Word fan! 11

Super League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 18
 Speeldag 1
16/07 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 4-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
16/07 20:30 Winterthur 1-1 FC Basel FC Basel
17/07 16:30 Servette Servette 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
17/07 16:30 Lugano Lugano 2-3 Sion Sion
 Speeldag 2
23/07 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-0 Luzern Luzern
23/07 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-0 Winterthur
24/07 14:15 FC Basel FC Basel 1-1 Servette Servette
24/07 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 2-1 Lugano Lugano
24/07 16:30 Sion Sion 0-3 Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 3
30/07 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
30/07 20:30 Sion Sion 0-0 Servette Servette
31/07 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Grasshoppers Grasshoppers
31/07 16:30 Winterthur 1-4 Lugano Lugano
 Speeldag 4
06/08 18:00 Servette Servette 1-0 Winterthur
06/08 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 3-2 Sankt Gallen Sankt Gallen
07/08 14:15 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-3 Sion Sion
07/08 16:30 Lugano Lugano 1-2 Luzern Luzern
07/08 16:30 FC Basel FC Basel 0-0 Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 1
10/08 19:00 Luzern Luzern 1-1 Grasshoppers Grasshoppers
 Speeldag 5
13/08 18:00 Sion Sion 2-2 Grasshoppers Grasshoppers
13/08 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 4-1 Luzern Luzern
14/08 14:15 Winterthur 1-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
14/08 16:30 FC Basel FC Basel 0-2 Lugano Lugano
14/08 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 Servette Servette
 Speeldag 6
27/08 18:00 Luzern Luzern 2-0 Sion Sion
27/08 20:30 Servette Servette 3-1 Grasshoppers Grasshoppers
28/08 14:15 Lugano Lugano 2-3 Sankt Gallen Sankt Gallen
28/08 16:30 Winterthur 1-5 Young Boys Bern Young Boys Bern
28/08 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 2-4 FC Basel FC Basel
 Speeldag 7
03/09 18:00 Sion Sion 2-1 FC Basel FC Basel
03/09 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-2 Lugano Lugano
04/09 14:15 Luzern Luzern 0-2 Servette Servette
04/09 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 3-0 Winterthur
04/09 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 8
10/09 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-2 Sion Sion
10/09 20:30 Winterthur 0-6 Luzern Luzern
11/09 14:15 Servette Servette 3-2 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
11/09 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 Lugano Lugano
11/09 16:30 FC Basel FC Basel 5-1 Grasshoppers Grasshoppers
 Speeldag 9
01/10 18:00 FC Basel FC Basel 3-2 Sankt Gallen Sankt Gallen
01/10 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 1-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
02/10 14:15 Sion Sion 1-3 Winterthur
02/10 16:30 Luzern Luzern 1-2 Young Boys Bern Young Boys Bern
02/10 16:30 Lugano Lugano 1-0 Servette Servette
 Speeldag 10
08/10 18:00 Grasshoppers Grasshoppers 4-4 Sion Sion
08/10 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
09/10 14:15 Servette Servette 1-1 Luzern Luzern
09/10 16:30 Lugano Lugano 1-0 FC Basel FC Basel
09/10 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-0 Winterthur
 Speeldag 11
15/10 18:00 Sion Sion 2-0 Luzern Luzern
15/10 20:30 Winterthur 1-0 Grasshoppers Grasshoppers
16/10 14:15 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-1 Lugano Lugano
16/10 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-0 Young Boys Bern Young Boys Bern
16/10 16:30 Servette Servette 0-0 FC Basel FC Basel
 Speeldag 12
18/10 20:30 Winterthur 1-0 Sion Sion
19/10 20:30 Lugano Lugano 1-4 Young Boys Bern Young Boys Bern
19/10 20:30 Luzern Luzern 3-3 Sankt Gallen Sankt Gallen
20/10 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 2-3 Servette Servette
20/10 20:30 FC Basel FC Basel 0-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 13
22/10 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Sion Sion
22/10 20:30 Luzern Luzern 3-1 Lugano Lugano
23/10 14:15 FC Basel FC Basel 3-1 Winterthur
23/10 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-1 Servette Servette
23/10 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-4 Grasshoppers Grasshoppers
 Speeldag 14
29/10 18:00 Grasshoppers Grasshoppers 1-3 Luzern Luzern
29/10 20:30 Servette Servette 2-2 Lugano Lugano
30/10 14:15 Sion Sion 0-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
30/10 16:30 Winterthur 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
30/10 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-1 FC Basel FC Basel
 Speeldag 15
05/11 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Grasshoppers Grasshoppers
05/11 20:30 Luzern Luzern 1-1 Winterthur
06/11 14:15 Servette Servette 0-0 Young Boys Bern Young Boys Bern
06/11 16:30 FC Basel FC Basel 0-0 Sion Sion
06/11 16:30 Lugano Lugano 2-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 3
09/11 20:30 Luzern Luzern 0-2 FC Basel FC Basel
 Speeldag 16
12/11 18:00 Sion Sion 2-7 Sankt Gallen Sankt Gallen
12/11 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 1-0 FC Basel FC Basel
13/11 14:15 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 4-1 Servette Servette
13/11 16:30 Lugano Lugano 3-1 Winterthur
13/11 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 Luzern Luzern
 Speeldag 17
21/01 18:00 Luzern Luzern 2-2 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
21/01 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 1-2 Young Boys Bern Young Boys Bern
22/01 14:15 Sion Sion 2-3 Lugano Lugano
22/01 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-1 FC Basel FC Basel
 Speeldag 18
28/01 18:00 Lugano Lugano ...-... Grasshoppers Grasshoppers
28/01 20:30 FC Basel FC Basel ...-... Luzern Luzern
29/01 14:15 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Winterthur
29/01 16:30 Servette Servette ...-... Sion Sion
29/01 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 19
04/02 18:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... FC Basel FC Basel
04/02 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Servette Servette
05/02 14:15 Sion Sion ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
05/02 16:30 Luzern Luzern ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
05/02 16:30 Winterthur ...-... Lugano Lugano
 Speeldag 17
08/02 20:30 Winterthur ...-... Servette Servette
 Speeldag 20
11/02 18:00 Servette Servette ...-... Grasshoppers Grasshoppers
11/02 20:30 FC Basel FC Basel ...-... Sion Sion
12/02 14:15 Lugano Lugano ...-... Luzern Luzern
12/02 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Winterthur
12/02 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 21
18/02 18:00 Winterthur ...-... Sion Sion
18/02 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Lugano Lugano
19/02 14:15 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Luzern Luzern
19/02 16:30 FC Basel FC Basel ...-... Servette Servette
19/02 16:30 Grasshoppers Grasshoppers ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 22
25/02 18:00 Sion Sion ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
25/02 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
26/02 14:15 Luzern Luzern ...-... Grasshoppers Grasshoppers
26/02 16:30 Servette Servette ...-... Winterthur
26/02 16:30 Lugano Lugano ...-... FC Basel FC Basel
 Speeldag 23
04/03 18:00 Winterthur ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
04/03 20:30 Luzern Luzern ...-... FC Basel FC Basel
05/03 14:15 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Grasshoppers Grasshoppers
05/03 16:30 Sion Sion ...-... Lugano Lugano
05/03 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Servette Servette
 Speeldag 24
11/03 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Sion Sion
11/03 20:30 Lugano Lugano ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
12/03 14:15 Servette Servette ...-... Luzern Luzern
12/03 16:30 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Winterthur
12/03 16:30 FC Basel FC Basel ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 25
18/03 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Luzern Luzern
18/03 20:30 Sion Sion ...-... Grasshoppers Grasshoppers
19/03 14:15 Winterthur ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
19/03 16:30 Lugano Lugano ...-... Servette Servette
19/03 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... FC Basel FC Basel
 Speeldag 29
22/03 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Servette Servette
22/03 16:00 Lugano Lugano ...-... Sion Sion
22/03 16:00 FC Basel FC Basel ...-... Luzern Luzern
22/03 16:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
22/03 16:00 Winterthur ...-... Grasshoppers Grasshoppers
 Speeldag 26
01/04 18:00 Servette Servette ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
01/04 20:30 FC Basel FC Basel ...-... Winterthur
02/04 14:15 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Lugano Lugano
02/04 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
02/04 16:30 Luzern Luzern ...-... Sion Sion
 Speeldag 27
08/04 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... FC Basel FC Basel
08/04 20:30 Sion Sion ...-... Servette Servette
10/04 14:15 Lugano Lugano ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
10/04 16:30 Winterthur ...-... Luzern Luzern
10/04 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Grasshoppers Grasshoppers
 Speeldag 28
15/04 16:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Winterthur
15/04 16:00 Servette Servette ...-... Lugano Lugano
15/04 16:00 Luzern Luzern ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
15/04 16:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Sion Sion
15/04 16:00 FC Basel FC Basel ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 30
25/04 16:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
25/04 16:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Lugano Lugano
25/04 16:00 Sion Sion ...-... FC Basel FC Basel
25/04 16:00 Servette Servette ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
25/04 16:00 Luzern Luzern ...-... Winterthur
 Speeldag 31
29/04 16:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Sion Sion
29/04 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Luzern Luzern
29/04 16:00 Servette Servette ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
29/04 16:00 Lugano Lugano ...-... Grasshoppers Grasshoppers
29/04 16:00 Winterthur ...-... FC Basel FC Basel
 Speeldag 32
06/05 16:00 Sion Sion ...-... Winterthur
06/05 16:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
06/05 16:00 Luzern Luzern ...-... Lugano Lugano
06/05 16:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Servette Servette
06/05 16:00 FC Basel FC Basel ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 33
13/05 16:00 Lugano Lugano ...-... Winterthur
13/05 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
13/05 16:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... FC Basel FC Basel
13/05 16:00 Servette Servette ...-... Sion Sion
13/05 16:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Luzern Luzern
 Speeldag 34
20/05 16:00 FC Basel FC Basel ...-... Lugano Lugano
20/05 16:00 Luzern Luzern ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
20/05 16:00 Sion Sion ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
20/05 16:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Grasshoppers Grasshoppers
20/05 16:00 Winterthur ...-... Servette Servette
 Speeldag 35
25/05 16:00 Sion Sion ...-... Luzern Luzern
25/05 16:00 Servette Servette ...-... FC Basel FC Basel
25/05 16:00 Lugano Lugano ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
25/05 16:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
25/05 16:00 Winterthur ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 36
29/05 16:00 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Winterthur
29/05 16:00 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Sion Sion
29/05 16:00 Luzern Luzern ...-... Servette Servette
29/05 16:00 FC Basel FC Basel ...-... Grasshoppers Grasshoppers
29/05 16:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Lugano Lugano

Download alle wedstrijden van Super League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge├╝pdatet worden.

 Stand G P
1. Young Boys Bern Young Boys Bern 17 38
2. Lugano Lugano 17 26
3. Sankt Gallen Sankt Gallen 17 25
4. Servette Servette 16 25
5. FC Basel FC Basel 17 22
6. Luzern Luzern 17 21
7. Grasshoppers Grasshoppers 17 20
8. Sion Sion 17 20
9. Winterthur Winterthur 16 16
10. FC Z├╝rich FC Z├╝rich 17 13