Word fan! 29

Seizoen 2019 - 2020 Luik (3B)


 Speeldag 1
17/08 18:00 Harzé Harzé 1-1 Aywaille Aywaille
18/08 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 2-2 Hognoul Hognoul
18/08 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 4-1 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
18/08 15:00 Esneux Esneux 3-7 FC Herstal FC Herstal
18/08 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 2-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
18/08 15:00 Jupille Jupille 1-1 Beaufays SC Beaufays SC
18/08 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 1-2 Flemalloise Flemalloise
18/08 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 3-4 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 2
25/08 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 4-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
25/08 14:30 Aywaille Aywaille 3-2 RDC Cointe RDC Cointe
25/08 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-2 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
25/08 15:00 Hognoul Hognoul 4-2 Esneux Esneux
25/08 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
25/08 15:00 Flemalloise Flemalloise 3-4 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
25/08 15:30 FC Herstal FC Herstal 1-3 Jupille Jupille
29/08 18:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 2-1 Harzé Harzé
 Speeldag 3
31/08 20:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 4-2 Beaufays SC Beaufays SC
01/09 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 2-3 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
01/09 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 6-3 FC Herstal FC Herstal
01/09 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 1-0 Flemalloise Flemalloise
01/09 15:00 Esneux Esneux 3-2 Jupille Jupille
01/09 15:00 Hognoul Hognoul 1-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
01/09 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 2-0 Aywaille Aywaille
01/09 15:00 Harzé Harzé 2-3 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 4
08/09 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 0-2 Harzé Harzé
08/09 14:30 Aywaille Aywaille 3-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
08/09 15:00 Flemalloise Flemalloise 2-1 Hognoul Hognoul
08/09 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 0-2 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
08/09 15:00 Jupille Jupille 1-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
08/09 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 8-1 RDC Cointe RDC Cointe
08/09 15:00 FC Herstal FC Herstal 1-1 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
08/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 0-1 Esneux Esneux
 Speeldag 5
14/09 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 3-1 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
15/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-1 Flemalloise Flemalloise
15/09 15:00 Esneux Esneux 3-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
15/09 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 1-8 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
15/09 15:00 Harzé Harzé 3-0 FC Herstal FC Herstal
15/09 15:00 Hognoul Hognoul 3-2 Aywaille Aywaille
15/09 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 1-2 Jupille Jupille
15/09 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 1-6 Beaufays SC Beaufays SC
 Speeldag 6
22/09 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 1-4 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
22/09 14:30 Aywaille Aywaille 4-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
22/09 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 5-1 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
22/09 15:00 Jupille Jupille 3-0 Harzé Harzé
22/09 15:00 Flemalloise Flemalloise 5-2 FF Esneux Esneux
22/09 15:00 FC Herstal FC Herstal 3-1 RDC Cointe RDC Cointe
22/09 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
22/09 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 3-2 Hognoul Hognoul
 Speeldag 7
29/09 15:00 Esneux Esneux 0-3 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
29/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-1 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
29/09 15:00 Flemalloise Flemalloise 0-4 Aywaille Aywaille
29/09 15:00 Hognoul Hognoul 0-2 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
29/09 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 2-2 FC Herstal FC Herstal
29/09 15:00 Harzé Harzé 2-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
29/09 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 2-1 Beaufays SC Beaufays SC
29/09 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 1-3 Jupille Jupille
 Speeldag 8
05/10 20:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 0-5 Harzé Harzé
06/10 14:30 Aywaille Aywaille 3-1 Esneux Esneux
06/10 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 0-2 Hognoul Hognoul
06/10 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 3-3 Flemalloise Flemalloise
06/10 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-0 RDC Cointe RDC Cointe
06/10 15:00 Jupille Jupille 0-0 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
06/10 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 7-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
06/10 15:00 FC Herstal FC Herstal 0-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
 Speeldag 9
13/10 14:30 Aywaille Aywaille 10-1 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
13/10 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 0-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
13/10 15:00 Flemalloise Flemalloise 0-0 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
13/10 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 1-3 Jupille Jupille
13/10 15:00 Esneux Esneux 2-3 Harzé Harzé
13/10 15:00 Hognoul Hognoul 5-1 FC Herstal FC Herstal
13/10 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 3-4 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
13/10 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 Beaufays SC Beaufays SC
 Speeldag 10
20/10 15:00 Harzé Harzé 4-0 RDC Cointe RDC Cointe
20/10 15:00 Jupille Jupille 2-0 Hognoul Hognoul
20/10 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 3-1 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
20/10 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 3-2 Esneux Esneux
20/10 15:00 FC Herstal FC Herstal 1-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
20/10 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 3-4 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
20/10 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-1 Aywaille Aywaille
20/10 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 4-3 Flemalloise Flemalloise
 Speeldag 11
27/10 14:00 Aywaille Aywaille 2-5 Beaufays SC Beaufays SC
27/10 14:30 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 1-0 Harzé Harzé
27/10 14:30 Esneux Esneux 9-2 RDC Cointe RDC Cointe
27/10 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 0-0 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
27/10 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 3-2 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
27/10 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-2 Jupille Jupille
27/10 14:30 Hognoul Hognoul 0-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
27/10 14:30 Flemalloise Flemalloise 2-2 FC Herstal FC Herstal
 Speeldag 12
02/11 20:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 3-1 Hognoul Hognoul
03/11 14:30 FC Herstal FC Herstal 5-2 Aywaille Aywaille
03/11 14:30 Harzé Harzé 1-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
03/11 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 2-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
03/11 14:30 Jupille Jupille 3-1 Flemalloise Flemalloise
03/11 14:30 RDC Cointe RDC Cointe 1-2 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
03/11 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 1-1 Esneux Esneux
03/11 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 0-0 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
 Speeldag 13
10/11 14:00 Aywaille Aywaille 2-1 Jupille Jupille
10/11 14:30 Flemalloise Flemalloise 1-4 Croatia Wandre Croatia Wandre
10/11 14:30 Hognoul Hognoul 0-3 Harzé Harzé
10/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-0 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
10/11 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 4-2 RDC Cointe RDC Cointe
10/11 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 5-0 Beaufays SC Beaufays SC
10/11 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 1-1 FC Herstal FC Herstal
10/11 14:30 Esneux Esneux 1-1 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
 Speeldag 14
17/11 14:30 FC Herstal FC Herstal 1-2 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
17/11 14:30 RDC Cointe RDC Cointe 3-1 Hognoul Hognoul
17/11 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 2-0 Aywaille Aywaille
17/11 14:30 Harzé Harzé 0-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
17/11 14:30 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 0-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
17/11 14:30 Jupille Jupille 2-0 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
17/11 14:30 Esneux Esneux 3-2 Beaufays SC Beaufays SC
17/11 14:30 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 3-0 Flemalloise Flemalloise
 Speeldag 15
24/11 14:00 Aywaille Aywaille 1-4 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
24/11 14:30 Flemalloise Flemalloise 1-0 Harzé Harzé
24/11 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 2-0 Croatia Wandre Croatia Wandre
24/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-2 RDC Cointe RDC Cointe
24/11 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 1-0 Jupille Jupille
24/11 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 2-2 Esneux Esneux
24/11 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 3-2 FC Herstal FC Herstal
24/11 14:30 Hognoul Hognoul 2-2 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
 Speeldag 16
01/12 14:00 Aywaille Aywaille 2-1 Harzé Harzé
01/12 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 2-1 Jupille Jupille
01/12 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-3 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
01/12 14:30 Hognoul Hognoul 4-3 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
01/12 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
01/12 14:30 FC Herstal FC Herstal 4-2 Esneux Esneux
01/12 14:30 Flemalloise Flemalloise 5-2 RDC Cointe RDC Cointe
01/12 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 2-0 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
 Speeldag 17
08/12 14:30 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 0-0 Flemalloise Flemalloise
08/12 14:30 Jupille Jupille 1-1 FC Herstal FC Herstal
08/12 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 5-2 Beaufays SC Beaufays SC
08/12 14:30 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 3-1 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
08/12 14:30 Esneux Esneux 2-3 Hognoul Hognoul
08/12 14:30 Harzé Harzé 0-2 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
08/12 14:30 RDC Cointe RDC Cointe 3-2 Aywaille Aywaille
08/12 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 1-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 18
15/12 14:00 Aywaille Aywaille 2-2 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
15/12 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 3-1 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
15/12 14:30 Flemalloise Flemalloise 2-4 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
15/12 14:30 FC Herstal FC Herstal 1-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
15/12 14:30 Jupille Jupille 5-0 Esneux Esneux
15/12 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 1-0 RDC Cointe RDC Cointe
15/12 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 3-0 Harzé Harzé
15/12 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-0 Hognoul Hognoul
 Speeldag 19
22/12 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 3-0 Aywaille Aywaille
22/12 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-3 Jupille Jupille
22/12 14:30 Harzé Harzé 6-0 Beaufays SC Beaufays SC
22/12 14:30 Hognoul Hognoul 3-3 Flemalloise Flemalloise
22/12 14:30 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 1-1 FC Herstal FC Herstal
22/12 14:30 RDC Cointe RDC Cointe 2-0 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
22/12 14:30 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 1-1 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
22/12 14:30 Esneux Esneux 3-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 20
19/01 14:00 Aywaille Aywaille 6-1 Hognoul Hognoul
19/01 14:30 Flemalloise Flemalloise 2-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
19/01 14:30 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 1-3 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
19/01 14:30 FC Herstal FC Herstal 2-3 Harzé Harzé
19/01 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 2-0 Esneux Esneux
19/01 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 1-6 RDC Cointe RDC Cointe
19/01 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 1-0 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
19/01 14:30 Jupille Jupille 0-1 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
 Speeldag 21
26/01 14:30 Harzé Harzé 0-1 Jupille Jupille
26/01 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 0-1 Aywaille Aywaille
26/01 14:30 RDC Cointe RDC Cointe 2-5 FC Herstal FC Herstal
26/01 14:30 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 1-4 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
26/01 14:30 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 1-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
26/01 14:30 Esneux Esneux 3-6 Flemalloise Flemalloise
26/01 14:30 Ans-Montegnée Ans-Montegnée 2-3 Beaufays SC Beaufays SC
26/01 14:30 Hognoul Hognoul 0-2 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
 Speeldag 22
30/06 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise - Sart-Tilman Sart-Tilman
30/06 15:00 Jupille Jupille - RDC Cointe RDC Cointe
30/06 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne - Esneux Esneux
30/06 15:00 Aywaille Aywaille - Flemalloise Flemalloise
30/06 15:00 FC Herstal FC Herstal - Ans-Montegnée Ans-Montegnée
30/06 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine - Hognoul Hognoul
30/06 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre - Harzé Harzé
30/06 15:00 Beaufays SC Beaufays SC - Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
 Speeldag 23
30/06 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée - Jupille Jupille
30/06 15:00 Flemalloise Flemalloise - Othee- Villersoise Othee- Villersoise
30/06 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman - RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
30/06 15:00 Hognoul Hognoul - Beaufays SC Beaufays SC
30/06 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck - FC Herstal FC Herstal
30/06 15:00 Harzé Harzé - US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
30/06 15:00 Esneux Esneux - Aywaille Aywaille
30/06 15:00 RDC Cointe RDC Cointe - Croatia Wandre Croatia Wandre
 Speeldag 24
16/02 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 0-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
16/02 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 3-2 RDC Cointe RDC Cointe
16/02 15:00 Jupille Jupille 2-2 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
16/02 15:00 Harzé Harzé 3-3 Esneux Esneux
16/02 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise 2-3 Aywaille Aywaille
16/02 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 2-1 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
16/02 15:00 FC Herstal FC Herstal 3-1 Hognoul Hognoul
16/02 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-0 Flemalloise Flemalloise
 Speeldag 25
30/06 15:00 Esneux Esneux - Othee- Villersoise Othee- Villersoise
30/06 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman - FC Herstal FC Herstal
30/06 15:00 Flemalloise Flemalloise - Beaufays SC Beaufays SC
30/06 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck - Croatia Wandre Croatia Wandre
30/06 15:00 Aywaille Aywaille - RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
30/06 15:00 RDC Cointe RDC Cointe - Harzé Harzé
30/06 15:00 Hognoul Hognoul - Jupille Jupille
30/06 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée - US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
 Speeldag 26
08/03 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 0-2 Aywaille Aywaille
08/03 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 4-0 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
08/03 15:00 Jupille Jupille 5-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
08/03 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 10-0 Othee- Villersoise Othee- Villersoise
08/03 15:00 RDC Cointe RDC Cointe 3-1 Esneux Esneux
08/03 15:00 FC Herstal FC Herstal 1-4 Flemalloise Flemalloise
08/03 15:00 Harzé Harzé 2-0 Ans-Montegnée Ans-Montegnée
08/03 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 0-4 Hognoul Hognoul
 Speeldag 27
30/06 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée - RDC Cointe RDC Cointe
30/06 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck - Harzé Harzé
30/06 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman - Croatia Wandre Croatia Wandre
30/06 15:00 Aywaille Aywaille - FC Herstal FC Herstal
30/06 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise - Beaufays SC Beaufays SC
30/06 15:00 Hognoul Hognoul - US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
30/06 15:00 Flemalloise Flemalloise - Jupille Jupille
30/06 15:00 Esneux Esneux - RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 28
30/06 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne - Sart-Tilman Sart-Tilman
30/06 15:00 Jupille Jupille - Aywaille Aywaille
30/06 15:00 FC Herstal FC Herstal - Othee- Villersoise Othee- Villersoise
30/06 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre - Flemalloise Flemalloise
30/06 15:00 Harzé Harzé - Hognoul Hognoul
30/06 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée - Esneux Esneux
30/06 15:00 RDC Cointe RDC Cointe - Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
30/06 15:00 Beaufays SC Beaufays SC - RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 29
30/06 15:00 Othee- Villersoise Othee- Villersoise - Jupille Jupille
30/06 15:00 Beaufays SC Beaufays SC - Esneux Esneux
30/06 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine - FC Herstal FC Herstal
30/06 15:00 Flemalloise Flemalloise - US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne
30/06 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman - Harzé Harzé
30/06 15:00 Aywaille Aywaille - Croatia Wandre Croatia Wandre
30/06 15:00 Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck - Ans-Montegnée Ans-Montegnée
30/06 15:00 Hognoul Hognoul - RDC Cointe RDC Cointe
 Speeldag 30
30/06 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre - Othee- Villersoise Othee- Villersoise
30/06 15:00 FC Herstal FC Herstal - Beaufays SC Beaufays SC
30/06 15:00 Harzé Harzé - Flemalloise Flemalloise
30/06 15:00 Jupille Jupille - RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
30/06 15:00 Ans-Montegnée Ans-Montegnée - Hognoul Hognoul
30/06 15:00 US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne - Aywaille Aywaille
30/06 15:00 Esneux Esneux - Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck
30/06 15:00 RDC Cointe RDC Cointe - Sart-Tilman Sart-Tilman
 Stand G P
1. RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 23 53
2. Croatia Wandre Croatia Wandre 23 45
3. Jupille Jupille 23 43
4. Aywaille Aywaille 23 38
5. Roclenge-Wonck Roclenge-Wonck 23 38
6. US Grâce-Hollogne US Grâce-Hollogne 23 36
7. Sart-Tilman Sart-Tilman 23 36
8. Harzé Harzé 23 32
9. Othee- Villersoise Othee- Villersoise 23 32
10. Ans-Montegnée Ans-Montegnée 23 32
11. Flemalloise Flemalloise 23 27
12. Beaufays SC Beaufays SC 23 26
13. Hognoul Hognoul 23 24
14. FC Herstal FC Herstal 23 24
15. Esneux Esneux 23 22
16. RDC Cointe RDC Cointe 23 15