Word fan! 9

Provinciaal voetbal - Henegouwen (4E) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 15:00 FC Havré FC Havré 0-7 CO Trivières CO Trivières
22/08 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 1-5 Peronnes Peronnes
22/08 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Ecaussinnes Ecaussinnes
22/08 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-14 La Louvière La Louvière
22/08 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-5 RLC Mesvin RLC Mesvin
22/08 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
22/08 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 3-2 US Merbesars US Merbesars
22/08 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 6-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
 Speeldag 2
29/08 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 8-0 LC Ghlin LC Ghlin
29/08 15:00 La Louvière La Louvière 12-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
29/08 15:00 CO Trivières CO Trivières 2-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
29/08 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 6-1 US Grand Reng US Grand Reng
29/08 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 2-5 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
29/08 15:00 US Merbesars US Merbesars - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
29/08 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-5 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
29/08 15:00 Peronnes Peronnes 3-0 FC Havré FC Havré
 Speeldag 3
05/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-4 CO Trivières CO Trivières
05/09 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 0-7 US Merbesars US Merbesars
05/09 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 4-5 RCS Aulnois RCS Aulnois
05/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-6 RFC La Buissière RFC La Buissière
05/09 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 6-2 Peronnes Peronnes
05/09 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 0-8 La Louvière La Louvière
05/09 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
05/09 15:00 FC Havré FC Havré 1-5 Ecaussinnes Ecaussinnes
 Speeldag 4
12/09 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
12/09 15:00 CO Trivières CO Trivières 12-1 LC Ghlin LC Ghlin
12/09 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-2 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
12/09 15:00 US Merbesars US Merbesars 6-1 FC Havré FC Havré
12/09 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF US Grand Reng US Grand Reng
12/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 3-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
12/09 15:00 La Louvière La Louvière 6-1 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
12/09 15:00 Peronnes Peronnes 2-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 5
19/09 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 3-2 CO Trivières CO Trivières
19/09 15:00 FC Havré FC Havré - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
19/09 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-1 US Merbesars US Merbesars
19/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-8 Peronnes Peronnes
19/09 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 8-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
19/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-3 Ecaussinnes Ecaussinnes
19/09 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 3-1 US Grand Reng US Grand Reng
19/09 15:00 La Louvière La Louvière 3-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
 Speeldag 6
26/09 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/09 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-14 La Louvière La Louvière
26/09 15:00 CO Trivières CO Trivières 3-0 RLC Mesvin RLC Mesvin
26/09 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Bracquegnies SP Bracquegnies SP
26/09 15:00 Peronnes Peronnes 3-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
26/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 6-0 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
26/09 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 7-0 LC Ghlin LC Ghlin
26/09 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 1-4 FC Havré FC Havré
 Speeldag 7
03/10 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-1 Peronnes Peronnes
03/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 8-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
03/10 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 8-1 US Grand Reng US Grand Reng
03/10 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 2-4 FC Havré FC Havré
03/10 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
03/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-7 US Merbesars US Merbesars
03/10 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-2 Ecaussinnes Ecaussinnes
03/10 15:00 La Louvière La Louvière 3-2 CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 8
10/10 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
10/10 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 0-7 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
10/10 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 2-3 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
10/10 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
10/10 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF LC Ghlin LC Ghlin
10/10 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
10/10 15:00 FC Havré FC Havré 0-4 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
10/10 15:00 Peronnes Peronnes 1-2 La Louvière La Louvière
 Speeldag 9
17/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 5-0 Peronnes Peronnes
17/10 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-1 FC Havré FC Havré
17/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-1 US Grand Reng US Grand Reng
17/10 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
17/10 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 1-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
17/10 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-3 US Merbesars US Merbesars
17/10 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-7 CO Trivières CO Trivières
17/10 15:00 La Louvière La Louvière 6-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
 Speeldag 10
24/10 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-5 RCS Aulnois RCS Aulnois
24/10 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 1-2 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
24/10 15:00 FC Havré FC Havré 2-3 LC Ghlin LC Ghlin
24/10 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-2 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
24/10 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 6-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
24/10 15:00 Peronnes Peronnes 7-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
24/10 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF RLC Mesvin RLC Mesvin
24/10 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-2 La Louvière La Louvière
 Speeldag 11
07/11 14:30 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 2-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
07/11 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 8-0 US Grand Reng US Grand Reng
07/11 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 2-1 FC Havré FC Havré
07/11 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 4-2 US Merbesars US Merbesars
07/11 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière 3-4 Ecaussinnes Ecaussinnes
07/11 14:30 La Louvière La Louvière - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
07/11 14:30 CO Trivières CO Trivières 1-2 Peronnes Peronnes
07/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 2-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 12
14/11 14:30 US Grand Reng US Grand Reng 0-10 La Louvière La Louvière
14/11 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes 4-1 CO Trivières CO Trivières
14/11 14:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 10-0 LC Ghlin LC Ghlin
14/11 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 5-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
14/11 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF RCS Aulnois RCS Aulnois
14/11 14:30 US Merbesars US Merbesars 5-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
14/11 14:30 FC Havré FC Havré 2-1 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 13
21/11 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
21/11 14:30 La Louvière La Louvière 14-0 FC Havré FC Havré
21/11 14:30 Peronnes Peronnes 4-3 Ecaussinnes Ecaussinnes
21/11 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 4-1 US Grand Reng US Grand Reng
21/11 14:30 CO Trivières CO Trivières 1-2 US Merbesars US Merbesars
21/11 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 3-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
21/11 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
21/11 14:30 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 7-0 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 14
28/11 14:30 US Merbesars US Merbesars 4-7 Peronnes Peronnes
28/11 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF CO Trivières CO Trivières
28/11 14:30 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 8-0 Ecaussinnes Ecaussinnes
28/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 0-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
28/11 14:30 US Grand Reng US Grand Reng 7-2 RFC La Buissière RFC La Buissière
28/11 14:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-5 RLC Mesvin RLC Mesvin
28/11 14:30 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-4 La Louvière La Louvière
28/11 14:30 FC Havré FC Havré 0-10 RCS Aulnois RCS Aulnois
 Speeldag 15
05/12 14:30 La Louvière La Louvière 6-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
05/12 14:30 CO Trivières CO Trivières 1-4 US Grand Reng US Grand Reng
05/12 14:30 Peronnes Peronnes - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
05/12 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-4 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
05/12 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 7-0 LC Ghlin LC Ghlin
05/12 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière 3-0 FC Havré FC Havré
05/12 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-3 US Merbesars US Merbesars
05/12 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 3-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 16
12/12 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 5-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
12/12 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 5-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
12/12 14:30 La Louvière La Louvière 16-0 LC Ghlin LC Ghlin
12/12 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
12/12 14:30 CO Trivières CO Trivières 4-1 FC Havré FC Havré
12/12 14:30 US Merbesars US Merbesars 1-1 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
12/12 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
12/12 14:30 Peronnes Peronnes 6-0 US Grand Reng US Grand Reng
 Speeldag 18
09/01 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF US Merbesars US Merbesars
 Speeldag 19
16/01 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
 Speeldag 20
23/01 15:00 US Grand Reng US Grand Reng - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 21
30/01 15:00 CO Trivières CO Trivières 3-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
30/01 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF FC Havré FC Havré
30/01 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-1 La Louvière La Louvière
30/01 15:00 US Merbesars US Merbesars 4-0 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
30/01 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 2-6 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
30/01 15:00 Peronnes Peronnes 8-0 LC Ghlin LC Ghlin
30/01 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 0-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
30/01 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-4 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 18
06/02 15:00 FC Havré FC Havré 0-3 Peronnes Peronnes
06/02 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-5 FF RCS Aulnois RCS Aulnois
06/02 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 5-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
06/02 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 0-6 Ecaussinnes Ecaussinnes
 Speeldag 17
09/02 20:00 Peronnes Peronnes 2-3 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
 Speeldag 19
13/02 15:00 US Merbesars US Merbesars 7-0 US Grand Reng US Grand Reng
13/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois - Nimy-Maisières Nimy-Maisières
13/02 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 4-1 LC Ghlin LC Ghlin
13/02 15:00 La Louvière La Louvière 3-0 RLC Mesvin RLC Mesvin
13/02 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 7-3 FC Havré FC Havré
13/02 15:00 Peronnes Peronnes 1-1 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
13/02 15:00 CO Trivières CO Trivières 3-4 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 22
13/02 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 18
16/02 20:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 0-5 FF RLC Mesvin RLC Mesvin
17/02 20:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-4 La Louvière La Louvière
 Speeldag 20
20/02 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 1-5 La Louvière La Louvière
20/02 15:00 FC Havré FC Havré 2-9 US Merbesars US Merbesars
20/02 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 0-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
20/02 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-0 Ecaussinnes Ecaussinnes
20/02 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-5 RFC La Buissière RFC La Buissière
20/02 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 4-2 Peronnes Peronnes
 Speeldag 23
20/02 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 20
20/02 18:00 LC Ghlin LC Ghlin 2-2 CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 22
27/02 15:00 La Louvière La Louvière 12-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
27/02 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-2 US Merbesars US Merbesars
27/02 15:00 FC Havré FC Havré 2-4 US Grand Reng US Grand Reng
27/02 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 2-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
27/02 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 5-0 CO Trivières CO Trivières
27/02 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-5 Peronnes Peronnes
27/02 18:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-6 Ecaussinnes Ecaussinnes
 Speeldag 23
06/03 15:00 CO Trivières CO Trivières 0-3 La Louvière La Louvière
06/03 15:00 US Merbesars US Merbesars 7-0 LC Ghlin LC Ghlin
06/03 15:00 FC Havré FC Havré 0-3 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
06/03 15:00 Peronnes Peronnes 5-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
06/03 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 2-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
06/03 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
06/03 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 7-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 24
06/03 15:00 LC Ghlin LC Ghlin - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
13/03 15:00 La Louvière La Louvière 18-0 Peronnes Peronnes
13/03 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 5-0 US Grand Reng US Grand Reng
13/03 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 10-1 FC Havré FC Havré
13/03 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 3-2 Ecaussinnes Ecaussinnes
13/03 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-4 US Merbesars US Merbesars
 Speeldag 25
13/03 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 24
16/03 20:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 3-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
 Speeldag 25
19/03 16:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2-2 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
19/03 17:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-6 La Louvière La Louvière
20/03 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 3-1 LC Ghlin LC Ghlin
20/03 15:00 US Merbesars US Merbesars 5-0 FF RLC Mesvin RLC Mesvin
20/03 15:00 Peronnes Peronnes 2-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
20/03 15:00 CO Trivières CO Trivières 1-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
 Speeldag 26
20/03 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
26/03 15:00 La Louvière La Louvière 9-0 US Merbesars US Merbesars
 Speeldag 27
26/03 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF La Louvière La Louvière
 Speeldag 26
26/03 18:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-3 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
27/03 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-3 US Grand Reng US Grand Reng
27/03 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 1-0 CO Trivières CO Trivières
27/03 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 5-0 FF FC Havré FC Havré
27/03 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 2-4 Peronnes Peronnes
27/03 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 3-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
 Speeldag 18
30/03 18:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 6-0 CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 27
03/04 15:00 FC Havré FC Havré 1-3 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
03/04 15:00 US Merbesars US Merbesars 0-3 RCS Aulnois RCS Aulnois
03/04 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 5-0 FF LC Ghlin LC Ghlin
03/04 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
03/04 15:00 Peronnes Peronnes 5-1 CO Trivières CO Trivières
03/04 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-1 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
 Speeldag 28
03/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 25
06/04 18:00 FC Havré FC Havré 0-6 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 28
10/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-5 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
10/04 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-6 US Merbesars US Merbesars
10/04 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 7-0 FC Havré FC Havré
10/04 15:00 La Louvière La Louvière 13-0 US Grand Reng US Grand Reng
10/04 15:00 CO Trivières CO Trivières 0-5 Ecaussinnes Ecaussinnes
10/04 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 1-1 Peronnes Peronnes
 Speeldag 24
13/04 18:15 RCS Aulnois RCS Aulnois 5-0 FF CO Trivières CO Trivières
 Speeldag 29
16/04 15:00 US Merbesars US Merbesars 5-0 FF CO Trivières CO Trivières
16/04 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-5 Peronnes Peronnes
16/04 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF RFC La Buissière RFC La Buissière
16/04 18:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 6-1 RLC Mesvin RLC Mesvin
17/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-2 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
17/04 15:00 FC Havré FC Havré 0-5 FF La Louvière La Louvière
17/04 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 0-5 FF RCS Aulnois RCS Aulnois
 Speeldag 28
19/04 20:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-8 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 27
20/04 18:45 US Grand Reng US Grand Reng 0-6 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 29
21/04 19:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 30
24/04 15:00 CO Trivières CO Trivières - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
24/04 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 3-1 US Grand Reng US Grand Reng
24/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 16-0 FC Havré FC Havré
24/04 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 0-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
24/04 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 2-5 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes
24/04 15:00 Peronnes Peronnes 2-1 US Merbesars US Merbesars
24/04 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 2-3 LC Ghlin LC Ghlin
24/04 15:00 La Louvière La Louvière 3-2 Bracquegnies SP Bracquegnies SP
 Speeldag 31
01/05 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-5 RLC Mesvin RLC Mesvin
01/05 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-2 La Louvière La Louvière
01/05 15:00 Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 5-0 FF Nimy-Maisières Nimy-Maisières
01/05 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Peronnes Peronnes
01/05 15:00 FC Havré FC Havré 1-2 RFC La Buissière RFC La Buissière
01/05 15:00 US Merbesars US Merbesars 4-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
01/05 15:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 0-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
01/05 15:00 US Grand Reng US Grand Reng 1-2 CO Trivières CO Trivières

Download alle wedstrijden van Henegouwen (4E) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. La Louvière La Louvière 28 84
2. RCS Aulnois RCS Aulnois 27 65
3. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 28 58
4. Peronnes Peronnes 28 58
5. Bonne Esp Buvrinnes Bonne Esp Buvrinnes 28 56
6. US Merbesars US Merbesars 28 52
7. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 28 47
8. RLC Mesvin RLC Mesvin 28 44
9. Ecaussinnes Ecaussinnes 28 39
10. CO Trivières CO Trivières 28 28
11. Nimy-Maisières Nimy-Maisières 27 19
12. RFC La Buissière RFC La Buissière 28 18
13. US Grand Reng US Grand Reng 28 16
14. LC Ghlin LC Ghlin 28 15
15. FC Havré FC Havré 28 9
16. RFC Lobbes RFC Lobbes 0 0