Word fan! 17

Provinciaal voetbal - Antwerpen (2B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 18:00 Merksplas Merksplas 2-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
03/09 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
04/09 15:00 Weelde Weelde 3-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
04/09 15:00 Zwaneven Zwaneven 0-3 White Star White Star
04/09 15:00 Sint Job Sint Job 4-3 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
04/09 15:00 Punt-Larum Punt-Larum 1-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
04/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-2 VC Herentals VC Herentals
04/09 15:00 KFC Lille KFC Lille 1-3 Kalmthout Kalmthout
 Speeldag 2
10/09 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 3-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
10/09 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 1-0 Merksplas Merksplas
10/09 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 0-1 Punt-Larum Punt-Larum
10/09 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
11/09 15:00 VC Herentals VC Herentals 0-5 KFC Lille KFC Lille
11/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4-1 Zwaneven Zwaneven
11/09 15:00 White Star White Star 6-0 Sint Job Sint Job
11/09 15:00 Kalmthout Kalmthout 2-1 Weelde Weelde
 Speeldag 3
17/09 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 0-2 VC Herentals VC Herentals
17/09 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 3-2 White Star White Star
18/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-1 Kalmthout Kalmthout
18/09 15:00 Zwaneven Zwaneven 0-2 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
18/09 15:00 Sint Job Sint Job 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
18/09 15:00 KFC Lille KFC Lille 0-3 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
18/09 15:00 Merksplas Merksplas 2-3 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
18/09 15:00 Weelde Weelde 5-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
 Speeldag 4
24/09 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
24/09 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 2-0 KFC Lille KFC Lille
24/09 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 0-6 Zwaneven Zwaneven
24/09 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
25/09 15:00 Sint Job Sint Job 4-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
25/09 15:00 VC Herentals VC Herentals 1-2 Merksplas Merksplas
25/09 15:00 Kalmthout Kalmthout 1-1 Punt-Larum Punt-Larum
25/09 15:00 White Star White Star 8-2 Weelde Weelde
 Speeldag 5
01/10 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 3-1 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
01/10 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 1-2 Weelde Weelde
02/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-1 White Star White Star
02/10 15:00 Zwaneven Zwaneven 3-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
02/10 15:00 VC Herentals VC Herentals 1-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
02/10 15:00 KFC Lille KFC Lille 0-0 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
02/10 15:00 Merksplas Merksplas 3-1 Sint Job Sint Job
02/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-2 Kalmthout Kalmthout
 Speeldag 6
08/10 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
08/10 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 3-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/10 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-3 VC Herentals VC Herentals
09/10 15:00 Weelde Weelde 4-0 Merksplas Merksplas
09/10 15:00 White Star White Star 3-2 KFC Lille KFC Lille
09/10 15:00 Kalmthout Kalmthout 2-2 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
09/10 15:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Punt-Larum Punt-Larum
09/10 15:00 Sint Job Sint Job 3-1 Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 7
15/10 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 2-0 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
16/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-4 White Star White Star
16/10 15:00 Kalmthout Kalmthout 2-1 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
16/10 15:00 VC Herentals VC Herentals 2-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
16/10 15:00 KFC Lille KFC Lille 0-2 Sint Job Sint Job
16/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Weelde Weelde
16/10 15:00 Merksplas Merksplas 3-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
16/10 15:00 Punt-Larum Punt-Larum 3-1 Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 8
22/10 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 1-3 Punt-Larum Punt-Larum
22/10 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 3-0 VC Herentals VC Herentals
22/10 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4-0 Kalmthout Kalmthout
22/10 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-4 KFC Lille KFC Lille
23/10 15:00 Zwaneven Zwaneven 2-2 Merksplas Merksplas
23/10 15:00 Weelde Weelde 5-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
23/10 15:00 White Star White Star 1-0 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
23/10 15:00 Sint Job Sint Job 3-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 9
29/10 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 5-0 Sint Job Sint Job
29/10 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 0-3 White Star White Star
29/10 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 1-4 Merksplas Merksplas
30/10 14:30 VC Herentals VC Herentals 0-3 Weelde Weelde
30/10 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
30/10 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-2 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
30/10 14:30 KFC Lille KFC Lille 0-0 Zwaneven Zwaneven
30/10 15:00 Kalmthout Kalmthout 3-0 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
 Speeldag 10
05/11 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
05/11 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 2-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
05/11 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-0 Punt-Larum Punt-Larum
06/11 14:30 Sint Job Sint Job 3-0 VC Herentals VC Herentals
06/11 14:30 Merksplas Merksplas 0-1 KFC Lille KFC Lille
06/11 14:30 Zwaneven Zwaneven 1-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
06/11 14:30 Weelde Weelde 1-3 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
06/11 14:30 White Star White Star 6-1 Kalmthout Kalmthout
 Speeldag 11
12/11 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-2 Weelde Weelde
12/11 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 0-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
12/11 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 2-1 KFC Lille KFC Lille
12/11 20:00 Kalmthout Kalmthout 0-2 Sint Job Sint Job
13/11 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
13/11 14:30 White Star White Star 2-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
13/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-1 Merksplas Merksplas
13/11 14:30 VC Herentals VC Herentals 4-1 Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 12
19/11 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 0-2 White Star White Star
19/11 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-5 Weelde Weelde
20/11 14:30 Zwaneven Zwaneven 1-0 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
20/11 14:30 KFC Lille KFC Lille 3-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
20/11 14:30 Sint Job Sint Job 1-0 Punt-Larum Punt-Larum
20/11 14:30 Merksplas Merksplas 1-1 Kalmthout Kalmthout
20/11 14:30 VC Herentals VC Herentals 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
20/11 14:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 1-1 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
 Speeldag 17
24/11 20:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-2 KFC Lille KFC Lille
26/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-2 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 13
26/11 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 3-0 VC Herentals VC Herentals
26/11 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 0-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
 Speeldag 17
26/11 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 0-3 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
 Speeldag 13
26/11 20:00 Kalmthout Kalmthout 4-0 Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 14
03/12 19:30 KFC Lille KFC Lille 1-0 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
03/12 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 0-1 White Star White Star
03/12 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-4 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
04/12 14:30 Merksplas Merksplas 1-3 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
04/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
04/12 14:30 Zwaneven Zwaneven 0-6 Weelde Weelde
04/12 14:30 VC Herentals VC Herentals 1-2 Kalmthout Kalmthout
04/12 14:30 Sint Job Sint Job 2-5 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
 Speeldag 15
10/12 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-1 Merksplas Merksplas
10/12 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 1-1 Sint Job Sint Job
10/12 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 1-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
10/12 19:30 Kalmthout Kalmthout 5-1 Mariaburg VK Mariaburg VK
10/12 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 2-1 Zwaneven Zwaneven
11/12 14:30 Weelde Weelde 1-4 KFC Lille KFC Lille
11/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4-3 Punt-Larum Punt-Larum
11/12 14:30 White Star White Star 3-3 VC Herentals VC Herentals
 Speeldag 16
17/12 18:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 2-3 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
17/12 19:30 Kalmthout Kalmthout 2-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
17/12 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 2-0 Weelde Weelde
17/12 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-0 Zwaneven Zwaneven
18/12 13:30 Sint Job Sint Job 3-3 KFC Lille KFC Lille
08/01 14:30 VC Herentals VC Herentals 1-5 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
 Speeldag 17
08/01 14:30 Weelde Weelde 2-2 Sint Job Sint Job
08/01 14:30 White Star White Star 3-0 Merksplas Merksplas
 Speeldag 18
14/01 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 1-2 White Star White Star
14/01 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 1-1 Kalmthout Kalmthout
14/01 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 2-0 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
15/01 14:30 Weelde Weelde 4-1 VC Herentals VC Herentals
15/01 14:30 Zwaneven Zwaneven 2-1 Sint Job Sint Job
15/01 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-4 Merksplas Merksplas
15/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
15/01 14:30 KFC Lille KFC Lille 1-1 Mariaburg VK Mariaburg VK
 Speeldag 19
22/01 14:30 Merksplas Merksplas 1-3 Weelde Weelde
 Speeldag 20
28/01 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-0 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
28/01 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 0-1 Sint Job Sint Job
28/01 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 0-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
28/01 19:30 KFC Lille KFC Lille 3-2 Merksplas Merksplas
29/01 14:30 Weelde Weelde 2-1 Mariaburg VK Mariaburg VK
29/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-2 Zwaneven Zwaneven
29/01 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 VC Herentals VC Herentals
29/01 15:00 Kalmthout Kalmthout 2-2 White Star White Star
 Speeldag 21
04/02 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 6-1 Kalmthout Kalmthout
04/02 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
04/02 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-5 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
05/02 15:00 VC Herentals VC Herentals 0-2 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
05/02 15:00 White Star White Star 3-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
05/02 15:00 Merksplas Merksplas 2-0 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
05/02 15:00 Zwaneven Zwaneven 0-2 KFC Lille KFC Lille
05/02 15:00 Sint Job Sint Job 2-3 Weelde Weelde
 Speeldag 19
08/02 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/02 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... KFC Lille KFC Lille
08/02 20:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... Kalmthout Kalmthout
08/02 20:00 Sint Job Sint Job ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
 Speeldag 22
11/02 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna ...-... Mariaburg VK Mariaburg VK
11/02 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen ...-... Merksplas Merksplas
12/02 15:00 Kalmthout Kalmthout ...-... VC Herentals VC Herentals
12/02 15:00 Weelde Weelde ...-... Zwaneven Zwaneven
12/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Brasschaat KFC Brasschaat KFC
12/02 15:00 KFC Lille KFC Lille ...-... Punt-Larum Punt-Larum
12/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... Sint Job Sint Job
12/02 15:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... White Star White Star
 Speeldag 16
19/02 15:00 White Star White Star ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
19/02 15:00 Merksplas Merksplas ...-... Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 19
19/02 15:00 VC Herentals VC Herentals ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 23
25/02 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna ...-... Kalmthout Kalmthout
25/02 19:30 Punt-Larum Punt-Larum ...-... Mariaburg VK Mariaburg VK
25/02 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... Sint Job Sint Job
25/02 19:30 KFC Lille KFC Lille ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
26/02 15:00 Weelde Weelde ...-... White Star White Star
26/02 15:00 Zwaneven Zwaneven ...-... VC Herentals VC Herentals
26/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
26/02 15:00 Merksplas Merksplas ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 24
04/03 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen ...-... Weelde Weelde
04/03 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Brasschaat KFC Brasschaat KFC
05/03 15:00 White Star White Star ...-... Zwaneven Zwaneven
05/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
05/03 15:00 VC Herentals VC Herentals ...-... Punt-Larum Punt-Larum
05/03 15:00 Sint Job Sint Job ...-... Merksplas Merksplas
05/03 15:00 Kalmthout Kalmthout ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
05/03 15:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... KFC Lille KFC Lille
 Speeldag 25
11/03 19:30 Punt-Larum Punt-Larum ...-... F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
11/03 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
11/03 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Sint Job Sint Job
12/03 15:00 Zwaneven Zwaneven ...-... Kalmthout Kalmthout
12/03 15:00 KFC Lille KFC Lille ...-... White Star White Star
12/03 15:00 Merksplas Merksplas ...-... VC Herentals VC Herentals
12/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
12/03 15:00 Weelde Weelde ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 26
18/03 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna ...-... Punt-Larum Punt-Larum
18/03 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... Mariaburg VK Mariaburg VK
18/03 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen ...-... Zwaneven Zwaneven
19/03 15:00 VC Herentals VC Herentals ...-... Sint Job Sint Job
19/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... Weelde Weelde
19/03 15:00 White Star White Star ...-... Brasschaat KFC Brasschaat KFC
19/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... KFC Lille KFC Lille
19/03 15:00 Kalmthout Kalmthout ...-... Merksplas Merksplas
 Speeldag 27
25/03 19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
25/03 19:30 Punt-Larum Punt-Larum ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
25/03 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... VC Herentals VC Herentals
25/03 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Merksplas Merksplas
26/03 15:00 Zwaneven Zwaneven ...-... F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
26/03 15:00 Weelde Weelde ...-... Kalmthout Kalmthout
26/03 15:00 Sint Job Sint Job ...-... White Star White Star
26/03 15:00 KFC Lille KFC Lille ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 28
01/04 19:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna ...-... KFC Lille KFC Lille
01/04 19:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... Weelde Weelde
02/04 15:00 Kalmthout Kalmthout ...-... Brasschaat KFC Brasschaat KFC
02/04 15:00 White Star White Star ...-... Punt-Larum Punt-Larum
02/04 15:00 VC Herentals VC Herentals ...-... Mariaburg VK Mariaburg VK
02/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Sint Job Sint Job
02/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
02/04 15:00 Merksplas Merksplas ...-... Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 19
05/04 18:30 White Star White Star ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
05/04 18:30 Zwaneven Zwaneven ...-... Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 29
15/04 19:30 Punt-Larum Punt-Larum ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
15/04 19:30 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
15/04 20:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
16/04 15:00 Sint Job Sint Job ...-... Kalmthout Kalmthout
16/04 15:00 Merksplas Merksplas ...-... White Star White Star
16/04 15:00 KFC Lille KFC Lille ...-... VC Herentals VC Herentals
16/04 15:00 Weelde Weelde ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
16/04 15:00 Zwaneven Zwaneven ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 30
23/04 15:00 Kalmthout Kalmthout ...-... KFC Lille KFC Lille
23/04 15:00 White Star White Star ...-... Mariaburg VK Mariaburg VK
23/04 15:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport ...-... VC Herentals VC Herentals
23/04 15:00 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen ...-... Sint Job Sint Job
23/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
23/04 15:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... Merksplas Merksplas
23/04 15:00 Weelde Weelde ...-... Punt-Larum Punt-Larum
23/04 15:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna ...-... Zwaneven Zwaneven
 Speeldag 31
30/04 15:00 Punt-Larum Punt-Larum ...-... Lentezon Beerse Lentezon Beerse
30/04 15:00 Sint Job Sint Job ...-... F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
30/04 15:00 Zwaneven Zwaneven ...-... Brasschaat KFC Brasschaat KFC
30/04 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK ...-... Kalmthout Kalmthout
30/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen
30/04 15:00 Merksplas Merksplas ...-... Sint-Dimpna Sint-Dimpna
30/04 15:00 VC Herentals VC Herentals ...-... White Star White Star
30/04 15:00 KFC Lille KFC Lille ...-... Weelde Weelde

Download alle wedstrijden van Antwerpen (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. White Star White Star 18 44
2. Weelde Weelde 20 43
3. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 19 38
4. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 19 33
5. Kalmthout Kalmthout 19 33
6. Sint Job Sint Job 19 31
7. Merksplas Merksplas 19 27
8. KFC Lille KFC Lille 19 26
9. Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen 19 24
10. Punt-Larum Punt-Larum 18 23
11. Mariaburg VK Mariaburg VK 19 23
12. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 19 19
13. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 18 16
14. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 19 16
15. VC Herentals VC Herentals 19 16
16. Zwaneven Zwaneven 19 13