 16:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
11/12 19:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 0-2 FCSB FCSB
12/12 16:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
12/12 19:30 Mioveni Mioveni 0-1 CS U Craiova CS U Craiova
14/12 18:05 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 3-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
 Speeldag 9
15/12 19:00 FCSB FCSB 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 21
16/12 19:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
17/12 14:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-1 Universitatea Cluj
17/12 19:30 CS U Craiova CS U Craiova 3-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
18/12 11:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 2-2 Mioveni Mioveni
18/12 13:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
18/12 19:30 UTA Arad UTA Arad 1-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
19/12 19:00 FCSB FCSB 1-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
20/12 19:00 CFR Cluj CFR Cluj 0-1 Hermannstadt
 Speeldag 22
20/01 15:30 Universitatea Cluj 2-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
20/01 19:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 3-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
21/01 16:00 Mioveni Mioveni 1-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
21/01 19:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
22/01 14:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-1 UTA Arad UTA Arad
22/01 19:45 Hermannstadt 0-1 FCSB FCSB
23/01 16:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
23/01 19:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 0-3 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 23
27/01 19:00 Universitatea Cluj 0-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
28/01 13:30 UTA Arad UTA Arad 1-2 Mioveni Mioveni
28/01 16:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-2 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
28/01 19:00 CS U Craiova CS U Craiova 2-0 Hermannstadt
29/01 12:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-2 FC Boto?ani FC Boto?ani
29/01 15:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 0-0 FF U Craiova 1948 U Craiova 1948
29/01 18:00 FCSB FCSB 2-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
30/01 19:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 24
03/02 16:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-1 UTA Arad UTA Arad
03/02 19:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 5-0 Universitatea Cluj
04/02 13:30 Hermannstadt 1-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
04/02 19:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 4-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
05/02 14:30 Mioveni Mioveni 1-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
05/02 20:10 CFR Cluj CFR Cluj 0-1 FCSB FCSB
06/02 16:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 5-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
06/02 19:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 CS U Craiova CS U Craiova
 Speeldag 25
10/02 16:00 Universitatea Cluj 2-2 Mioveni Mioveni
10/02 19:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-2 U Craiova 1948 U Craiova 1948
11/02 13:30 UTA Arad UTA Arad 3-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
11/02 19:00 CS U Craiova CS U Craiova 2-0 CFR Cluj CFR Cluj
12/02 16:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
12/02 19:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-2 FCSB FCSB
13/02 16:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-2 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
13/02 19:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-0 Hermannstadt
 Speeldag 26
17/02 16:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-2 Universitatea Cluj
17/02 19:00 Mioveni Mioveni 0-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
18/02 13:30 Hermannstadt 0-0 UTA Arad UTA Arad
18/02 19:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
19/02 16:00 CFR Cluj CFR Cluj 3-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
19/02 19:00 FCSB FCSB 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
20/02 16:00 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
20/02 19:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 2-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 27
24/02 17:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 2-1 Mioveni Mioveni
24/02 19:30 UTA Arad UTA Arad 0-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
25/02 13:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-1 Hermannstadt
25/02 16:00 Universitatea Cluj 2-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
25/02 19:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-0 Chindia T├órgovi?te Chindia T├órgovi?te
26/02 16:45 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
26/02 19:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 1-2 FCSB FCSB
27/02 19:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-5 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 28
28/02 15:00 Hermannstadt 0-1 Universitatea Cluj
28/02 17:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 0-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
28/02 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
01/03 15:00 Mioveni Mioveni 0-3 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
01/03 17:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
01/03 19:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-2 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
02/03 16:00 CFR Cluj CFR Cluj 2-1 UTA Arad UTA Arad
02/03 19:00 FCSB FCSB 4-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
 Speeldag 29
03/03 19:00 Universitatea Cluj 2-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
04/03 16:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
04/03 19:00 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 0-1 Hermannstadt
05/03 12:00 Mioveni Mioveni 2-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
05/03 14:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-1 CS U Craiova CS U Craiova
05/03 20:00 UTA Arad UTA Arad 3-1 FCSB FCSB
06/03 17:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 0-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
06/03 19:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-2 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 30
10/03 16:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-1 Mioveni Mioveni
10/03 19:30 CS U Craiova CS U Craiova 2-1 UTA Arad UTA Arad
11/03 16:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
11/03 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
12/03 20:00 Hermannstadt 1-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
12/03 20:00 FCSB FCSB 1-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13/03 16:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-1 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
13/03 19:30 CFR Cluj CFR Cluj 4-0 Universitatea Cluj
 Speeldag 23
16/03 20:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
 Speeldag 1
17/03 16:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-1 Hermannstadt
17/03 19:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-0 UTA Arad UTA Arad
18/03 13:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
18/03 19:00 FCSB FCSB 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
19/03 15:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19/03 18:00 CFR Cluj CFR Cluj 2-2 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
20/03 17:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 3-0 Mioveni Mioveni
20/03 20:00 Universitatea Cluj 2-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
 Speeldag 2
31/03 20:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 0-1 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
01/04 11:00 UTA Arad UTA Arad 2-0 Universitatea Cluj
01/04 16:00 Hermannstadt 1-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
 Speeldag 5
01/04 20:45 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Speeldag 2
02/04 12:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 0-2 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 5
02/04 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 2
03/04 16:30 Mioveni Mioveni 0-1 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
 Speeldag 10
03/04 19:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-2 FCSB FCSB
 Speeldag 3
08/04 14:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-1 UTA Arad UTA Arad
08/04 16:30 Universitatea Cluj 1-3 U Craiova 1948 U Craiova 1948
 Speeldag 4
08/04 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-2 CS U Craiova CS U Craiova
 Speeldag 3
09/04 12:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-2 Hermannstadt
09/04 14:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 1-0 Arges Pitesti Arges Pitesti
 Speeldag 4
09/04 20:00 CFR Cluj CFR Cluj 1-1 FCSB FCSB
 Speeldag 3
10/04 16:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 2-0 Mioveni Mioveni
 Speeldag 4
10/04 19:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-0 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
14/04 17:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 3-3 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
14/04 20:00 UTA Arad UTA Arad 0-2 FC Boto?ani FC Boto?ani
15/04 11:00 Mioveni Mioveni 0-2 Hermannstadt
 Speeldag 3
15/04 18:00 CFR Cluj CFR Cluj 2-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
 Speeldag 4
16/04 17:15 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-2 Universitatea Cluj
 Speeldag 3
16/04 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 3-1 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
 Speeldag 4
17/04 16:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 1-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
 Speeldag 3
17/04 19:30 FCSB FCSB 2-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Speeldag 2
21/04 19:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-2 CS U Craiova CS U Craiova
 Speeldag 5
22/04 14:00 Hermannstadt 2-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
22/04 16:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 0-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
 Speeldag 2
22/04 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-0 CFR Cluj CFR Cluj
 Speeldag 5
23/04 13:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-1 UTA Arad UTA Arad
 Speeldag 2
23/04 19:35 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 1-0 FCSB FCSB
 Speeldag 5
24/04 16:30 Universitatea Cluj 1-0 Mioveni Mioveni
24/04 19:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 2-2 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
 Speeldag 6
28/04 19:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 1-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
29/04 13:30 Mioveni Mioveni 0-2 Arges Pitesti Arges Pitesti
29/04 16:00 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 1-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
29/04 20:45 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
30/04 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 1-2 FCSB FCSB
01/05 14:00 Universitatea Cluj 2-3 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
01/05 19:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 3-1 CFR Cluj CFR Cluj
02/05 19:00 UTA Arad UTA Arad 1-0 Hermannstadt
 Speeldag 7
05/05 16:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 1-0 Mioveni Mioveni
05/05 19:30 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 1-2 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
06/05 11:30 FC Boto?ani FC Boto?ani 0-0 Universitatea Cluj
 Speeldag 10
06/05 20:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 7-2 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
07/05 20:00 CFR Cluj CFR Cluj 1-1 CS U Craiova CS U Craiova
 Speeldag 7
08/05 15:30 Hermannstadt 0-0 U Craiova 1948 U Craiova 1948
08/05 17:30 Arges Pitesti Arges Pitesti 2-2 UTA Arad UTA Arad
 Speeldag 5
08/05 20:00 FCSB FCSB 3-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
 Speeldag 8
12/05 16:30 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 2-0 FC Boto?ani FC Boto?ani
 Speeldag 9
12/05 19:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 0-0 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
 Speeldag 8
13/05 13:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti 0-1 Hermannstadt
13/05 18:00 Universitatea Cluj 2-0 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te
 Speeldag 9
13/05 20:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Speeldag 8
14/05 12:35 Mioveni Mioveni 0-2 UTA Arad UTA Arad
14/05 17:15 U Craiova 1948 U Craiova 1948 2-1 Arges Pitesti Arges Pitesti
 Speeldag 9
14/05 20:00 FCSB FCSB 1-0 CFR Cluj CFR Cluj
19/05 16:30 Hermannstadt 1-2 Universitatea Cluj
19/05 19:00 Chindia Târgovi?te Chindia Târgovi?te 2-2 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
19/05 19:00 Arges Pitesti Arges Pitesti 3-0 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
19/05 19:00 UTA Arad UTA Arad 1-1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
20/05 13:45 FC Boto?ani FC Boto?ani 5-1 Mioveni Mioveni
 Speeldag 8
20/05 19:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-2 CFR Cluj CFR Cluj
21/05 20:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-2 FCSB FCSB
22/05 19:30 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti 2-3 CS U Craiova CS U Craiova
 Finale
26/05 19:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 P8-7 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
 Speeldag 7
27/05 19:30 FCSB FCSB 1-5 Rapid Bucure┼čti Rapid Bucure┼čti
28/05 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 0-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
28/05 20:00 CFR Cluj CFR Cluj 1-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Finale
01/06 19:30 CFR Cluj CFR Cluj ...-... U Craiova 1948 U Craiova 1948