Word fan! 13

Provinciaal voetbal - Antwerpen (4B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 2-3 Ternesse Ternesse
04/09 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 1-3 Schoten SK Schoten SK
05/09 15:00 Oelegem Oelegem 7-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
05/09 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 1-2 VC Wijnegem VC Wijnegem
05/09 15:00 Antonia Antonia 0-2 Alberta Schilde Alberta Schilde
05/09 15:00 City Pirates City Pirates 3-3 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
05/09 15:00 Ranst Ranst 0-1 SK Donk SK Donk
 Speeldag 2
11/09 19:30 Ternesse Ternesse 10-0 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
12/09 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 1-0 Oelegem Oelegem
12/09 15:00 SK Donk SK Donk 2-1 Antonia Antonia
12/09 15:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
12/09 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
12/09 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-5 City Pirates City Pirates
12/09 15:00 Schoten SK Schoten SK 3-5 Ranst Ranst
 Speeldag 3
18/09 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 1-4 FC Merksem FC Merksem
18/09 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
19/09 15:00 City Pirates City Pirates 3-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
19/09 15:00 Ranst Ranst 1-6 Ternesse Ternesse
19/09 15:00 Oelegem Oelegem 1-4 SK Donk SK Donk
19/09 15:00 Antonia Antonia 2-1 Schoten SK Schoten SK
19/09 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-4 Alberta Schilde Alberta Schilde
 Speeldag 4
25/09 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 6-3 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
26/09 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 3-2 City Pirates City Pirates
26/09 15:00 Schoten SK Schoten SK 3-7 Oelegem Oelegem
26/09 15:00 SK Donk SK Donk 3-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
26/09 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 1-2 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
26/09 15:00 Ternesse Ternesse 7-0 Antonia Antonia
26/09 15:00 FC Merksem FC Merksem 9-0 Ranst Ranst
 Speeldag 5
02/10 19:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-2 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
02/10 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 2-2 Alberta Schilde Alberta Schilde
03/10 15:00 Oelegem Oelegem 2-0 Ternesse Ternesse
03/10 15:00 City Pirates City Pirates 0-4 SK Donk SK Donk
03/10 15:00 Ranst Ranst 1-5 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
03/10 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 6-1 Schoten SK Schoten SK
03/10 15:00 Antonia Antonia 1-4 FC Merksem FC Merksem
 Speeldag 6
09/10 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 0-4 Ranst Ranst
09/10 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 4-2 Antonia Antonia
09/10 19:30 Ternesse Ternesse 3-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
10/10 15:00 SK Donk SK Donk 4-0 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
10/10 15:00 FC Merksem FC Merksem 6-4 Oelegem Oelegem
10/10 15:00 Schoten SK Schoten SK 2-6 City Pirates City Pirates
10/10 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 6-1 VC Wijnegem VC Wijnegem
 Speeldag 7
16/10 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 5-2 Schoten SK Schoten SK
17/10 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-4 Alberta Schilde Alberta Schilde
17/10 15:00 City Pirates City Pirates 0-6 Ternesse Ternesse
17/10 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-6 SK Donk SK Donk
17/10 15:00 Antonia Antonia 1-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
17/10 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 1-3 FC Merksem FC Merksem
17/10 15:00 Oelegem Oelegem 1-2 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
 Speeldag 8
23/10 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 1-3 Mariaburg VK Mariaburg VK
23/10 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-4 Oelegem Oelegem
24/10 15:00 Ranst Ranst 1-2 Antonia Antonia
24/10 15:00 Ternesse Ternesse 2-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
24/10 15:00 SK Donk SK Donk 8-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
24/10 15:00 Schoten SK Schoten SK 4-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
24/10 15:00 FC Merksem FC Merksem 3-2 City Pirates City Pirates
 Speeldag 9
30/10 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 0-4 FC Merksem FC Merksem
31/10 15:00 City Pirates City Pirates 4-7 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
31/10 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 3-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
31/10 15:00 Oelegem Oelegem 8-3 Ranst Ranst
31/10 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 1-2 SK Donk SK Donk
31/10 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-4 Ternesse Ternesse
31/10 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 3-1 Schoten SK Schoten SK
 Speeldag 10
06/11 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4-0 City Pirates City Pirates
06/11 20:00 Antonia Antonia 2-6 Oelegem Oelegem
07/11 14:30 Ranst Ranst 0-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
07/11 14:30 Schoten SK Schoten SK 1-2 Alberta Schilde Alberta Schilde
07/11 15:00 FC Merksem FC Merksem 5-1 VC Wijnegem VC Wijnegem
07/11 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 2-3 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
 Speeldag 11
14/11 14:30 City Pirates City Pirates 3-6 Ranst Ranst
14/11 14:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 3-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
14/11 14:30 SK Donk SK Donk 2-2 Schoten SK Schoten SK
14/11 14:30 Alberta Schilde Alberta Schilde 3-0 Ternesse Ternesse
14/11 14:30 VC Wijnegem VC Wijnegem 3-4 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
14/11 14:30 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-2 Antonia Antonia
14/11 14:30 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 1-10 FC Merksem FC Merksem
 Speeldag 12
17/11 20:00 Ternesse Ternesse 3-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
20/11 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-1 VC Wijnegem VC Wijnegem
21/11 14:30 Ternesse Ternesse 0-1 SK Donk SK Donk
21/11 14:30 Ranst Ranst 2-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
21/11 14:30 Oelegem Oelegem 9-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
21/11 14:30 Antonia Antonia 6-3 City Pirates City Pirates
21/11 15:00 FC Merksem FC Merksem 6-1 Alberta Schilde Alberta Schilde
21/11 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 4-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
 Speeldag 13
28/11 14:30 Alberta Schilde Alberta Schilde 2-2 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
28/11 14:30 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-3 Ranst Ranst
28/11 14:30 City Pirates City Pirates 0-9 Oelegem Oelegem
28/11 14:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-0 Antonia Antonia
28/11 14:30 Schoten SK Schoten SK 2-0 Ternesse Ternesse
28/11 14:30 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 2-2 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
 Speeldag 14
04/12 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-4 Alberta Schilde Alberta Schilde
04/12 19:30 Antonia Antonia 3-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
05/12 14:30 Ranst Ranst 2-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
05/12 14:30 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-0 City Pirates City Pirates
05/12 14:30 Oelegem Oelegem 5-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
05/12 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 1-2 SK Donk SK Donk
05/12 15:00 FC Merksem FC Merksem 3-1 Schoten SK Schoten SK
 Speeldag 15
08/12 20:00 SK Donk SK Donk 0-1 FC Merksem FC Merksem
10/12 20:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 3-0 Antonia Antonia
11/12 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 3-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
11/12 20:00 SK Donk SK Donk 5-2 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
12/12 14:30 Schoten SK Schoten SK 2-3 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
12/12 14:30 Ternesse Ternesse 0-1 FC Merksem FC Merksem
12/12 14:30 Alberta Schilde Alberta Schilde 2-0 Ranst Ranst
12/12 14:30 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-6 Oelegem Oelegem
 Speeldag 16
18/12 19:30 Ternesse Ternesse 3-6 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
18/12 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-0 City Pirates City Pirates
19/12 14:30 Schoten SK Schoten SK 4-4 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
19/12 14:30 SK Donk SK Donk 3-1 Ranst Ranst
19/12 14:30 Alberta Schilde Alberta Schilde 3-2 Antonia Antonia
19/12 14:30 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
19/12 14:30 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-6 Oelegem Oelegem
 Speeldag 19
29/01 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 0-8 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
29/01 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 2-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
30/01 14:30 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-6 SK Donk SK Donk
30/01 14:30 Oelegem Oelegem 7-3 Schoten SK Schoten SK
30/01 14:30 Ranst Ranst 0-8 FC Merksem FC Merksem
30/01 14:30 Antonia Antonia 0-2 Ternesse Ternesse
30/01 15:00 City Pirates City Pirates 0-3 Alberta Schilde Alberta Schilde
 Speeldag 20
06/02 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 2-4 Ranst Ranst
06/02 15:00 Schoten SK Schoten SK 2-1 Mariaburg VK Mariaburg VK
06/02 15:00 Ternesse Ternesse 0-0 Oelegem Oelegem
06/02 15:00 FC Merksem FC Merksem 6-0 Antonia Antonia
06/02 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 4-2 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
06/02 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
06/02 15:00 SK Donk SK Donk 3-2 City Pirates City Pirates
 Speeldag 21
12/02 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 2-0 SK Donk SK Donk
13/02 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-2 Ternesse Ternesse
13/02 15:00 Antonia Antonia 7-3 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
13/02 15:00 City Pirates City Pirates 3-2 Schoten SK Schoten SK
13/02 15:00 Ranst Ranst 3-0 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
13/02 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-6 Alberta Schilde Alberta Schilde
13/02 15:00 Oelegem Oelegem 2-3 FC Merksem FC Merksem
 Speeldag 22
19/02 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 1-3 Antonia Antonia
19/02 19:30 Ternesse Ternesse 1-0 City Pirates City Pirates
20/02 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 2-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
20/02 15:00 Schoten SK Schoten SK 4-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
20/02 15:00 SK Donk SK Donk 8-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
20/02 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 4-5 Oelegem Oelegem
20/02 15:00 FC Merksem FC Merksem 5-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
 Speeldag 17
24/02 20:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 0-8 FC Merksem FC Merksem
26/02 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 0-1 Ternesse Ternesse
27/02 15:00 Ranst Ranst 2-1 Schoten SK Schoten SK
27/02 15:00 Antonia Antonia 0-1 SK Donk SK Donk
27/02 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 3-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
27/02 15:00 Oelegem Oelegem 5-4 Alberta Schilde Alberta Schilde
27/02 15:00 City Pirates City Pirates 5-1 VC Wijnegem VC Wijnegem
 Speeldag 23
05/03 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-7 Ternesse Ternesse
06/03 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-2 Schoten SK Schoten SK
06/03 15:00 City Pirates City Pirates 0-7 FC Merksem FC Merksem
06/03 15:00 Oelegem Oelegem 7-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
06/03 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-4 SK Donk SK Donk
06/03 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 3-5 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
06/03 17:00 Antonia Antonia 3-2 Ranst Ranst
 Speeldag 24
12/03 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 6-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
12/03 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 4-1 City Pirates City Pirates
12/03 19:30 Ternesse Ternesse 4-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
13/03 15:00 Ranst Ranst 0-7 Oelegem Oelegem
13/03 15:00 FC Merksem FC Merksem 8-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
13/03 15:00 Schoten SK Schoten SK 3-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
13/03 15:00 SK Donk SK Donk 0-1 Alberta Schilde Alberta Schilde
 Speeldag 25
19/03 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 3-3 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
20/03 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 0-3 Ternesse Ternesse
20/03 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-15 FC Merksem FC Merksem
20/03 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 5-1 Ranst Ranst
20/03 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 0-0 Schoten SK Schoten SK
20/03 15:00 Oelegem Oelegem 5-1 Antonia Antonia
20/03 15:00 City Pirates City Pirates 4-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
 Speeldag 26
26/03 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 9-3 VC Wijnegem VC Wijnegem
26/03 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 0-3 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
27/03 15:00 FC Merksem FC Merksem 5-0 FF Zandvliet Sport Zandvliet Sport
27/03 15:00 Antonia Antonia 2-1 Mariaburg VK Mariaburg VK
27/03 15:00 Ranst Ranst 1-1 City Pirates City Pirates
27/03 15:00 Ternesse Ternesse 1-5 Alberta Schilde Alberta Schilde
27/03 15:00 Schoten SK Schoten SK 1-3 SK Donk SK Donk
 Speeldag 27
02/04 19:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4-2 Ranst Ranst
02/04 19:30 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 2-0 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
03/04 15:00 City Pirates City Pirates 0-1 Antonia Antonia
03/04 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 2-3 FC Merksem FC Merksem
03/04 15:00 SK Donk SK Donk 6-3 Ternesse Ternesse
03/04 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-4 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
03/04 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-3 Oelegem Oelegem
 Speeldag 28
09/04 19:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-1 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
09/04 19:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 2-5 Alberta Schilde Alberta Schilde
09/04 19:30 Antonia Antonia 3-3 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
10/04 15:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 SK Donk SK Donk
10/04 15:00 Ranst Ranst 4-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
10/04 15:00 Oelegem Oelegem 2-0 City Pirates City Pirates
10/04 15:00 Ternesse Ternesse 3-3 Schoten SK Schoten SK
 Speeldag 18
16/04 18:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 2-4 City Pirates City Pirates
16/04 20:00 SK Donk SK Donk 2-3 Oelegem Oelegem
17/04 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 6-0 Mariaburg VK Mariaburg VK
17/04 15:00 Ternesse Ternesse 6-0 Ranst Ranst
17/04 15:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 1-4 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
17/04 15:00 Schoten SK Schoten SK 3-3 Antonia Antonia
17/04 15:00 FC Merksem FC Merksem 7-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
 Speeldag 29
24/04 14:30 VC Wijnegem VC Wijnegem 0-1 Antonia Antonia
24/04 15:00 Schoten SK Schoten SK 1-5 FC Merksem FC Merksem
24/04 15:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-2 Oelegem Oelegem
24/04 15:00 Zandvliet Sport Zandvliet Sport 2-0 Ranst Ranst
24/04 15:00 SK Donk SK Donk 3-3 Antwerpen Noord Antwerpen Noord
24/04 15:00 City Pirates City Pirates 4-6 Mariaburg VK Mariaburg VK
24/04 15:00 Alberta Schilde Alberta Schilde 4-1 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
 Speeldag 30
01/05 13:00 Antonia Antonia 4-0 Zandvliet Sport Zandvliet Sport
01/05 15:00 Antwerpen Noord Antwerpen Noord 4-1 Schoten SK Schoten SK
01/05 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-0 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
01/05 15:00 FC Merksem FC Merksem 9-0 Ternesse Ternesse
01/05 15:00 Oelegem Oelegem 13-0 VC Wijnegem VC Wijnegem
01/05 15:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-8 SK Donk SK Donk
01/05 15:00 Ranst Ranst 1-4 Alberta Schilde Alberta Schilde

Download alle wedstrijden van Antwerpen (4B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. FC Merksem FC Merksem 28 84
2. Oelegem Oelegem 28 67
3. SK Donk SK Donk 28 65
4. Alberta Schilde Alberta Schilde 27 63
5. Ternesse Ternesse 28 53
6. Antwerpen Noord Antwerpen Noord 28 45
7. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 28 43
8. Antonia Antonia 28 37
9. Mariaburg VK Mariaburg VK 28 34
10. Ranst Ranst 27 31
11. Schoten SK Schoten SK 28 26
12. City Pirates City Pirates 28 23
13. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 28 18
14. Zandvliet Sport Zandvliet Sport 28 17
15. VC Wijnegem VC Wijnegem 28 4