Word fan! 10

Provinciaal voetbal - Henegouwen (4H) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
21/08 18:30 JS Thuin JS Thuin 5-1 EC Erpion EC Erpion
22/08 15:00 Marbaix Marbaix 8-1 Sivry Sports Sivry Sports
22/08 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 4-2 AS Montigny AS Montigny
22/08 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 6-5 CS Forges CS Forges
22/08 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 3-2 RC Rance RC Rance
22/08 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-4 REC Beaumont REC Beaumont
22/08 15:00 US Merbesars US Merbesars - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
22/08 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-4 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
 Speeldag 2
28/08 19:30 RC Rance RC Rance 1-6 ES Mominoise ES Mominoise
29/08 15:00 EC Erpion EC Erpion 7-4 US Merbesars US Merbesars
29/08 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 4-3 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
29/08 15:00 CS Forges CS Forges 8-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
29/08 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 1-1 Solre-Sambre Solre-Sambre
29/08 15:00 AS Montigny AS Montigny 1-2 Marbaix Marbaix
29/08 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Chimay-Virelles Chimay-Virelles
 Speeldag 3
05/09 15:00 Marbaix Marbaix 0-2 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
05/09 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 2-4 RC Rance RC Rance
05/09 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 2-2 ES Mominoise ES Mominoise
05/09 15:00 US Merbesars US Merbesars 2-3 Sivry Sports Sivry Sports
05/09 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF EC Erpion EC Erpion
05/09 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-1 AS Montigny AS Montigny
05/09 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-2 CS Forges CS Forges
05/09 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 6-2 REC Beaumont REC Beaumont
 Speeldag 4
12/09 15:00 CS Forges CS Forges 5-0 Solre-Sambre Solre-Sambre
12/09 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 6-2 Marbaix Marbaix
12/09 15:00 RC Rance RC Rance 1-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
12/09 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 1-1 JS Thuin JS Thuin
12/09 15:00 Sivry Sports Sivry Sports - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
12/09 15:00 AS Montigny AS Montigny 2-2 US Merbesars US Merbesars
12/09 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 9-2 RRFC Gozee RRFC Gozee
12/09 16:00 EC Erpion EC Erpion 8-3 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
 Speeldag 5
19/09 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-6 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
19/09 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF AS Montigny AS Montigny
19/09 15:00 JS Thuin JS Thuin 4-2 REC Beaumont REC Beaumont
19/09 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 6-2 RRFC Gozee RRFC Gozee
19/09 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 0-5 ES Mominoise ES Mominoise
19/09 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 5-0 RC Rance RC Rance
19/09 15:00 Marbaix Marbaix 0-4 CS Forges CS Forges
19/09 19:30 EC Erpion EC Erpion 4-1 Sivry Sports Sivry Sports
 Speeldag 6
22/09 19:30 Sivry Sports Sivry Sports 1-10 JS Thuin JS Thuin
25/09 20:00 RC Rance RC Rance 4-2 Marbaix Marbaix
26/09 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
26/09 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 1-6 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
26/09 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
26/09 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-2 US Merbesars US Merbesars
26/09 15:00 AS Montigny AS Montigny 1-2 EC Erpion EC Erpion
26/09 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 8-3 Solre-Sambre Solre-Sambre
26/09 15:00 CS Forges CS Forges 4-2 JS Thuin JS Thuin
 Speeldag 7
30/09 20:30 EC Erpion EC Erpion 3-3 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
03/10 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF REC Beaumont REC Beaumont
03/10 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 2-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
03/10 15:00 JS Thuin JS Thuin 5-0 RC Rance RC Rance
03/10 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 8-3 RRFC Gozee RRFC Gozee
03/10 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 0-1 AS Montigny AS Montigny
03/10 15:00 Marbaix Marbaix 2-5 ES Mominoise ES Mominoise
 Speeldag 8
09/10 19:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-5 EC Erpion EC Erpion
10/10 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 0-4 Marbaix Marbaix
10/10 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-6 Solre-Sambre Solre-Sambre
10/10 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 4-1 Sivry Sports Sivry Sports
10/10 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 1-4 JS Thuin JS Thuin
10/10 15:00 RC Rance RC Rance 1-0 US Merbesars US Merbesars
10/10 15:00 CS Forges CS Forges - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
10/10 15:00 AS Montigny AS Montigny 1-4 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
 Speeldag 9
17/10 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
17/10 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 2-5 REC Beaumont REC Beaumont
17/10 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 2-2 Solre-Sambre Solre-Sambre
17/10 15:00 EC Erpion EC Erpion 4-2 CS Forges CS Forges
17/10 15:00 AS Montigny AS Montigny 1-2 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
17/10 15:00 Marbaix Marbaix 4-3 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
17/10 15:00 US Merbesars US Merbesars 2-7 ES Mominoise ES Mominoise
17/10 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF RC Rance RC Rance
 Speeldag 10
24/10 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 1-1 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
24/10 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 3-0 US Merbesars US Merbesars
24/10 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-3 AS Montigny AS Montigny
24/10 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-2 JS Thuin JS Thuin
24/10 15:00 RC Rance RC Rance 0-5 EC Erpion EC Erpion
24/10 15:00 ES Mominoise ES Mominoise - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
24/10 15:00 CS Forges CS Forges 4-2 Sivry Sports Sivry Sports
24/10 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 0-1 Marbaix Marbaix
 Speeldag 11
31/10 15:00 US Merbesars US Merbesars 2-9 CS Forges CS Forges
 Speeldag 12
07/11 14:30 AS Montigny AS Montigny 0-4 CS Forges CS Forges
07/11 14:30 EC Erpion EC Erpion 4-1 ES Mominoise ES Mominoise
07/11 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF RRFC Gozee RRFC Gozee
07/11 14:30 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 7-0 REC Beaumont REC Beaumont
07/11 14:30 JS Thuin JS Thuin 2-5 Solre-Sambre Solre-Sambre
07/11 14:30 US Merbesars US Merbesars 3-5 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
07/11 14:30 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 5-1 Marbaix Marbaix
07/11 17:00 Sivry Sports Sivry Sports 1-1 RC Rance RC Rance
 Speeldag 13
14/11 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 2-10 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
14/11 14:30 Marbaix Marbaix 2-1 JS Thuin JS Thuin
14/11 14:30 RRFC Gozee RRFC Gozee 2-5 EC Erpion EC Erpion
14/11 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
14/11 14:30 CS Forges CS Forges 5-0 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
14/11 14:30 Solre-Sambre Solre-Sambre 5-1 US Merbesars US Merbesars
14/11 14:30 ES Mominoise ES Mominoise 9-0 Sivry Sports Sivry Sports
14/11 15:00 RC Rance RC Rance 1-2 AS Montigny AS Montigny
 Speeldag 14
21/11 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 2-5 CS Forges CS Forges
21/11 14:30 EC Erpion EC Erpion 15-2 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
21/11 14:30 US Merbesars US Merbesars 1-3 Marbaix Marbaix
21/11 14:30 AS Montigny AS Montigny 0-4 ES Mominoise ES Mominoise
21/11 14:30 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 11-0 RC Rance RC Rance
21/11 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Solre-Sambre Solre-Sambre
21/11 14:30 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 1-2 JS Thuin JS Thuin
21/11 16:00 Sivry Sports Sivry Sports 1-11 RRFC Gozee RRFC Gozee
 Speeldag 15
28/11 14:30 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-3 AS Montigny AS Montigny
28/11 14:30 Solre-Sambre Solre-Sambre 2-5 EC Erpion EC Erpion
28/11 14:30 Marbaix Marbaix - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
28/11 14:30 ES Mominoise ES Mominoise 1-5 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
28/11 14:30 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 1-2 CS Forges CS Forges
28/11 14:30 JS Thuin JS Thuin 5-1 US Merbesars US Merbesars
28/11 14:30 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 4-0 Sivry Sports Sivry Sports
28/11 15:00 RC Rance RC Rance 0-1 REC Beaumont REC Beaumont
 Speeldag 16
05/12 14:30 CS Forges CS Forges 12-0 RC Rance RC Rance
05/12 14:30 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 14-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
05/12 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 1-9 ES Mominoise ES Mominoise
05/12 14:30 AS Montigny AS Montigny 0-0 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
05/12 14:30 US Merbesars US Merbesars 0-5 FF Chimay-Virelles Chimay-Virelles
05/12 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF JS Thuin JS Thuin
05/12 14:30 EC Erpion EC Erpion 7-2 Marbaix Marbaix
05/12 16:00 Sivry Sports Sivry Sports 1-5 Solre-Sambre Solre-Sambre
 Speeldag 17
12/12 14:30 REC Beaumont REC Beaumont 3-11 RRFC Gozee RRFC Gozee
12/12 14:30 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF US Merbesars US Merbesars
12/12 14:30 CS Forges CS Forges 3-1 ES Mominoise ES Mominoise
12/12 14:30 EC Erpion EC Erpion 5-1 JS Thuin JS Thuin
12/12 14:30 AS Montigny AS Montigny 1-1 Solre-Sambre Solre-Sambre
12/12 15:00 RC Rance RC Rance 2-6 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
 Speeldag 18
19/12 14:30 Sivry Sports Sivry Sports 1-6 Marbaix Marbaix
19/12 14:30 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 2-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
 Speeldag 19
09/01 14:30 Chimay-Virelles Chimay-Virelles - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 20
16/01 14:30 EC Erpion EC Erpion - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 21
23/01 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Sivry Sports Sivry Sports
 Speeldag 22
30/01 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 0-4 EC Erpion EC Erpion
30/01 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 4-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
30/01 15:00 AS Montigny AS Montigny - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
30/01 15:00 CS Forges CS Forges 0-5 FF Marbaix Marbaix
30/01 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 0-2 JS Thuin JS Thuin
30/01 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 0-5 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
30/01 15:00 RC Rance RC Rance 1-3 Solre-Sambre Solre-Sambre
 Speeldag 19
06/02 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 2-1 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
06/02 15:00 JS Thuin JS Thuin 9-0 Sivry Sports Sivry Sports
06/02 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 11-0 RC Rance RC Rance
 Speeldag 22
09/02 20:30 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 7-3 US Merbesars US Merbesars
 Speeldag 20
13/02 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 0-1 US Merbesars US Merbesars
13/02 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 3-2 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
13/02 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 1-2 Solre-Sambre Solre-Sambre
13/02 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 1-1 Marbaix Marbaix
13/02 15:00 AS Montigny AS Montigny 1-7 JS Thuin JS Thuin
13/02 15:00 CS Forges CS Forges 5-0 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
13/02 15:00 RC Rance RC Rance 5-0 RRFC Gozee RRFC Gozee
 Speeldag 23
13/02 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
 Speeldag 19
15/02 20:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-7 CS Forges CS Forges
16/02 20:30 US Merbesars US Merbesars 2-14 EC Erpion EC Erpion
 Speeldag 21
20/02 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-3 RC Rance RC Rance
20/02 15:00 Marbaix Marbaix 4-0 REC Beaumont REC Beaumont
20/02 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 1-3 EC Erpion EC Erpion
20/02 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 0-3 ES Mominoise ES Mominoise
20/02 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-1 AS Montigny AS Montigny
20/02 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 3-3 CS Forges CS Forges
20/02 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-2 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
 Speeldag 24
20/02 15:00 REC Beaumont REC Beaumont - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 23
27/02 15:00 JS Thuin JS Thuin 2-2 CS Forges CS Forges
27/02 15:00 US Merbesars US Merbesars 0-2 REC Beaumont REC Beaumont
27/02 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 2-2 ES Mominoise ES Mominoise
27/02 15:00 Marbaix Marbaix 2-2 RC Rance RC Rance
27/02 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 5-1 Sivry Sports Sivry Sports
27/02 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 4-2 RRFC Gozee RRFC Gozee
27/02 15:00 EC Erpion EC Erpion 2-0 AS Montigny AS Montigny
 Speeldag 24
06/03 15:00 RC Rance RC Rance 0-2 JS Thuin JS Thuin
06/03 15:00 AS Montigny AS Montigny 2-2 Sivry Sports Sivry Sports
06/03 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-3 Solre-Sambre Solre-Sambre
06/03 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-0 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
06/03 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 1-2 Marbaix Marbaix
06/03 15:00 CS Forges CS Forges 5-0 US Merbesars US Merbesars
06/03 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 1-1 EC Erpion EC Erpion
 Speeldag 25
13/03 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-1 RC Rance RC Rance
13/03 15:00 EC Erpion EC Erpion 9-1 REC Beaumont REC Beaumont
13/03 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 1-1 AS Montigny AS Montigny
13/03 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF CS Forges CS Forges
13/03 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-0 ES Mominoise ES Mominoise
13/03 15:00 Marbaix Marbaix 6-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
13/03 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 8-0 FF JS Froidchapelle JS Froidchapelle
 Speeldag 26
13/03 15:00 RC Rance RC Rance - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 25
13/03 17:00 Sivry Sports Sivry Sports 0-2 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
 Speeldag 26
20/03 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 1-1 Marbaix Marbaix
20/03 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 6-0 US Merbesars US Merbesars
20/03 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 0-4 JS Thuin JS Thuin
20/03 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 1-1 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
20/03 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 2-0 AS Montigny AS Montigny
20/03 15:00 CS Forges CS Forges 0-0 EC Erpion EC Erpion
20/03 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 4-2 Sivry Sports Sivry Sports
 Speeldag 27
20/03 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF ES Mominoise ES Mominoise
25/03 20:00 Sivry Sports Sivry Sports 1-1 CS Forges CS Forges
26/03 15:00 JS Thuin JS Thuin 1-1 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
26/03 16:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 2-1 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
26/03 20:00 EC Erpion EC Erpion 7-0 RC Rance RC Rance
27/03 15:00 US Merbesars US Merbesars 1-0 RRFC Gozee RRFC Gozee
27/03 15:00 AS Montigny AS Montigny 0-1 REC Beaumont REC Beaumont
27/03 15:00 Marbaix Marbaix 2-2 Solre-Sambre Solre-Sambre
 Speeldag 28
27/03 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
 Speeldag 19
30/03 18:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-1 REC Beaumont REC Beaumont
30/03 20:00 Marbaix Marbaix 4-0 AS Montigny AS Montigny
 Speeldag 28
01/04 20:00 ES Mominoise ES Mominoise 2-2 EC Erpion EC Erpion
02/04 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 2-5 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
03/04 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 3-1 US Merbesars US Merbesars
03/04 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 1-4 JS Thuin JS Thuin
03/04 15:00 CS Forges CS Forges 0-0 AS Montigny AS Montigny
03/04 15:00 RC Rance RC Rance 2-0 Sivry Sports Sivry Sports
03/04 15:00 Marbaix Marbaix 5-3 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
 Speeldag 29
03/04 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF JS Froidchapelle JS Froidchapelle
07/04 20:30 EC Erpion EC Erpion 14-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
10/04 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 3-3 REC Beaumont REC Beaumont
10/04 15:00 US Merbesars US Merbesars 2-7 Solre-Sambre Solre-Sambre
10/04 15:00 AS Montigny AS Montigny 4-1 RC Rance RC Rance
10/04 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 2-0 CS Forges CS Forges
10/04 15:00 JS Thuin JS Thuin 0-0 Marbaix Marbaix
10/04 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 3-8 ES Mominoise ES Mominoise
 Speeldag 30
16/04 18:00 JS Thuin JS Thuin 5-0 FF Chimay-Virelles Chimay-Virelles
17/04 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 2-6 EC Erpion EC Erpion
17/04 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-7 Sivry Sports Sivry Sports
17/04 15:00 RC Rance RC Rance 0-5 FF Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
17/04 15:00 Marbaix Marbaix 3-1 US Merbesars US Merbesars
17/04 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
17/04 15:00 CS Forges CS Forges 5-0 FF REC Beaumont REC Beaumont
20/04 19:30 ES Mominoise ES Mominoise 3-0 AS Montigny AS Montigny
 Speeldag 31
23/04 19:30 EC Erpion EC Erpion 2-4 Solre-Sambre Solre-Sambre
24/04 15:00 US Merbesars US Merbesars 0-5 FF JS Thuin JS Thuin
24/04 15:00 AS Montigny AS Montigny 5-1 RRFC Gozee RRFC Gozee
24/04 15:00 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 2-1 ES Mominoise ES Mominoise
24/04 15:00 RFC Lobbes RFC Lobbes - FF Marbaix Marbaix
24/04 15:00 CS Forges CS Forges 1-1 Chimay-Virelles Chimay-Virelles
24/04 15:00 REC Beaumont REC Beaumont 4-1 RC Rance RC Rance
24/04 15:00 Sivry Sports Sivry Sports 2-4 JS Froidchapelle JS Froidchapelle
 Speeldag 32
01/05 15:00 RRFC Gozee RRFC Gozee 1-6 Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt
01/05 15:00 Chimay-Virelles Chimay-Virelles 6-4 US Merbesars US Merbesars
01/05 15:00 Solre-Sambre Solre-Sambre 4-1 Sivry Sports Sivry Sports
01/05 15:00 Marbaix Marbaix - EC Erpion EC Erpion
01/05 15:00 ES Mominoise ES Mominoise 5-0 REC Beaumont REC Beaumont
01/05 15:00 RC Rance RC Rance 1-2 CS Forges CS Forges
01/05 15:00 JS Thuin JS Thuin - FF RFC Lobbes RFC Lobbes
01/05 15:00 JS Froidchapelle JS Froidchapelle 5-0 FF AS Montigny AS Montigny

Download alle wedstrijden van Henegouwen (4H) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. EC Erpion EC Erpion 27 67
2. Boussu-lez-walcourt Boussu-lez-walcourt 28 61
3. CS Forges CS Forges 28 60
4. JS Thuin JS Thuin 28 60
5. ES Mominoise ES Mominoise 28 57
6. Solre-Sambre Solre-Sambre 28 55
7. Marbaix Marbaix 27 50
8. Chimay-Virelles Chimay-Virelles 28 44
9. JS Froidchapelle JS Froidchapelle 28 35
10. REC Beaumont REC Beaumont 28 28
11. AS Montigny AS Montigny 28 25
12. RC Rance RC Rance 28 21
13. US Merbesars US Merbesars 28 12
14. RRFC Gozee RRFC Gozee 28 9
15. Sivry Sports Sivry Sports 28 9
16. RFC Lobbes RFC Lobbes 0 0