Kalender

 Voorbereiding
16/06 16:00 Zelzate FC Zelzate FC 0-2 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
21/06 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-2 KAA Gent KAA Gent
22/06 14:00 Zelzate FC Zelzate FC 0-4 KAA Gent KAA Gent
22/06 16:00 KSV Kortrijk KSV Kortrijk 1-4 KV Kortrijk KV Kortrijk
22/06 17:30 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 2-6 Sint-Truiden Sint-Truiden
22/06 18:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek 0-1 Anderlecht Anderlecht
22/06 18:00 Hamme VW Hamme VW 2-4 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
22/06 18:00 Katelijne-Waver Katelijne-Waver 0-10 KV Mechelen KV Mechelen
23/06 11:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 0-3 Antwerp Antwerp
23/06 18:00 KFC Heist KFC Heist 1-9 Club Brugge Club Brugge
23/06 19:00 Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen
25/06 19:30 Petegem S. Petegem S. 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
26/06 18:00 RCS Brainois RCS Brainois 0-5 Standard Standard
26/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 0-3 KV Oostende KV Oostende
26/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-3 Sint-Truiden Sint-Truiden
26/06 19:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek 0-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
26/06 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-4 Moeskroen Moeskroen
26/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 0-3 Antwerp Antwerp
26/06 19:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 1-10 Lommel SK Lommel SK
26/06 20:00 Eppegem FC Eppegem FC 2-4 KV Mechelen KV Mechelen
27/06 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-4 Sint-Truiden Sint-Truiden
27/06 19:00 Kontich FC Kontich FC 0-7 Beerschot Beerschot
28/06 19:00 Anderlecht Anderlecht 1-2 Oleksandria Oleksandria
28/06 19:00 Lutlommel VV Lutlommel VV 0-13 Lommel SK Lommel SK
28/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-3 KV Kortrijk KV Kortrijk
28/06 19:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-6 KAA Gent KAA Gent
28/06 19:30 Fola Esch Fola Esch 3-0 Virton Virton
29/06 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 0-6 KAA Gent KAA Gent
29/06 16:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
29/06 16:00 Eendracht Termien Eendracht Termien 2-5 KRC Genk KRC Genk
29/06 17:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-6 Anderlecht Anderlecht
29/06 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 OH Leuven OH Leuven
29/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-3 KV Mechelen KV Mechelen
29/06 18:00 Torhout Torhout 1-7 Club Brugge Club Brugge
29/06 18:00 Namen UR Namen UR 1-6 Standard Standard
29/06 19:00 Houtvenne Houtvenne 0-6 Westerlo Westerlo
29/06 19:00 SV Temse SV Temse 1-7 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
29/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 KV Oostende KV Oostende
29/06 19:01 ASV Geel ASV Geel 0-11 Union SG Union SG
30/06 17:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
30/06 19:00 Uerdingen Uerdingen 1-1 Antwerp Antwerp
30/06 19:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 0-6 Beerschot Beerschot
02/07 17:00 Meppen Meppen 2-2 Antwerp Antwerp
02/07 18:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0-0 Sint-Truiden Sint-Truiden
02/07 19:00 Honved Boedapest Honved Boedapest 1-1 Moeskroen Moeskroen
02/07 19:00 ASV Geel ASV Geel 0-5 Lommel SK Lommel SK
02/07 19:00 Eupen Eupen Geannuleerd Victoria Rosport Victoria Rosport
03/07 17:00 S├ŞnderjyskE S├ŞnderjyskE 1-1 Standard Standard
03/07 18:00 La Louviere  La Louviere 0-2 Charleroi Charleroi
03/07 18:30 Heracles Heracles 0-1 Club Brugge Club Brugge
03/07 18:30 Bregel Sport Bregel Sport 1-10 KRC Genk KRC Genk
03/07 19:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt Geannuleerd Beerschot Beerschot
03/07 19:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
03/07 19:00 SVB Driehoek SVB Driehoek 0-12 Beerschot Beerschot
03/07 19:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-7 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
03/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/07 19:30 KSK Heist KSK Heist 0-0 KV Mechelen KV Mechelen
04/07 18:00 Ferencváros Ferencváros 0-2 Moeskroen Moeskroen
05/07 18:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 3-3 Sint-Truiden Sint-Truiden
05/07 19:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 2-0 OH Leuven OH Leuven
06/07 14:00 Ajax Ajax 5-2 Anderlecht Anderlecht
06/07 15:00 Willem II Willem II 2-1 KV Oostende KV Oostende
06/07 15:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 4-3 Virton Virton
06/07 15:00 Oleksandria Oleksandria 2-2 Standard Standard
06/07 16:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 0-3 KAA Gent KAA Gent
06/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5-2 Club Brugge Club Brugge
06/07 16:00 Lichtervelde Lichtervelde 0-4 Roeselare Roeselare
06/07 17:00 Beringen Beringen 0-12 KRC Genk KRC Genk
06/07 17:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-1 Valenciennes Valenciennes
06/07 17:00 Eupen Eupen 1-1 Victoria Victoria
06/07 18:00 Westerlo Westerlo 2-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
06/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-4 Monaco Monaco
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 4-4 KV Mechelen KV Mechelen
06/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 3-1 Eindhoven Eindhoven
06/07 19:00 FC Duffel FC Duffel 0-2 Beerschot Beerschot
06/07 19:00 SK Deinze SK Deinze 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
06/07 19:01 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 1-1 Antwerp Antwerp
07/07 14:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 0-2 Moeskroen Moeskroen
07/07 17:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 5-0 Monaco Monaco
09/07 18:00 Westerlo Westerlo 2-0 Boluspor Boluspor
09/07 18:00 Maccabi Tel Aviv U19 Maccabi Tel Aviv U19 0-2 Union SG Union SG
09/07 18:30 Beerschot Beerschot 0-0 Valenciennes Valenciennes
10/07 18:00 Sint-Truiden Sint-Truiden 1-2 RC Lens RC Lens
10/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
10/07 19:00 Antwerp Antwerp 2-0 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
10/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 2-2 Eupen Eupen
10/07 19:00 Charleroi Charleroi 2-5 Utrecht Utrecht
10/07 19:01 Antwerp Antwerp Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren
10/07 19:30 Wingene Wingene 2-4 Roeselare Roeselare
10/07 21:30 SL Benfica SL Benfica 1-2 Anderlecht Anderlecht
11/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
12/07 16:00 RKC RKC 3-1 KV Mechelen KV Mechelen
12/07 18:00 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
12/07 19:00 Club Brugge Club Brugge 1-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
12/07 19:01 Zwolle Zwolle Geannuleerd KAA Gent KAA Gent
13/07 14:00 Uerdingen Uerdingen 1-2 Charleroi Charleroi
13/07 16:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 NAC NAC
13/07 17:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3-4 Eupen Eupen
13/07 17:30 Standard Standard 0-2 Strasbourg Strasbourg
13/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 0-2 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
13/07 18:00 Antwerp Antwerp 0-0 Valenciennes Valenciennes
13/07 18:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 RC Lens RC Lens
13/07 19:00 Heerenveen Heerenveen 2-2 KV Mechelen KV Mechelen
13/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
13/07 19:00 MVV MVV 1-1 Lommel SK Lommel SK
13/07 19:00 Sint-Truiden Sint-Truiden 4-2 KAA Gent KAA Gent
13/07 19:00 KV Oostende KV Oostende 0-4 Moeskroen Moeskroen
13/07 19:00 FC Saarbr├╝cken FC Saarbr├╝cken  4-1 Virton Virton
13/07 19:30 Westerlo Westerlo 5-1 Eindhoven Eindhoven
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 3-0 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
15/07 19:00 Club Brugge Club Brugge 3-2 Union SG Union SG
16/07 19:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - Eupen Eupen
16/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 KV Oostende KV Oostende
16/07 19:01 Metz Metz - Charleroi Charleroi
17/07 19:00 RC Lens RC Lens ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
17/07 19:00 Sint-Truiden Sint-Truiden ...-... Lommel SK Lommel SK
17/07 19:00 NAC NAC ...-... Sporting Lokeren Sporting Lokeren
17/07 19:00 Beerschot Beerschot ...-... Panachaiki Panachaiki
17/07 19:30 Roeselare Roeselare ...-... Moeskroen Moeskroen
17/07 19:30 KSK Heist KSK Heist ...-... Westerlo Westerlo
17/07 20:30 KAA Gent KAA Gent ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
18/07 19:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade ...-... KV Mechelen KV Mechelen
19/07 18:30 Auxerre Auxerre ...-... Cercle Brugge Cercle Brugge
19/07 19:00 Alemannia Aachen Alemannia Aachen ...-... Virton Virton
19/07 19:00 Roeselare Roeselare ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
19/07 19:00 Eupen Eupen ...-... OFI Kreta OFI Kreta
19/07 19:01 Club Brugge Club Brugge ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/07 19:01 Troyes Troyes ...-... Charleroi Charleroi
20/07 13:30 Hamburger SV Hamburger SV ...-... Anderlecht Anderlecht
20/07 14:30 FC Twente FC Twente ...-... OH Leuven OH Leuven
20/07 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Willem II Willem II
20/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Union SG Union SG
20/07 16:45 Beerschot Beerschot ...-... Panathinaikos Panathinaikos
20/07 17:00 Reims Reims ...-... KAA Gent KAA Gent
20/07 19:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Herselt Herselt
20/07 19:00 Cappellen Cappellen ...-... Lommel SK Lommel SK
21/07 15:00 Standard Standard ...-... Nice Nice
21/07 16:00 Westerlo Westerlo ...-... KRC Genk KRC Genk
21/07 19:00 KV Oostende KV Oostende ...-... OFI Kreta OFI Kreta
23/07 19:00 Virton Virton ...-... Charleroi Charleroi
23/07 19:00 Rupel Boom Rupel Boom ...-... Beerschot Beerschot
24/07 19:01 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Westerlo Westerlo
24/07 19:30 Knokke Knokke ...-... Roeselare Roeselare
24/07 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Westerlo Westerlo
26/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
27/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
31/07 19:30 FC Duffel FC Duffel ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
06/08 19:30 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
13/08 19:30 Nijlen Nijlen ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
20/08 19:30 Eendracht Termien Eendracht Termien ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen

Download kalender

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge├╝pdatet worden.