Word fan! 16

Provinciaal voetbal - Antwerpen (3C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
03/09 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 4-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
04/09 18:30 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 0-2 Putte Putte
05/09 15:00 Schriek Schriek 1-1 Hallaar Hallaar
05/09 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 1-5 Noordstar VV Noordstar VV
05/09 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 0-1 Hooikt Hooikt
05/09 15:00 Linda Olen Linda Olen 4-1 Netezonen Netezonen
05/09 15:00 Wavria Wavria 3-2 Rauw Rauw
05/09 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 2-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
 Speeldag 2
11/09 18:00 Hooikt Hooikt 2-1 Schriek Schriek
11/09 19:30 Netezonen Netezonen 0-0 VV Laakdal VV Laakdal
11/09 19:30 Rauw Rauw 0-5 Punt-Larum Punt-Larum
11/09 19:30 Putte Putte 1-3 Linda Olen Linda Olen
12/09 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 1-3 KFC Katelijne KFC Katelijne
12/09 15:00 Hallaar Hallaar 1-0 BO Beerzel BO Beerzel
12/09 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 2-3 Wavria Wavria
12/09 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 1-4 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
 Speeldag 3
18/09 19:30 Rauw Rauw 5-3 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
18/09 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 2-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
19/09 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-6 Putte Putte
19/09 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 3-0 Hallaar Hallaar
19/09 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-3 Noordstar VV Noordstar VV
19/09 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 0-4 Hooikt Hooikt
19/09 15:00 Wavria Wavria 1-0 Netezonen Netezonen
 Speeldag 4
25/09 19:30 Putte Putte 2-4 Wavria Wavria
25/09 19:30 Netezonen Netezonen 5-1 Rauw Rauw
25/09 20:00 Hooikt Hooikt 1-4 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
26/09 13:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 0-7 Punt-Larum Punt-Larum
26/09 15:00 Hallaar Hallaar 2-1 Linda Olen Linda Olen
26/09 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 0-2 Schriek Schriek
26/09 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 4-3 VV Laakdal VV Laakdal
26/09 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-3 BO Beerzel BO Beerzel
 Speeldag 5
29/09 20:00 Schriek Schriek 5-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
02/10 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 0-0 Schriek Schriek
02/10 19:30 Rauw Rauw 3-3 Putte Putte
03/10 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-4 Hooikt Hooikt
03/10 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 4-1 Netezonen Netezonen
03/10 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 1-2 Hallaar Hallaar
03/10 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 1-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
03/10 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 2-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
03/10 15:00 Wavria Wavria 0-1 Noordstar VV Noordstar VV
 Speeldag 6
09/10 19:30 Netezonen Netezonen 0-1 Punt-Larum Punt-Larum
09/10 19:30 Putte Putte 2-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
09/10 20:00 Hooikt Hooikt 6-1 VV Laakdal VV Laakdal
10/10 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 0-1 Linda Olen Linda Olen
10/10 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 2-3 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
10/10 15:00 Schriek Schriek 1-1 BO Beerzel BO Beerzel
10/10 15:00 Hallaar Hallaar 0-0 Wavria Wavria
10/10 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 5-3 Rauw Rauw
 Speeldag 7
16/10 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 4-2 BO Beerzel BO Beerzel
16/10 19:30 Netezonen Netezonen 2-2 Putte Putte
16/10 19:30 Rauw Rauw 0-5 Hallaar Hallaar
17/10 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 4-1 Schriek Schriek
17/10 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 2-3 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
17/10 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
17/10 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 0-6 Noordstar VV Noordstar VV
 Speeldag 8
23/10 19:30 Putte Putte 1-0 Punt-Larum Punt-Larum
23/10 20:00 Hooikt Hooikt 3-1 Rauw Rauw
24/10 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 3-0 VV Laakdal VV Laakdal
24/10 15:00 Hallaar Hallaar 5-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
24/10 15:00 Wavria Wavria 2-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
24/10 15:00 Schriek Schriek 2-0 Linda Olen Linda Olen
24/10 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 3-1 Netezonen Netezonen
24/10 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 4-2 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
 Speeldag 9
27/10 20:00 Wavria Wavria 1-1 Hooikt Hooikt
30/10 19:30 Putte Putte 2-2 Noordstar VV Noordstar VV
30/10 19:30 Rauw Rauw 0-4 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
30/10 19:30 Netezonen Netezonen 0-0 Hallaar Hallaar
30/10 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 2-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
31/10 15:00 Wavria Wavria 2-0 KFC Katelijne KFC Katelijne
31/10 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 2-4 Schriek Schriek
31/10 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 3-4 Hooikt Hooikt
31/10 15:00 Linda Olen Linda Olen 3-2 BO Beerzel BO Beerzel
 Speeldag 10
06/11 20:00 Hooikt Hooikt 3-0 Netezonen Netezonen
07/11 14:30 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 1-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
07/11 14:30 Noordstar VV Noordstar VV 0-1 Punt-Larum Punt-Larum
07/11 14:30 Schriek Schriek 2-2 Wavria Wavria
07/11 14:30 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 2-1 Linda Olen Linda Olen
07/11 14:30 Hallaar Hallaar 2-0 Putte Putte
07/11 14:30 BO Beerzel BO Beerzel 3-0 VV Laakdal VV Laakdal
 Speeldag 11
14/11 14:30 Rauw Rauw 0-1 Schriek Schriek
14/11 14:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 3-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
14/11 14:30 Netezonen Netezonen 1-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
14/11 14:30 Wavria Wavria 0-3 BO Beerzel BO Beerzel
14/11 14:30 Putte Putte 1-4 Hooikt Hooikt
14/11 14:30 Noordstar VV Noordstar VV 1-4 Hallaar Hallaar
14/11 14:30 VV Laakdal VV Laakdal 0-4 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
14/11 14:30 Punt-Larum Punt-Larum 0-0 Linda Olen Linda Olen
 Speeldag 12
17/11 20:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 9-1 Rauw Rauw
20/11 20:00 Hooikt Hooikt 1-2 Noordstar VV Noordstar VV
21/11 14:30 Schriek Schriek 5-0 FF Excelsior Vorst Excelsior Vorst
21/11 14:30 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 1-0 Wavria Wavria
21/11 14:30 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4-0 Putte Putte
21/11 14:30 BO Beerzel BO Beerzel 0-3 Rauw Rauw
21/11 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 5-0 Netezonen Netezonen
21/11 14:30 Linda Olen Linda Olen 2-1 VV Laakdal VV Laakdal
21/11 14:30 Hallaar Hallaar 0-2 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 13
27/11 19:30 Putte Putte 2-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
27/11 19:30 Rauw Rauw 0-2 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
27/11 19:30 Netezonen Netezonen 1-2 Schriek Schriek
27/11 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 5-0 VV Laakdal VV Laakdal
28/11 14:30 Noordstar VV Noordstar VV 0-0 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
28/11 14:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 4-1 BO Beerzel BO Beerzel
28/11 14:30 Hallaar Hallaar 2-1 Hooikt Hooikt
28/11 14:30 Wavria Wavria 1-1 Linda Olen Linda Olen
 Speeldag 14
05/12 14:30 Linda Olen Linda Olen 4-2 Rauw Rauw
05/12 14:30 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 3-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
05/12 14:30 Schriek Schriek 1-1 Putte Putte
05/12 14:30 BO Beerzel BO Beerzel 2-3 Netezonen Netezonen
05/12 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 4-1 Noordstar VV Noordstar VV
05/12 14:30 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 3-2 Hallaar Hallaar
05/12 14:30 VV Laakdal VV Laakdal 0-3 Wavria Wavria
 Speeldag 15
11/12 18:30 Putte Putte 2-1 BO Beerzel BO Beerzel
11/12 18:30 Rauw Rauw 1-4 VV Laakdal VV Laakdal
11/12 18:30 Netezonen Netezonen 0-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
11/12 19:30 Hooikt Hooikt 6-0 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
12/12 14:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 0-2 Linda Olen Linda Olen
12/12 14:30 Hallaar Hallaar 3-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
12/12 14:30 Wavria Wavria 0-2 Punt-Larum Punt-Larum
12/12 14:30 Noordstar VV Noordstar VV 2-1 Schriek Schriek
 Speeldag 16
15/12 20:00 Punt-Larum Punt-Larum 1-1 Hooikt Hooikt
18/12 18:30 Putte Putte 1-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
18/12 18:30 Netezonen Netezonen 0-2 Linda Olen Linda Olen
19/12 14:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 2-4 VV Laakdal VV Laakdal
19/12 14:30 Noordstar VV Noordstar VV 5-2 BO Beerzel BO Beerzel
19/12 15:00 Hooikt Hooikt 3-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
 Speeldag 21
29/01 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 1-4 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
29/01 19:30 Rauw Rauw 1-1 Netezonen Netezonen
30/01 14:30 Wavria Wavria 3-2 Putte Putte
30/01 14:30 BO Beerzel BO Beerzel 1-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
30/01 14:30 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 0-0 Hooikt Hooikt
30/01 14:30 VV Laakdal VV Laakdal 2-3 Noordstar VV Noordstar VV
30/01 14:30 Schriek Schriek 2-0 KFC Katelijne KFC Katelijne
30/01 14:30 Linda Olen Linda Olen 0-1 Hallaar Hallaar
 Speeldag 22
05/02 18:30 Netezonen Netezonen 1-3 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
05/02 19:00 Hooikt Hooikt 2-2 Linda Olen Linda Olen
05/02 19:30 Putte Putte 3-0 Rauw Rauw
06/02 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 5-0 BO Beerzel BO Beerzel
06/02 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 0-3 Wavria Wavria
06/02 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 5-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
 Speeldag 17
09/02 20:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 0-2 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 18
09/02 20:00 Hallaar Hallaar 3-0 Schriek Schriek
 Speeldag 23
12/02 18:30 Punt-Larum Punt-Larum 3-0 Netezonen Netezonen
12/02 19:30 Rauw Rauw 0-3 Noordstar VV Noordstar VV
13/02 15:00 Wavria Wavria 1-0 Hallaar Hallaar
13/02 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 3-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
13/02 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 0-3 Schriek Schriek
13/02 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 2-3 Hooikt Hooikt
13/02 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 3-2 Putte Putte
13/02 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
 Speeldag 18
16/02 20:00 Rauw Rauw 0-0 Wavria Wavria
 Speeldag 24
19/02 19:00 Hooikt Hooikt 2-3 Wavria Wavria
19/02 19:30 Putte Putte 2-3 Netezonen Netezonen
20/02 15:00 Hallaar Hallaar 3-0 Rauw Rauw
20/02 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-3 VV Laakdal VV Laakdal
20/02 15:00 Schriek Schriek 1-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
20/02 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 2-2 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
20/02 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 0-1 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 19
26/02 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 5-2 Rauw Rauw
27/02 15:00 Wavria Wavria 1-0 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
27/02 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 5-0 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
27/02 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 4-0 Noordstar VV Noordstar VV
27/02 15:00 Linda Olen Linda Olen 2-1 Putte Putte
27/02 15:00 Schriek Schriek 1-1 Hooikt Hooikt
27/02 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 1-2 Hallaar Hallaar
27/02 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 1-0 Netezonen Netezonen
 Speeldag 25
05/03 19:30 Rauw Rauw 1-2 Hooikt Hooikt
05/03 19:30 Netezonen Netezonen 1-1 Noordstar VV Noordstar VV
06/03 15:00 Punt-Larum Punt-Larum 2-0 Putte Putte
06/03 15:00 Linda Olen Linda Olen 2-2 Schriek Schriek
06/03 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
06/03 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 0-2 Hallaar Hallaar
06/03 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 0-3 Wavria Wavria
06/03 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 2-2 BO Beerzel BO Beerzel
 Speeldag 26
12/03 19:00 Hooikt Hooikt 7-0 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
13/03 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 3-1 Putte Putte
13/03 15:00 Hallaar Hallaar 2-0 Netezonen Netezonen
13/03 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 1-1 Wavria Wavria
13/03 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 3-4 Punt-Larum Punt-Larum
13/03 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 0-2 Linda Olen Linda Olen
13/03 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 1-0 Rauw Rauw
13/03 15:00 Schriek Schriek 4-0 VV Laakdal VV Laakdal
 Speeldag 27
19/03 19:30 Netezonen Netezonen 0-1 Hooikt Hooikt
19/03 19:30 Putte Putte 1-0 Hallaar Hallaar
19/03 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 2-0 Noordstar VV Noordstar VV
20/03 15:00 Wavria Wavria 2-2 Schriek Schriek
20/03 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-3 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
20/03 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 2-3 BO Beerzel BO Beerzel
20/03 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 1-2 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
 Speeldag 28
26/03 19:00 Hooikt Hooikt 1-1 Putte Putte
27/03 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 3-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
27/03 15:00 Hallaar Hallaar 1-2 Noordstar VV Noordstar VV
27/03 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4-1 Netezonen Netezonen
27/03 15:00 Schriek Schriek 1-1 Rauw Rauw
27/03 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 2-2 Wavria Wavria
27/03 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 6-0 VV Laakdal VV Laakdal
27/03 15:00 Linda Olen Linda Olen 1-2 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 22
30/03 19:30 Hallaar Hallaar 5-0 VV Laakdal VV Laakdal
 Speeldag 29
02/04 19:30 Netezonen Netezonen 1-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
02/04 19:30 Punt-Larum Punt-Larum 1-0 Hallaar Hallaar
02/04 19:30 Putte Putte 0-0 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
02/04 19:30 Rauw Rauw 1-5 BO Beerzel BO Beerzel
03/04 15:00 Wavria Wavria 1-0 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
03/04 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 0-3 Schriek Schriek
03/04 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 2-0 Hooikt Hooikt
03/04 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 1-1 Linda Olen Linda Olen
 Speeldag 22
06/04 18:30 Schriek Schriek 1-2 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 24
06/04 20:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 2-6 Linda Olen Linda Olen
 Speeldag 30
09/04 20:00 Hooikt Hooikt 2-2 Hallaar Hallaar
10/04 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 3-4 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
10/04 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 2-0 Rauw Rauw
10/04 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-6 Punt-Larum Punt-Larum
10/04 15:00 Schriek Schriek 3-1 Netezonen Netezonen
10/04 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4-1 Noordstar VV Noordstar VV
10/04 15:00 Linda Olen Linda Olen 2-2 Wavria Wavria
10/04 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 3-1 Putte Putte
 Speeldag 27
13/04 20:00 Rauw Rauw 1-5 KFC Katelijne KFC Katelijne
 Speeldag 20
16/04 19:30 Netezonen Netezonen 0-0 Wavria Wavria
16/04 19:30 Putte Putte 5-1 VV Laakdal VV Laakdal
16/04 20:00 Hooikt Hooikt 2-0 BO Beerzel BO Beerzel
17/04 13:30 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 2-1 Rauw Rauw
17/04 15:00 Hallaar Hallaar 4-2 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
17/04 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 0-0 Schriek Schriek
17/04 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 3-5 Linda Olen Linda Olen
17/04 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 3-4 Punt-Larum Punt-Larum
 Speeldag 31
24/04 15:00 Wavria Wavria 3-0 VV Laakdal VV Laakdal
24/04 15:00 Noordstar VV Noordstar VV 4-1 KFC Katelijne KFC Katelijne
24/04 15:00 Excelsior Vorst Excelsior Vorst 2-1 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel
24/04 15:00 Rauw Rauw 1-3 Linda Olen Linda Olen
24/04 15:00 Hallaar Hallaar 2-1 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
24/04 15:00 Hooikt Hooikt 2-2 Punt-Larum Punt-Larum
24/04 15:00 Putte Putte 0-2 Schriek Schriek
24/04 15:00 Netezonen Netezonen 0-2 BO Beerzel BO Beerzel
 Speeldag 32
01/05 15:00 Punt-Larum Punt-Larum 2-0 Wavria Wavria
01/05 15:00 Schriek Schriek 3-0 Noordstar VV Noordstar VV
01/05 15:00 Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 1-0 Netezonen Netezonen
01/05 15:00 VV Laakdal VV Laakdal 4-3 Rauw Rauw
01/05 15:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 0-6 Hooikt Hooikt
01/05 15:00 BO Beerzel BO Beerzel 2-1 Putte Putte
01/05 15:00 Linda Olen Linda Olen 6-3 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
01/05 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 4-1 Hallaar Hallaar

Download alle wedstrijden van Antwerpen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Punt-Larum Punt-Larum 30 74
2. Hooikt Hooikt 30 59
3. Hallaar Hallaar 30 58
4. Schriek Schriek 30 55
5. Wavria Wavria 30 55
6. Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 30 54
7. Noordstar VV Noordstar VV 30 52
8. Linda Olen Linda Olen 30 50
9. KFC Katelijne KFC Katelijne 30 43
10. Putte Putte 30 36
11. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 30 34
12. Excelsior Vorst Excelsior Vorst 30 29
13. BO Beerzel BO Beerzel 30 29
14. VV Laakdal VV Laakdal 30 20
15. Netezonen Netezonen 30 17
16. Rauw Rauw 30 10