Word fan! 13

Seizoen 2019 - 2020 Namen (3B)


 Speeldag 1
18/08 15:00 ST-Germain ST-Germain 5-1 Jambes Jambes
18/08 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 0-2 Sauveniere Sauveniere
18/08 15:00 Arquet FC Arquet FC - FF Sclayn Sclayn
18/08 15:00 Emines Emines 4-1 Taviers Taviers
18/08 15:00 Olympic Namur Olympic Namur 4-4 CS Wepionnais CS Wepionnais
18/08 15:00 Fernelmont Fernelmont 4-0 Rhisnes Rhisnes
18/08 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 5-5 Petit Waret Petit Waret
18/08 19:00 Eghezee Eghezee 3-0 Grand-Leez Grand-Leez
 Speeldag 2
24/08 18:30 Taviers Taviers 1-4 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
25/08 15:00 Petit Waret Petit Waret 2-5 Eghezee Eghezee
25/08 15:00 Jambes Jambes 5-2 Olympic Namur Olympic Namur
25/08 15:00 Rhisnes Rhisnes 2-0 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
25/08 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-3 Fernelmont Fernelmont
25/08 15:00 Sauveniere Sauveniere 2-1 Arquet FC Arquet FC
25/08 15:00 Sclayn Sclayn - FF ST-Germain ST-Germain
25/08 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-6 Emines Emines
 Speeldag 3
31/08 20:00 Emines Emines 2-0 Petit Waret Petit Waret
31/08 20:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-4 CS Wepionnais CS Wepionnais
01/09 15:00 Sauveniere Sauveniere 1-5 Taviers Taviers
01/09 15:00 Olympic Namur Olympic Namur - FF Sclayn Sclayn
01/09 15:00 Fernelmont Fernelmont 0-0 Jambes Jambes
01/09 15:00 Arquet FC Arquet FC 3-1 ST-Germain ST-Germain
01/09 15:00 Eghezee Eghezee 4-1 Rhisnes Rhisnes
01/09 18:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 3-0 Grand-Leez Grand-Leez
 Speeldag 4
08/09 15:00 Taviers Taviers 3-0 Arquet FC Arquet FC
08/09 15:00 Rhisnes Rhisnes 5-3 Emines Emines
08/09 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-1 Sauveniere Sauveniere
08/09 15:00 Petit Waret Petit Waret 0-1 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
08/09 15:00 Sclayn Sclayn - FF Fernelmont Fernelmont
08/09 15:00 ST-Germain ST-Germain 8-1 Olympic Namur Olympic Namur
08/09 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-3 Eghezee Eghezee
08/09 15:00 Jambes Jambes 9-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
 Speeldag 5
14/09 19:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 3-2 Rhisnes Rhisnes
14/09 20:00 Emines Emines 9-1 CS Wepionnais CS Wepionnais
15/09 15:00 Eghezee Eghezee 6-2 Jambes Jambes
15/09 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - FF Sclayn Sclayn
15/09 15:00 Sauveniere Sauveniere 6-1 Petit Waret Petit Waret
15/09 15:00 Fernelmont Fernelmont 6-3 ST-Germain ST-Germain
15/09 15:00 Taviers Taviers 3-3 Grand-Leez Grand-Leez
15/09 15:00 Arquet FC Arquet FC 4-0 Olympic Namur Olympic Namur
 Speeldag 6
22/09 15:00 Sclayn Sclayn - FF Eghezee Eghezee
22/09 15:00 Olympic Namur Olympic Namur 0-6 Fernelmont Fernelmont
22/09 15:00 ST-Germain ST-Germain 5-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
22/09 15:00 Petit Waret Petit Waret 7-4 Taviers Taviers
22/09 15:00 Rhisnes Rhisnes 0-5 Sauveniere Sauveniere
22/09 15:00 Jambes Jambes 1-1 Emines Emines
22/09 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 0-1 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
22/09 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-0 Arquet FC Arquet FC
 Speeldag 7
28/09 19:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 4-1 Jambes Jambes
29/09 15:00 Emines Emines - FF Sclayn Sclayn
29/09 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 3-4 Olympic Namur Olympic Namur
29/09 15:00 Taviers Taviers 5-3 Rhisnes Rhisnes
29/09 15:00 Eghezee Eghezee 2-2 ST-Germain ST-Germain
29/09 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-4 Petit Waret Petit Waret
29/09 15:00 Arquet FC Arquet FC 6-3 Fernelmont Fernelmont
29/09 15:00 Sauveniere Sauveniere 4-0 CS Wepionnais CS Wepionnais
 Speeldag 8
06/10 15:00 Jambes Jambes 0-5 Sauveniere Sauveniere
06/10 15:00 Olympic Namur Olympic Namur 2-5 Eghezee Eghezee
06/10 15:00 Sclayn Sclayn - FF Leuze Longchamps Leuze Longchamps
06/10 15:00 Petit Waret Petit Waret 1-1 Arquet FC Arquet FC
06/10 15:00 Rhisnes Rhisnes 2-0 Grand-Leez Grand-Leez
06/10 15:00 ST-Germain ST-Germain 2-2 Emines Emines
06/10 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-3 Taviers Taviers
06/10 15:00 Fernelmont Fernelmont 3-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
 Speeldag 9
12/10 19:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 3-4 ST-Germain ST-Germain
13/10 15:00 Sauveniere Sauveniere - FF Sclayn Sclayn
13/10 15:00 Eghezee Eghezee 5-3 Fernelmont Fernelmont
13/10 15:00 Emines Emines 9-0 Olympic Namur Olympic Namur
13/10 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-1 CS Wepionnais CS Wepionnais
13/10 15:00 Petit Waret Petit Waret 2-1 Rhisnes Rhisnes
13/10 15:00 Arquet FC Arquet FC 8-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
13/10 15:00 Taviers Taviers 3-1 Jambes Jambes
 Speeldag 10
20/10 15:00 Fernelmont Fernelmont 3-3 Emines Emines
20/10 15:00 Rhisnes Rhisnes 3-0 Arquet FC Arquet FC
20/10 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-2 Petit Waret Petit Waret
20/10 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-3 Eghezee Eghezee
20/10 15:00 Jambes Jambes 2-4 Grand-Leez Grand-Leez
20/10 15:00 Olympic Namur Olympic Namur 2-4 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
20/10 15:00 ST-Germain ST-Germain 3-3 Sauveniere Sauveniere
20/10 15:00 Sclayn Sclayn - FF Taviers Taviers
 Speeldag 11
26/10 19:30 Rhisnes Rhisnes 8-1 CS Wepionnais CS Wepionnais
27/10 15:00 Arquet FC Arquet FC 0-4 Eghezee Eghezee
27/10 15:00 Taviers Taviers 6-1 ST-Germain ST-Germain
27/10 15:00 Grand-Leez Grand-Leez - FF Sclayn Sclayn
27/10 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 2-3 Fernelmont Fernelmont
27/10 15:00 Emines Emines 2-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
27/10 15:00 Sauveniere Sauveniere 4-0 Olympic Namur Olympic Namur
27/10 15:00 Petit Waret Petit Waret 2-2 Jambes Jambes
 Speeldag 12
10/11 14:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-1 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
10/11 14:30 CS Wepionnais CS Wepionnais 0-1 Arquet FC Arquet FC
10/11 14:30 Olympic Namur Olympic Namur 1-8 Taviers Taviers
10/11 14:30 ST-Germain ST-Germain 1-1 Grand-Leez Grand-Leez
10/11 14:30 Fernelmont Fernelmont 1-6 Sauveniere Sauveniere
10/11 14:30 Eghezee Eghezee 0-1 Emines Emines
10/11 14:30 Sclayn Sclayn - FF Petit Waret Petit Waret
10/11 14:30 Jambes Jambes 2-5 Rhisnes Rhisnes
 Speeldag 13
16/11 19:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 0-4 Eghezee Eghezee
17/11 14:30 Petit Waret Petit Waret 1-3 ST-Germain ST-Germain
17/11 14:30 Sauveniere Sauveniere 2-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
17/11 14:30 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-1 Jambes Jambes
17/11 14:30 Rhisnes Rhisnes - FF Sclayn Sclayn
17/11 14:30 Taviers Taviers 3-0 Fernelmont Fernelmont
17/11 14:30 Grand-Leez Grand-Leez 6-0 Olympic Namur Olympic Namur
17/11 14:30 Arquet FC Arquet FC 1-0 Emines Emines
 Speeldag 14
15/12 14:30 Arquet FC Arquet FC 3-2 Jambes Jambes
15/12 14:30 Fernelmont Fernelmont 3-1 Grand-Leez Grand-Leez
15/12 14:30 Eghezee Eghezee 2-1 Sauveniere Sauveniere
15/12 14:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-3 Taviers Taviers
15/12 14:30 Sclayn Sclayn - FF CS Wepionnais CS Wepionnais
15/12 14:30 ST-Germain ST-Germain 4-2 Rhisnes Rhisnes
15/12 14:30 Olympic Namur Olympic Namur 2-5 Petit Waret Petit Waret
15/12 14:30 Emines Emines 4-3 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
 Speeldag 15
11/01 19:30 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-2 ST-Germain ST-Germain
12/01 14:30 Petit Waret Petit Waret 0-1 Fernelmont Fernelmont
12/01 14:30 Rhisnes Rhisnes 2-1 Olympic Namur Olympic Namur
12/01 14:30 Taviers Taviers 0-2 Eghezee Eghezee
12/01 14:30 Grand-Leez Grand-Leez 4-4 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
12/01 14:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 3-1 Arquet FC Arquet FC
12/01 14:30 Sauveniere Sauveniere 1-1 Emines Emines
12/01 14:30 Jambes Jambes - FF Sclayn Sclayn
 Speeldag 16
23/11 20:00 Petit Waret Petit Waret 4-2 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
24/11 14:30 Rhisnes Rhisnes 3-1 Fernelmont Fernelmont
24/11 14:30 Sclayn Sclayn - FF Arquet FC Arquet FC
24/11 14:30 Taviers Taviers 1-0 Emines Emines
24/11 14:30 Grand-Leez Grand-Leez 0-1 Eghezee Eghezee
24/11 14:30 Sauveniere Sauveniere 2-0 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
24/11 14:30 Jambes Jambes 4-5 ST-Germain ST-Germain
24/11 14:30 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-2 Olympic Namur Olympic Namur
 Speeldag 17
30/11 19:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 3-2 Taviers Taviers
30/11 20:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 1-3 Rhisnes Rhisnes
01/12 14:30 Eghezee Eghezee 1-1 Petit Waret Petit Waret
01/12 14:30 ST-Germain ST-Germain - FF Sclayn Sclayn
01/12 14:30 Emines Emines 0-2 Grand-Leez Grand-Leez
01/12 14:30 Olympic Namur Olympic Namur 2-2 Jambes Jambes
01/12 14:30 Arquet FC Arquet FC 1-2 Sauveniere Sauveniere
01/12 14:30 Fernelmont Fernelmont 4-0 CS Wepionnais CS Wepionnais
 Speeldag 18
08/12 14:30 Grand-Leez Grand-Leez 1-0 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
08/12 14:30 Jambes Jambes 1-1 Fernelmont Fernelmont
08/12 14:30 Sclayn Sclayn - FF Olympic Namur Olympic Namur
08/12 14:30 Rhisnes Rhisnes 1-1 Eghezee Eghezee
08/12 14:30 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
08/12 14:30 ST-Germain ST-Germain 1-1 Arquet FC Arquet FC
08/12 14:30 Petit Waret Petit Waret 4-2 Emines Emines
08/12 14:30 Taviers Taviers 0-1 Sauveniere Sauveniere
 Speeldag 19
18/01 20:00 Emines Emines 2-2 Rhisnes Rhisnes
19/01 14:30 Sauveniere Sauveniere 4-0 Grand-Leez Grand-Leez
19/01 14:30 Leuze Longchamps Leuze Longchamps 2-2 Petit Waret Petit Waret
19/01 14:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-6 Jambes Jambes
19/01 14:30 Fernelmont Fernelmont - FF Sclayn Sclayn
19/01 14:30 Arquet FC Arquet FC 0-1 Taviers Taviers
19/01 14:30 Olympic Namur Olympic Namur 1-6 ST-Germain ST-Germain
19/01 14:30 Eghezee Eghezee 2-1 CS Wepionnais CS Wepionnais
 Speeldag 20
24/01 20:00 Rhisnes Rhisnes 1-3 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
26/01 14:30 Petit Waret Petit Waret 1-1 Sauveniere Sauveniere
26/01 14:30 Grand-Leez Grand-Leez 1-3 Taviers Taviers
26/01 14:30 Sclayn Sclayn - FF Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
26/01 14:30 Olympic Namur Olympic Namur 1-2 Arquet FC Arquet FC
26/01 14:30 ST-Germain ST-Germain 6-0 Fernelmont Fernelmont
26/01 14:30 Jambes Jambes 1-2 Eghezee Eghezee
08/04 20:00 CS Wepionnais CS Wepionnais - Emines Emines
 Speeldag 21
02/02 15:00 Eghezee Eghezee - FF Sclayn Sclayn
29/03 15:00 Arquet FC Arquet FC - Grand-Leez Grand-Leez
29/03 15:00 Fernelmont Fernelmont - Olympic Namur Olympic Namur
29/03 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps - CS Wepionnais CS Wepionnais
29/03 15:00 Sauveniere Sauveniere - Rhisnes Rhisnes
29/03 15:00 Emines Emines - Jambes Jambes
29/03 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - ST-Germain ST-Germain
29/03 15:00 Taviers Taviers - Petit Waret Petit Waret
 Speeldag 22
08/02 20:00 Rhisnes Rhisnes 5-1 Taviers Taviers
09/02 15:00 Sclayn Sclayn - FF Emines Emines
22/03 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais - Sauveniere Sauveniere
22/03 15:00 Petit Waret Petit Waret - Grand-Leez Grand-Leez
22/03 15:00 Jambes Jambes - Leuze Longchamps Leuze Longchamps
22/03 15:00 ST-Germain ST-Germain - Eghezee Eghezee
22/03 15:00 Olympic Namur Olympic Namur - Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
22/03 15:00 Fernelmont Fernelmont - Arquet FC Arquet FC
 Speeldag 23
16/02 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-0 Rhisnes Rhisnes
16/02 15:00 Taviers Taviers 2-1 CS Wepionnais CS Wepionnais
16/02 15:00 Emines Emines 1-3 ST-Germain ST-Germain
16/02 15:00 Eghezee Eghezee 10-2 Olympic Namur Olympic Namur
16/02 15:00 Arquet FC Arquet FC 2-0 Petit Waret Petit Waret
16/02 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps - FF Sclayn Sclayn
08/04 18:00 Sauveniere Sauveniere - Jambes Jambes
08/04 18:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - Fernelmont Fernelmont
 Speeldag 24
23/02 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 2-2 Grand-Leez Grand-Leez
23/02 15:00 Olympic Namur Olympic Namur 4-6 Emines Emines
23/02 15:00 Fernelmont Fernelmont 1-2 Eghezee Eghezee
23/02 15:00 Jambes Jambes 1-4 Taviers Taviers
23/02 15:00 ST-Germain ST-Germain 7-2 Leuze Longchamps Leuze Longchamps
23/02 15:00 Rhisnes Rhisnes 0-3 Petit Waret Petit Waret
23/02 15:00 Sclayn Sclayn - FF Sauveniere Sauveniere
23/02 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 1-0 Arquet FC Arquet FC
 Speeldag 25
08/03 15:00 Taviers Taviers - FF Sclayn Sclayn
05/04 15:00 Emines Emines - Fernelmont Fernelmont
05/04 15:00 Grand-Leez Grand-Leez - Jambes Jambes
05/04 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps - Olympic Namur Olympic Namur
05/04 15:00 Petit Waret Petit Waret - CS Wepionnais CS Wepionnais
05/04 15:00 Arquet FC Arquet FC - Rhisnes Rhisnes
05/04 15:00 Eghezee Eghezee - Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
05/04 15:00 Sauveniere Sauveniere - ST-Germain ST-Germain
 Speeldag 26
15/03 15:00 Eghezee Eghezee - Arquet FC Arquet FC
15/03 15:00 Sclayn Sclayn - FF Grand-Leez Grand-Leez
15/03 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - Emines Emines
15/03 15:00 ST-Germain ST-Germain - Taviers Taviers
15/03 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais - Rhisnes Rhisnes
15/03 15:00 Olympic Namur Olympic Namur - Sauveniere Sauveniere
15/03 15:00 Jambes Jambes - Petit Waret Petit Waret
15/03 15:00 Fernelmont Fernelmont - Leuze Longchamps Leuze Longchamps
 Speeldag 27
29/03 15:00 Petit Waret Petit Waret - FF Sclayn Sclayn
13/04 15:00 Sauveniere Sauveniere - Fernelmont Fernelmont
13/04 15:00 Grand-Leez Grand-Leez - ST-Germain ST-Germain
13/04 15:00 Arquet FC Arquet FC - CS Wepionnais CS Wepionnais
13/04 15:00 Rhisnes Rhisnes - Jambes Jambes
13/04 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps - Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
13/04 15:00 Emines Emines - Eghezee Eghezee
13/04 15:00 Taviers Taviers - Olympic Namur Olympic Namur
 Speeldag 28
05/04 15:00 Sclayn Sclayn - FF Rhisnes Rhisnes
11/04 18:30 Olympic Namur Olympic Namur - Grand-Leez Grand-Leez
11/04 18:30 Jambes Jambes - CS Wepionnais CS Wepionnais
11/04 18:30 ST-Germain ST-Germain - Petit Waret Petit Waret
11/04 18:30 Eghezee Eghezee - Leuze Longchamps Leuze Longchamps
11/04 18:30 Emines Emines - Arquet FC Arquet FC
11/04 18:30 Fernelmont Fernelmont - Taviers Taviers
11/04 18:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - Sauveniere Sauveniere
 Speeldag 29
19/04 15:00 Rhisnes Rhisnes - ST-Germain ST-Germain
19/04 15:00 CS Wepionnais CS Wepionnais - FF Sclayn Sclayn
19/04 15:00 Grand-Leez Grand-Leez - Fernelmont Fernelmont
19/04 15:00 Petit Waret Petit Waret - Olympic Namur Olympic Namur
19/04 15:00 Sauveniere Sauveniere - Eghezee Eghezee
19/04 15:00 Taviers Taviers - Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
19/04 15:00 Jambes Jambes - Arquet FC Arquet FC
19/04 15:00 Leuze Longchamps Leuze Longchamps - Emines Emines
 Speeldag 30
26/04 15:00 Fernelmont Fernelmont - Petit Waret Petit Waret
26/04 15:00 Olympic Namur Olympic Namur - Rhisnes Rhisnes
26/04 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - Grand-Leez Grand-Leez
26/04 15:00 ST-Germain ST-Germain - CS Wepionnais CS Wepionnais
26/04 15:00 Arquet FC Arquet FC - Leuze Longchamps Leuze Longchamps
26/04 15:00 Sclayn Sclayn - FF Jambes Jambes
26/04 15:00 Eghezee Eghezee - Taviers Taviers
26/04 15:00 Emines Emines - Sauveniere Sauveniere
 Stand G P
1. Eghezee Eghezee 21 54
2. Sauveniere Sauveniere 19 45
3. Taviers Taviers 22 43
4. ST-Germain ST-Germain 20 39
5. Leuze Longchamps Leuze Longchamps 20 34
6. Rhisnes Rhisnes 22 33
7. Arquet FC Arquet FC 20 29
8. Emines Emines 20 29
9. Fernelmont Fernelmont 19 28
10. Petit Waret Petit Waret 21 28
11. Grand-Leez Grand-Leez 21 20
12. Jambes Jambes 20 14
13. CS Wepionnais CS Wepionnais 20 14
14. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 19 12
15. Olympic Namur Olympic Namur 20 6
16. Sclayn Sclayn 0 0