Word fan! 7

Scottish Championship 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 10
 Speeldag 1
30/07 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 1-1 Queen's Park
30/07 16:00 Cove Rangers 2-0 Raith Rovers Raith Rovers
30/07 16:00 Ayr United Ayr United 0-0 Arbroath Arbroath
30/07 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 1-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
30/07 16:00 Dundee Dundee 2-3 Partick Thistle Partick Thistle
 Speeldag 2
05/08 20:45 Queen's Park 2-3 Ayr United Ayr United
06/08 16:00 Arbroath Arbroath 0-0 Inverness C.T. Inverness C.T.
06/08 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 0-1 Dundee Dundee
06/08 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 1-1 Hamilton Academical Hamilton Academical
06/08 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC 1-0 Cove Rangers
 Speeldag 3
12/08 20:45 Dundee Dundee 4-2 Arbroath Arbroath
13/08 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 2-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
13/08 16:00 Ayr United Ayr United 2-2 Hamilton Academical Hamilton Academical
13/08 16:00 Queen's Park 3-2 Partick Thistle Partick Thistle
13/08 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 4-1 Cove Rangers
 Speeldag 4
19/08 20:45 Partick Thistle Partick Thistle 4-1 Inverness C.T. Inverness C.T.
20/08 16:00 Cove Rangers 1-2 Ayr United Ayr United
20/08 16:00 Arbroath Arbroath 1-2 Queen's Park
20/08 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 0-2 Raith Rovers Raith Rovers
20/08 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC 0-0 Dundee Dundee
 Speeldag 5
26/08 20:45 Ayr United Ayr United 3-1 Dundee Dundee
27/08 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 2-1 Raith Rovers Raith Rovers
27/08 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 0-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
27/08 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 1-0 Arbroath Arbroath
27/08 16:00 Queen's Park 2-1 Cove Rangers
 Speeldag 6
03/09 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 0-2 Inverness C.T. Inverness C.T.
03/09 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC 1-2 Ayr United Ayr United
03/09 16:00 Arbroath Arbroath 0-2 Partick Thistle Partick Thistle
03/09 16:00 Dundee Dundee 3-0 Queen's Park
03/09 16:00 Cove Rangers 2-2 Hamilton Academical Hamilton Academical
 Speeldag 8
17/09 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 2-2 Cove Rangers
17/09 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 0-2 Queen's Park
17/09 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 3-2 Ayr United Ayr United
17/09 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC 1-2 Arbroath Arbroath
17/09 16:00 Dundee Dundee 2-3 Inverness C.T. Inverness C.T.
 Speeldag 9
01/10 16:00 Ayr United Ayr United 0-1 Inverness C.T. Inverness C.T.
01/10 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 0-2 Dundee Dundee
01/10 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 5-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
01/10 16:00 Cove Rangers 2-0 Arbroath Arbroath
01/10 16:00 Queen's Park 1-0 Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 7
04/10 20:45 Queen's Park 1-2 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
04/10 20:45 Cove Rangers 3-1 Dundee Dundee
 Speeldag 10
07/10 20:45 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Partick Thistle Partick Thistle
08/10 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
08/10 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Dundee Dundee
08/10 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Cove Rangers
08/10 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Queen's Park
 Speeldag 11
14/10 20:45 Queen's Park ...-... Arbroath Arbroath
15/10 16:00 Cove Rangers ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
15/10 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Raith Rovers Raith Rovers
15/10 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Partick Thistle Partick Thistle
15/10 16:00 Dundee Dundee ...-... Ayr United Ayr United
 Speeldag 7
18/10 20:45 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
19/10 20:45 Arbroath Arbroath ...-... Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 12
22/10 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
22/10 16:00 Dundee Dundee ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
22/10 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Raith Rovers Raith Rovers
22/10 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Cove Rangers
22/10 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Queen's Park
 Speeldag 7
25/10 20:45 Ayr United Ayr United ...-... Partick Thistle Partick Thistle
 Speeldag 13
28/10 20:45 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
29/10 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Cove Rangers
29/10 16:00 Queen's Park ...-... Dundee Dundee
29/10 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Ayr United Ayr United
29/10 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Partick Thistle Partick Thistle
 Speeldag 14
04/11 20:45 Cove Rangers ...-... Queen's Park
05/11 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
05/11 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Arbroath Arbroath
05/11 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Dundee Dundee
05/11 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
 Speeldag 15
12/11 16:00 Queen's Park ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
12/11 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Cove Rangers
12/11 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Partick Thistle Partick Thistle
12/11 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Ayr United Ayr United
12/11 16:00 Dundee Dundee ...-... Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 16
19/11 16:00 Dundee Dundee ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
19/11 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Ayr United Ayr United
19/11 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Arbroath Arbroath
19/11 16:00 Cove Rangers ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
19/11 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Queen's Park
 Speeldag 17
03/12 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
03/12 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Raith Rovers Raith Rovers
03/12 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Dundee Dundee
03/12 16:00 Cove Rangers ...-... Partick Thistle Partick Thistle
03/12 16:00 Queen's Park ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
 Speeldag 18
17/12 16:00 Dundee Dundee ...-... Cove Rangers
17/12 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Queen's Park
17/12 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
17/12 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Ayr United Ayr United
17/12 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Arbroath Arbroath
 Speeldag 19
24/12 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Queen's Park
24/12 16:00 Cove Rangers ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
24/12 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Dundee Dundee
24/12 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
24/12 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 Speeldag 20
02/01 16:00 Dundee Dundee ...-... Arbroath Arbroath
02/01 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Raith Rovers Raith Rovers
02/01 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Ayr United Ayr United
02/01 16:00 Queen's Park ...-... Partick Thistle Partick Thistle
02/01 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Cove Rangers
 Speeldag 21
07/01 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
07/01 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Dundee Dundee
07/01 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
07/01 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
07/01 16:00 Queen's Park ...-... Cove Rangers
 Speeldag 22
14/01 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Arbroath Arbroath
14/01 16:00 Dundee Dundee ...-... Partick Thistle Partick Thistle
14/01 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
14/01 16:00 Cove Rangers ...-... Raith Rovers Raith Rovers
14/01 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Queen's Park
 Speeldag 23
28/01 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Arbroath Arbroath
28/01 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
28/01 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
28/01 16:00 Cove Rangers ...-... Ayr United Ayr United
28/01 16:00 Dundee Dundee ...-... Queen's Park
 Speeldag 24
04/02 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
04/02 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Dundee Dundee
04/02 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Raith Rovers Raith Rovers
04/02 16:00 Queen's Park ...-... Ayr United Ayr United
04/02 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Cove Rangers
 Speeldag 25
18/02 16:00 Cove Rangers ...-... Arbroath Arbroath
18/02 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Dundee Dundee
18/02 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
18/02 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Partick Thistle Partick Thistle
18/02 16:00 Queen's Park ...-... Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 26
25/02 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Cove Rangers
25/02 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Queen's Park
25/02 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Partick Thistle Partick Thistle
25/02 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Ayr United Ayr United
25/02 16:00 Dundee Dundee ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
 Speeldag 27
04/03 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Arbroath Arbroath
04/03 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
04/03 16:00 Cove Rangers ...-... Dundee Dundee
04/03 16:00 Queen's Park ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
04/03 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 28
11/03 16:00 Cove Rangers ...-... Queen's Park
11/03 16:00 Dundee Dundee ...-... Ayr United Ayr United
11/03 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
11/03 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Partick Thistle Partick Thistle
11/03 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Arbroath Arbroath
 Speeldag 29
18/03 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Cove Rangers
18/03 16:00 Queen's Park ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
18/03 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Dundee Dundee
18/03 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Ayr United Ayr United
18/03 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 Speeldag 30
25/03 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
25/03 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Partick Thistle Partick Thistle
25/03 16:00 Dundee Dundee ...-... Raith Rovers Raith Rovers
25/03 16:00 Queen's Park ...-... Arbroath Arbroath
25/03 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Cove Rangers
 Speeldag 31
01/04 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
01/04 16:00 Dundee Dundee ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
01/04 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Ayr United Ayr United
01/04 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Queen's Park
01/04 16:00 Cove Rangers ...-... Partick Thistle Partick Thistle
 Speeldag 32
08/04 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Cove Rangers
08/04 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Queen's Park
08/04 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Dundee Dundee
08/04 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
08/04 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Raith Rovers Raith Rovers
 Speeldag 33
15/04 16:00 Queen's Park ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
15/04 16:00 Cove Rangers ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
15/04 16:00 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Arbroath Arbroath
15/04 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Ayr United Ayr United
15/04 16:00 Dundee Dundee ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 Speeldag 34
22/04 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Partick Thistle Partick Thistle
22/04 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Dundee Dundee
22/04 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Raith Rovers Raith Rovers
22/04 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Queen's Park
22/04 16:00 Arbroath Arbroath ...-... Cove Rangers
 Speeldag 35
29/04 16:00 Partick Thistle Partick Thistle ...-... Arbroath Arbroath
29/04 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical ...-... Inverness C.T. Inverness C.T.
29/04 16:00 Ayr United Ayr United ...-... Raith Rovers Raith Rovers
29/04 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC ...-... Queen's Park
29/04 16:00 Dundee Dundee ...-... Cove Rangers
 Speeldag 36
05/05 20:45 Queen's Park ...-... Dundee Dundee
05/05 20:45 Cove Rangers ...-... Greenock Morton FC Greenock Morton FC
05/05 20:45 Inverness C.T. Inverness C.T. ...-... Ayr United Ayr United
05/05 20:45 Arbroath Arbroath ...-... Hamilton Academical Hamilton Academical
05/05 20:45 Raith Rovers Raith Rovers ...-... Partick Thistle Partick Thistle

Download alle wedstrijden van Scottish Championship naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Partick Thistle Partick Thistle 8 17
2. Queen's Park Queen's Park 9 16
3. Ayr United Ayr United 8 14
4. Inverness C.T. Inverness C.T. 8 14
5. Dundee Dundee 9 13
6. Cove Rangers Cove Rangers 9 11
7. Greenock Morton FC Greenock Morton FC 9 11
8. Raith Rovers Raith Rovers 8 9
9. Hamilton Academical Hamilton Academical 8 7
10. Arbroath Arbroath 8 5