Word fan! 44

Seizoen 2021 - 2022 Namen (1)


 Speeldag 1
20/08 20:00 Ciney Ciney 5-2 Chevetogne Chevetogne
21/08 20:00 Beauraing Beauraing 4-4 Condruzien Condruzien
21/08 20:00 Biesme Biesme 1-2 Grand-Leez Grand-Leez
21/08 20:00 FC Meux FC Meux 1-3 Spy Spy
22/08 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 4-4 Flavion Sport Flavion Sport
22/08 15:00 Loyers Loyers 4-1 ES Molignée ES Molignée
22/08 15:00 Andennais Andennais 5-0 Dinant Dinant
22/08 18:00 Malonne Malonne 0-4 Nismes Nismes
 Speeldag 2
27/08 20:00 Chevetogne Chevetogne 3-2 Hemptinne AS Hemptinne AS
28/08 20:00 Nismes Nismes 2-5 Ciney Ciney
28/08 20:00 Condruzien Condruzien 1-1 Biesme Biesme
29/08 15:00 Spy Spy 5-0 Malonne Malonne
29/08 15:00 Dinant Dinant 0-5 FC Meux FC Meux
29/08 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-3 Andennais Andennais
29/08 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 3-0 Loyers Loyers
29/08 15:00 ES Molignée ES Molignée 2-1 Beauraing Beauraing
 Speeldag 3
04/09 20:00 FC Meux FC Meux 2-4 Grand-Leez Grand-Leez
04/09 20:00 Malonne Malonne 2-2 Dinant Dinant
04/09 20:00 Ciney Ciney 2-0 Spy Spy
05/09 15:00 Loyers Loyers 2-1 Chevetogne Chevetogne
05/09 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 5-1 Nismes Nismes
05/09 15:00 Andennais Andennais 2-3 Condruzien Condruzien
05/09 15:00 Beauraing Beauraing 0-4 Biesme Biesme
05/09 18:00 ES Molignée ES Molignée 1-1 Flavion Sport Flavion Sport
 Speeldag 4
11/09 20:00 Dinant Dinant 3-4 Ciney Ciney
11/09 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 5-0 Malonne Malonne
11/09 20:00 Condruzien Condruzien 6-1 FC Meux FC Meux
11/09 20:00 Flavion Sport Flavion Sport 2-2 Beauraing Beauraing
12/09 15:00 Biesme Biesme 2-1 Andennais Andennais
12/09 15:00 Chevetogne Chevetogne 6-0 ES Molignée ES Molignée
12/09 15:00 Spy Spy 1-2 Hemptinne AS Hemptinne AS
12/09 15:00 Nismes Nismes 2-0 Loyers Loyers
 Speeldag 5
18/09 20:00 Flavion Sport Flavion Sport 0-2 Chevetogne Chevetogne
19/09 15:00 Beauraing Beauraing 2-4 Andennais Andennais
19/09 15:00 ES Molignée ES Molignée 2-3 Nismes Nismes
19/09 15:00 FC Meux FC Meux 0-4 Biesme Biesme
19/09 15:00 Loyers Loyers 1-3 Spy Spy
19/09 15:00 Malonne Malonne 0-0 Condruzien Condruzien
 Speeldag 6
24/09 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-0 Hemptinne AS Hemptinne AS
25/09 20:00 Chevetogne Chevetogne 3-0 Beauraing Beauraing
25/09 20:00 Biesme Biesme 4-0 Malonne Malonne
25/09 20:00 Condruzien Condruzien 2-4 Ciney Ciney
26/09 15:00 Andennais Andennais 4-0 FC Meux FC Meux
26/09 15:00 Spy Spy 6-1 ES Molignée ES Molignée
26/09 15:00 Nismes Nismes 2-2 Flavion Sport Flavion Sport
26/09 15:00 Dinant Dinant 0-2 Loyers Loyers
 Speeldag 7
29/09 20:00 Ciney Ciney 2-1 Grand-Leez Grand-Leez
02/10 20:00 Beauraing Beauraing 0-4 FC Meux FC Meux
02/10 20:00 Ciney Ciney 1-3 Biesme Biesme
02/10 20:00 Loyers Loyers 2-0 Grand-Leez Grand-Leez
03/10 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 1-6 Condruzien Condruzien
03/10 15:00 Malonne Malonne 1-3 Andennais Andennais
03/10 15:00 Chevetogne Chevetogne 3-1 Nismes Nismes
03/10 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 2-2 Spy Spy
 Speeldag 8
06/10 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 3-3 Dinant Dinant
09/10 20:00 Condruzien Condruzien 2-1 Loyers Loyers
09/10 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-2 ES Molignée ES Molignée
10/10 15:00 Nismes Nismes 2-0 Beauraing Beauraing
10/10 15:00 FC Meux FC Meux 1-2 Malonne Malonne
10/10 15:00 Andennais Andennais 1-2 Ciney Ciney
10/10 15:00 Biesme Biesme 5-4 Hemptinne AS Hemptinne AS
10/10 15:00 Spy Spy 2-1 Chevetogne Chevetogne
 Speeldag 9
13/10 20:00 ES Molignée ES Molignée 0-2 Dinant Dinant
16/10 20:00 Ciney Ciney 2-0 FC Meux FC Meux
17/10 15:00 Chevetogne Chevetogne 3-3 Dinant Dinant
17/10 15:00 ES Molignée ES Molignée 1-5 Condruzien Condruzien
17/10 15:00 Nismes Nismes 1-1 Spy Spy
17/10 15:00 Beauraing Beauraing 1-0 Malonne Malonne
17/10 18:00 Flavion Sport Flavion Sport 0-5 Grand-Leez Grand-Leez
 Speeldag 10
21/10 20:00 Dinant Dinant 3-1 Flavion Sport Flavion Sport
23/10 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 3-2 Chevetogne Chevetogne
23/10 20:00 FC Meux FC Meux 3-3 Hemptinne AS Hemptinne AS
23/10 20:00 Biesme Biesme 3-1 ES Molignée ES Molignée
24/10 15:00 Condruzien Condruzien 1-1 Flavion Sport Flavion Sport
24/10 15:00 Dinant Dinant 1-2 Nismes Nismes
24/10 15:00 Malonne Malonne 0-4 Ciney Ciney
24/10 15:00 Andennais Andennais 2-3 Loyers Loyers
24/10 15:00 Spy Spy 5-1 Beauraing Beauraing
 Speeldag 11
27/10 20:00 Loyers Loyers 4-0 Biesme Biesme
27/10 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 1-3 Andennais Andennais
 Speeldag 12
05/11 20:00 Chevetogne Chevetogne 2-1 Condruzien Condruzien
06/11 20:00 Beauraing Beauraing 0-7 Ciney Ciney
07/11 14:30 Nismes Nismes 2-1 Grand-Leez Grand-Leez
07/11 14:30 Hemptinne AS Hemptinne AS 0-0 Malonne Malonne
07/11 14:30 Loyers Loyers 1-0 FC Meux FC Meux
07/11 14:30 Flavion Sport Flavion Sport 1-4 Biesme Biesme
07/11 15:00 ES Molignée ES Molignée 1-5 Andennais Andennais
 Speeldag 13
11/11 15:00 Spy Spy 0-0 Dinant Dinant
14/11 14:30 Dinant Dinant 0-0 Beauraing Beauraing
14/11 14:30 Andennais Andennais 1-1 Flavion Sport Flavion Sport
14/11 14:30 Condruzien Condruzien 2-1 Nismes Nismes
14/11 14:30 Malonne Malonne 2-2 Loyers Loyers
14/11 15:00 Biesme Biesme 3-1 Chevetogne Chevetogne
14/11 15:00 Ciney Ciney 5-0 Hemptinne AS Hemptinne AS
14/11 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-0 Spy Spy
14/11 18:00 FC Meux FC Meux 1-2 ES Molignée ES Molignée
 Speeldag 14
20/11 20:00 Spy Spy 2-3 Condruzien Condruzien
20/11 20:00 Beauraing Beauraing 0-1 Hemptinne AS Hemptinne AS
21/11 14:30 Loyers Loyers 7-2 Ciney Ciney
21/11 14:30 Dinant Dinant 1-0 Grand-Leez Grand-Leez
21/11 14:30 Chevetogne Chevetogne 5-1 Andennais Andennais
21/11 14:30 Nismes Nismes 4-3 Biesme Biesme
21/11 14:30 Flavion Sport Flavion Sport 1-2 FC Meux FC Meux
21/11 15:00 ES Molignée ES Molignée 1-3 Malonne Malonne
 Speeldag 15
27/11 20:00 Ciney Ciney 6-2 ES Molignée ES Molignée
27/11 20:00 Beauraing Beauraing 2-1 Grand-Leez Grand-Leez
28/11 14:30 Malonne Malonne 1-1 Flavion Sport Flavion Sport
28/11 14:30 FC Meux FC Meux 1-1 Chevetogne Chevetogne
28/11 14:30 Andennais Andennais 1-4 Nismes Nismes
28/11 14:30 Condruzien Condruzien 3-2 Dinant Dinant
28/11 14:30 Hemptinne AS Hemptinne AS 5-0 Loyers Loyers
28/11 15:00 Biesme Biesme 1-3 Spy Spy
 Speeldag 16
04/12 19:00 Grand-Leez Grand-Leez 1-3 Condruzien Condruzien
05/12 14:30 Loyers Loyers 1-4 Beauraing Beauraing
05/12 14:30 Dinant Dinant 2-1 Biesme Biesme
05/12 14:30 Flavion Sport Flavion Sport 1-3 Ciney Ciney
05/12 14:30 Nismes Nismes 0-0 FC Meux FC Meux
05/12 14:30 Chevetogne Chevetogne 4-0 Malonne Malonne
05/12 15:00 Spy Spy 2-2 Andennais Andennais
05/12 15:00 ES Molignée ES Molignée 7-3 Hemptinne AS Hemptinne AS
 Speeldag 20
29/01 19:00 Grand-Leez Grand-Leez 1-2 Ciney Ciney
30/01 15:00 Condruzien Condruzien 2-2 Malonne Malonne
30/01 15:00 Spy Spy 2-3 Loyers Loyers
30/01 15:00 Nismes Nismes 4-2 ES Molignée ES Molignée
30/01 15:00 Dinant Dinant 5-0 Hemptinne AS Hemptinne AS
30/01 15:00 Andennais Andennais 1-1 Beauraing Beauraing
30/01 15:00 Biesme Biesme 4-2 FC Meux FC Meux
 Speeldag 21
06/02 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-3 Biesme Biesme
06/02 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 2-0 Hemptinne AS Hemptinne AS
06/02 15:00 Nismes Nismes 1-4 Malonne Malonne
06/02 15:00 Chevetogne Chevetogne 2-1 Ciney Ciney
06/02 15:00 Spy Spy 2-2 FC Meux FC Meux
06/02 15:00 Dinant Dinant 2-0 Andennais Andennais
06/02 15:00 ES Molignée ES Molignée 1-3 Loyers Loyers
 Speeldag 20
10/02 20:00 Chevetogne Chevetogne 2-0 Flavion Sport Flavion Sport
 Speeldag 18
12/02 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-0 FC Meux FC Meux
13/02 15:00 Nismes Nismes 4-2 Hemptinne AS Hemptinne AS
13/02 15:00 Dinant Dinant 1-1 Malonne Malonne
13/02 15:00 Condruzien Condruzien 1-4 Andennais Andennais
13/02 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 2-2 ES Molignée ES Molignée
13/02 15:00 Spy Spy 2-3 Ciney Ciney
13/02 15:00 Biesme Biesme 1-3 Beauraing Beauraing
 Speeldag 19
20/02 15:00 FC Meux FC Meux 1-0 Condruzien Condruzien
20/02 15:00 Ciney Ciney 4-2 Dinant Dinant
20/02 15:00 Andennais Andennais 1-4 Biesme Biesme
20/02 15:00 Malonne Malonne 1-3 Grand-Leez Grand-Leez
20/02 15:00 Beauraing Beauraing 3-2 Flavion Sport Flavion Sport
20/02 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 1-5 Spy Spy
20/02 15:00 ES Molignée ES Molignée 4-4 Chevetogne Chevetogne
20/02 15:00 Loyers Loyers 2-0 Nismes Nismes
 Speeldag 21
22/02 20:00 Condruzien Condruzien 1-2 Beauraing Beauraing
 Speeldag 18
23/02 20:00 Chevetogne Chevetogne 3-0 Loyers Loyers
 Speeldag 17
25/02 20:00 Malonne Malonne 0-2 Spy Spy
27/02 15:00 FC Meux FC Meux 4-2 Dinant Dinant
27/02 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 2-5 Chevetogne Chevetogne
27/02 15:00 Beauraing Beauraing 7-2 ES Molignée ES Molignée
27/02 15:00 Loyers Loyers 5-4 Flavion Sport Flavion Sport
27/02 15:00 Andennais Andennais 1-1 Grand-Leez Grand-Leez
27/02 15:00 Biesme Biesme 1-2 Condruzien Condruzien
27/02 15:00 Ciney Ciney 3-1 Nismes Nismes
 Speeldag 22
05/03 20:00 Ciney Ciney 5-2 Condruzien Condruzien
05/03 20:00 FC Meux FC Meux - Andennais Andennais
06/03 15:00 Beauraing Beauraing 1-4 Chevetogne Chevetogne
06/03 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 1-3 Grand-Leez Grand-Leez
06/03 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 1-1 Nismes Nismes
06/03 15:00 Malonne Malonne 0-3 Biesme Biesme
06/03 15:00 ES Molignée ES Molignée 2-3 Spy Spy
06/03 15:00 Loyers Loyers 1-0 Dinant Dinant
 Speeldag 23
13/03 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 1-1 Loyers Loyers
13/03 15:00 Nismes Nismes 0-0 Chevetogne Chevetogne
13/03 15:00 Dinant Dinant 1-1 ES Molignée ES Molignée
13/03 15:00 FC Meux FC Meux 7-3 Beauraing Beauraing
13/03 15:00 Spy Spy 3-3 Flavion Sport Flavion Sport
13/03 15:00 Andennais Andennais 2-1 Malonne Malonne
13/03 15:00 Condruzien Condruzien 0-2 Hemptinne AS Hemptinne AS
13/03 15:00 Biesme Biesme 3-4 Ciney Ciney
 Speeldag 24
19/03 20:00 Ciney Ciney 3-1 Andennais Andennais
20/03 15:00 Beauraing Beauraing 3-0 Nismes Nismes
20/03 15:00 Malonne Malonne 0-3 FC Meux FC Meux
20/03 15:00 Chevetogne Chevetogne 0-3 Spy Spy
20/03 15:00 Loyers Loyers 1-1 Condruzien Condruzien
20/03 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 4-2 Biesme Biesme
20/03 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 1-0 Dinant Dinant
20/03 15:00 ES Molignée ES Molignée 0-2 Grand-Leez Grand-Leez
 Speeldag 25
25/03 20:00 FC Meux FC Meux 2-3 Ciney Ciney
26/03 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-0 Flavion Sport Flavion Sport
27/03 15:00 Andennais Andennais 2-4 Hemptinne AS Hemptinne AS
27/03 15:00 Biesme Biesme 2-1 Loyers Loyers
27/03 15:00 Malonne Malonne 1-2 Beauraing Beauraing
27/03 15:00 Dinant Dinant 2-1 Chevetogne Chevetogne
27/03 15:00 Condruzien Condruzien 4-0 ES Molignée ES Molignée
27/03 16:00 Spy Spy 7-3 Nismes Nismes
 Speeldag 26
02/04 20:00 Ciney Ciney 5-0 Malonne Malonne
02/04 20:00 Nismes Nismes 2-2 Dinant Dinant
03/04 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 0-1 FC Meux FC Meux
03/04 15:00 Beauraing Beauraing 1-1 Spy Spy
03/04 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 0-1 Condruzien Condruzien
03/04 15:00 Chevetogne Chevetogne 1-2 Grand-Leez Grand-Leez
03/04 15:00 Loyers Loyers 4-2 Andennais Andennais
03/04 15:00 ES Molignée ES Molignée 0-1 Biesme Biesme
 Speeldag 27
09/04 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 5-1 Nismes Nismes
09/04 20:00 Ciney Ciney 2-0 Beauraing Beauraing
09/04 20:00 Condruzien Condruzien 2-3 Chevetogne Chevetogne
10/04 15:00 Andennais Andennais 1-2 ES Molignée ES Molignée
10/04 15:00 FC Meux FC Meux 1-2 Loyers Loyers
10/04 15:00 Biesme Biesme 1-2 Flavion Sport Flavion Sport
10/04 15:00 Dinant Dinant 6-2 Spy Spy
10/04 15:00 Malonne Malonne 1-1 Hemptinne AS Hemptinne AS
 Speeldag 28
14/04 20:00 Spy Spy - Grand-Leez Grand-Leez
15/04 20:00 Nismes Nismes 1-3 Condruzien Condruzien
15/04 20:00 ES Molignée ES Molignée 1-0 FC Meux FC Meux
15/04 20:00 Flavion Sport Flavion Sport 2-0 Andennais Andennais
15/04 20:30 Loyers Loyers 0-1 Malonne Malonne
16/04 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 1-2 Ciney Ciney
16/04 15:00 Chevetogne Chevetogne 2-2 Biesme Biesme
16/04 20:00 Beauraing Beauraing 1-2 Dinant Dinant
 Speeldag 29
18/04 15:00 Ciney Ciney 1-3 Loyers Loyers
18/04 15:00 Malonne Malonne 2-0 ES Molignée ES Molignée
18/04 15:00 Biesme Biesme 5-2 Nismes Nismes
18/04 15:00 Andennais Andennais 1-4 Chevetogne Chevetogne
18/04 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 3-1 Beauraing Beauraing
18/04 16:00 FC Meux FC Meux 3-1 Flavion Sport Flavion Sport
19/04 20:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-2 Dinant Dinant
19/04 20:00 Condruzien Condruzien 2-1 Spy Spy
 Speeldag 30
24/04 15:00 Grand-Leez Grand-Leez 2-1 Beauraing Beauraing
24/04 15:00 Loyers Loyers 0-0 Hemptinne AS Hemptinne AS
24/04 15:00 Dinant Dinant 2-3 Condruzien Condruzien
24/04 15:00 ES Molignée ES Molignée 3-3 Ciney Ciney
24/04 15:00 Flavion Sport Flavion Sport 3-0 Malonne Malonne
24/04 15:00 Spy Spy 0-3 Biesme Biesme
24/04 15:00 Nismes Nismes 2-1 Andennais Andennais
24/04 15:00 Chevetogne Chevetogne 1-2 FC Meux FC Meux
 Speeldag 31
01/05 13:30 FC Meux FC Meux 4-4 Nismes Nismes
01/05 15:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 7-3 ES Molignée ES Molignée
01/05 15:00 Beauraing Beauraing 3-3 Loyers Loyers
01/05 15:00 Malonne Malonne 1-3 Chevetogne Chevetogne
01/05 15:00 Condruzien Condruzien 0-2 Grand-Leez Grand-Leez
01/05 15:00 Andennais Andennais 5-2 Spy Spy
01/05 15:00 Biesme Biesme 5-1 Dinant Dinant
01/05 15:00 Ciney Ciney 9-4 Flavion Sport Flavion Sport
 Stand G P
1. Ciney Ciney 30 76
2. Biesme Biesme 30 53
3. Chevetogne Chevetogne 30 53
4. Grand-Leez Grand-Leez 29 53
5. Loyers Loyers 30 53
6. Condruzien Condruzien 30 51
7. Spy Spy 29 44
8. Nismes Nismes 30 40
9. Dinant Dinant 30 36
10. FC Meux FC Meux 29 35
11. Andennais Andennais 29 34
12. Hemptinne AS Hemptinne AS 30 33
13. Beauraing Beauraing 30 33
14. Flavion Sport Flavion Sport 30 29
15. Malonne Malonne 30 23
16. ES Molignée ES Molignée 30 21