Word fan! 56

Provinciaal voetbal - Henegouwen (1) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 29
 Speeldag 1
21/08 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 5-0 Solrézienne Solrézienne
21/08 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-3 RAS Monceau RAS Monceau
22/08 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-3 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
22/08 15:00 Houdeng Houdeng 3-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
22/08 15:00 Soignies Soignies 2-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
22/08 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
22/08 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-5 Exc. Bievene Exc. Bievene
22/08 17:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 2
29/08 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
29/08 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-0 RLC Hornu RLC Hornu
29/08 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-3 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
29/08 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 2-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
29/08 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-0 SC Montignies SC Montignies
29/08 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
29/08 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-3 Houdeng Houdeng
29/08 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-1 Soignies Soignies
 Speeldag 3
05/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 4-0 Solrézienne Solrézienne
05/09 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
05/09 15:00 Houdeng Houdeng 1-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
05/09 15:00 Soignies Soignies 2-2 RAS Monceau RAS Monceau
05/09 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-2 SC Montignies SC Montignies
05/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
05/09 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
05/09 17:30 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 4
11/09 19:30 Solrézienne Solrézienne 0-2 RLC Hornu RLC Hornu
12/09 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 3-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
12/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-0 Houdeng Houdeng
12/09 15:00 SC Montignies SC Montignies 4-1 Soignies Soignies
12/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-5 Peruwelz FC Peruwelz FC
12/09 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 3-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
12/09 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
12/09 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
 Speeldag 5
18/09 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 7-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
19/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
19/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
19/09 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 4-0 RAS Monceau RAS Monceau
19/09 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 2-2 Solrézienne Solrézienne
19/09 15:00 Houdeng Houdeng 0-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
19/09 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-2 Soignies Soignies
19/09 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-0 SC Montignies SC Montignies
 Speeldag 6
26/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 5-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
26/09 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
26/09 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
26/09 15:00 Solrézienne Solrézienne 0-4 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
26/09 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 Houdeng Houdeng
26/09 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-5 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
26/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-0 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 7
02/10 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 8-2 Soignies Soignies
03/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
03/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
03/10 15:00 Houdeng Houdeng 5-1 SC Montignies SC Montignies
03/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-0 RAS Monceau RAS Monceau
03/10 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 3-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
03/10 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-1 Solrézienne Solrézienne
03/10 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 8
06/10 20:00 Soignies Soignies 3-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
09/10 19:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-2 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
09/10 19:30 Solrézienne Solrézienne 1-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
10/10 15:00 Soignies Soignies 2-1 Houdeng Houdeng
10/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
10/10 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-7 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
10/10 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-3 Peruwelz FC Peruwelz FC
10/10 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-3 Exc. Bievene Exc. Bievene
10/10 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 0-1 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 9
16/10 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
17/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-4 Soignies Soignies
17/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
17/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 SC Montignies SC Montignies
17/10 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
17/10 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-2 RAS Monceau RAS Monceau
17/10 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 2-5 RUS Beloeil RUS Beloeil
17/10 15:00 Houdeng Houdeng 3-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 10
24/10 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
24/10 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
24/10 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
24/10 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
24/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-0 Solrézienne Solrézienne
24/10 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
24/10 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-0 Houdeng Houdeng
24/10 15:00 Soignies Soignies 0-1 RLC Hornu RLC Hornu
 Speeldag 11
06/11 19:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-1 Houdeng Houdeng
07/11 14:30 Solrézienne Solrézienne 1-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
07/11 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
07/11 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-3 Soignies Soignies
07/11 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-4 RUS Beloeil RUS Beloeil
07/11 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-2 RAS Monceau RAS Monceau
07/11 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
07/11 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-0 SC Montignies SC Montignies
 Speeldag 12
14/11 14:30 Houdeng Houdeng 3-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
14/11 14:30 Soignies Soignies 1-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
14/11 14:30 SC Montignies SC Montignies 0-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
14/11 14:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
14/11 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 4-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
14/11 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 Solrézienne Solrézienne
14/11 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 2-0 RLC Hornu RLC Hornu
14/11 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 13
21/11 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 2-2 Houdeng Houdeng
21/11 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
21/11 14:30 Solrézienne Solrézienne 3-0 SC Montignies SC Montignies
21/11 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
21/11 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
21/11 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-1 RAS Monceau RAS Monceau
21/11 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 2-1 Soignies Soignies
21/11 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-2 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 14
27/11 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
28/11 14:30 Houdeng Houdeng 2-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
28/11 14:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
28/11 14:30 Soignies Soignies 3-4 Solrézienne Solrézienne
28/11 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 RLC Hornu RLC Hornu
28/11 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 3-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
28/11 14:30 SC Montignies SC Montignies 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
28/11 17:30 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 4-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 15
04/12 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-3 Houdeng Houdeng
05/12 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-4 Peruwelz FC Peruwelz FC
05/12 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-0 SC Montignies SC Montignies
05/12 14:30 Solrézienne Solrézienne 2-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
05/12 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 2-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
05/12 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-6 RAS Monceau RAS Monceau
05/12 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-3 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
05/12 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-2 Soignies Soignies
 Speeldag 16
11/12 19:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-4 Peruwelz FC Peruwelz FC
12/12 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-4 RLC Hornu RLC Hornu
12/12 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 2-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
12/12 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-1 Soignies Soignies
12/12 14:30 Solrézienne Solrézienne 1-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
12/12 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-3 SC Montignies SC Montignies
12/12 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-2 Houdeng Houdeng
12/12 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 20
30/01 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 0-3 Houdeng Houdeng
30/01 15:00 Solrézienne Solrézienne 3-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
30/01 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
30/01 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
30/01 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-3 RLC Hornu RLC Hornu
30/01 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-2 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
30/01 15:00 Soignies Soignies 0-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
30/01 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
 Speeldag 17
05/02 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
06/02 15:00 Soignies Soignies 1-2 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
06/02 15:00 Houdeng Houdeng 1-0 Solrézienne Solrézienne
06/02 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
06/02 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
06/02 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-1 RAS Monceau RAS Monceau
06/02 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 3-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
06/02 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 18
13/02 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
13/02 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 0-0 Soignies Soignies
13/02 15:00 Solrézienne Solrézienne 5-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
13/02 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
13/02 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
13/02 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-2 RLC Hornu RLC Hornu
13/02 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-1 Houdeng Houdeng
13/02 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-0 Exc. Bievene Exc. Bievene
 Speeldag 19
19/02 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
20/02 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 3-3 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
20/02 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-0 Solrézienne Solrézienne
20/02 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-0 RAS Monceau RAS Monceau
20/02 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
20/02 15:00 Soignies Soignies 2-1 SC Montignies SC Montignies
20/02 15:00 Houdeng Houdeng 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
20/02 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
 Speeldag 21
26/02 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 4-3 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
27/02 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
27/02 15:00 Houdeng Houdeng 1-3 RAS Monceau RAS Monceau
27/02 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
27/02 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-3 Solrézienne Solrézienne
27/02 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-5 Soignies Soignies
27/02 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 0-0 SC Montignies SC Montignies
27/02 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 2-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 22
06/03 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-0 RLC Hornu RLC Hornu
06/03 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-0 Houdeng Houdeng
06/03 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
06/03 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 3-3 RFC De Gilly RFC De Gilly
06/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
06/03 15:00 Soignies Soignies 1-2 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
06/03 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
06/03 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 23
13/03 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-1 Solrézienne Solrézienne
13/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-0 SC Montignies SC Montignies
13/03 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 3-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
13/03 15:00 Houdeng Houdeng 1-3 Soignies Soignies
13/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-2 RAS Monceau RAS Monceau
13/03 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 5-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
13/03 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-2 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
13/03 17:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien - RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 24
20/03 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 2-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
20/03 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
20/03 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-1 Houdeng Houdeng
20/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 5-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
20/03 15:00 Soignies Soignies 2-3 Peruwelz FC Peruwelz FC
20/03 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-3 Solrézienne Solrézienne
20/03 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-2 RLC Hornu RLC Hornu
20/03 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 7-0 Exc. Bievene Exc. Bievene
 Speeldag 25
26/03 15:00 Houdeng Houdeng 0-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
26/03 20:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 3-2 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
26/03 20:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-5 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/03 20:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-2 RAS Monceau RAS Monceau
27/03 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-2 SC Montignies SC Montignies
27/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 3-1 Soignies Soignies
27/03 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-3 RUS Beloeil RUS Beloeil
27/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 5-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 26
03/04 15:00 Houdeng Houdeng 0-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
03/04 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
03/04 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-3 RLC Hornu RLC Hornu
03/04 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 5-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
03/04 15:00 Soignies Soignies 2-0 Exc. Bievene Exc. Bievene
03/04 15:00 SC Montignies SC Montignies 4-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
03/04 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2-1 Solrézienne Solrézienne
03/04 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
 Speeldag 27
10/04 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
10/04 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-2 SC Montignies SC Montignies
10/04 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-2 RAS Monceau RAS Monceau
10/04 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
10/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-4 Houdeng Houdeng
10/04 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 4-3 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
10/04 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-1 Soignies Soignies
 Speeldag 28
16/04 20:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 1-4 RUS Beloeil RUS Beloeil
17/04 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 3-0 Exc. Bievene Exc. Bievene
17/04 15:00 Houdeng Houdeng 0-0 RLC Hornu RLC Hornu
17/04 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 2-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
17/04 15:00 Soignies Soignies 1-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
17/04 15:00 SC Montignies SC Montignies 4-0 Solrézienne Solrézienne
17/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 3-4 RFC De Gilly RFC De Gilly
17/04 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-0 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 27
24/04 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 6-1 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
 Speeldag 30
01/05 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 4-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
01/05 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 2-2 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
01/05 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 3-0 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
01/05 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
01/05 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 2-1 RLC Hornu RLC Hornu
01/05 15:00 Soignies Soignies 1-3 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
01/05 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-2 Solrézienne Solrézienne
01/05 15:00 Houdeng Houdeng 2-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 29
08/05 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
08/05 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-1 Houdeng Houdeng
08/05 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-4 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
08/05 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
08/05 15:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
08/05 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-2 SC Montignies SC Montignies
08/05 15:00 Solrézienne Solrézienne 3-3 Soignies Soignies
08/05 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 RAS Monceau RAS Monceau

Download alle wedstrijden van Henegouwen (1) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. RAS Monceau RAS Monceau 30 61
2. RFC Molenbaix RFC Molenbaix 30 57
3. RUS Beloeil RUS Beloeil 29 56
4. RLC Hornu RLC Hornu 30 50
5. Peruwelz FC Peruwelz FC 30 47
6. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 30 46
7. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 30 43
8. RFC De Gilly RFC De Gilly 30 42
9. Soignies Soignies 30 41
10. Solrézienne Solrézienne 30 41
11. SC Montignies SC Montignies 30 41
12. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 29 40
13. Houdeng Houdeng 30 39
14. AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 30 25
15. Exc. Bievene Exc. Bievene 30 21
16. AC Morlanwelz AC Morlanwelz 30 18