Word fan! 6

Seizoen 2021 - 2022 Namen (4B)


 Speeldag 1
22/08 15:00 Onoz Onoz - FF Lesve-Arbre Lesve-Arbre
22/08 15:00 Malonne Malonne 2-2 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
22/08 15:00 Spy Spy 9-2 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
22/08 15:00 Mazy Mazy 2-2 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
22/08 15:00 Auvelais Auvelais 0-2 Moustier Moustier
22/08 15:00 Sauveniere Sauveniere 1-4 Floreffe Floreffe
22/08 15:00 Ham FC Ham FC 1-11 Jemeppe Jemeppe
 Speeldag 2
28/08 19:30 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 7-2 Auvelais Auvelais
29/08 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 1-0 Ham FC Ham FC
29/08 15:00 Moustier Moustier 1-1 Sauveniere Sauveniere
29/08 15:00 Floreffe Floreffe - FF Onoz Onoz
29/08 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 1-2 Malonne Malonne
29/08 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-3 Spy Spy
29/08 15:00 Jemeppe Jemeppe 3-2 Mazy Mazy
 Speeldag 3
05/09 15:00 Jemeppe Jemeppe 12-0 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
05/09 15:00 Onoz Onoz - FF Moustier Moustier
05/09 15:00 Malonne Malonne 3-0 Floreffe Floreffe
05/09 15:00 Sauveniere Sauveniere 2-10 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
05/09 15:00 Spy Spy 8-1 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
05/09 15:00 Ham FC Ham FC 3-7 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
05/09 15:00 Mazy Mazy 3-0 Auvelais Auvelais
 Speeldag 4
11/09 19:30 Auvelais Auvelais 1-2 Sauveniere Sauveniere
12/09 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 7-2 Ham FC Ham FC
12/09 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 1-9 Mazy Mazy
12/09 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 1-3 Jemeppe Jemeppe
12/09 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise - FF Onoz Onoz
12/09 15:00 Moustier Moustier 0-4 Malonne Malonne
12/09 15:00 Floreffe Floreffe 2-2 Spy Spy
 Speeldag 5
19/09 15:00 Jemeppe Jemeppe 2-2 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
19/09 15:00 Malonne Malonne 3-5 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
19/09 15:00 Mazy Mazy - FF Sauveniere Sauveniere
19/09 15:00 Ham FC Ham FC 2-6 Floreffe Floreffe
19/09 15:00 Spy Spy 9-0 Moustier Moustier
19/09 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 3-7 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
19/09 15:00 Onoz Onoz - FF Auvelais Auvelais
 Speeldag 6
25/09 20:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 1-1 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
26/09 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 5-3 Spy Spy
26/09 15:00 Floreffe Floreffe 1-4 Jemeppe Jemeppe
26/09 15:00 Auvelais Auvelais 0-6 Malonne Malonne
26/09 15:00 Moustier Moustier 2-0 Ham FC Ham FC
26/09 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 3-2 Mazy Mazy
26/09 15:00 Sauveniere Sauveniere - FF Onoz Onoz
 Speeldag 7
03/10 15:00 Malonne Malonne 4-1 Sauveniere Sauveniere
03/10 15:00 Ham FC Ham FC 1-9 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
03/10 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-1 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
03/10 15:00 Spy Spy 8-3 Auvelais Auvelais
03/10 15:00 Mazy Mazy - FF Onoz Onoz
03/10 15:00 Jemeppe Jemeppe 6-0 Moustier Moustier
 Speeldag 8
10/10 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 1-4 Jemeppe Jemeppe
10/10 15:00 Floreffe Floreffe 0-5 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
10/10 15:00 Onoz Onoz - FF Malonne Malonne
10/10 15:00 Moustier Moustier 3-1 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
10/10 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 5-4 Mazy Mazy
10/10 15:00 Sauveniere Sauveniere 1-6 Spy Spy
10/10 15:00 Auvelais Auvelais 4-3 Ham FC Ham FC
 Speeldag 9
17/10 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 0-1 Floreffe Floreffe
17/10 15:00 Ham FC Ham FC 3-2 Sauveniere Sauveniere
17/10 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 6-1 Moustier Moustier
17/10 15:00 Jemeppe Jemeppe 8-1 Auvelais Auvelais
17/10 15:00 Spy Spy - FF Onoz Onoz
17/10 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 0-11 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
17/10 15:00 Mazy Mazy 1-5 Malonne Malonne
 Speeldag 10
24/10 15:00 Onoz Onoz - FF Ham FC Ham FC
24/10 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 5-0 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
24/10 15:00 Moustier Moustier 1-3 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
24/10 15:00 Sauveniere Sauveniere 0-8 Jemeppe Jemeppe
24/10 15:00 Auvelais Auvelais 4-3 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
24/10 15:00 Floreffe Floreffe 4-2 Mazy Mazy
24/10 15:00 Malonne Malonne 3-3 Spy Spy
 Speeldag 11
31/10 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 3-4 Floreffe Floreffe
 Speeldag 12
07/11 14:30 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 0-5 Sauveniere Sauveniere
07/11 14:30 Floreffe Floreffe 4-0 Moustier Moustier
07/11 14:30 Ham FC Ham FC 0-5 Malonne Malonne
07/11 14:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 7-1 Auvelais Auvelais
07/11 14:30 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 1-2 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
07/11 14:30 Jemeppe Jemeppe - FF Onoz Onoz
07/11 14:30 Mazy Mazy 1-5 Spy Spy
 Speeldag 13
12/11 19:30 Mazy Mazy 3-1 Moustier Moustier
14/11 14:30 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 5-1 Floreffe Floreffe
14/11 14:30 Sauveniere Sauveniere 0-5 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
14/11 14:30 Malonne Malonne 2-4 Jemeppe Jemeppe
14/11 14:30 Onoz Onoz - FF Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
14/11 14:30 Auvelais Auvelais 1-3 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
14/11 15:00 Spy Spy 18-0 Ham FC Ham FC
 Speeldag 14
21/11 14:30 Moustier Moustier 0-6 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
21/11 14:30 Floreffe Floreffe 3-2 Auvelais Auvelais
21/11 14:30 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 0-5 Malonne Malonne
21/11 14:30 Ham FC Ham FC 1-5 Mazy Mazy
21/11 14:30 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 3-2 Sauveniere Sauveniere
21/11 14:30 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee - FF Onoz Onoz
21/11 14:30 Jemeppe Jemeppe 2-2 Spy Spy
 Speeldag 15
28/11 14:30 Sauveniere Sauveniere 3-1 Moustier Moustier
28/11 14:30 Mazy Mazy 1-6 Jemeppe Jemeppe
28/11 14:30 Ham FC Ham FC 0-1 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
28/11 14:30 Onoz Onoz - FF Floreffe Floreffe
28/11 14:30 Auvelais Auvelais 1-2 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
28/11 14:30 Malonne Malonne 7-1 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
28/11 15:00 Spy Spy 2-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
 Speeldag 16
12/12 14:30 Lesve-Arbre Lesve-Arbre - FF Onoz Onoz
 Speeldag 18
16/01 14:30 Moustier Moustier - FF Onoz Onoz
 Speeldag 19
23/01 15:00 Onoz Onoz - FF Etoile Taminoise Etoile Taminoise
 Speeldag 20
30/01 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 1-1 Malonne Malonne
30/01 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 5-0 FF Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
30/01 15:00 Moustier Moustier 0-4 Spy Spy
30/01 15:00 Sauveniere Sauveniere 1-2 Mazy Mazy
30/01 15:00 Floreffe Floreffe 8-3 Ham FC Ham FC
30/01 15:00 Auvelais Auvelais - FF Onoz Onoz
30/01 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 0-3 Jemeppe Jemeppe
 Speeldag 17
06/02 15:00 Floreffe Floreffe 1-4 Sauveniere Sauveniere
06/02 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4-7 Malonne Malonne
06/02 15:00 Moustier Moustier 2-4 Auvelais Auvelais
06/02 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 0-6 Spy Spy
06/02 15:00 Jemeppe Jemeppe 13-0 Ham FC Ham FC
06/02 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 6-4 Mazy Mazy
 Speeldag 18
13/02 15:00 Floreffe Floreffe 0-2 Malonne Malonne
13/02 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 1-4 Spy Spy
13/02 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 1-5 Jemeppe Jemeppe
13/02 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4-0 Sauveniere Sauveniere
13/02 15:00 Auvelais Auvelais 1-1 Mazy Mazy
 Speeldag 21
13/02 15:00 Onoz Onoz - FF Sauveniere Sauveniere
 Speeldag 19
20/02 15:00 Sauveniere Sauveniere 1-2 Auvelais Auvelais
20/02 15:00 Mazy Mazy 3-2 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
20/02 15:00 Spy Spy 6-0 Floreffe Floreffe
20/02 15:00 Jemeppe Jemeppe 4-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
20/02 15:00 Ham FC Ham FC - Lesve-Arbre Lesve-Arbre
20/02 15:00 Malonne Malonne 3-0 Moustier Moustier
 Speeldag 22
20/02 15:00 Onoz Onoz - FF Mazy Mazy
 Speeldag 18
23/02 20:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 10-3 Ham FC Ham FC
 Speeldag 21
05/03 20:00 Malonne Malonne 5-0 Auvelais Auvelais
06/03 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 1-4 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
06/03 15:00 Jemeppe Jemeppe 7-0 Floreffe Floreffe
06/03 15:00 Spy Spy 3-3 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
06/03 15:00 Mazy Mazy 3-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
06/03 15:00 Ham FC Ham FC 2-6 Moustier Moustier
 Speeldag 23
06/03 15:00 Malonne Malonne - FF Onoz Onoz
 Speeldag 22
13/03 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 1-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
13/03 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 5-0 FF Ham FC Ham FC
13/03 15:00 Auvelais Auvelais 1-5 Spy Spy
13/03 15:00 Sauveniere Sauveniere 2-1 Malonne Malonne
13/03 15:00 Moustier Moustier 0-3 Jemeppe Jemeppe
13/03 15:00 Floreffe Floreffe 2-2 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
 Speeldag 24
13/03 15:00 Onoz Onoz - FF Spy Spy
 Speeldag 25
20/03 15:00 Ham FC Ham FC - FF Onoz Onoz
 Speeldag 23
27/03 13:00 Spy Spy 14-1 Sauveniere Sauveniere
27/03 14:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 3-1 Moustier Moustier
27/03 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 5-0 FF Floreffe Floreffe
27/03 15:00 Jemeppe Jemeppe 2-2 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
27/03 15:00 Ham FC Ham FC 2-4 Auvelais Auvelais
27/03 15:00 Mazy Mazy 4-1 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
 Speeldag 26
27/03 15:00 Onoz Onoz - FF Jemeppe Jemeppe
 Speeldag 24
03/04 13:00 Moustier Moustier 3-3 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
03/04 13:00 Floreffe Floreffe 4-7 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
03/04 13:00 Sauveniere Sauveniere 7-1 Ham FC Ham FC
03/04 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 5-0 FF Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
03/04 15:00 Auvelais Auvelais 2-6 Jemeppe Jemeppe
03/04 15:00 Malonne Malonne 1-2 Mazy Mazy
 Speeldag 25
10/04 14:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 2-3 Auvelais Auvelais
10/04 15:00 Jemeppe Jemeppe 2-0 Sauveniere Sauveniere
10/04 15:00 Mazy Mazy 5-0 FF Floreffe Floreffe
10/04 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 8-2 Moustier Moustier
10/04 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2-4 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
10/04 15:00 Spy Spy 0-0 Malonne Malonne
 Speeldag 26
17/04 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 7-3 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
17/04 15:00 Malonne Malonne 5-0 FF Ham FC Ham FC
17/04 15:00 Moustier Moustier 2-1 Floreffe Floreffe
17/04 15:00 Sauveniere Sauveniere 8-3 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
17/04 15:00 Auvelais Auvelais 1-2 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
17/04 15:00 Spy Spy 13-0 Mazy Mazy
 Speeldag 27
24/04 15:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4-3 Sauveniere Sauveniere
24/04 15:00 Jemeppe Jemeppe 2-0 Malonne Malonne
24/04 15:00 Floreffe Floreffe 0-5 FF Etoile Taminoise Etoile Taminoise
24/04 15:00 Ham FC Ham FC 0-7 Spy Spy
24/04 15:00 Moustier Moustier 1-4 Mazy Mazy
24/04 15:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont - FF Onoz Onoz
24/04 15:00 Lesve-Arbre Lesve-Arbre 3-2 Auvelais Auvelais
 Speeldag 28
01/05 15:00 Auvelais Auvelais 5-0 FF Floreffe Floreffe
01/05 15:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 10-0 Moustier Moustier
01/05 15:00 Onoz Onoz - FF Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
01/05 15:00 Mazy Mazy 5-0 FF Ham FC Ham FC
01/05 15:00 Sauveniere Sauveniere 2-1 Lesve-Arbre Lesve-Arbre
01/05 15:00 Malonne Malonne 5-0 FF Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
01/05 15:00 Spy Spy 6-1 Jemeppe Jemeppe
 Stand G P
1. Jemeppe Jemeppe 24 63
2. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 24 61
3. Spy Spy 24 59
4. Malonne Malonne 24 49
5. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 24 44
6. Mazy Mazy 23 38
7. Lesve-Arbre Lesve-Arbre 23 29
8. Floreffe Floreffe 24 26
9. Sauveniere Sauveniere 23 25
10. Auvelais Auvelais 24 22
11. Moustier Moustier 24 17
12. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 24 11
13. Ham FC Ham FC 23 3
14. Onoz Onoz 0 0