Word fan! 0

Super Liga 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 23
 Speeldag 1
29/07 18:55 Cukaricki Cukaricki 2-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
29/07 18:55 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-1 FK IMT Beograd
29/07 21:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola ...-... Partizan Belgrado Partizan Belgrado
29/07 21:00 FK Voždovac FK Voždovac 0-0 Javor
30/07 18:55 Novi Pazar Novi Pazar 2-0 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
30/07 20:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 5-0 Vojvodina FK Vojvodina FK
30/07 20:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-1 Zeleznicar Pancevo
31/07 19:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 0-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
 Speeldag 2
03/08 17:55 Radnicki Nis Radnicki Nis 0-3 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
05/08 18:00 Javor 3-1 Novi Pazar Novi Pazar
05/08 20:30 Zeleznicar Pancevo 0-2 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
06/08 16:55 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4-0 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
06/08 17:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 1-2 Cukaricki Cukaricki
06/08 19:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 0-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
06/08 21:05 FK IMT Beograd 2-2 FK Voždovac FK Voždovac
07/08 18:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 2-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
 Speeldag 3
11/08 18:55 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-4 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
12/08 18:55 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-0 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
12/08 18:55 FK Voždovac FK Voždovac 1-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
12/08 21:00 Cukaricki Cukaricki 2-2 Javor
13/08 18:55 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-0 Vojvodina FK Vojvodina FK
13/08 19:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-1 Radnicki Nis Radnicki Nis
13/08 21:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 3-0 Zeleznicar Pancevo
14/08 18:00 Novi Pazar Novi Pazar 3-4 FK IMT Beograd
 Speeldag 4
18/08 18:00 FK IMT Beograd 3-0 Cukaricki Cukaricki
19/08 19:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 3-2 Radnicki Nis Radnicki Nis
19/08 20:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
19/08 21:00 Zeleznicar Pancevo 0-1 FK Voždovac FK Voždovac
20/08 17:15 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-0 Novi Pazar Novi Pazar
20/08 19:30 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
20/08 19:30 Javor 0-3 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
 Speeldag 5
25/08 18:30 Radnicki Nis Radnicki Nis 4-1 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
26/08 18:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-0 FK IMT Beograd
26/08 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 3-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
26/08 20:30 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 2-2 Vojvodina FK Vojvodina FK
27/08 17:30 Novi Pazar Novi Pazar 1-0 Zeleznicar Pancevo
27/08 19:30 Cukaricki Cukaricki 0-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
27/08 19:30 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-3 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
27/08 19:35 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-1 Javor
 Speeldag 6
01/09 19:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-1 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
02/09 18:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 2-1 FK Voždovac FK Voždovac
02/09 20:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-1 Novi Pazar Novi Pazar
02/09 20:00 Javor 1-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
02/09 21:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 2-1 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
03/09 19:30 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 2-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
03/09 20:00 FK IMT Beograd 2-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
04/09 19:00 Zeleznicar Pancevo 2-2 Cukaricki Cukaricki
 Speeldag 7
16/09 18:05 Cukaricki Cukaricki 2-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
16/09 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 3-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
16/09 19:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 6-3 Zeleznicar Pancevo
16/09 20:15 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-0 Vojvodina FK Vojvodina FK
17/09 16:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 2-0 Javor
17/09 17:00 Novi Pazar Novi Pazar 2-1 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
17/09 19:30 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-0 FK IMT Beograd
17/09 19:35 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-2 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
 Speeldag 8
21/09 16:30 FK IMT Beograd 1-0 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
22/09 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
22/09 18:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-0 FK Voždovac FK Voždovac
22/09 20:00 Zeleznicar Pancevo 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
23/09 19:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 2-1 Javor
23/09 19:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 2-0 Novi Pazar Novi Pazar
 Speeldag 10
29/09 18:30 Vojvodina FK Vojvodina FK 2-1 FK IMT Beograd
30/09 17:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-3 Cukaricki Cukaricki
30/09 18:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
30/09 19:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-1 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
01/10 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-1 Javor
01/10 17:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
01/10 18:00 Zeleznicar Pancevo 0-2 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
02/10 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 1-0 Novi Pazar Novi Pazar
 Speeldag 11
06/10 16:30 FK IMT Beograd 1-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
06/10 18:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-1 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
07/10 16:00 Novi Pazar Novi Pazar 3-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
07/10 18:00 Javor 2-1 Zeleznicar Pancevo
07/10 18:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-0 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
08/10 15:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 0-3 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
08/10 17:30 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 0-2 Spartak Subotica Spartak Subotica
08/10 17:30 Cukaricki Cukaricki 1-1 FK Voždovac FK Voždovac
 Speeldag 12
20/10 17:00 Novi Pazar Novi Pazar 1-0 Cukaricki Cukaricki
20/10 19:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 1-3 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
20/10 20:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
21/10 18:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-2 Javor
21/10 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 1-1 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
22/10 18:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-2 Radnicki Nis Radnicki Nis
22/10 18:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 3-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
23/10 18:00 Zeleznicar Pancevo 3-1 FK IMT Beograd
 Speeldag 4
25/10 14:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 0-4 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
 Speeldag 13
27/10 18:00 Javor 0-2 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
28/10 15:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-1 Zeleznicar Pancevo
28/10 18:30 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
28/10 18:30 FK IMT Beograd 1-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
29/10 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 4-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
29/10 16:30 Cukaricki Cukaricki 2-2 Vojvodina FK Vojvodina FK
29/10 18:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-0 FK Voždovac FK Voždovac
29/10 19:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-1 Novi Pazar Novi Pazar
 Speeldag 8
01/11 19:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
 Speeldag 14
04/11 18:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
05/11 15:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 2-2 Zeleznicar Pancevo
05/11 15:30 Cukaricki Cukaricki 0-2 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
05/11 19:30 FK Voždovac FK Voždovac 1-1 Radnicki Nis Radnicki Nis
06/11 15:00 Novi Pazar Novi Pazar 0-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
06/11 17:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-3 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
06/11 18:30 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-4 FK IMT Beograd
06/11 19:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-0 Javor
 Speeldag 15
10/11 17:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 0-1 Novi Pazar Novi Pazar
11/11 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 3-0 FK Voždovac FK Voždovac
11/11 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-2 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
11/11 18:00 Zeleznicar Pancevo 1-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
11/11 18:30 FK IMT Beograd 0-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
12/11 16:30 Javor 2-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
12/11 19:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-1 Cukaricki Cukaricki
12/11 19:30 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-2 Vojvodina FK Vojvodina FK
 Speeldag 8
22/11 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 1-0 Cukaricki Cukaricki
 Speeldag 16
24/11 17:00 FK IMT Beograd 0-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
25/11 14:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
25/11 16:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
25/11 18:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-4 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
26/11 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 0-4 Novi Pazar Novi Pazar
26/11 15:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 0-2 Cukaricki Cukaricki
26/11 18:30 Zeleznicar Pancevo 2-1 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
27/11 16:00 Javor 4-0 FK Voždovac FK Voždovac
 Speeldag 17
01/12 16:30 Novi Pazar Novi Pazar 2-0 Javor
01/12 18:30 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
02/12 15:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
02/12 15:30 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-0 Zeleznicar Pancevo
02/12 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 4-0 FK IMT Beograd
03/12 13:00 Cukaricki Cukaricki 4-1 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
03/12 15:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 0-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
03/12 17:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
 Speeldag 18
09/12 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 0-0 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
09/12 16:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
09/12 18:30 Zeleznicar Pancevo 2-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
10/12 13:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-1 FK Voždovac FK Voždovac
10/12 15:00 Javor 1-2 Cukaricki Cukaricki
10/12 17:00 FK IMT Beograd 1-0 Novi Pazar Novi Pazar
11/12 16:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 2-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
11/12 18:30 Vojvodina FK Vojvodina FK 2-0 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
 Speeldag 19
15/12 16:00 Novi Pazar Novi Pazar 2-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
15/12 18:00 FK Voždovac FK Voždovac 5-1 Zeleznicar Pancevo
16/12 14:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 0-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
16/12 14:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 1-2 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
16/12 16:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-4 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
16/12 18:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-3 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
18/12 16:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 3-0 Javor
18/12 18:00 Cukaricki Cukaricki 0-1 FK IMT Beograd
 Speeldag 9
20/12 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 1-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
20/12 18:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
21/12 15:00 Novi Pazar Novi Pazar 0-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
21/12 17:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-1 Zeleznicar Pancevo
21/12 19:00 FK Voždovac FK Voždovac 3-2 Vojvodina FK Vojvodina FK
22/12 14:00 Cukaricki Cukaricki 3-0 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
22/12 16:00 Javor 1-1 FK IMT Beograd
22/12 17:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-1 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
 Speeldag 20
09/02 15:30 Radnik Surdulica Radnik Surdulica -3 Cukaricki Cukaricki
10/02 13:00 Zeleznicar Pancevo 2-2 Novi Pazar Novi Pazar
10/02 14:00 Javor -1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
10/02 15:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
10/02 16:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-1 FK Voždovac FK Voždovac
11/02 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 3-2 Radnicki Nis Radnicki Nis
11/02 15:00 FK IMT Beograd 0-2 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
12/02 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 1-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
 Speeldag 21
17/02 14:00 Novi Pazar Novi Pazar -3 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
17/02 16:15 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 5-2 FK IMT Beograd
17/02 18:30 Cukaricki Cukaricki 2-1 Zeleznicar Pancevo
18/02 13:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 2-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
18/02 15:00 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-1 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
18/02 17:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
18/02 17:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 1-0 Javor
19/02 17:00 FK Voždovac FK Voždovac 1-2 Napredak Kruševac Napredak Kruševac
 Speeldag 22
23/02 17:00 FK IMT Beograd -3 Radnicki Nis Radnicki Nis
24/02 13:45 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
24/02 16:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-0 Cukaricki Cukaricki
24/02 18:30 Zeleznicar Pancevo 2-3 Ba?ka Topola Ba?ka Topola
25/02 14:00 Javor 0-3 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
25/02 16:30 Napredak Kruševac Napredak Kruševac 3-1 Novi Pazar Novi Pazar
25/02 18:30 Vojvodina FK Vojvodina FK 0-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
26/02 16:30 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 2-0 FK Voždovac FK Voždovac
 Speeldag 23
02/03 16:00 Novi Pazar Novi Pazar ...-... Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
02/03 16:00 FK Voždovac FK Voždovac ...-... Spartak Subotica Spartak Subotica
02/03 16:00 Cukaricki Cukaricki ...-... Napredak Kruševac Napredak Kruševac
02/03 16:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola ...-... Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
02/03 16:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado ...-... Zeleznicar Pancevo
02/03 16:00 Javor ...-... Vojvodina FK Vojvodina FK
02/03 16:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac ...-... FK IMT Beograd
02/03 16:00 Radnicki Nis Radnicki Nis ...-... Radnik Surdulica Radnik Surdulica
 Speeldag 24
09/03 16:00 Vojvodina FK Vojvodina FK ...-... FK Voždovac FK Voždovac
09/03 16:00 Spartak Subotica Spartak Subotica ...-... Novi Pazar Novi Pazar
09/03 16:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani ...-... Cukaricki Cukaricki
09/03 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac ...-... Ba?ka Topola Ba?ka Topola
09/03 16:00 Zeleznicar Pancevo ...-... Radnicki Nis Radnicki Nis
09/03 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica ...-... Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
09/03 16:00 FK IMT Beograd ...-... Javor
09/03 17:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado ...-... Partizan Belgrado Partizan Belgrado
 Speeldag 25
13/03 16:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola ...-... Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
13/03 16:00 FK IMT Beograd ...-... Vojvodina FK Vojvodina FK
13/03 16:00 Javor ...-... Radnik Surdulica Radnik Surdulica
13/03 16:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac ...-... Zeleznicar Pancevo
13/03 16:00 Radnicki Nis Radnicki Nis ...-... Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
13/03 16:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado ...-... Napredak Kruševac Napredak Kruševac
13/03 16:00 Cukaricki Cukaricki ...-... Spartak Subotica Spartak Subotica
13/03 16:00 Novi Pazar Novi Pazar ...-... FK Voždovac FK Voždovac
 Speeldag 26
16/03 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica ...-... FK IMT Beograd
16/03 16:00 Zeleznicar Pancevo ...-... Javor
16/03 16:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado ...-... Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
16/03 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac ...-... Radnicki Nis Radnicki Nis
16/03 16:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani ...-... Partizan Belgrado Partizan Belgrado
16/03 16:00 Spartak Subotica Spartak Subotica ...-... Ba?ka Topola Ba?ka Topola
16/03 16:00 FK Voždovac FK Voždovac ...-... Cukaricki Cukaricki
16/03 16:00 Vojvodina FK Vojvodina FK ...-... Novi Pazar Novi Pazar
 Speeldag 27
30/03 16:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac ...-... Napredak Kruševac Napredak Kruševac
30/03 16:00 Javor ...-... Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
30/03 16:00 FK IMT Beograd ...-... Zeleznicar Pancevo
30/03 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica ...-... Vojvodina FK Vojvodina FK
30/03 16:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado ...-... Spartak Subotica Spartak Subotica
30/03 16:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola ...-... FK Voždovac FK Voždovac
30/03 16:00 Cukaricki Cukaricki ...-... Novi Pazar Novi Pazar
30/03 16:00 Radnicki Nis Radnicki Nis ...-... Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
 Speeldag 28
03/04 16:00 Vojvodina FK Vojvodina FK ...-... Cukaricki Cukaricki
03/04 16:00 Novi Pazar Novi Pazar ...-... Ba?ka Topola Ba?ka Topola
03/04 16:00 FK Voždovac FK Voždovac ...-... Partizan Belgrado Partizan Belgrado
03/04 16:00 Spartak Subotica Spartak Subotica ...-... Radnicki Nis Radnicki Nis
03/04 16:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani ...-... Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
03/04 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac ...-... Javor
03/04 16:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado ...-... FK IMT Beograd
03/04 16:00 Zeleznicar Pancevo ...-... Radnik Surdulica Radnik Surdulica
 Speeldag 29
07/04 16:00 Ba?ka Topola Ba?ka Topola ...-... Cukaricki Cukaricki
07/04 16:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado ...-... Novi Pazar Novi Pazar
07/04 16:00 Radnicki Nis Radnicki Nis ...-... FK Voždovac FK Voždovac
07/04 16:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac ...-... Spartak Subotica Spartak Subotica
07/04 16:00 Javor ...-... Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
07/04 16:00 FK IMT Beograd ...-... Napredak Kruševac Napredak Kruševac
07/04 16:00 Zeleznicar Pancevo ...-... Vojvodina FK Vojvodina FK
07/04 16:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica ...-... Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
 Speeldag 30
14/04 16:00 Vojvodina FK Vojvodina FK ...-... Ba?ka Topola Ba?ka Topola
14/04 16:00 Cukaricki Cukaricki ...-... Partizan Belgrado Partizan Belgrado
14/04 16:00 Novi Pazar Novi Pazar ...-... Radnicki Nis Radnicki Nis
14/04 16:00 FK Voždovac FK Voždovac ...-... Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
14/04 16:00 Spartak Subotica Spartak Subotica ...-... Javor
14/04 16:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani ...-... FK IMT Beograd
14/04 16:00 Napredak Kruševac Napredak Kruševac ...-... Radnik Surdulica Radnik Surdulica
14/04 16:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado ...-... Zeleznicar Pancevo

Download alle wedstrijden van Super Liga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 22 55
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 21 55
3. Ba?ka Topola Ba?ka Topola 21 45
4. Cukaricki Cukaricki 22 35
5. Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 22 32
6. Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani 22 32
7. Novi Pazar Novi Pazar 22 30
8. Vojvodina FK Vojvodina FK 22 30
9. Napredak Kruševac Napredak Kruševac 22 28
10. FK Voždovac FK Voždovac 22 28
11. Spartak Subotica Spartak Subotica 22 27
12. Radnicki Nis Radnicki Nis 22 23
13. FK IMT Beograd FK IMT Beograd 22 21
14. Javor Javor 22 21
15. Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo 22 19
16. Radnik Surdulica Radnik Surdulica 22 11