Word fan! 24

Provinciaal voetbal - Antwerpen (2A) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
04/09 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-3 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
04/09 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 0-2 Zandhoven Zandhoven
04/09 15:00 Hooikt Hooikt 1-3 Wilrijk SK Wilrijk SK
04/09 15:00 Broechem Broechem 2-2 Bonheiden Bonheiden
04/09 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 2-2 Oppuurs Oppuurs
04/09 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 1-0 Niel SK Niel SK
04/09 15:00 Bevel Bevel 0-1 Wavria Wavria
04/09 15:00 Bornem Bornem 1-2 Mortsel OG Mortsel OG
 Speeldag 2
10/09 19:30 Oppuurs Oppuurs 5-0 Bornem Bornem
10/09 20:00 Zandhoven Zandhoven 1-0 Bevel Bevel
11/09 14:00 Niel SK Niel SK 2-4 Hooikt Hooikt
11/09 15:00 Mortsel OG Mortsel OG 2-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
11/09 15:00 Bonheiden Bonheiden 6-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
11/09 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 6-2 KGR Katelijne KGR Katelijne
11/09 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 1-0 RVC Hoboken RVC Hoboken
11/09 15:00 Wavria Wavria 2-0 Broechem Broechem
 Speeldag 3
17/09 20:00 Hooikt Hooikt 1-0 Oppuurs Oppuurs
18/09 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-1 Wavria Wavria
18/09 15:00 Broechem Broechem 2-1 Zandhoven Zandhoven
18/09 15:00 Bevel Bevel 2-0 Bonheiden Bonheiden
18/09 15:00 Bornem Bornem 2-2 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
18/09 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 2-0 Niel SK Niel SK
18/09 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 6-1 Mortsel OG Mortsel OG
18/09 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-0 Wilrijk SK Wilrijk SK
 Speeldag 4
24/09 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 2-1 Broechem Broechem
24/09 19:30 Oppuurs Oppuurs 3-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
24/09 20:00 Zandhoven Zandhoven 2-1 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
25/09 15:00 Wavria Wavria 2-0 KGR Katelijne KGR Katelijne
25/09 15:00 Niel SK Niel SK 0-3 Bevel Bevel
25/09 15:00 Bornem Bornem 5-1 Hooikt Hooikt
25/09 15:00 Bonheiden Bonheiden 3-2 Zwijndrecht Zwijndrecht
25/09 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 0-1 RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 5
01/10 20:00 Zandhoven Zandhoven 6-0 Mortsel OG Mortsel OG
02/10 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 1-2 Bonheiden Bonheiden
02/10 15:00 Bevel Bevel 3-0 Oppuurs Oppuurs
02/10 15:00 Wavria Wavria 3-2 Wilrijk SK Wilrijk SK
02/10 15:00 Broechem Broechem 7-1 Niel SK Niel SK
02/10 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 2-2 Hooikt Hooikt
02/10 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
02/10 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 0-4 Bornem Bornem
 Speeldag 6
08/10 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 4-3 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
08/10 19:30 Oppuurs Oppuurs 1-5 Broechem Broechem
08/10 20:00 Hooikt Hooikt 3-0 Wavria Wavria
09/10 15:00 Bonheiden Bonheiden 0-1 Zandhoven Zandhoven
09/10 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 1-4 Bevel Bevel
09/10 15:00 Niel SK Niel SK 1-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
09/10 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-0 KGR Katelijne KGR Katelijne
09/10 15:00 Bornem Bornem 2-4 RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 7
15/10 20:00 Zandhoven Zandhoven 3-0 Wilrijk SK Wilrijk SK
16/10 15:00 Bonheiden Bonheiden 0-4 Mortsel OG Mortsel OG
16/10 15:00 Wavria Wavria 4-2 Niel SK Niel SK
16/10 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 1-2 Oppuurs Oppuurs
16/10 15:00 Broechem Broechem 6-1 Bornem Bornem
16/10 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-4 Hooikt Hooikt
16/10 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-3 RVC Hoboken RVC Hoboken
16/10 15:00 Bevel Bevel 3-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
 Speeldag 8
22/10 19:30 Oppuurs Oppuurs 2-1 Zandhoven Zandhoven
22/10 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 1-3 Wavria Wavria
22/10 20:00 Hooikt Hooikt 7-2 Broechem Broechem
23/10 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 3-1 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
23/10 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 5-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
23/10 15:00 Bornem Bornem 1-2 Bevel Bevel
23/10 15:00 Niel SK Niel SK 0-2 Bonheiden Bonheiden
23/10 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 6-2 KGR Katelijne KGR Katelijne
 Speeldag 9
29/10 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 3-1 Oppuurs Oppuurs
29/10 20:00 Zandhoven Zandhoven 1-0 Bornem Bornem
30/10 14:30 Broechem Broechem 3-3 RVC Hoboken RVC Hoboken
30/10 14:30 Bevel Bevel 4-1 Hooikt Hooikt
30/10 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-2 KGR Katelijne KGR Katelijne
30/10 14:30 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 4-0 Niel SK Niel SK
30/10 14:30 Wavria Wavria 5-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
30/10 14:30 Bonheiden Bonheiden 1-1 Wilrijk SK Wilrijk SK
 Speeldag 10
05/11 19:30 Oppuurs Oppuurs 1-2 Bonheiden Bonheiden
05/11 20:00 Hooikt Hooikt 1-6 Zwijndrecht Zwijndrecht
06/11 14:30 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-3 Broechem Broechem
06/11 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken 3-1 Bevel Bevel
06/11 14:30 Niel SK Niel SK 1-3 Zandhoven Zandhoven
06/11 14:30 Willebroekse SV Willebroekse SV 2-1 Mortsel OG Mortsel OG
06/11 14:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 3-4 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
06/11 14:30 Bornem Bornem 0-3 Wavria Wavria
 Speeldag 11
12/11 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 5-0 Niel SK Niel SK
12/11 19:30 Oppuurs Oppuurs 2-4 Wilrijk SK Wilrijk SK
12/11 20:00 Zandhoven Zandhoven 4-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
13/11 14:30 Bevel Bevel 1-1 KGR Katelijne KGR Katelijne
13/11 14:30 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 2-5 Hooikt Hooikt
13/11 14:30 Bonheiden Bonheiden 3-1 Bornem Bornem
13/11 14:30 Wavria Wavria 1-2 RVC Hoboken RVC Hoboken
13/11 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-2 Broechem Broechem
 Speeldag 12
19/11 20:00 Hooikt Hooikt 4-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
20/11 14:30 Broechem Broechem 1-6 Bevel Bevel
20/11 14:30 Wavria Wavria 5-0 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
20/11 14:30 KGR Katelijne KGR Katelijne 3-1 Bonheiden Bonheiden
20/11 14:30 Niel SK Niel SK 1-5 Oppuurs Oppuurs
20/11 14:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 4-1 Mortsel OG Mortsel OG
20/11 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-0 Zandhoven Zandhoven
20/11 14:30 Bornem Bornem 1-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
 Speeldag 13
26/11 19:30 Oppuurs Oppuurs 3-4 KGR Katelijne KGR Katelijne
26/11 20:00 Zandhoven Zandhoven 1-0 Wavria Wavria
 Speeldag 17
26/11 20:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 3-1 Broechem Broechem
 Speeldag 14
03/12 20:00 Hooikt Hooikt 1-4 Zandhoven Zandhoven
04/12 14:30 Wavria Wavria 0-2 Bonheiden Bonheiden
04/12 14:30 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-1 Mortsel OG Mortsel OG
04/12 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-0 Oppuurs Oppuurs
04/12 14:30 Broechem Broechem 3-1 Wilrijk SK Wilrijk SK
04/12 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken 2-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
04/12 14:30 Bevel Bevel 4-2 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
04/12 14:30 Bornem Bornem 1-1 Niel SK Niel SK
 Speeldag 15
10/12 19:30 Oppuurs Oppuurs 2-2 Wavria Wavria
10/12 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 0-2 Bevel Bevel
10/12 20:00 Zandhoven Zandhoven 4-0 KGR Katelijne KGR Katelijne
11/12 14:30 Willebroekse SV Willebroekse SV 1-1 Broechem Broechem
11/12 14:30 Niel SK Niel SK 1-2 RVC Hoboken RVC Hoboken
11/12 14:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 3-1 Bornem Bornem
11/12 14:30 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 1-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
11/12 14:30 Bonheiden Bonheiden 0-4 Hooikt Hooikt
 Speeldag 16
18/12 13:00 Bornem Bornem 0-4 Broechem Broechem
18/12 13:30 Wavria Wavria 1-0 Mortsel OG Mortsel OG
18/12 13:30 KGR Katelijne KGR Katelijne 0-2 Zwijndrecht Zwijndrecht
18/12 13:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 2-2 Zandhoven Zandhoven
18/12 13:30 Niel SK Niel SK 1-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
 Speeldag 13
07/01 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 0-2 Hooikt Hooikt
 Speeldag 16
08/01 14:30 Oppuurs Oppuurs 3-1 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
 Speeldag 17
08/01 14:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 5-3 Niel SK Niel SK
08/01 14:30 Willebroekse SV Willebroekse SV 3-1 Bornem Bornem
08/01 14:30 Bevel Bevel 2-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
08/01 14:30 Bonheiden Bonheiden 1-4 RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 16
11/01 20:00 Hooikt Hooikt - RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 18
14/01 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 1-3 Bonheiden Bonheiden
14/01 20:00 Zandhoven Zandhoven 3-1 Oppuurs Oppuurs
15/01 14:30 Bevel Bevel 2-0 Wilrijk SK Wilrijk SK
15/01 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken 6-0 Bornem Bornem
15/01 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 7-0 Niel SK Niel SK
15/01 14:30 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 1-3 KGR Katelijne KGR Katelijne
15/01 14:30 Willebroekse SV Willebroekse SV 1-2 Wavria Wavria
15/01 14:30 Broechem Broechem 2-1 Hooikt Hooikt
 Speeldag 19
21/01 19:30 Oppuurs Oppuurs 2-0 Mortsel OG Mortsel OG
22/01 14:30 KGR Katelijne KGR Katelijne 3-2 Willebroekse SV Willebroekse SV
22/01 14:30 Bornem Bornem 0-2 Zandhoven Zandhoven
22/01 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-3 Zwijndrecht Zwijndrecht
22/01 14:30 Niel SK Niel SK 1-2 Broechem Broechem
22/01 14:30 Wilrijk SK Wilrijk SK 4-1 Bonheiden Bonheiden
 Speeldag 20
28/01 19:30 Mortsel OG Mortsel OG 2-3 Wilrijk SK Wilrijk SK
28/01 20:00 Zandhoven Zandhoven 4-0 Niel SK Niel SK
29/01 14:30 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-3 Hooikt Hooikt
29/01 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 7-0 Bornem Bornem
29/01 14:30 Broechem Broechem 3-0 KGR Katelijne KGR Katelijne
29/01 14:30 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 2-2 Wavria Wavria
29/01 14:30 Bonheiden Bonheiden 1-3 Oppuurs Oppuurs
29/01 14:30 Bevel Bevel 2-0 RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 21
04/02 19:30 Oppuurs Oppuurs 1-1 Bevel Bevel
04/02 20:00 Hooikt Hooikt 7-0 Mortsel OG Mortsel OG
05/02 15:00 Wavria Wavria 0-2 Zandhoven Zandhoven
05/02 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-1 Broechem Broechem
05/02 15:00 Niel SK Niel SK 0-3 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
05/02 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 4-4 Bonheiden Bonheiden
05/02 15:00 Bornem Bornem 2-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
05/02 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-3 Wilrijk SK Wilrijk SK
 Speeldag 19
08/02 20:00 Hooikt Hooikt ...-... TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
 Speeldag 22
11/02 19:30 Mortsel OG Mortsel OG ...-... KGR Katelijne KGR Katelijne
11/02 20:00 Zandhoven Zandhoven ...-... Hooikt Hooikt
12/02 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Bornem Bornem
12/02 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... Wavria Wavria
12/02 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... RVC Hoboken RVC Hoboken
12/02 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK ...-... Oppuurs Oppuurs
12/02 15:00 Bevel Bevel ...-... Niel SK Niel SK
12/02 15:00 Broechem Broechem ...-... Zwijndrecht Zwijndrecht
 Speeldag 19
15/02 20:00 Wavria Wavria ...-... Bevel Bevel
 Speeldag 16
19/02 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... Bevel Bevel
 Speeldag 23
25/02 20:00 Zandhoven Zandhoven ...-... Bonheiden Bonheiden
26/02 15:00 Broechem Broechem ...-... Mortsel OG Mortsel OG
26/02 15:00 Niel SK Niel SK ...-... Bornem Bornem
26/02 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... Oppuurs Oppuurs
26/02 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht ...-... Hooikt Hooikt
26/02 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne ...-... Bevel Bevel
26/02 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Wilrijk SK Wilrijk SK
26/02 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Wavria Wavria
 Speeldag 24
04/03 19:30 Mortsel OG Mortsel OG ...-... Willebroekse SV Willebroekse SV
04/03 20:00 Hooikt Hooikt ...-... Niel SK Niel SK
05/03 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
05/03 15:00 Bornem Bornem ...-... KGR Katelijne KGR Katelijne
05/03 15:00 Bevel Bevel ...-... Zandhoven Zandhoven
05/03 15:00 Wavria Wavria ...-... Zwijndrecht Zwijndrecht
05/03 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK ...-... Broechem Broechem
05/03 15:00 Oppuurs Oppuurs ...-... RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 25
11/03 20:00 Hooikt Hooikt ...-... Bornem Bornem
12/03 15:00 Broechem Broechem ...-... Oppuurs Oppuurs
12/03 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Bonheiden Bonheiden
12/03 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Zandhoven Zandhoven
12/03 15:00 Niel SK Niel SK ...-... Mortsel OG Mortsel OG
12/03 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne ...-... Wavria Wavria
12/03 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht ...-... Wilrijk SK Wilrijk SK
12/03 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... Bevel Bevel
 Speeldag 26
18/03 19:30 Oppuurs Oppuurs ...-... Niel SK Niel SK
18/03 20:00 Zandhoven Zandhoven ...-... Zwijndrecht Zwijndrecht
19/03 15:00 Wavria Wavria ...-... Bornem Bornem
19/03 15:00 Mortsel OG Mortsel OG ...-... RVC Hoboken RVC Hoboken
19/03 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK ...-... Hooikt Hooikt
19/03 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... KGR Katelijne KGR Katelijne
19/03 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Willebroekse SV Willebroekse SV
19/03 15:00 Bevel Bevel ...-... Broechem Broechem
 Speeldag 27
25/03 19:30 Mortsel OG Mortsel OG ...-... Zandhoven Zandhoven
25/03 19:30 Niel SK Niel SK ...-... Wavria Wavria
25/03 20:00 Hooikt Hooikt ...-... KGR Katelijne KGR Katelijne
26/03 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Wilrijk SK Wilrijk SK
26/03 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht ...-... Bevel Bevel
26/03 15:00 Broechem Broechem ...-... TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
26/03 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... Bonheiden Bonheiden
26/03 15:00 Bornem Bornem ...-... Oppuurs Oppuurs
 Speeldag 28
01/04 19:30 Oppuurs Oppuurs ...-... Zwijndrecht Zwijndrecht
01/04 20:00 Zandhoven Zandhoven ...-... Broechem Broechem
02/04 15:00 Bevel Bevel ...-... Bornem Bornem
02/04 15:00 Wavria Wavria ...-... Hooikt Hooikt
02/04 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Mortsel OG Mortsel OG
02/04 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... Niel SK Niel SK
02/04 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK ...-... Willebroekse SV Willebroekse SV
02/04 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne ...-... RVC Hoboken RVC Hoboken
 Speeldag 29
15/04 20:00 Hooikt Hooikt ...-... Bevel Bevel
16/04 15:00 Bornem Bornem ...-... Bonheiden Bonheiden
16/04 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne ...-... Oppuurs Oppuurs
16/04 15:00 Niel SK Niel SK ...-... Wilrijk SK Wilrijk SK
16/04 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht ...-... Mortsel OG Mortsel OG
16/04 15:00 Broechem Broechem ...-... Wavria Wavria
16/04 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... Zandhoven Zandhoven
16/04 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
 Speeldag 30
23/04 15:00 Zandhoven Zandhoven ...-... RVC Hoboken RVC Hoboken
23/04 15:00 Bonheiden Bonheiden ...-... Broechem Broechem
23/04 15:00 Oppuurs Oppuurs ...-... Hooikt Hooikt
23/04 15:00 Wilrijk SK Wilrijk SK ...-... Wavria Wavria
23/04 15:00 Niel SK Niel SK ...-... KGR Katelijne KGR Katelijne
23/04 15:00 TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates ...-... Bevel Bevel
23/04 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV ...-... Zwijndrecht Zwijndrecht
23/04 15:00 Mortsel OG Mortsel OG ...-... Bornem Bornem
 Speeldag 31
30/04 15:00 Bornem Bornem ...-... Wilrijk SK Wilrijk SK
30/04 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht ...-... TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates
30/04 15:00 Broechem Broechem ...-... Willebroekse SV Willebroekse SV
30/04 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Niel SK Niel SK
30/04 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne ...-... Zandhoven Zandhoven
30/04 15:00 Wavria Wavria ...-... Oppuurs Oppuurs
30/04 15:00 Hooikt Hooikt ...-... Bonheiden Bonheiden
30/04 15:00 Bevel Bevel ...-... Mortsel OG Mortsel OG

Download alle wedstrijden van Antwerpen (2A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Zandhoven Zandhoven 20 49
2. Bevel Bevel 18 41
3. RVC Hoboken RVC Hoboken 19 40
4. Zwijndrecht Zwijndrecht 20 37
5. Wavria Wavria 19 36
6. Broechem Broechem 20 35
7. Hooikt Hooikt 18 34
8. Wilrijk SK Wilrijk SK 20 33
9. Oppuurs Oppuurs 20 27
10. Bonheiden Bonheiden 19 27
11. TOR Deurne Pirates TOR Deurne Pirates 19 20
12. Mortsel OG Mortsel OG 20 19
13. KGR Katelijne KGR Katelijne 20 19
14. Willebroekse SV Willebroekse SV 20 16
15. Bornem Bornem 20 11
16. Niel SK Niel SK 20 2