Info

Naam: Sanchez Bas
Voornaam: Felix
Nationaliteit: Spanje

Ploegen

01/01/2014 22/05/2018 Qatar
01/10/2014 31/12/2014 Qatar
01/01/2015 15/05/2019 Qatar
01/01/2016 30/06/2018 Qatar
03/07/2017 21/10/2020 Qatar
28/08/2019 21/10/2020 Qatar

Trainer

01/01/2014 22/05/2018 Qatar Trainer
01/10/2014 31/12/2014 Qatar Trainer
01/01/2015 15/05/2019 Qatar Trainer
01/01/2016 30/06/2018 Qatar Trainer
03/07/2017 21/10/2020 Qatar Trainer
28/08/2019 21/10/2020 Qatar Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten