Word fan! 16

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (2B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:00 Edeboys Edeboys 3-5 Nederhasselt Nederhasselt
04/09 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-1 KME Machelen KME Machelen
04/09 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 3-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
05/09 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 3-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
05/09 15:00 Eine Eine 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
05/09 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
05/09 15:00 Burst Burst 2-0 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
05/09 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 2-2 VCE Houtem VCE Houtem
 Speeldag 2
11/09 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
11/09 18:00 Nederhasselt Nederhasselt 4-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
11/09 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-0 Edeboys Edeboys
11/09 20:15 VCE Houtem VCE Houtem 1-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
12/09 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 2-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
12/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-4 Burst Burst
12/09 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-4 Eine Eine
12/09 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-2 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
 Speeldag 3
18/09 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-0 Nederhasselt Nederhasselt
18/09 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 0-3 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
18/09 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-1 Burst Burst
19/09 15:00 Eine Eine 3-1 VCE Houtem VCE Houtem
19/09 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 1-1 KME Machelen KME Machelen
19/09 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
19/09 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 2-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
19/09 15:30 Edeboys Edeboys 3-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
 Speeldag 4
25/09 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
25/09 19:30 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-4 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
26/09 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 0-5 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
26/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-2 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
26/09 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-2 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
26/09 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 2-0 Eine Eine
26/09 15:00 Burst Burst 2-2 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
26/09 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 3-3 Edeboys Edeboys
 Speeldag 5
02/10 16:30 Eine Eine 2-3 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
02/10 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
02/10 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-3 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
02/10 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 3-0 KME Machelen KME Machelen
03/10 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-2 VCE Houtem VCE Houtem
03/10 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 1-5 KSV Sottegem KSV Sottegem
03/10 15:00 Edeboys Edeboys 2-1 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
03/10 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-3 Burst Burst
 Speeldag 6
09/10 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
10/10 15:00 Burst Burst 1-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
10/10 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-2 Nederhasselt Nederhasselt
10/10 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-0 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
10/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-3 Eine Eine
10/10 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 1-4 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
10/10 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-5 Edeboys Edeboys
10/10 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 4-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 7
16/10 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-0 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
16/10 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
16/10 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 1-0 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
16/10 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
17/10 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 4-4 VCE Houtem VCE Houtem
17/10 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
17/10 15:00 Eine Eine 1-1 Burst Burst
17/10 15:00 Edeboys Edeboys 2-0 KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 8
24/10 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 2-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
24/10 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 1-0 Nederhasselt Nederhasselt
24/10 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-1 Eine Eine
24/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
24/10 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 1-5 KSV Sottegem KSV Sottegem
24/10 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-4 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
24/10 15:00 Burst Burst 3-2 Edeboys Edeboys
24/10 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-1 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
 Speeldag 9
30/10 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-2 KME Machelen KME Machelen
30/10 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
30/10 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
31/10 15:00 Eine Eine 4-4 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
31/10 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 4-1 Burst Burst
31/10 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-6 VCE Houtem VCE Houtem
31/10 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 0-3 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
31/10 15:00 Edeboys Edeboys 1-2 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
 Speeldag 10
07/11 14:30 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 0-6 KSV Sottegem KSV Sottegem
07/11 14:30 VCE Houtem VCE Houtem 4-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
07/11 14:30 KME Machelen KME Machelen 0-4 Nederhasselt Nederhasselt
07/11 14:30 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 1-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
07/11 14:30 Burst Burst 1-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
07/11 14:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 2-0 Eine Eine
07/11 14:30 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-3 Edeboys Edeboys
07/11 14:30 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 3-2 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 11
14/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 1-2 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
14/11 14:30 Edeboys Edeboys 2-4 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
14/11 14:30 VCE Houtem VCE Houtem 1-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
14/11 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 3-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
14/11 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-3 Eine Eine
14/11 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-5 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
14/11 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-0 KME Machelen KME Machelen
14/11 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 2-0 Burst Burst
 Speeldag 12
20/11 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 4-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
21/11 14:30 Eine Eine 1-3 Edeboys Edeboys
21/11 14:30 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 5-0 Nederhasselt Nederhasselt
21/11 14:30 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 1-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
21/11 14:30 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
21/11 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
 Speeldag 13
27/11 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
27/11 19:30 VCE Houtem VCE Houtem 3-1 KME Machelen KME Machelen
28/11 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 7-1 Eine Eine
28/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-2 Burst Burst
28/11 14:30 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 2-2 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
28/11 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 1-0 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
 Speeldag 12
01/12 20:00 Burst Burst 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/12 20:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-2 VCE Houtem VCE Houtem
 Speeldag 14
04/12 18:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 6-2 Nederhasselt Nederhasselt
04/12 19:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
05/12 14:30 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
05/12 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
05/12 14:30 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 3-2 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
05/12 14:30 Eine Eine 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
05/12 14:30 Burst Burst 3-2 VCE Houtem VCE Houtem
05/12 14:30 Edeboys Edeboys 1-5 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 13
08/12 20:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-3 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
08/12 20:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 5-1 Edeboys Edeboys
 Speeldag 15
11/12 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-4 Edeboys Edeboys
11/12 19:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
12/12 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 3-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
12/12 14:30 VCE Houtem VCE Houtem 0-4 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
12/12 14:30 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 0-1 Burst Burst
12/12 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 4-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
12/12 14:30 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 8-3 KME Machelen KME Machelen
12/12 14:30 Nederhasselt Nederhasselt 0-4 Eine Eine
 Speeldag 16
18/12 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-1 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
18/12 18:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-0 Eine Eine
19/12 14:30 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 0-4 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
19/12 14:30 VCE Houtem VCE Houtem 2-6 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
19/12 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 1-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
19/12 14:30 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-2 Burst Burst
19/12 14:30 KME Machelen KME Machelen 0-4 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
19/12 14:30 Nederhasselt Nederhasselt 3-3 Edeboys Edeboys
 Speeldag 19
29/01 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
29/01 18:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 6-0 Nederhasselt Nederhasselt
29/01 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 3-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
30/01 15:00 Eine Eine 2-3 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
30/01 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 1-1 Burst Burst
30/01 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-1 KME Machelen KME Machelen
30/01 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 5-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
30/01 15:00 Edeboys Edeboys 1-2 VCE Houtem VCE Houtem
 Speeldag 20
06/02 15:00 Burst Burst 3-2 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
06/02 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-2 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
06/02 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-0 Eine Eine
06/02 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-1 Nederhasselt Nederhasselt
06/02 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 4-1 Edeboys Edeboys
06/02 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 3-0 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 21
12/02 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-0 VCE Houtem VCE Houtem
12/02 18:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
12/02 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 1-1 Burst Burst
13/02 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 2-4 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
13/02 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
13/02 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-1 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
13/02 15:00 Eine Eine 0-4 KME Machelen KME Machelen
13/02 15:00 Edeboys Edeboys 1-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
 Speeldag 20
16/02 19:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
16/02 20:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 1-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Speeldag 22
20/02 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 0-4 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
20/02 15:00 Burst Burst 5-2 Eine Eine
20/02 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
20/02 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 0-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
20/02 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
20/02 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-1 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
20/02 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-4 Edeboys Edeboys
20/02 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 1-1 Nederhasselt Nederhasselt
 Speeldag 17
26/02 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 5-1 VCE Houtem VCE Houtem
26/02 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
27/02 15:00 Eine Eine 0-3 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
27/02 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
27/02 15:00 Burst Burst 5-1 KME Machelen KME Machelen
27/02 15:00 Edeboys Edeboys 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
27/02 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-0 Nederhasselt Nederhasselt
27/02 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-3 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
 Speeldag 23
05/03 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-0 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
05/03 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 2-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
05/03 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
05/03 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-0 VCE Houtem VCE Houtem
06/03 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 4-1 KME Machelen KME Machelen
06/03 15:00 Edeboys Edeboys 2-2 Burst Burst
06/03 15:00 Eine Eine 1-0 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
06/03 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 0-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
 Speeldag 24
12/03 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 4-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
13/03 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-1 Eine Eine
13/03 15:00 Burst Burst 1-5 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
13/03 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 2-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
13/03 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 2-4 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
13/03 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 2-5 Nederhasselt Nederhasselt
13/03 15:00 KME Machelen KME Machelen 2-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
13/03 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 2-1 Edeboys Edeboys
 Speeldag 25
19/03 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-1 Burst Burst
19/03 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-2 VCE Houtem VCE Houtem
19/03 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
20/03 15:00 Eine Eine 0-0 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
20/03 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-0 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
20/03 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 1-1 KME Machelen KME Machelen
20/03 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 1-2 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
20/03 15:00 Edeboys Edeboys 1-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
 Speeldag 26
26/03 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 4-0 Edeboys Edeboys
27/03 15:00 Eine Eine 1-5 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
27/03 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 0-2 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
27/03 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 4-2 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
27/03 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
27/03 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
27/03 15:00 Burst Burst 5-1 Nederhasselt Nederhasselt
27/03 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 2-0 VCE Houtem VCE Houtem
 Speeldag 27
02/04 18:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-2 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
02/04 18:00 Edeboys Edeboys 4-0 Eine Eine
02/04 19:00 Nederhasselt Nederhasselt 2-1 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
02/04 19:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-0 KME Machelen KME Machelen
02/04 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 9-4 Burst Burst
02/04 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-3 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
03/04 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 3-0 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
06/04 20:00 VCE Houtem VCE Houtem 2-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
 Speeldag 28
09/04 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 3-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
10/04 15:00 Eine Eine 0-4 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
10/04 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 2-0 Nederhasselt Nederhasselt
10/04 15:00 Burst Burst 5-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
10/04 15:00 KME Machelen KME Machelen 2-2 VCE Houtem VCE Houtem
10/04 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 0-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
10/04 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 2-0 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
10/04 15:00 Edeboys Edeboys 1-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Speeldag 18
16/04 18:00 Burst Burst 5-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
16/04 19:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-3 Edeboys Edeboys
16/04 19:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
16/04 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
17/04 15:00 VCE Houtem VCE Houtem 3-1 Eine Eine
17/04 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 1-1 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
17/04 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 1-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
17/04 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-4 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
 Speeldag 29
23/04 19:00 VCE Houtem VCE Houtem 0-4 Burst Burst
24/04 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-1 Osta Meerbeke Osta Meerbeke
24/04 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-1 Edeboys Edeboys
24/04 15:00 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 5-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
24/04 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-2 Eine Eine
24/04 15:00 Nederhasselt Nederhasselt 0-4 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke
24/04 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-0 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV
24/04 15:00 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 1-0 KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 30
30/04 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 3-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/05 15:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 6-1 VCE Houtem VCE Houtem
01/05 15:00 Edeboys Edeboys 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
01/05 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
01/05 15:00 Eine Eine 5-1 Nederhasselt Nederhasselt
01/05 15:00 KME Machelen KME Machelen 0-1 Eendracht Winnik Eendracht Winnik
01/05 15:00 Burst Burst 2-1 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw
01/05 15:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 2-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 30 73
2. KSV Sottegem KSV Sottegem 30 72
3. Zeveren Sportief Zeveren Sportief 30 62
4. Burst Burst 30 55
5. Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 30 55
6. Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 30 54
7. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 30 38
8. Edeboys Edeboys 30 37
9. Eendracht Winnik Eendracht Winnik 30 35
10. VCE Houtem VCE Houtem 30 33
11. Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 30 32
12. Eine Eine 30 31
13. Osta Meerbeke Osta Meerbeke 30 27
14. Nederhasselt Nederhasselt 30 26
15. Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 30 23
16. KME Machelen KME Machelen 30 17