Word fan! 21

Provinciaal voetbal - Henegouwen (2C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 15:00 CO Trivières CO Trivières 4-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
22/08 15:00 EC Erpion EC Erpion 2-1 JS Thuin JS Thuin
22/08 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 1-4 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
22/08 15:00 Courcelles Courcelles 5-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
22/08 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 0-2 RES Frasnoise RES Frasnoise
22/08 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 0-1 Gerpinnes Gerpinnes
22/08 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 1-0 Jumet SC Jumet SC
22/08 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-2 US Estinnes US Estinnes
 Speeldag 2
28/08 19:30 Gerpinnes Gerpinnes 3-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
29/08 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 5-3 Courcelles Courcelles
29/08 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-1 Mont Marchienne Mont Marchienne
29/08 15:00 Jumet SC Jumet SC 3-0 EC Erpion EC Erpion
29/08 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-3 CO Trivières CO Trivières
29/08 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-1 REC Beaumont REC Beaumont
29/08 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-0 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
29/08 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
 Speeldag 3
05/09 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 1-2 Jumet SC Jumet SC
05/09 15:00 EC Erpion EC Erpion 0-6 US Estinnes US Estinnes
05/09 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
05/09 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 1-2 RES Frasnoise RES Frasnoise
05/09 15:00 CO Trivières CO Trivières 5-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
05/09 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 4-4 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
05/09 15:00 Courcelles Courcelles 2-1 JS Thuin JS Thuin
05/09 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 3-0 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
 Speeldag 4
12/09 15:00 Jumet SC Jumet SC 2-3 Courcelles Courcelles
12/09 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 4-0 EC Erpion EC Erpion
12/09 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 9-0 REC Beaumont REC Beaumont
12/09 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-0 CO Trivières CO Trivières
12/09 15:00 US Estinnes US Estinnes 5-2 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
12/09 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 3-3 Mont Marchienne Mont Marchienne
12/09 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
12/09 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-0 Gerpinnes Gerpinnes
 Speeldag 5
19/09 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
19/09 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 1-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
19/09 15:00 CO Trivières CO Trivières 4-1 Jumet SC Jumet SC
19/09 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 4-2 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
19/09 15:00 Courcelles Courcelles 5-2 US Estinnes US Estinnes
19/09 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-3 JS Thuin JS Thuin
19/09 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4-5 EC Erpion EC Erpion
19/09 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
 Speeldag 6
26/09 15:00 EC Erpion EC Erpion 3-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
26/09 15:00 US Estinnes US Estinnes 1-0 CO Trivières CO Trivières
26/09 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 0-2 Gerpinnes Gerpinnes
26/09 15:00 Jumet SC Jumet SC 3-0 REC Beaumont REC Beaumont
26/09 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 6-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
26/09 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 1-2 Courcelles Courcelles
26/09 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 3-4 RES Frasnoise RES Frasnoise
26/09 15:00 JS Thuin JS Thuin 3-3 Mont Marchienne Mont Marchienne
 Speeldag 7
03/10 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 1-2 JS Thuin JS Thuin
03/10 15:00 CO Trivières CO Trivières 5-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
03/10 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 0-1 Jumet SC Jumet SC
03/10 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-2 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
03/10 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 1-0 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
03/10 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-5 US Estinnes US Estinnes
03/10 15:00 Courcelles Courcelles 4-2 EC Erpion EC Erpion
03/10 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 3-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 8
10/10 15:00 Jumet SC Jumet SC 1-3 Gerpinnes Gerpinnes
10/10 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-3 RES Frasnoise RES Frasnoise
10/10 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-1 Mont Marchienne Mont Marchienne
10/10 15:00 EC Erpion EC Erpion 3-2 CO Trivières CO Trivières
10/10 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 3-3 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
10/10 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-2 Courcelles Courcelles
10/10 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
10/10 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 5-1 REC Beaumont REC Beaumont
 Speeldag 9
17/10 15:00 CO Trivières CO Trivières 3-0 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
17/10 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-2 Courcelles Courcelles
17/10 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 3-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
17/10 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 4-1 Jumet SC Jumet SC
17/10 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-0 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
17/10 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 3-2 EC Erpion EC Erpion
17/10 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 0-1 JS Thuin JS Thuin
17/10 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 0-1 US Estinnes US Estinnes
 Speeldag 10
24/10 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-1 REC Beaumont REC Beaumont
24/10 15:00 Jumet SC Jumet SC 1-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
24/10 15:00 Courcelles Courcelles 3-1 CO Trivières CO Trivières
24/10 15:00 JS Thuin JS Thuin 0-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
24/10 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 3-4 Gerpinnes Gerpinnes
24/10 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 7-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
24/10 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-5 RES Frasnoise RES Frasnoise
24/10 15:00 EC Erpion EC Erpion 2-4 Mont Marchienne Mont Marchienne
 Speeldag 11
07/11 14:30 RES Frasnoise RES Frasnoise 1-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
07/11 14:30 Gerpinnes Gerpinnes 1-2 EC Erpion EC Erpion
07/11 14:30 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 1-3 JS Thuin JS Thuin
07/11 14:30 Mont Marchienne Mont Marchienne 3-2 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
07/11 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 0-3 Courcelles Courcelles
07/11 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-3 Jumet SC Jumet SC
07/11 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 4-2 US Estinnes US Estinnes
07/11 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-3 CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 12
14/11 14:30 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-3 Gerpinnes Gerpinnes
14/11 14:30 CO Trivières CO Trivières 3-0 REC Beaumont REC Beaumont
14/11 14:30 US Estinnes US Estinnes 2-4 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
14/11 14:30 EC Erpion EC Erpion 1-6 RES Frasnoise RES Frasnoise
14/11 14:30 Courcelles Courcelles 1-0 Mont Marchienne Mont Marchienne
14/11 14:30 Jumet SC Jumet SC 2-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
14/11 14:30 JS Thuin JS Thuin 6-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
14/11 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 6-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
 Speeldag 13
21/11 14:30 Mont Marchienne Mont Marchienne 5-0 CO Trivières CO Trivières
21/11 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
21/11 14:30 Gerpinnes Gerpinnes 2-3 Courcelles Courcelles
21/11 14:30 RES Frasnoise RES Frasnoise 4-2 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
21/11 14:30 JS Thuin JS Thuin 1-1 Jumet SC Jumet SC
21/11 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 0-2 EC Erpion EC Erpion
21/11 14:30 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 3-3 US Estinnes US Estinnes
21/11 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-2 REC Beaumont REC Beaumont
 Speeldag 14
27/11 20:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 3-5 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
28/11 14:30 Courcelles Courcelles 0-3 RES Frasnoise RES Frasnoise
28/11 14:30 CO Trivières CO Trivières 1-2 Gerpinnes Gerpinnes
28/11 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 1-5 Mont Marchienne Mont Marchienne
28/11 14:30 EC Erpion EC Erpion 2-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
28/11 14:30 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2-4 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
28/11 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-2 Jumet SC Jumet SC
 Speeldag 15
05/12 14:30 Gerpinnes Gerpinnes 4-3 REC Beaumont REC Beaumont
05/12 14:30 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 2-2 EC Erpion EC Erpion
05/12 14:30 Jumet SC Jumet SC 4-1 US Estinnes US Estinnes
05/12 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
05/12 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-6 Courcelles Courcelles
05/12 14:30 Mont Marchienne Mont Marchienne 3-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
05/12 14:30 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-2 CO Trivières CO Trivières
05/12 14:30 JS Thuin JS Thuin 2-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
 Speeldag 16
12/12 14:30 JS Thuin JS Thuin 3-0 EC Erpion EC Erpion
12/12 14:30 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 3-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
12/12 14:30 RES Frasnoise RES Frasnoise 9-0 REC Beaumont REC Beaumont
12/12 14:30 US Estinnes US Estinnes 4-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
12/12 14:30 Gerpinnes Gerpinnes 2-0 Mont Marchienne Mont Marchienne
12/12 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 0-1 Courcelles Courcelles
12/12 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 6-1 CO Trivières CO Trivières
12/12 14:30 Jumet SC Jumet SC 2-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
 Speeldag 17
19/12 14:30 US Estinnes US Estinnes 2-1 JS Thuin JS Thuin
 Speeldag 21
30/01 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 0-1 Mont Marchienne Mont Marchienne
30/01 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 2-0 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
30/01 15:00 Jumet SC Jumet SC 1-1 CO Trivières CO Trivières
30/01 15:00 EC Erpion EC Erpion 6-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
30/01 15:00 US Estinnes US Estinnes 1-3 Courcelles Courcelles
30/01 15:00 JS Thuin JS Thuin 5-1 REC Beaumont REC Beaumont
30/01 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-2 RES Frasnoise RES Frasnoise
30/01 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-4 Gerpinnes Gerpinnes
 Speeldag 18
06/02 15:00 Courcelles Courcelles 3-2 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
06/02 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 0-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
06/02 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-1 JS Thuin JS Thuin
06/02 15:00 EC Erpion EC Erpion 2-1 Jumet SC Jumet SC
06/02 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-3 RES Frasnoise RES Frasnoise
06/02 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
06/02 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 3-1 US Estinnes US Estinnes
06/02 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-3 Gerpinnes Gerpinnes
 Speeldag 19
13/02 15:00 Jumet SC Jumet SC 0-0 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
13/02 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-0 Courcelles Courcelles
13/02 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-1 REC Beaumont REC Beaumont
13/02 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-1 EC Erpion EC Erpion
13/02 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-3 Gerpinnes Gerpinnes
13/02 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 3-1 CO Trivières CO Trivières
13/02 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-1 Mont Marchienne Mont Marchienne
13/02 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 2-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
 Speeldag 20
19/02 19:30 EC Erpion EC Erpion 3-2 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
20/02 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-1 JS Thuin JS Thuin
20/02 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 1-1 US Estinnes US Estinnes
20/02 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 4-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
20/02 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 2-6 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
20/02 15:00 Courcelles Courcelles 0-0 Jumet SC Jumet SC
20/02 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 3-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
20/02 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-2 RES Frasnoise RES Frasnoise
 Speeldag 22
27/02 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 1-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
27/02 15:00 Courcelles Courcelles 2-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
27/02 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-2 EC Erpion EC Erpion
27/02 15:00 CO Trivières CO Trivières 2-3 US Estinnes US Estinnes
27/02 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 0-0 Jumet SC Jumet SC
27/02 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 3-0 JS Thuin JS Thuin
27/02 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
27/02 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 1-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
 Speeldag 23
05/03 19:30 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 0-2 CO Trivières CO Trivières
06/03 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-3 Gerpinnes Gerpinnes
06/03 15:00 US Estinnes US Estinnes 1-1 REC Beaumont REC Beaumont
06/03 15:00 EC Erpion EC Erpion 5-4 Courcelles Courcelles
06/03 15:00 Jumet SC Jumet SC 4-1 Mont Marchienne Mont Marchienne
06/03 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
06/03 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-0 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
06/03 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 0-0 RES Frasnoise RES Frasnoise
 Speeldag 24
13/03 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 3-1 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
13/03 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-4 JS Thuin JS Thuin
13/03 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-1 EC Erpion EC Erpion
13/03 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 0-2 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
13/03 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 1-2 Jumet SC Jumet SC
13/03 15:00 Courcelles Courcelles 4-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
13/03 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 1-2 US Estinnes US Estinnes
13/03 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-2 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 25
19/03 15:00 US Estinnes US Estinnes 1-1 Gerpinnes Gerpinnes
19/03 20:00 EC Erpion EC Erpion 5-2 REC Beaumont REC Beaumont
20/03 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
20/03 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 1-3 Mont Marchienne Mont Marchienne
20/03 15:00 Jumet SC Jumet SC 2-1 RES Frasnoise RES Frasnoise
20/03 15:00 Courcelles Courcelles 3-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
20/03 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 0-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
20/03 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 0-2 CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 26
26/03 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-1 Jumet SC Jumet SC
27/03 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 3-1 US Estinnes US Estinnes
27/03 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 0-0 JS Thuin JS Thuin
27/03 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-1 Courcelles Courcelles
27/03 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-3 EC Erpion EC Erpion
27/03 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 2-2 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
27/03 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4-3 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
27/03 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 5-1 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
 Speeldag 27
02/04 18:00 Courcelles Courcelles 4-2 REC Beaumont REC Beaumont
02/04 20:00 EC Erpion EC Erpion 4-3 Gerpinnes Gerpinnes
03/04 15:00 US Estinnes US Estinnes 3-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
03/04 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-2 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
03/04 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 1-0 Mont Marchienne Mont Marchienne
03/04 15:00 Jumet SC Jumet SC 0-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
03/04 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 3-0 RES Frasnoise RES Frasnoise
03/04 15:00 CO Trivières CO Trivières 6-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
 Speeldag 28
10/04 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 3-1 CO Trivières CO Trivières
10/04 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-2 JS Thuin JS Thuin
10/04 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 7-0 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
10/04 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 0-1 Jumet SC Jumet SC
10/04 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 0-0 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
10/04 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 0-1 Courcelles Courcelles
10/04 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 4-2 EC Erpion EC Erpion
10/04 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-3 US Estinnes US Estinnes
 Speeldag 29
16/04 17:00 CO Trivières CO Trivières 1-2 Mont Marchienne Mont Marchienne
17/04 15:00 EC Erpion EC Erpion 4-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
17/04 15:00 Jumet SC Jumet SC 3-0 JS Thuin JS Thuin
17/04 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2-1 RES Frasnoise RES Frasnoise
17/04 15:00 US Estinnes US Estinnes 2-0 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
17/04 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 3-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
17/04 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 3-2 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
17/04 15:00 Courcelles Courcelles 1-2 Gerpinnes Gerpinnes
 Speeldag 30
24/04 15:00 Gerpinnes Gerpinnes 5-0 CO Trivières CO Trivières
24/04 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 3-0 Trazegnies Sports Trazegnies Sports
24/04 15:00 Jeunesse Turque Jeunesse Turque 4-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
24/04 15:00 Jumet SC Jumet SC 2-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
24/04 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-0 US Estinnes US Estinnes
24/04 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-1 EC Erpion EC Erpion
24/04 15:00 RES Frasnoise RES Frasnoise 2-1 Courcelles Courcelles
24/04 15:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-2 REC Beaumont REC Beaumont
 Speeldag 31
01/05 15:00 Courcelles Courcelles 3-3 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
01/05 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues 0-1 JS Thuin JS Thuin
01/05 15:00 EC Erpion EC Erpion 6-2 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
01/05 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-6 Gerpinnes Gerpinnes
01/05 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-3 Mont Marchienne Mont Marchienne
01/05 15:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 1-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
01/05 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-4 Jumet SC Jumet SC
01/05 15:00 CO Trivières CO Trivières 4-2 RES Frasnoise RES Frasnoise

Download alle wedstrijden van Henegouwen (2C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Courcelles Courcelles 30 66
2. RES Frasnoise RES Frasnoise 30 61
3. Gerpinnes Gerpinnes 30 60
4. EC Erpion EC Erpion 30 56
5. Jumet SC Jumet SC 30 55
6. JS Thuin JS Thuin 30 53
7. Mont Marchienne Mont Marchienne 30 46
8. US Estinnes US Estinnes 30 44
9. CO Trivières CO Trivières 30 42
10. JS Froidchapelle JS Froidchapelle 30 39
11. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 30 39
12. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 30 36
13. Jeunesse Turque Jeunesse Turque 30 36
14. REC Beaumont REC Beaumont 30 25
15. Trazegnies Sports Trazegnies Sports 30 19
16. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 30 7