Word fan! 7

Provinciaal voetbal - Henegouwen (4D) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
22/08 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 0-2 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
22/08 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-5 RLC Givry RLC Givry
22/08 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 5-4 RSC Wasmes RSC Wasmes
22/08 15:00 Paturageois Paturageois 3-2 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
22/08 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-2 Elouges-Dour Elouges-Dour
22/08 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 0-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
22/08 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 1-2 RLC Hornu RLC Hornu
22/08 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 0-10 Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 2
29/08 15:00 RLC Givry RLC Givry 4-2 US Hensitoise US Hensitoise
29/08 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-2 ASC Baudour ASC Baudour
29/08 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 4-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
29/08 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-0 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
29/08 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-3 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
29/08 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-1 Paturageois Paturageois
29/08 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 3-0 CS Jemappes CS Jemappes
29/08 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-6 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
 Speeldag 3
05/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-8 Francs Borains Francs Borains
05/09 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-1 ASC Baudour ASC Baudour
05/09 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 3-1 RSC Wasmes RSC Wasmes
05/09 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-1 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
05/09 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
05/09 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 0-6 RLC Givry RLC Givry
05/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-2 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
05/09 15:00 Paturageois Paturageois 3-2 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 4
12/09 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-4 Paturageois Paturageois
12/09 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-2 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
12/09 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 1-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
12/09 15:00 RLC Givry RLC Givry 6-0 CS Jemappes CS Jemappes
12/09 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 2-1 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
12/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
12/09 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
 Speeldag 5
19/09 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-4 RLC Givry RLC Givry
19/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-2 ASC Baudour ASC Baudour
19/09 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-3 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
19/09 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 0-3 Francs Borains Francs Borains
19/09 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-3 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
19/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-1 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
19/09 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-1 Paturageois Paturageois
19/09 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-0 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 6
26/09 15:00 Paturageois Paturageois 2-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
26/09 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 2-3 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
26/09 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-4 US Hensitoise US Hensitoise
26/09 15:00 RLC Givry RLC Givry 7-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
26/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
26/09 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 5-1 RSC Wasmes RSC Wasmes
26/09 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 1-1 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
 Speeldag 7
03/10 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 3-1 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
03/10 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 6-2 ASC Baudour ASC Baudour
03/10 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 1-2 Paturageois Paturageois
03/10 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 0-6 RLC Givry RLC Givry
03/10 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 8-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
03/10 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 3-2 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
03/10 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 3-1 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 8
10/10 15:00 Paturageois Paturageois 5-0 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
10/10 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-0 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
10/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
10/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-7 US Hensitoise US Hensitoise
10/10 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-2 CS Jemappes CS Jemappes
10/10 15:00 RLC Givry RLC Givry 4-1 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
10/10 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 5-1 RSC Wasmes RSC Wasmes
10/10 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
 Speeldag 9
17/10 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 4-3 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
17/10 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 1-1 RLC Givry RLC Givry
17/10 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 3-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
17/10 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 2-2 US Hensitoise US Hensitoise
17/10 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 1-9 Francs Borains Francs Borains
17/10 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 4-1 RLC Hornu RLC Hornu
17/10 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-0 ASC Baudour ASC Baudour
17/10 16:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-0 Paturageois Paturageois
 Speeldag 10
24/10 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 3-5 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
24/10 15:00 RLC Givry RLC Givry 0-2 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
24/10 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 9-2 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
24/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-4 RSC Wasmes RSC Wasmes
24/10 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-5 Elouges-Dour Elouges-Dour
24/10 15:00 Francs Borains Francs Borains 5-2 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
24/10 15:00 Paturageois Paturageois 1-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
24/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-5 CS Jemappes CS Jemappes
 Speeldag 11
31/10 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-3 Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 12
03/11 20:00 Francs Borains Francs Borains 2-1 US Hensitoise US Hensitoise
07/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 2-4 US Hensitoise US Hensitoise
07/11 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-4 Francs Borains Francs Borains
07/11 14:30 RSC Wasmes RSC Wasmes 1-5 ASC Baudour ASC Baudour
07/11 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 9-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
07/11 14:30 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 4-3 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
07/11 14:30 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 2-2 RLC Hornu RLC Hornu
07/11 14:30 RLC Givry RLC Givry 2-2 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
07/11 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 3-8 Paturageois Paturageois
 Speeldag 13
11/11 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 CS Jemappes CS Jemappes
14/11 14:30 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 0-2 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
14/11 14:30 US Hensitoise US Hensitoise 3-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
14/11 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 0-4 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
14/11 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
14/11 14:30 Francs Borains Francs Borains 0-1 RLC Givry RLC Givry
14/11 14:30 Paturageois Paturageois 5-2 RSC Wasmes RSC Wasmes
14/11 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 2-4 CS Jemappes CS Jemappes
 Speeldag 14
21/11 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 5-1 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
21/11 14:30 RSC Wasmes RSC Wasmes 1-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
21/11 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-4 US Hensitoise US Hensitoise
21/11 14:30 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 2-8 Francs Borains Francs Borains
21/11 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 4-0 ASC Baudour ASC Baudour
21/11 14:30 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 3-1 CS Jemappes CS Jemappes
21/11 14:30 RLC Givry RLC Givry 2-1 RLC Hornu RLC Hornu
21/11 14:30 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 2-1 Paturageois Paturageois
 Speeldag 15
28/11 13:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-9 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
28/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 4-3 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
28/11 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 2-2 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
28/11 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 0-5 RLC Givry RLC Givry
28/11 14:30 US Hensitoise US Hensitoise 8-1 RSC Wasmes RSC Wasmes
28/11 14:30 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-6 Francs Borains Francs Borains
28/11 14:30 Paturageois Paturageois 0-5 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
28/11 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
 Speeldag 16
05/12 14:30 Francs Borains Francs Borains 7-0 RLC Hornu RLC Hornu
05/12 14:30 RLC Givry RLC Givry 2-1 Paturageois Paturageois
05/12 14:30 RSC Wasmes RSC Wasmes 6-2 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
05/12 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 3-3 CS Jemappes CS Jemappes
05/12 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-0 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
05/12 14:30 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 5-0 FF ASC Baudour ASC Baudour
05/12 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 10-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
05/12 14:30 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 3-7 US Hensitoise US Hensitoise
 Speeldag 17
12/12 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 2-2 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
12/12 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
12/12 14:30 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 4-0 Paturageois Paturageois
12/12 14:30 RLC Givry RLC Givry 10-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
12/12 14:30 RSC Wasmes RSC Wasmes 3-2 CS Jemappes CS Jemappes
12/12 14:30 Francs Borains Francs Borains 6-1 ASC Baudour ASC Baudour
12/12 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-4 US Hensitoise US Hensitoise
 Speeldag 18
19/12 14:30 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 2-2 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
19/12 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 1-6 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
 Speeldag 22
30/01 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 5-0 FF RSC Wasmes RSC Wasmes
30/01 15:00 Francs Borains Francs Borains 5-0 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
30/01 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 4-1 CS Jemappes CS Jemappes
30/01 15:00 Paturageois Paturageois 5-0 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
30/01 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 3-4 US Hensitoise US Hensitoise
30/01 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-3 RCS Aulnois RCS Aulnois
30/01 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
30/01 15:00 RLC Givry RLC Givry 5-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
 Speeldag 19
06/02 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 0-0 RLC Givry RLC Givry
06/02 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 1-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
06/02 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 0-3 RLC Hornu RLC Hornu
06/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-2 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
06/02 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 4-0 RSC Wasmes RSC Wasmes
06/02 15:00 Paturageois Paturageois Gestopt Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 20
13/02 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 1-1 US Hensitoise US Hensitoise
13/02 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-2 Paturageois Paturageois
13/02 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-5 CS Jemappes CS Jemappes
13/02 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 1-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
13/02 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-3 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
13/02 15:00 RLC Givry RLC Givry 10-0 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
13/02 15:00 Francs Borains Francs Borains 3-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
13/02 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-5 Elouges-Dour Elouges-Dour
 Speeldag 19
16/02 20:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-3 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
16/02 20:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-3 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
 Speeldag 21
20/02 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-6 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
20/02 15:00 Paturageois Paturageois 9-0 ASC Baudour ASC Baudour
20/02 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-2 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
20/02 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-4 RSC Wasmes RSC Wasmes
20/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-2 RLC Hornu RLC Hornu
20/02 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-1 RLC Givry RLC Givry
20/02 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 4-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
20/02 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-3 Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 23
27/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-1 Paturageois Paturageois
27/02 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-4 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
27/02 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-0 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
27/02 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 2-1 RLC Hornu RLC Hornu
27/02 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
27/02 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-3 RLC Givry RLC Givry
27/02 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 4-3 Francs Borains Francs Borains
27/02 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 4-1 ASC Baudour ASC Baudour
 Speeldag 24
06/03 13:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-1 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
06/03 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 3-3 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
06/03 15:00 RLC Givry RLC Givry 5-0 RSC Wasmes RSC Wasmes
06/03 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-1 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
06/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-0 CS Jemappes CS Jemappes
06/03 15:00 Francs Borains Francs Borains 3-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
06/03 15:00 Paturageois Paturageois 2-2 US Hensitoise US Hensitoise
06/03 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 2-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
 Speeldag 25
13/03 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-2 RLC Hornu RLC Hornu
13/03 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 4-3 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
13/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 4-0 ASC Baudour ASC Baudour
13/03 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
13/03 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 0-3 RLC Givry RLC Givry
13/03 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-4 Francs Borains Francs Borains
13/03 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-3 Paturageois Paturageois
13/03 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 1-6 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
 Speeldag 26
20/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
20/03 15:00 RLC Givry RLC Givry 1-0 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
20/03 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 3-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
20/03 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-2 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
20/03 15:00 Paturageois Paturageois 3-1 CS Jemappes CS Jemappes
20/03 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-3 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
20/03 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 RSC Wasmes RSC Wasmes
20/03 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-2 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
 Speeldag 27
27/03 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-6 RLC Givry RLC Givry
27/03 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-3 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
27/03 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 0-3 Francs Borains Francs Borains
27/03 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 1-3 RLC Hornu RLC Hornu
27/03 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-1 Paturageois Paturageois
27/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
27/03 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 0-2 US Hensitoise US Hensitoise
27/03 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-0 ASC Baudour ASC Baudour
 Speeldag 28
03/04 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 2-0 RLC Givry RLC Givry
03/04 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 1-0 CS Jemappes CS Jemappes
03/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
03/04 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-3 RSC Wasmes RSC Wasmes
03/04 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-1 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
03/04 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
03/04 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
03/04 15:00 Paturageois Paturageois 1-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
 Speeldag 29
10/04 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 7-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
10/04 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 5-0 FF ASC Baudour ASC Baudour
10/04 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-2 US Hensitoise US Hensitoise
10/04 15:00 RLC Givry RLC Givry 1-1 Francs Borains Francs Borains
10/04 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-2 RLC Hornu RLC Hornu
10/04 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 0-5 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
10/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-5 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
10/04 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 0-3 Paturageois Paturageois
 Speeldag 30
16/04 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 1-4 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
16/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-5 FF FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
17/04 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-2 RLC Givry RLC Givry
17/04 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 5-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
17/04 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-5 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
17/04 15:00 Paturageois Paturageois 6-2 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
17/04 15:00 Francs Borains Francs Borains 5-1 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
17/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 3-1 RSC Wasmes RSC Wasmes
 Speeldag 31
21/04 19:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-1 Paturageois Paturageois
24/04 15:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 0-3 US Hensitoise US Hensitoise
24/04 15:00 RLC Givry RLC Givry 5-0 FF ASC Baudour ASC Baudour
24/04 15:00 U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 3-2 RLC Hornu RLC Hornu
24/04 15:00 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 3-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
24/04 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour - FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon
24/04 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 7-1 CS Jemappes CS Jemappes
24/04 15:00 Francs Borains Francs Borains 23-0 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges
 Speeldag 32
01/05 15:00 FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges - Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
01/05 15:00 Paturageois Paturageois 2-5 RLC Givry RLC Givry
01/05 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-11 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
01/05 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 4-10 Elouges-Dour Elouges-Dour
01/05 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 0-5 FF U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70
01/05 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 5-0 AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel
01/05 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-4 Francs Borains Francs Borains
01/05 15:00 FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 4-0 RSC Wasmes RSC Wasmes

Download alle wedstrijden van Henegouwen (4D) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Francs Borains Francs Borains 29 77
2. RLC Givry RLC Givry 30 76
3. US Hensitoise US Hensitoise 30 68
4. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 30 61
5. Paturageois Paturageois 29 54
6. U.S. Quievrainoise 70 U.S. Quievrainoise 70 30 49
7. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 29 47
8. AEDEC Quaregnon-Wasmuel AEDEC Quaregnon-Wasmuel 30 45
9. Elouges-Dour Elouges-Dour 29 44
10. CS Jemappes CS Jemappes 30 32
11. RLC Hornu RLC Hornu 30 29
12. FC Ste-Odile Elouges FC Ste-Odile Elouges 29 29
13. FC Borina Quaregnon FC Borina Quaregnon 29 24
14. RSC Wasmes RSC Wasmes 30 20
15. RCS Aulnois RCS Aulnois 30 15
16. ASC Baudour ASC Baudour 30 9