Word fan! 8

Provinciaal voetbal - Antwerpen (3A) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
04/09 18:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 3-0 Kasterlee Kasterlee
04/09 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 0-0 Nieuwmoer Nieuwmoer
04/09 19:30 Achterbroek Achterbroek 3-2 KFC Lille KFC Lille
04/09 19:30 KFC De Kempen KFC De Kempen 2-4 Wortel Wortel
04/09 19:30 Meer Meer 2-3 White Star White Star
04/09 19:30 Gooreind Gooreind 0-3 Dosko Dosko
05/09 15:00 Excelsior Essen Excelsior Essen 2-2 Poppel Poppel
05/09 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-1 Oosthoven Oosthoven
 Speeldag 2
11/09 19:30 Dosko Dosko 0-3 Meer Meer
11/09 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-2 KFC De Kempen KFC De Kempen
11/09 19:30 Kasterlee Kasterlee 1-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
11/09 19:30 KFC Lille KFC Lille 2-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
11/09 20:00 Poppel Poppel 2-4 Gooreind Gooreind
12/09 15:00 Wortel Wortel 1-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
12/09 15:00 White Star White Star 2-2 Achterbroek Achterbroek
12/09 15:00 Oosthoven Oosthoven 0-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 Speeldag 3
18/09 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 3-1 Oosthoven Oosthoven
18/09 19:30 Meer Meer 2-1 Poppel Poppel
18/09 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 2-5 Gooreind Gooreind
18/09 19:30 Achterbroek Achterbroek 4-0 Dosko Dosko
19/09 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-4 White Star White Star
19/09 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 3-0 Kasterlee Kasterlee
19/09 15:00 Wortel Wortel 4-2 Nieuwmoer Nieuwmoer
19/09 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 1-5 KFC Lille KFC Lille
 Speeldag 4
25/09 19:30 KFC Lille KFC Lille 0-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
25/09 19:30 Kasterlee Kasterlee 3-2 Wortel Wortel
25/09 19:30 Gooreind Gooreind 1-3 Meer Meer
25/09 19:30 Dosko Dosko 2-2 Sint-Jozef Sint-Jozef
25/09 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 3-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
26/09 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 0-2 White Star White Star
26/09 15:00 Poppel Poppel 3-1 Achterbroek Achterbroek
26/09 15:00 Oosthoven Oosthoven 0-3 KFC De Kempen KFC De Kempen
 Speeldag 5
02/10 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-4 White Star White Star
02/10 19:30 Achterbroek Achterbroek 3-2 Gooreind Gooreind
02/10 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 4-1 Meer Meer
02/10 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-1 Kasterlee Kasterlee
03/10 15:00 Wortel Wortel 3-0 Oosthoven Oosthoven
03/10 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 2-0 Dosko Dosko
03/10 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 3-4 KFC Lille KFC Lille
03/10 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-6 Poppel Poppel
 Speeldag 6
09/10 19:30 Gooreind Gooreind 5-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
09/10 19:30 Meer Meer 0-1 Achterbroek Achterbroek
09/10 19:30 Kasterlee Kasterlee 4-2 Excelsior Essen Excelsior Essen
09/10 19:30 Dosko Dosko 1-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
09/10 20:00 Poppel Poppel 2-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
10/10 15:00 Oosthoven Oosthoven 3-2 Nieuwmoer Nieuwmoer
10/10 15:00 KFC Lille KFC Lille 1-1 Wortel Wortel
10/10 15:00 White Star White Star 5-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
 Speeldag 7
16/10 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 2-0 Poppel Poppel
16/10 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 2-2 KFC Lille KFC Lille
16/10 19:30 Kasterlee Kasterlee 0-4 Oosthoven Oosthoven
16/10 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-8 Achterbroek Achterbroek
17/10 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 7-3 Gooreind Gooreind
17/10 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 4-2 Dosko Dosko
17/10 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-2 Meer Meer
17/10 15:00 Wortel Wortel 1-2 White Star White Star
 Speeldag 8
23/10 19:30 Meer Meer 2-4 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
23/10 19:30 Gooreind Gooreind 0-0 Flandria Ravels Flandria Ravels
23/10 19:30 Achterbroek Achterbroek 2-2 Sint-Jozef Sint-Jozef
23/10 19:30 Dosko Dosko 0-2 Wortel Wortel
23/10 20:00 KFC Lille KFC Lille 2-1 Kasterlee Kasterlee
24/10 15:00 White Star White Star 3-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
24/10 15:00 Oosthoven Oosthoven 2-2 Excelsior Essen Excelsior Essen
24/10 15:00 Poppel Poppel 3-2 KFC De Kempen KFC De Kempen
 Speeldag 9
30/10 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 3-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
30/10 19:30 Kasterlee Kasterlee 0-3 White Star White Star
30/10 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 3-2 Meer Meer
30/10 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 5-2 Dosko Dosko
31/10 15:00 Oosthoven Oosthoven 2-3 KFC Lille KFC Lille
31/10 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 3-1 Gooreind Gooreind
31/10 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4-1 Achterbroek Achterbroek
31/10 15:00 Wortel Wortel 2-2 Poppel Poppel
 Speeldag 10
06/11 19:30 Achterbroek Achterbroek 2-0 Flandria Ravels Flandria Ravels
06/11 19:30 Gooreind Gooreind 4-2 Wortel Wortel
06/11 19:30 KFC Lille KFC Lille 0-2 Excelsior Essen Excelsior Essen
06/11 19:30 Meer Meer 5-0 KFC De Kempen KFC De Kempen
06/11 19:30 Dosko Dosko 2-1 Kasterlee Kasterlee
07/11 14:30 White Star White Star 2-1 Oosthoven Oosthoven
07/11 14:30 Poppel Poppel 2-3 Nieuwmoer Nieuwmoer
07/11 14:30 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 Speeldag 11
14/11 14:30 Oosthoven Oosthoven 3-0 Dosko Dosko
14/11 14:30 KFC De Kempen KFC De Kempen 2-3 Achterbroek Achterbroek
14/11 14:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 1-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
14/11 14:30 KFC Lille KFC Lille 1-3 White Star White Star
14/11 14:30 Kasterlee Kasterlee 1-1 Poppel Poppel
14/11 14:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 4-1 Gooreind Gooreind
14/11 14:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 4-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
14/11 14:30 Wortel Wortel 1-2 Meer Meer
 Speeldag 12
20/11 19:30 Gooreind Gooreind 0-5 Kasterlee Kasterlee
20/11 19:30 Achterbroek Achterbroek 4-3 Wortel Wortel
20/11 19:30 Meer Meer 2-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
20/11 19:30 Dosko Dosko 0-1 KFC Lille KFC Lille
20/11 20:00 Poppel Poppel 3-0 Oosthoven Oosthoven
21/11 14:30 White Star White Star 2-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
21/11 14:30 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-7 KFC De Kempen KFC De Kempen
 Speeldag 13
27/11 18:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-2 Achterbroek Achterbroek
27/11 19:30 KFC Lille KFC Lille 4-0 Poppel Poppel
27/11 19:30 Kasterlee Kasterlee 2-2 Meer Meer
27/11 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 1-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
28/11 14:30 Wortel Wortel 1-3 Sint-Jozef Sint-Jozef
28/11 14:30 White Star White Star 1-1 Dosko Dosko
28/11 14:30 Oosthoven Oosthoven 4-1 Gooreind Gooreind
28/11 14:30 KFC De Kempen KFC De Kempen 4-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 Speeldag 14
01/12 20:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 7-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
04/12 18:30 Achterbroek Achterbroek 2-0 Kasterlee Kasterlee
04/12 18:30 Poppel Poppel 1-2 White Star White Star
04/12 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 4-0 KFC De Kempen KFC De Kempen
04/12 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 2-2 Dosko Dosko
05/12 14:30 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
05/12 14:30 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 3-0 Wortel Wortel
 Speeldag 15
11/12 18:30 Dosko Dosko 0-2 Poppel Poppel
11/12 18:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
11/12 19:00 KFC Lille KFC Lille 4-2 Meer Meer
11/12 19:30 Kasterlee Kasterlee 3-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
12/12 14:30 Wortel Wortel 0-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
12/12 14:30 Oosthoven Oosthoven 2-2 Achterbroek Achterbroek
12/12 14:30 KFC De Kempen KFC De Kempen 0-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
12/12 14:30 White Star White Star 4-4 Gooreind Gooreind
 Speeldag 16
15/12 20:00 Meer Meer 4-2 Oosthoven Oosthoven
18/12 18:30 Kasterlee Kasterlee 2-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
18/12 18:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 5-0 FF Flandria Ravels Flandria Ravels
18/12 19:00 Dosko Dosko 2-1 Gooreind Gooreind
18/12 19:00 KFC Lille KFC Lille 4-3 Achterbroek Achterbroek
19/12 14:30 Wortel Wortel 2-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
19/12 14:30 White Star White Star 3-0 Meer Meer
19/12 14:30 Poppel Poppel 1-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
19/12 14:30 Oosthoven Oosthoven 5-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
 Speeldag 20
29/01 19:30 Meer Meer 1-0 Gooreind Gooreind
29/01 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 4-0 KFC Lille KFC Lille
29/01 19:30 Achterbroek Achterbroek 0-0 Poppel Poppel
30/01 14:30 KFC De Kempen KFC De Kempen 2-1 Oosthoven Oosthoven
30/01 14:30 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-2 Dosko Dosko
30/01 14:30 Wortel Wortel 1-1 Kasterlee Kasterlee
30/01 14:30 White Star White Star 5-0 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 Speeldag 21
05/02 19:30 Meer Meer 0-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
05/02 19:30 Gooreind Gooreind 1-0 Achterbroek Achterbroek
05/02 19:30 Dosko Dosko 2-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
05/02 19:30 Kasterlee Kasterlee 0-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
05/02 19:30 KFC Lille KFC Lille 0-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
05/02 20:00 Poppel Poppel 2-2 Sint-Jozef Sint-Jozef
 Speeldag 17
09/02 20:00 Gooreind Gooreind 2-3 KFC Lille KFC Lille
 Speeldag 20
09/02 20:00 Excelsior Essen Excelsior Essen 1-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
 Speeldag 22
12/02 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-0 Dosko Dosko
12/02 19:30 Achterbroek Achterbroek 5-2 Meer Meer
12/02 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-2 Oosthoven Oosthoven
12/02 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-0 Kasterlee Kasterlee
13/02 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 3-1 Poppel Poppel
13/02 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-3 Gooreind Gooreind
13/02 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 1-3 White Star White Star
13/02 15:00 Wortel Wortel 2-4 KFC Lille KFC Lille
 Speeldag 23
19/02 19:30 Meer Meer 2-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
19/02 19:30 Achterbroek Achterbroek 1-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
19/02 19:30 Gooreind Gooreind 2-1 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
19/02 19:30 Dosko Dosko 2-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
19/02 19:30 KFC Lille KFC Lille 4-3 Nieuwmoer Nieuwmoer
19/02 20:00 Poppel Poppel 0-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
20/02 15:00 White Star White Star 3-0 Wortel Wortel
 Speeldag 18
26/02 19:30 Achterbroek Achterbroek 1-1 White Star White Star
26/02 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-2 Kasterlee Kasterlee
26/02 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 3-1 Wortel Wortel
26/02 19:30 Gooreind Gooreind 2-2 Poppel Poppel
26/02 19:30 Meer Meer 1-0 Dosko Dosko
27/02 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 0-4 Nieuwmoer Nieuwmoer
27/02 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-2 KFC Lille KFC Lille
27/02 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 1-1 Oosthoven Oosthoven
 Speeldag 24
05/03 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 2-0 White Star White Star
05/03 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 1-0 Oosthoven Oosthoven
05/03 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 2-2 Gooreind Gooreind
05/03 19:30 Kasterlee Kasterlee 1-0 KFC Lille KFC Lille
06/03 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 2-2 Meer Meer
06/03 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-3 Achterbroek Achterbroek
06/03 15:00 Wortel Wortel 6-0 Dosko Dosko
06/03 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 2-1 Poppel Poppel
 Speeldag 25
12/03 19:30 Meer Meer 2-0 Flandria Ravels Flandria Ravels
12/03 19:30 Achterbroek Achterbroek 2-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
12/03 19:30 Dosko Dosko 0-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
12/03 19:30 Gooreind Gooreind 2-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
13/03 15:00 KFC Lille KFC Lille 0-1 Oosthoven Oosthoven
13/03 15:00 Poppel Poppel 3-2 Wortel Wortel
13/03 15:00 White Star White Star 0-2 Kasterlee Kasterlee
13/03 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-4 Excelsior Essen Excelsior Essen
 Speeldag 26
19/03 19:30 Kasterlee Kasterlee 2-2 Dosko Dosko
19/03 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 2-2 Poppel Poppel
19/03 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-1 Achterbroek Achterbroek
20/03 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 2-1 Meer Meer
20/03 15:00 Oosthoven Oosthoven 1-2 White Star White Star
20/03 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 3-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
20/03 15:00 Wortel Wortel 3-1 Gooreind Gooreind
 Speeldag 27
26/03 19:30 Achterbroek Achterbroek 1-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
26/03 19:30 Dosko Dosko 3-1 Oosthoven Oosthoven
26/03 19:30 Meer Meer 1-1 Wortel Wortel
26/03 19:30 Gooreind Gooreind 0-2 Nieuwmoer Nieuwmoer
26/03 20:00 Poppel Poppel 1-1 Kasterlee Kasterlee
27/03 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
27/03 15:00 White Star White Star 3-3 KFC Lille KFC Lille
27/03 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 3-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
 Speeldag 23
30/03 19:30 Oosthoven Oosthoven 0-1 Kasterlee Kasterlee
 Speeldag 28
02/04 19:30 Kasterlee Kasterlee 2-0 Gooreind Gooreind
02/04 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 1-0 Meer Meer
02/04 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-1 White Star White Star
02/04 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-1 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
02/04 19:30 KFC Lille KFC Lille 4-1 Dosko Dosko
03/04 15:00 Oosthoven Oosthoven 1-3 Poppel Poppel
03/04 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 1-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
03/04 15:00 Wortel Wortel 2-2 Achterbroek Achterbroek
 Speeldag 21
06/04 18:30 White Star White Star 1-0 Flandria Ravels Flandria Ravels
06/04 19:30 Oosthoven Oosthoven 2-2 Wortel Wortel
 Speeldag 29
09/04 19:30 Gooreind Gooreind 3-0 Oosthoven Oosthoven
09/04 19:30 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-4 Excelsior Essen Excelsior Essen
09/04 19:30 Meer Meer 5-0 Kasterlee Kasterlee
09/04 19:30 Dosko Dosko 1-4 White Star White Star
09/04 19:30 Achterbroek Achterbroek 5-0 Nieuwmoer Nieuwmoer
10/04 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 2-2 KFC De Kempen KFC De Kempen
10/04 15:00 Poppel Poppel 3-2 KFC Lille KFC Lille
10/04 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-4 Wortel Wortel
 Speeldag 26
13/04 20:00 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-4 KFC Lille KFC Lille
 Speeldag 19
16/04 19:30 Dosko Dosko 2-1 Achterbroek Achterbroek
16/04 19:30 Kasterlee Kasterlee 1-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
16/04 19:30 Gooreind Gooreind 1-1 Excelsior Essen Excelsior Essen
16/04 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 4-1 Wortel Wortel
16/04 19:30 KFC Lille KFC Lille 3-0 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
16/04 20:00 Poppel Poppel 2-2 Meer Meer
17/04 15:00 White Star White Star 3-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
18/04 15:00 Oosthoven Oosthoven 2-0 Flandria Ravels Flandria Ravels
 Speeldag 30
24/04 15:00 KFC Lille KFC Lille 4-2 Gooreind Gooreind
24/04 15:00 Kasterlee Kasterlee 0-0 Achterbroek Achterbroek
24/04 15:00 Dosko Dosko 1-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
24/04 15:00 White Star White Star 1-1 Poppel Poppel
24/04 15:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 1-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
24/04 15:00 Nieuwmoer Nieuwmoer 3-2 Sint-Jozef Sint-Jozef
24/04 15:00 Oosthoven Oosthoven 2-1 Meer Meer
24/04 15:00 Wortel Wortel 2-1 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 Speeldag 31
01/05 15:00 Meer Meer 0-3 KFC Lille KFC Lille
01/05 15:00 Gooreind Gooreind 0-6 White Star White Star
01/05 15:00 Achterbroek Achterbroek 2-0 Oosthoven Oosthoven
01/05 15:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 2-2 Wortel Wortel
01/05 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-2 Kasterlee Kasterlee
01/05 15:00 Excelsior Essen Excelsior Essen 2-1 KFC De Kempen KFC De Kempen
01/05 15:00 Poppel Poppel 0-1 Dosko Dosko
01/05 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4-1 Nieuwmoer Nieuwmoer

Download alle wedstrijden van Antwerpen (3A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. White Star White Star 30 72
2. KFC Lille KFC Lille 30 57
3. Achterbroek Achterbroek 30 55
4. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 30 51
5. Nieuwmoer Nieuwmoer 30 45
6. Flandria Ravels Flandria Ravels 30 45
7. Meer Meer 30 44
8. KFC De Kempen KFC De Kempen 30 40
9. Kasterlee Kasterlee 30 39
10. Excelsior Essen Excelsior Essen 30 36
11. Poppel Poppel 30 36
12. Wortel Wortel 30 35
13. Gooreind Gooreind 30 32
14. Dosko Dosko 30 32
15. Oosthoven Oosthoven 30 31
16. Sint-Jozef Sint-Jozef 30 13