Word fan! 11

Super League 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 25
 Speeldag 1
22/07 18:00 Grasshoppers Grasshoppers 1-3 Servette Servette
22/07 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 FC Basel FC Basel
22/07 20:30 Winterthur 0-0 Luzern Luzern
23/07 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
23/07 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 2-0 Yverdon
26/07 20:30 FC Stade Lausanne-Ouchy 0-3 Lugano Lugano
 Speeldag 2
29/07 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports 1-1 Grasshoppers Grasshoppers
29/07 18:00 Lugano Lugano 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
29/07 20:30 Servette Servette 2-2 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
30/07 14:15 Luzern Luzern 2-1 FC Stade Lausanne-Ouchy
30/07 16:30 Yverdon 2-2 Young Boys Bern Young Boys Bern
30/07 16:30 FC Basel FC Basel 5-2 Winterthur
 Speeldag 3
05/08 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 5-2 Winterthur
05/08 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Servette Servette
05/08 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 3-0 Lugano Lugano
06/08 14:15 Lausanne Sports Lausanne Sports 1-2 Yverdon
06/08 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Luzern Luzern
06/08 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 3-1 FC Basel FC Basel
 Speeldag 4
12/08 18:00 Winterthur 3-1 Grasshoppers Grasshoppers
12/08 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 0-3 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
12/08 20:30 Servette Servette 1-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
13/08 14:15 FC Basel FC Basel 1-2 Lausanne Sports Lausanne Sports
13/08 16:30 Luzern Luzern 1-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
13/08 16:30 Lugano Lugano 6-1 Yverdon
 Speeldag 5
26/08 18:00 Yverdon 4-1 Servette Servette
26/08 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
27/08 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 0-1 Luzern Luzern
27/08 16:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 2-5 Winterthur
 Speeldag 6
02/09 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
02/09 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 2-1 Grasshoppers Grasshoppers
02/09 20:30 Winterthur 1-1 Yverdon
03/09 14:15 Servette Servette 0-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
03/09 16:30 Luzern Luzern 3-2 Lugano Lugano
03/09 16:30 FC Basel FC Basel 2-2 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 7
23/09 18:00 Winterthur 2-1 FC Stade Lausanne-Ouchy
23/09 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports 0-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
23/09 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 1-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
24/09 14:15 Yverdon 3-2 FC Basel FC Basel
24/09 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 4-1 Lugano Lugano
24/09 16:30 Luzern Luzern 2-0 Servette Servette
 Speeldag 8
26/09 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 2-1 Grasshoppers Grasshoppers
27/09 20:30 Lugano Lugano 2-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
27/09 20:30 Servette Servette 2-2 Winterthur
27/09 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
28/09 20:30 FC Basel FC Basel 1-1 Luzern Luzern
28/09 20:30 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Yverdon
 Speeldag 9
30/09 18:00 Servette Servette 2-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
30/09 18:00 Winterthur 2-3 Lugano Lugano
30/09 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 0-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
01/10 14:15 Yverdon 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
01/10 16:30 FC Basel FC Basel 0-3 FC Stade Lausanne-Ouchy
01/10 16:30 Luzern Luzern 1-4 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 10
07/10 18:00 Yverdon 0-3 Grasshoppers Grasshoppers
07/10 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 3-2 Winterthur
07/10 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 4-0 FC Stade Lausanne-Ouchy
08/10 14:15 Lugano Lugano 0-1 Servette Servette
08/10 16:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 3-1 Luzern Luzern
08/10 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 FC Basel FC Basel
 Speeldag 11
21/10 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
21/10 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 2-2 Lausanne Sports Lausanne Sports
21/10 20:30 FC Basel FC Basel 0-1 Servette Servette
22/10 14:15 Winterthur 2-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
22/10 16:30 Luzern Luzern 2-1 Yverdon
22/10 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 2-1 Lugano Lugano
 Speeldag 12
28/10 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 3-1 Grasshoppers Grasshoppers
28/10 18:00 Yverdon 1-1 Winterthur
28/10 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-1 FC Stade Lausanne-Ouchy
29/10 14:15 Lausanne Sports Lausanne Sports 3-0 FC Basel FC Basel
29/10 16:30 Lugano Lugano 1-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
29/10 16:30 Servette Servette 4-2 Luzern Luzern
 Speeldag 13
04/11 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports 3-1 Lugano Lugano
04/11 18:00 Winterthur 1-4 Young Boys Bern Young Boys Bern
04/11 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-2 Servette Servette
05/11 14:15 Luzern Luzern 2-0 Grasshoppers Grasshoppers
05/11 16:30 FC Basel FC Basel 2-1 Yverdon
05/11 16:30 FC Stade Lausanne-Ouchy 2-5 Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 14
11/11 18:00 Yverdon 2-2 Lausanne Sports Lausanne Sports
11/11 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 4-2 Winterthur
11/11 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 6-1 Luzern Luzern
12/11 14:15 Grasshoppers Grasshoppers 5-2 FC Stade Lausanne-Ouchy
12/11 16:30 Servette Servette 4-1 FC Basel FC Basel
12/11 16:30 Lugano Lugano 0-3 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 15
25/11 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 3-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
25/11 18:00 Luzern Luzern 3-1 Winterthur
25/11 20:30 Yverdon 0-5 Lugano Lugano
26/11 14:15 Lausanne Sports Lausanne Sports 1-0 FC Stade Lausanne-Ouchy
26/11 16:30 Servette Servette 2-0 Grasshoppers Grasshoppers
26/11 16:30 FC Basel FC Basel 2-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 16
02/12 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-1 FC Basel FC Basel
02/12 18:00 Grasshoppers Grasshoppers 5-0 Lausanne Sports Lausanne Sports
03/12 16:30 Lugano Lugano 1-0 Luzern Luzern
03/12 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Servette Servette
06/12 18:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 4-0 Yverdon
 Speeldag 5
06/12 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-0 FC Stade Lausanne-Ouchy
06/12 20:30 Lugano Lugano 1-3 FC Basel FC Basel
 Speeldag 17
09/12 18:00 FC Basel FC Basel 0-1 Grasshoppers Grasshoppers
09/12 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 3-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
09/12 20:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 1-1 Servette Servette
10/12 14:15 Lugano Lugano 2-1 Winterthur
10/12 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-1 Luzern Luzern
10/12 16:30 Yverdon 2-1 FC Stade Lausanne-Ouchy
 Speeldag 16
13/12 20:30 Winterthur 2-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 18
16/12 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-3 Young Boys Bern Young Boys Bern
16/12 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
16/12 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 1-1 Yverdon
17/12 14:15 Winterthur 1-0 Lausanne Sports Lausanne Sports
17/12 16:30 Servette Servette 2-2 Lugano Lugano
17/12 16:30 Luzern Luzern 0-1 FC Basel FC Basel
 Speeldag 19
20/01 18:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-0 Grasshoppers Grasshoppers
20/01 20:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 0-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
21/01 16:30 Lugano Lugano 2-3 FC Stade Lausanne-Ouchy
21/01 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 0-0 FC Basel FC Basel
23/01 19:00 Winterthur 3-3 Servette Servette
23/01 19:00 Yverdon 2-1 Luzern Luzern
 Speeldag 20
27/01 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-3 Winterthur
27/01 18:00 Servette Servette 1-0 Yverdon
27/01 20:30 FC Basel FC Basel 1-0 Young Boys Bern Young Boys Bern
28/01 14:15 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-4 Lugano Lugano
28/01 16:30 Luzern Luzern 2-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
28/01 16:30 Grasshoppers Grasshoppers 2-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
 Speeldag 21
30/01 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 5-1 Yverdon
30/01 20:30 Winterthur 1-3 FC Basel FC Basel
31/01 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 2-2 Lausanne Sports Lausanne Sports
31/01 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen 0-2 Servette Servette
31/01 20:30 Lugano Lugano 0-0 Grasshoppers Grasshoppers
01/02 20:30 FC Stade Lausanne-Ouchy 0-3 Luzern Luzern
 Speeldag 22
03/02 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports 0-1 Young Boys Bern Young Boys Bern
03/02 18:00 Grasshoppers Grasshoppers 0-1 Winterthur
03/02 20:30 FC Basel FC Basel 0-1 Lugano Lugano
04/02 14:15 Yverdon 3-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
04/02 16:30 Servette Servette 3-1 FC Stade Lausanne-Ouchy
04/02 16:30 Luzern Luzern 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
 Speeldag 23
10/02 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich 1-0 Grasshoppers Grasshoppers
10/02 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
10/02 20:30 Lugano Lugano 3-3 Young Boys Bern Young Boys Bern
11/02 14:15 Winterthur 2-1 Luzern Luzern
11/02 16:30 FC Basel FC Basel 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen
11/02 16:30 Yverdon 2-1 Servette Servette
 Speeldag 24
17/02 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports 3-1 Yverdon
17/02 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-2 Winterthur
17/02 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 2-1 FC Basel FC Basel
18/02 14:15 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-0 FC Stade Lausanne-Ouchy
18/02 16:30 Luzern Luzern 0-1 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
18/02 16:30 Servette Servette 2-1 Lugano Lugano
 Speeldag 25
24/02 18:00 Sankt Gallen Sankt Gallen 1-0 FC Stade Lausanne-Ouchy
24/02 18:00 Yverdon 0-2 FC Basel FC Basel
24/02 20:30 Grasshoppers Grasshoppers 0-1 Luzern Luzern
25/02 14:15 Lugano Lugano 2-0 FC Z├╝rich FC Z├╝rich
25/02 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-1 Servette Servette
25/02 16:30 Lausanne Sports Lausanne Sports 1-1 Winterthur
 Speeldag 26
02/03 18:00 Servette Servette ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
02/03 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy ...-... Grasshoppers Grasshoppers
02/03 20:30 FC Basel FC Basel ...-... Lausanne Sports Lausanne Sports
03/03 14:15 Luzern Luzern ...-... Lugano Lugano
03/03 16:30 Winterthur ...-... Yverdon
03/03 16:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 27
09/03 18:00 Winterthur ...-... Grasshoppers Grasshoppers
09/03 18:00 Yverdon ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
09/03 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Lugano Lugano
10/03 14:15 Servette Servette ...-... Lausanne Sports Lausanne Sports
10/03 16:30 FC Stade Lausanne-Ouchy ...-... Luzern Luzern
10/03 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... FC Basel FC Basel
 Speeldag 28
16/03 18:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
16/03 18:00 FC Basel FC Basel ...-... Winterthur
16/03 20:30 Lugano Lugano ...-... Yverdon
17/03 14:15 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... FC Stade Lausanne-Ouchy
17/03 16:30 Lausanne Sports Lausanne Sports ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
17/03 16:30 Luzern Luzern ...-... Servette Servette
 Speeldag 29
30/03 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy ...-... Lugano Lugano
30/03 18:00 Winterthur ...-... Servette Servette
30/03 20:30 FC Basel FC Basel ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
01/04 14:15 Yverdon ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
01/04 16:30 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Lausanne Sports Lausanne Sports
01/04 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Luzern Luzern
 Speeldag 30
02/04 20:30 Lugano Lugano ...-... FC Basel FC Basel
03/04 20:30 Servette Servette ...-... FC Stade Lausanne-Ouchy
03/04 20:30 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Winterthur
04/04 20:30 Lausanne Sports Lausanne Sports ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
04/04 20:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Grasshoppers Grasshoppers
04/04 20:30 Luzern Luzern ...-... Yverdon
 Speeldag 31
06/04 18:00 Winterthur ...-... Lugano Lugano
06/04 18:00 FC Stade Lausanne-Ouchy ...-... FC Basel FC Basel
06/04 20:30 Servette Servette ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
07/04 14:15 Luzern Luzern ...-... Lausanne Sports Lausanne Sports
07/04 16:30 Yverdon ...-... Grasshoppers Grasshoppers
07/04 16:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
 Speeldag 32
13/04 18:00 Lausanne Sports Lausanne Sports ...-... FC Z├╝rich FC Z├╝rich
13/04 18:00 Grasshoppers Grasshoppers ...-... Lugano Lugano
13/04 20:30 Sankt Gallen Sankt Gallen ...-... Yverdon
14/04 14:15 FC Basel FC Basel ...-... Servette Servette
14/04 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern ...-... Luzern Luzern
14/04 16:30 FC Stade Lausanne-Ouchy ...-... Winterthur
 Speeldag 33
20/04 18:00 FC Z├╝rich FC Z├╝rich ...-... Sankt Gallen Sankt Gallen
20/04 18:00 Yverdon ...-... FC Stade Lausanne-Ouchy
20/04 18:00 Winterthur ...-... Young Boys Bern Young Boys Bern
20/04 18:00 Servette Servette ...-... Grasshoppers Grasshoppers
20/04 18:00 Luzern Luzern ...-... FC Basel FC Basel
20/04 18:00 Lugano Lugano ...-... Lausanne Sports Lausanne Sports

Download alle wedstrijden van Super League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge├╝pdatet worden.

 Stand G P
1. Young Boys Bern Young Boys Bern 25 51
2. Servette Servette 25 47
3. Sankt Gallen Sankt Gallen 25 40
4. FC Z├╝rich FC Z├╝rich 25 39
5. Lugano Lugano 25 37
6. Luzern Luzern 25 37
7. Winterthur Winterthur 25 34
8. FC Basel FC Basel 25 31
9. Yverdon Yverdon 25 30
10. Grasshoppers Grasshoppers 25 28
11. Lausanne Sports Lausanne Sports 25 26
12. FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy 25 15