Word fan! 10

Provinciaal voetbal - Namen (3C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 15:00 Assesse Assesse 2-0 Houyet Houyet
22/08 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-4 ES Ardennaise ES Ardennaise
22/08 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-4 Rochefort Rochefort
22/08 15:00 Mesnil Mesnil 0-3 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
22/08 15:00 Sorée Sorée 4-5 Miecret Miecret
22/08 15:00 Dinant Dinant 2-5 Vencimont Vencimont
22/08 15:00 Condruzien Condruzien 2-3 Bievre Bievre
 Speeldag 2
28/08 20:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 2-2 Sorée Sorée
29/08 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 0-1 Assesse Assesse
29/08 15:00 Vencimont Vencimont 3-0 Condruzien Condruzien
29/08 15:00 Miecret Miecret 2-1 CS Onhaye CS Onhaye
29/08 15:00 Achène Achène 3-1 Mesnil Mesnil
29/08 15:00 Rochefort Rochefort 18-0 Dion Dion
29/08 15:00 Houyet Houyet 4-1 Dinant Dinant
 Speeldag 3
03/09 20:00 Bievre Bievre 1-2 Vencimont Vencimont
05/09 15:00 Mesnil Mesnil 1-9 Rochefort Rochefort
05/09 15:00 Assesse Assesse 0-0 Achène Achène
05/09 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 ES Ardennaise ES Ardennaise
05/09 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 0-3 Sorée Sorée
05/09 15:00 Dion Dion 2-7 Miecret Miecret
05/09 15:00 Condruzien Condruzien 6-3 Houyet Houyet
05/09 15:00 Dinant Dinant 1-1 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
 Speeldag 4
08/09 19:30 Dion Dion 1-1 Achène Achène
12/09 15:00 Miecret Miecret 3-0 Mesnil Mesnil
12/09 15:00 Achène Achène 0-1 Dinant Dinant
12/09 15:00 Sorée Sorée 0-6 CS Onhaye CS Onhaye
12/09 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 5-0 FF Dion Dion
12/09 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-4 Condruzien Condruzien
12/09 15:00 Rochefort Rochefort 3-1 Assesse Assesse
12/09 15:00 Vencimont Vencimont 2-3 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
12/09 15:00 Houyet Houyet 1-0 Bievre Bievre
 Speeldag 5
18/09 19:30 Dinant Dinant 1-1 Rochefort Rochefort
18/09 20:00 Condruzien Condruzien 7-2 Achène Achène
18/09 20:00 Bievre Bievre 2-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
19/09 15:00 Mesnil Mesnil 1-3 ES Ardennaise ES Ardennaise
19/09 15:00 Dion Dion 4-5 Sorée Sorée
19/09 15:00 Assesse Assesse 4-0 Miecret Miecret
19/09 16:00 Vencimont Vencimont 1-0 Houyet Houyet
 Speeldag 6
25/09 20:00 Achène Achène 3-2 Bievre Bievre
26/09 12:00 Rochefort Rochefort 6-3 Condruzien Condruzien
26/09 15:00 Miecret Miecret 2-1 Dinant Dinant
26/09 15:00 Sorée Sorée 11-1 Mesnil Mesnil
26/09 15:00 Houyet Houyet 1-2 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
26/09 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 0-1 Assesse Assesse
26/09 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-1 Vencimont Vencimont
26/09 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 5-1 Dion Dion
 Speeldag 7
29/09 19:30 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-2 CS Onhaye CS Onhaye
01/10 20:00 Condruzien Condruzien 3-0 Miecret Miecret
03/10 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 12-0 Dion Dion
03/10 15:00 Vencimont Vencimont 5-0 Achène Achène
03/10 15:00 Dinant Dinant 4-0 ES Ardennaise ES Ardennaise
03/10 15:00 Bievre Bievre 6-1 Rochefort Rochefort
03/10 15:00 Assesse Assesse 3-1 Sorée Sorée
03/10 15:00 Houyet Houyet 2-2 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
03/10 15:00 Mesnil Mesnil 1-5 CS Onhaye CS Onhaye
 Speeldag 8
09/10 20:00 Rochefort Rochefort 1-2 Vencimont Vencimont
10/10 15:00 Miecret Miecret 3-6 Bievre Bievre
10/10 15:00 Achène Achène 3-1 Houyet Houyet
10/10 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 0-5 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
10/10 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-1 Condruzien Condruzien
10/10 15:00 Dion Dion 3-4 Mesnil Mesnil
10/10 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-0 Assesse Assesse
10/10 15:00 Sorée Sorée 0-4 Dinant Dinant
 Speeldag 9
17/10 15:00 Bievre Bievre 0-2 ES Ardennaise ES Ardennaise
17/10 15:00 Condruzien Condruzien 2-0 Sorée Sorée
17/10 15:00 Houyet Houyet 0-1 Rochefort Rochefort
17/10 15:00 Assesse Assesse 9-1 Dion Dion
17/10 15:00 Dinant Dinant 2-1 CS Onhaye CS Onhaye
17/10 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 5-3 Mesnil Mesnil
17/10 15:00 Vencimont Vencimont 3-1 Miecret Miecret
17/10 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-1 Achène Achène
 Speeldag 10
20/10 20:00 Bievre Bievre 1-4 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
24/10 15:00 Sorée Sorée 2-5 Bievre Bievre
24/10 15:00 Dion Dion 0-5 Dinant Dinant
24/10 15:00 Rochefort Rochefort 10-3 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
24/10 15:00 Mesnil Mesnil 1-3 Assesse Assesse
24/10 15:00 Miecret Miecret 2-4 Houyet Houyet
24/10 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 0-2 Vencimont Vencimont
24/10 15:00 Achène Achène 5-3 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
24/10 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 0-2 Condruzien Condruzien
 Speeldag 11
06/11 20:00 Bievre Bievre 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
07/11 14:30 Condruzien Condruzien 16-1 Dion Dion
07/11 14:30 Houyet Houyet 7-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
07/11 14:30 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 2-2 Miecret Miecret
07/11 14:30 Vencimont Vencimont 2-1 Sorée Sorée
07/11 14:30 Dinant Dinant 4-1 Mesnil Mesnil
07/11 14:30 Achène Achène 2-1 Rochefort Rochefort
07/11 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-1 Assesse Assesse
 Speeldag 12
14/11 14:30 Assesse Assesse 1-1 Dinant Dinant
14/11 14:30 Mesnil Mesnil 0-8 Condruzien Condruzien
14/11 14:30 Dion Dion 0-6 Bievre Bievre
14/11 14:30 Miecret Miecret 5-0 Achène Achène
14/11 14:30 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
14/11 14:30 Sorée Sorée 7-3 Houyet Houyet
14/11 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 3-0 Vencimont Vencimont
14/11 15:00 Rochefort Rochefort 7-1 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
 Speeldag 13
21/11 14:30 Vencimont Vencimont 7-0 Dion Dion
21/11 14:30 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-4 Sorée Sorée
21/11 14:30 Achène Achène 5-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
21/11 14:30 Bievre Bievre 6-1 Mesnil Mesnil
21/11 14:30 Houyet Houyet 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
21/11 14:30 Condruzien Condruzien 3-2 Assesse Assesse
21/11 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-1 Dinant Dinant
21/11 15:00 Rochefort Rochefort 8-2 Miecret Miecret
 Speeldag 14
27/11 19:30 Dion Dion 2-4 Houyet Houyet
28/11 14:30 Sorée Sorée 0-4 Achène Achène
28/11 14:30 Assesse Assesse 1-2 Bievre Bievre
28/11 14:30 Dinant Dinant 2-1 Condruzien Condruzien
28/11 14:30 Mesnil Mesnil 0-2 Vencimont Vencimont
28/11 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
28/11 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 1-1 Miecret Miecret
 Speeldag 15
05/12 14:30 Miecret Miecret 5-2 ES Ardennaise ES Ardennaise
05/12 14:30 Houyet Houyet 7-2 Mesnil Mesnil
05/12 14:30 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 10-1 Dion Dion
05/12 14:30 Achène Achène 3-2 CS Onhaye CS Onhaye
05/12 14:30 Condruzien Condruzien 5-0 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
05/12 15:00 Rochefort Rochefort 5-2 Sorée Sorée
05/12 15:00 Bievre Bievre 2-0 Dinant Dinant
 Speeldag 16
17/12 20:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 2-7 Rochefort Rochefort
19/12 14:30 Vencimont Vencimont 0-2 Assesse Assesse
 Speeldag 20
30/01 15:00 Miecret Miecret 1-1 Assesse Assesse
30/01 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 3-0 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
30/01 15:00 Houyet Houyet 0-6 Vencimont Vencimont
30/01 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-4 Bievre Bievre
30/01 15:00 Sorée Sorée 6-1 Dion Dion
30/01 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-2 Mesnil Mesnil
30/01 15:00 Rochefort Rochefort 3-3 Dinant Dinant
 Speeldag 21
06/02 15:00 Houyet Houyet 0-4 Assesse Assesse
06/02 15:00 Vencimont Vencimont 1-2 Dinant Dinant
06/02 15:00 Rochefort Rochefort 3-0 CS Onhaye CS Onhaye
 Speeldag 18
13/02 15:00 Miecret Miecret 11-0 Dion Dion
13/02 15:00 Sorée Sorée 1-2 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
13/02 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-4 CS Onhaye CS Onhaye
13/02 15:00 Houyet Houyet 1-3 Condruzien Condruzien
13/02 15:00 Achène Achène 0-5 Assesse Assesse
13/02 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 2-4 Dinant Dinant
13/02 15:00 Rochefort Rochefort 10-0 Mesnil Mesnil
 Speeldag 21
16/02 20:00 Bievre Bievre 3-0 Condruzien Condruzien
16/02 20:00 Miecret Miecret 2-2 Sorée Sorée
16/02 20:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-3 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
16/02 20:00 Achène Achène 5-0 FF Dion Dion
 Speeldag 19
20/02 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-1 Sorée Sorée
20/02 15:00 Mesnil Mesnil 0-6 Miecret Miecret
20/02 15:00 Assesse Assesse 3-3 Rochefort Rochefort
20/02 15:00 Dinant Dinant 2-2 Achène Achène
20/02 15:00 Condruzien Condruzien 1-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
20/02 15:00 Bievre Bievre 6-1 Houyet Houyet
20/02 15:00 Dion Dion 0-5 ES Ardennaise ES Ardennaise
20/02 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 1-2 Vencimont Vencimont
 Speeldag 20
23/02 20:00 Achène Achène 1-0 Condruzien Condruzien
 Speeldag 17
27/02 15:00 Condruzien Condruzien 1-1 Vencimont Vencimont
27/02 15:00 Mesnil Mesnil 1-5 Achène Achène
27/02 15:00 Dion Dion 0-9 Rochefort Rochefort
27/02 15:00 Dinant Dinant 1-2 Houyet Houyet
27/02 15:00 Sorée Sorée 3-2 ES Ardennaise ES Ardennaise
27/02 15:00 Assesse Assesse 2-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
27/02 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 0-3 Bievre Bievre
27/02 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-0 Miecret Miecret
 Speeldag 22
06/03 15:00 Dion Dion 0-5 CS Onhaye CS Onhaye
06/03 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 3-2 Houyet Houyet
06/03 15:00 Vencimont Vencimont 4-0 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
06/03 15:00 Assesse Assesse 0-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
06/03 15:00 Mesnil Mesnil 1-4 Sorée Sorée
06/03 15:00 Condruzien Condruzien 5-4 Rochefort Rochefort
06/03 15:00 Dinant Dinant 3-0 Miecret Miecret
06/03 15:00 Bievre Bievre 0-0 Achène Achène
 Speeldag 18
09/03 20:00 Vencimont Vencimont 2-4 Bievre Bievre
 Speeldag 23
12/03 19:30 Miecret Miecret 1-2 Condruzien Condruzien
13/03 15:00 Sorée Sorée 1-0 Assesse Assesse
13/03 15:00 Rochefort Rochefort 1-1 Bievre Bievre
13/03 15:00 Dion Dion 0-6 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
13/03 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-2 Dinant Dinant
13/03 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 5-1 Houyet Houyet
13/03 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 3-0 Mesnil Mesnil
13/03 15:00 Achène Achène 2-3 Vencimont Vencimont
 Speeldag 24
20/03 15:00 Condruzien Condruzien 1-2 ES Ardennaise ES Ardennaise
20/03 15:00 Bievre Bievre 4-0 Miecret Miecret
20/03 15:00 Houyet Houyet 1-4 Achène Achène
20/03 15:00 Dinant Dinant 2-2 Sorée Sorée
20/03 15:00 Vencimont Vencimont 1-3 Rochefort Rochefort
20/03 15:00 Assesse Assesse 0-1 CS Onhaye CS Onhaye
20/03 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-1 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
20/03 15:00 Mesnil Mesnil 6-0 Dion Dion
 Speeldag 25
27/03 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 0-1 Bievre Bievre
27/03 15:00 Mesnil Mesnil 0-6 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
27/03 15:00 Miecret Miecret 0-3 Vencimont Vencimont
27/03 15:00 Achène Achène 2-1 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
27/03 15:00 Sorée Sorée 0-2 Condruzien Condruzien
27/03 15:00 Rochefort Rochefort 10-0 Houyet Houyet
27/03 15:00 Dion Dion 0-4 Assesse Assesse
 Speeldag 21
30/03 18:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 3-0 Mesnil Mesnil
 Speeldag 25
30/03 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-1 Dinant Dinant
 Speeldag 26
03/04 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-9 Rochefort Rochefort
03/04 15:00 Dinant Dinant 4-0 Dion Dion
03/04 15:00 Condruzien Condruzien 1-2 CS Onhaye CS Onhaye
03/04 15:00 Bievre Bievre 6-0 Sorée Sorée
03/04 15:00 Houyet Houyet 3-1 Miecret Miecret
03/04 15:00 Vencimont Vencimont 3-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
03/04 15:00 Assesse Assesse 9-0 Mesnil Mesnil
03/04 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 2-4 Achène Achène
 Speeldag 27
08/04 20:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-5 Houyet Houyet
10/04 15:00 Rochefort Rochefort 4-1 Achène Achène
10/04 15:00 Dion Dion 0-8 Condruzien Condruzien
10/04 15:00 Miecret Miecret 3-3 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
10/04 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 3-1 Bievre Bievre
10/04 15:00 Mesnil Mesnil 0-8 Dinant Dinant
10/04 15:00 Assesse Assesse - RUS Dinantaise RUS Dinantaise
10/04 15:00 Sorée Sorée 1-0 Vencimont Vencimont
 Speeldag 28
16/04 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 0-5 Rochefort Rochefort
16/04 15:00 Vencimont Vencimont 0-2 CS Onhaye CS Onhaye
16/04 15:00 Bievre Bievre 3-0 Dion Dion
16/04 15:00 Achène Achène 1-0 Miecret Miecret
16/04 15:00 Dinant Dinant 0-4 Assesse Assesse
16/04 15:00 Houyet Houyet 4-0 Sorée Sorée
16/04 15:00 Condruzien Condruzien 6-0 Mesnil Mesnil
16/04 18:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 2-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
 Speeldag 29
18/04 15:00 Dion Dion 1-6 Vencimont Vencimont
18/04 15:00 Miecret Miecret 0-3 Rochefort Rochefort
18/04 15:00 Dinant Dinant 4-1 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
18/04 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 6-0 Houyet Houyet
18/04 15:00 Sorée Sorée 2-2 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
18/04 15:00 Mesnil Mesnil 2-0 Bievre Bievre
18/04 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-1 Achène Achène
18/04 16:00 Assesse Assesse 1-1 Condruzien Condruzien
 Speeldag 30
24/04 15:00 Bievre Bievre 2-3 Assesse Assesse
24/04 15:00 Rochefort Rochefort 8-2 ES Ardennaise ES Ardennaise
24/04 15:00 Houyet Houyet 5-0 FF Dion Dion
24/04 15:00 Miecret Miecret 3-1 RUS Dinantaise RUS Dinantaise
24/04 15:00 Achène Achène 3-0 Sorée Sorée
24/04 15:00 Condruzien Condruzien 5-0 Dinant Dinant
24/04 15:00 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 1-1 CS Onhaye CS Onhaye
24/04 15:00 Vencimont Vencimont 5-0 Mesnil Mesnil
 Speeldag 31
30/04 20:00 Dion Dion 5-0 FF Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
01/05 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 10-1 Achène Achène
01/05 15:00 Mesnil Mesnil 2-3 Houyet Houyet
01/05 15:00 Assesse Assesse 5-3 Vencimont Vencimont
01/05 15:00 Sorée Sorée 2-3 Rochefort Rochefort
01/05 15:00 Dinant Dinant 4-1 Bievre Bievre
01/05 15:00 RUS Dinantaise RUS Dinantaise 0-1 Condruzien Condruzien
01/05 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 2-2 Miecret Miecret

Download alle wedstrijden van Namen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Rochefort Rochefort 30 70
2. Condruzien Condruzien 30 60
3. CS Onhaye CS Onhaye 30 59
4. Bievre Bievre 30 59
5. Vencimont Vencimont 30 59
6. Assesse Assesse 29 53
7. Achène Achène 30 53
8. Dinant Dinant 30 51
9. RUS Dinantaise RUS Dinantaise 29 44
10. Houyet Houyet 30 40
11. ES Ardennaise ES Ardennaise 30 36
12. Miecret Miecret 30 36
13. Sorée Sorée 30 34
14. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 30 23
15. Mesnil Mesnil 30 9
16. Dion Dion 30 4