Word fan! 27

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (2C) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 22
 Speeldag 1
03/09 19:30 Kemzeke Kemzeke 1-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
03/09 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 4-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
04/09 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 3-2 Dendermonde Dendermonde
04/09 15:00 Bazel Bazel 0-3 Vrasene Vrasene
04/09 15:00 Kallo Kallo 1-0 Schoonaarde Schoonaarde
04/09 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 4-4 Zaffelare Zaffelare
 Speeldag 2
10/09 19:30 Vrasene Vrasene 1-1 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
11/09 15:00 Zaffelare Zaffelare 3-1 Kemzeke Kemzeke
11/09 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-0 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
11/09 15:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 3-1 Kieldrecht Kieldrecht
11/09 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-2 Kallo Kallo
11/09 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 1-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 3
17/09 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 3-0 Zaffelare Zaffelare
17/09 20:00 Bazel Bazel 0-3 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
18/09 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-2 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
18/09 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 1-2 Schoonaarde Schoonaarde
18/09 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-3 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
18/09 15:00 Kallo Kallo 0-4 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 4
24/09 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
24/09 19:30 Vrasene Vrasene 1-1 Kallo Kallo
24/09 20:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 3-0 Bazel Bazel
25/09 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 4-0 Dendermonde Dendermonde
25/09 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-4 Kieldrecht Kieldrecht
25/09 15:00 Zaffelare Zaffelare 6-2 Schoonaarde Schoonaarde
25/09 15:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 3-1 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
 Speeldag 5
01/10 19:30 Vrasene Vrasene 2-3 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
02/10 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 2-3 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
02/10 15:00 Kallo Kallo 0-2 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
02/10 15:00 Bazel Bazel 2-1 Zaffelare Zaffelare
02/10 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-5 Kieldrecht Kieldrecht
02/10 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 3-1 Kemzeke Kemzeke
02/10 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 0-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 6
08/10 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 0-0 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
08/10 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-1 Dendermonde Dendermonde
09/10 15:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 5-1 Bazel Bazel
09/10 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 1-0 Schoonaarde Schoonaarde
09/10 15:00 Zaffelare Zaffelare 2-3 Vrasene Vrasene
09/10 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-5 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
 Speeldag 7
15/10 19:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 0-2 Zaffelare Zaffelare
15/10 19:30 Vrasene Vrasene 3-0 Kemzeke Kemzeke
16/10 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 1-2 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
16/10 15:00 Bazel Bazel 0-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
16/10 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-2 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
16/10 15:00 Kallo Kallo 3-2 Kieldrecht Kieldrecht
16/10 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 1-3 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
 Speeldag 8
22/10 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 0-3 Schoonaarde Schoonaarde
22/10 19:30 Kemzeke Kemzeke 4-2 Bazel Bazel
23/10 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 4-0 Vrasene Vrasene
23/10 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 6-1 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
23/10 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 5-0 Kallo Kallo
23/10 15:00 Zaffelare Zaffelare 4-1 Dendermonde Dendermonde
23/10 16:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 3-1 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
 Speeldag 9
29/10 19:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 1-3 Vrasene Vrasene
29/10 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 3-1 Kemzeke Kemzeke
30/10 14:30 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 5-0 Bazel Bazel
30/10 14:30 Kallo Kallo 0-0 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
30/10 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 2-3 Zaffelare Zaffelare
30/10 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 2-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
30/10 15:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 2-1 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
 Speeldag 10
05/11 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-1 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
05/11 19:30 Vrasene Vrasene 1-1 Schoonaarde Schoonaarde
06/11 14:30 Bazel Bazel - Kallo Kallo
06/11 14:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 3-3 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
06/11 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 2-2 Kieldrecht Kieldrecht
06/11 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 5-1 Dendermonde Dendermonde
06/11 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 3-2 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
 Speeldag 11
13/11 14:30 Dendermonde Dendermonde 0-3 Bazel Bazel
13/11 14:30 Kallo Kallo 6-1 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
13/11 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 1-5 Vrasene Vrasene
13/11 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 1-0 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
13/11 15:00 Zaffelare Zaffelare 4-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
13/11 16:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 3-1 Kemzeke Kemzeke
 Speeldag 12
19/11 19:30 Vrasene Vrasene 0-2 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
19/11 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-3 Schoonaarde Schoonaarde
20/11 14:30 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 0-2 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
20/11 14:30 Dendermonde Dendermonde 1-11 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
20/11 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-2 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
20/11 14:30 Bazel Bazel 3-4 Kieldrecht Kieldrecht
20/11 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-2 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
20/11 15:00 Zaffelare Zaffelare 2-0 Kallo Kallo
 Speeldag 13
26/11 19:30 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 1-0 Zaffelare Zaffelare
 Speeldag 17
26/11 19:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 3-3 Bazel Bazel
 Speeldag 14
03/12 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 2-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
03/12 19:30 Kemzeke Kemzeke 0-2 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
04/12 14:30 Bazel Bazel 1-2 Schoonaarde Schoonaarde
04/12 14:30 Dendermonde Dendermonde 0-4 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
04/12 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-2 Kallo Kallo
04/12 16:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 1-3 Vrasene Vrasene
 Speeldag 15
10/12 19:30 Vrasene Vrasene 1-0 Dendermonde Dendermonde
10/12 19:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 2-3 Zaffelare Zaffelare
11/12 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 3-0 Kemzeke Kemzeke
11/12 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 3-1 Bazel Bazel
11/12 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 2-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
11/12 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 1-1 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
 Speeldag 13
14/12 20:00 Kieldrecht Kieldrecht 3-1 Vrasene Vrasene
 Speeldag 16
17/12 20:00 Zaffelare Zaffelare 4-1 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
18/12 13:30 Dendermonde Dendermonde 1-8 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
18/12 13:30 Kallo Kallo 1-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
 Speeldag 17
08/01 14:30 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 0-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
08/01 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 2-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
08/01 14:30 Kallo Kallo 1-1 Kemzeke Kemzeke
08/01 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 3-2 Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 16
11/01 20:00 Kemzeke Kemzeke 0-1 Vrasene Vrasene
11/01 20:00 Kieldrecht Kieldrecht 4-1 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
11/01 20:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 3-1 Schoonaarde Schoonaarde
 Speeldag 18
14/01 19:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 1-0 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
14/01 19:30 Vrasene Vrasene 0-1 Zaffelare Zaffelare
15/01 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 0-3 Kallo Kallo
15/01 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 5-1 Bazel Bazel
15/01 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-1 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
15/01 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 1-1 Kieldrecht Kieldrecht
15/01 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 8-0 Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 19
21/01 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 2-3 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
21/01 19:30 Kemzeke Kemzeke 0-1 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
21/01 19:30 Bazel Bazel 3-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
22/01 14:30 Kallo Kallo 1-8 Vrasene Vrasene
22/01 14:30 Dendermonde Dendermonde 1-2 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
22/01 15:00 Zaffelare Zaffelare 0-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 20
28/01 19:30 Vrasene Vrasene 2-0 Bazel Bazel
29/01 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 2-1 Kemzeke Kemzeke
29/01 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 3-3 Herleving Sinaai Herleving Sinaai
29/01 14:30 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 2-2 Kallo Kallo
29/01 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 1-0 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
29/01 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 1-0 Kieldrecht Kieldrecht
29/01 15:00 Schoonaarde Schoonaarde 1-3 Zaffelare Zaffelare
 Speeldag 21
04/02 19:30 Herleving Sinaai Herleving Sinaai 2-1 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
04/02 19:30 Kieldrecht Kieldrecht 5-0 FF Dendermonde Dendermonde
04/02 19:30 Kemzeke Kemzeke 3-1 Kallo Kallo
05/02 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 1-3 Schoonaarde Schoonaarde
05/02 15:00 Zaffelare Zaffelare 2-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
05/02 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 3-0 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
05/02 15:00 Bazel Bazel 0-5 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
05/02 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-4 Vrasene Vrasene
 Speeldag 22
12/02 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Kieldrecht Kieldrecht
12/02 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster ...-... Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
12/02 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
12/02 15:00 Kallo Kallo ...-... White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
12/02 15:00 Dendermonde Dendermonde ...-... Zaffelare Zaffelare
12/02 15:00 Bazel Bazel ...-... Kemzeke Kemzeke
12/02 15:00 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
 Speeldag 23
25/02 19:30 Kieldrecht Kieldrecht ...-... Kallo Kallo
26/02 15:00 Zaffelare Zaffelare ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
26/02 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
26/02 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. ...-... St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
26/02 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK ...-... Vrasene Vrasene
26/02 15:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai ...-... Dendermonde Dendermonde
26/02 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas ...-... Bazel Bazel
26/02 15:00 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Kemzeke Kemzeke
 Speeldag 24
04/03 19:30 Kemzeke Kemzeke ...-... Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
04/03 19:30 Vrasene Vrasene ...-... Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
05/03 15:00 Kallo Kallo ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
05/03 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
05/03 15:00 Zaffelare Zaffelare ...-... Kieldrecht Kieldrecht
05/03 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas ...-... White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
05/03 15:00 Bazel Bazel ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
05/03 15:00 Dendermonde Dendermonde ...-... Schoonaarde Schoonaarde
 Speeldag 25
11/03 19:30 Vrasene Vrasene ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
11/03 19:30 Herleving Sinaai Herleving Sinaai ...-... Kallo Kallo
12/03 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Dendermonde Dendermonde
12/03 15:00 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Bazel Bazel
12/03 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. ...-... Kemzeke Kemzeke
12/03 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas ...-... Zaffelare Zaffelare
12/03 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster ...-... St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
12/03 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK ...-... Kieldrecht Kieldrecht
 Speeldag 26
18/03 19:30 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
18/03 19:30 Kieldrecht Kieldrecht ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
19/03 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. ...-... White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
19/03 15:00 Kallo Kallo ...-... Bazel Bazel
19/03 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas ...-... Vrasene Vrasene
19/03 15:00 Zaffelare Zaffelare ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
19/03 15:00 Dendermonde Dendermonde ...-... Kemzeke Kemzeke
19/03 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 27
25/03 19:30 Kemzeke Kemzeke ...-... Zaffelare Zaffelare
25/03 19:30 Vrasene Vrasene ...-... Kieldrecht Kieldrecht
26/03 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
26/03 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster ...-... Dendermonde Dendermonde
26/03 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK ...-... Kallo Kallo
26/03 15:00 Bazel Bazel ...-... St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
26/03 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas ...-... Schoonaarde Schoonaarde
26/03 16:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai ...-... Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
 Speeldag 28
01/04 19:30 Kieldrecht Kieldrecht ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
01/04 19:30 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Kallo Kallo
02/04 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Kemzeke Kemzeke
02/04 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. ...-... Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
02/04 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas ...-... Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
02/04 15:00 Zaffelare Zaffelare ...-... Bazel Bazel
02/04 15:00 Dendermonde Dendermonde ...-... Vrasene Vrasene
 Speeldag 29
15/04 19:30 Kemzeke Kemzeke ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
15/04 19:30 Vrasene Vrasene ...-... Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
16/04 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
16/04 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
16/04 15:00 Kallo Kallo ...-... Zaffelare Zaffelare
16/04 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK ...-... Schoonaarde Schoonaarde
16/04 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster ...-... Kieldrecht Kieldrecht
16/04 15:00 Bazel Bazel ...-... Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 30
23/04 15:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
23/04 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Kallo Kallo
23/04 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas ...-... Kemzeke Kemzeke
23/04 15:00 Dendermonde Dendermonde ...-... St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
23/04 15:00 Schoonaarde Schoonaarde ...-... Vrasene Vrasene
23/04 15:00 Kieldrecht Kieldrecht ...-... Bazel Bazel
23/04 15:00 Zaffelare Zaffelare ...-... Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
23/04 16:00 Herleving Sinaai Herleving Sinaai ...-... Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 31
30/04 15:00 Bazel Bazel ...-... KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
30/04 15:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis ...-... Zaffelare Zaffelare
30/04 15:00 Vrasene Vrasene ...-... Herleving Sinaai Herleving Sinaai
30/04 15:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster ...-... White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
30/04 15:00 Kallo Kallo ...-... Dendermonde Dendermonde
30/04 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas ...-... Schoonaarde Schoonaarde
30/04 15:00 Kemzeke Kemzeke ...-... Kieldrecht Kieldrecht
30/04 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK ...-... Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (2C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 19 45
2. KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 27 44
3. Herleving Sinaai Herleving Sinaai 18 41
4. Zaffelare Zaffelare 20 37
5. Kieldrecht Kieldrecht 20 36
6. Vrasene Vrasene 19 36
7. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 20 32
8. Schoonaarde Schoonaarde 18 29
9. Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 19 26
10. Kallo Kallo 19 24
11. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 19 22
12. Kemzeke Kemzeke 19 17
13. White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 19 17
14. Bazel Bazel 17 11
15. Dendermonde Dendermonde 19 0