Word fan! 15

Seizoen 2021 - 2022 Oost-Vlaanderen (3B)


 Speeldag 1
04/09 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 1-2 Melsen Melsen
04/09 19:30 Windeke Windeke 0-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
05/09 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 3-2 Vinkt Vinkt
05/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 0-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
05/09 15:00 Moortsele Moortsele 1-1 Bottelare Bottelare
05/09 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
05/09 15:00 VSV Gent VSV Gent 6-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
05/09 15:00 Heusden Heusden 1-4 FC Smetlede FC Smetlede
 Speeldag 2
11/09 19:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-7 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
11/09 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-2 Heusden Heusden
11/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-1 Cercle Melle Cercle Melle
12/09 15:00 Vinkt Vinkt 1-0 VSV Gent VSV Gent
12/09 15:00 Bottelare Bottelare 0-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
12/09 15:00 Melsen Melsen 2-2 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
12/09 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-5 Moortsele Moortsele
12/09 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 6-1 Windeke Windeke
 Speeldag 3
18/09 19:30 Windeke Windeke 2-3 Bottelare Bottelare
18/09 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 9-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
19/09 15:00 Melsen Melsen 3-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
19/09 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 0-1 FC Smetlede FC Smetlede
19/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-0 Gavere-Asper Gavere-Asper
19/09 15:00 Heusden Heusden 3-2 Vinkt Vinkt
19/09 15:00 Moortsele Moortsele 2-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
19/09 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 2-0 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 4
25/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-5 FF Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
25/09 19:45 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-3 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
26/09 15:00 Bottelare Bottelare 2-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
26/09 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 4-4 Cercle Melle Cercle Melle
26/09 15:00 VSV Gent VSV Gent 3-0 Heusden Heusden
26/09 15:00 Vinkt Vinkt 2-1 Moortsele Moortsele
26/09 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-3 Windeke Windeke
26/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-4 Melsen Melsen
 Speeldag 5
02/10 16:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
02/10 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 2-1 Bottelare Bottelare
02/10 19:30 Windeke Windeke 2-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
03/10 15:00 Melsen Melsen 1-0 Gavere-Asper Gavere-Asper
03/10 15:00 Moortsele Moortsele 1-7 VSV Gent VSV Gent
03/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 0-1 FC Smetlede FC Smetlede
03/10 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 1-1 Heusden Heusden
03/10 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 5-3 Vinkt Vinkt
 Speeldag 6
09/10 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
10/10 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 4-3 Cercle Melle Cercle Melle
10/10 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-6 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
10/10 15:00 Bottelare Bottelare 3-3 Melsen Melsen
10/10 15:00 VSV Gent VSV Gent 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
10/10 15:00 Vinkt Vinkt 2-1 Windeke Windeke
10/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-2 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
10/10 15:00 Heusden Heusden 3-3 Moortsele Moortsele
 Speeldag 7
16/10 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-2 Bottelare Bottelare
16/10 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
16/10 19:30 Windeke Windeke 2-5 VSV Gent VSV Gent
17/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-4 Vinkt Vinkt
17/10 15:00 Melsen Melsen 3-2 FC Smetlede FC Smetlede
17/10 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 1-1 Moortsele Moortsele
17/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-3 Gavere-Asper Gavere-Asper
17/10 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-3 Heusden Heusden
 Speeldag 8
23/10 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-3 Melsen Melsen
24/10 15:00 Heusden Heusden 5-2 Windeke Windeke
24/10 15:00 Bottelare Bottelare 4-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
24/10 15:00 Vinkt Vinkt 1-2 Cercle Melle Cercle Melle
24/10 15:00 VSV Gent VSV Gent 3-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
24/10 15:00 Moortsele Moortsele 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
24/10 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 0-4 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
24/10 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
 Speeldag 9
30/10 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 1-4 VSV Gent VSV Gent
30/10 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 5-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
30/10 19:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 FC Smetlede FC Smetlede
31/10 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 0-1 Bottelare Bottelare
31/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 8-5 Heusden Heusden
31/10 15:00 Windeke Windeke 3-4 Moortsele Moortsele
31/10 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 5-0 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
31/10 15:00 Melsen Melsen 2-0 Vinkt Vinkt
 Speeldag 10
07/11 14:30 Vinkt Vinkt 2-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
07/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 6-4 Olsene Sportief Olsene Sportief
07/11 14:30 Bottelare Bottelare 0-0 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
07/11 14:30 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-0 Windeke Windeke
07/11 14:30 Moortsele Moortsele 2-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
07/11 14:30 Heusden Heusden 3-4 Cercle Melle Cercle Melle
07/11 14:30 VSV Gent VSV Gent 1-2 Melsen Melsen
07/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 2-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
 Speeldag 11
14/11 14:30 Melsen Melsen 2-0 Heusden Heusden
14/11 14:30 Bottelare Bottelare 3-2 FC Smetlede FC Smetlede
14/11 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
14/11 14:30 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 5-0 Windeke Windeke
14/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-1 Vinkt Vinkt
14/11 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
14/11 14:30 Cercle Melle Cercle Melle 0-4 Moortsele Moortsele
14/11 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-1 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 12
20/11 19:30 Windeke Windeke 0-3 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
20/11 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-5 Bottelare Bottelare
21/11 14:30 Vinkt Vinkt 1-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
21/11 14:30 Moortsele Moortsele 1-1 Melsen Melsen
21/11 14:30 VSV Gent VSV Gent 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
21/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 1-4 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
21/11 14:30 Heusden Heusden 1-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
21/11 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 4-6 Cercle Melle Cercle Melle
 Speeldag 13
27/11 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-1 Moortsele Moortsele
27/11 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 7-1 Windeke Windeke
28/11 14:30 Melsen Melsen 1-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
28/11 14:30 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 2-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
28/11 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-4 VSV Gent VSV Gent
28/11 14:30 Bottelare Bottelare 3-0 Vinkt Vinkt
28/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 0-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
28/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 Heusden Heusden
 Speeldag 14
04/12 18:30 Windeke Windeke 0-5 Melsen Melsen
04/12 19:30 Vinkt Vinkt 5-2 FC Smetlede FC Smetlede
05/12 14:30 Moortsele Moortsele 3-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
05/12 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-2 Cercle Melle Cercle Melle
05/12 14:30 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 2-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
05/12 14:30 Heusden Heusden 1-4 Gavere-Asper Gavere-Asper
05/12 14:30 VSV Gent VSV Gent 4-0 Bottelare Bottelare
05/12 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 1-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
 Speeldag 15
11/12 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 1-2 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
11/12 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-0 Windeke Windeke
12/12 14:30 Bottelare Bottelare 4-1 Heusden Heusden
12/12 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 0-5 VSV Gent VSV Gent
12/12 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-1 Moortsele Moortsele
12/12 14:30 Melsen Melsen 3-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
12/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
12/12 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-0 Vinkt Vinkt
 Speeldag 16
18/12 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 5-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
18/12 18:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-4 VSV Gent VSV Gent
19/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-0 Windeke Windeke
19/12 14:30 Melsen Melsen 2-1 Cercle Melle Cercle Melle
19/12 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 4-4 Heusden Heusden
19/12 14:30 Vinkt Vinkt 1-0 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
19/12 14:30 Bottelare Bottelare 5-1 Moortsele Moortsele
19/12 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
 Speeldag 19
29/01 18:30 Cercle Melle Cercle Melle 2-4 Gavere-Asper Gavere-Asper
29/01 19:30 Windeke Windeke 2-3 FC Smetlede FC Smetlede
30/01 15:00 Heusden Heusden 2-4 VSV Gent VSV Gent
30/01 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 0-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
30/01 15:00 Moortsele Moortsele 2-1 Vinkt Vinkt
30/01 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 2-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
30/01 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 0-3 Bottelare Bottelare
30/01 15:00 Melsen Melsen 6-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 20
06/02 15:00 Vinkt Vinkt 1-4 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
06/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
06/02 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-0 Windeke Windeke
06/02 15:00 Heusden Heusden 1-3 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
06/02 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 4-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
06/02 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-4 Melsen Melsen
06/02 15:00 Bottelare Bottelare 3-1 Cercle Melle Cercle Melle
 Speeldag 21
12/02 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
12/02 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 5-1 FC Smetlede FC Smetlede
12/02 19:30 Windeke Windeke 0-1 Vinkt Vinkt
13/02 15:00 Melsen Melsen 1-3 Bottelare Bottelare
13/02 15:00 Moortsele Moortsele 3-1 Heusden Heusden
13/02 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 2-4 VSV Gent VSV Gent
13/02 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 4-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
13/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Speeldag 20
16/02 20:00 VSV Gent VSV Gent 1-2 Moortsele Moortsele
 Speeldag 22
19/02 18:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-2 Cercle Melle Cercle Melle
20/02 15:00 Heusden Heusden 0-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
20/02 15:00 VSV Gent VSV Gent 5-0 Windeke Windeke
20/02 15:00 Moortsele Moortsele 1-1 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
20/02 15:00 Bottelare Bottelare 0-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
20/02 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
20/02 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-2 Melsen Melsen
20/02 15:00 Vinkt Vinkt 3-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
 Speeldag 17
26/02 19:30 Windeke Windeke 1-3 Gavere-Asper Gavere-Asper
26/02 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 0-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
27/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
27/02 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 1-2 Melsen Melsen
27/02 15:00 Heusden Heusden 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
27/02 15:00 Moortsele Moortsele 0-2 FC Smetlede FC Smetlede
27/02 15:00 VSV Gent VSV Gent 3-1 Vinkt Vinkt
27/02 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 2-1 Bottelare Bottelare
 Speeldag 23
05/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-0 FC Smetlede FC Smetlede
05/03 19:30 Windeke Windeke 0-4 Heusden Heusden
05/03 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 4-3 Vinkt Vinkt
06/03 15:00 Melsen Melsen 3-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
06/03 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 7-3 Gavere-Asper Gavere-Asper
06/03 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-0 Moortsele Moortsele
06/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-3 Bottelare Bottelare
06/03 16:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-2 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 24
12/03 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
12/03 19:30 Bottelare Bottelare 4-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
13/03 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
13/03 15:00 VSV Gent VSV Gent 5-2 Cercle Melle Cercle Melle
13/03 15:00 Moortsele Moortsele 5-3 Windeke Windeke
13/03 15:00 Vinkt Vinkt 0-3 Melsen Melsen
13/03 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 1-0 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
13/03 15:00 Heusden Heusden 4-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
 Speeldag 25
19/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-0 Vinkt Vinkt
19/03 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 1-0 Heusden Heusden
20/03 15:00 Windeke Windeke 2-3 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
20/03 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-1 FC Smetlede FC Smetlede
20/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
20/03 15:00 Melsen Melsen 2-3 VSV Gent VSV Gent
20/03 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 4-1 Bottelare Bottelare
20/03 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 0-3 Moortsele Moortsele
 Speeldag 26
26/03 19:30 Windeke Windeke 1-2 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
26/03 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-3 Gavere-Asper Gavere-Asper
27/03 15:00 Moortsele Moortsele 7-1 Cercle Melle Cercle Melle
27/03 15:00 Heusden Heusden 1-2 Melsen Melsen
27/03 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 4-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
27/03 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 0-0 Bottelare Bottelare
27/03 15:00 VSV Gent VSV Gent 3-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
27/03 15:00 Vinkt Vinkt 3-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 27
02/04 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-0 Heusden Heusden
02/04 19:30 Cercle Melle Cercle Melle 3-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
02/04 19:30 Bottelare Bottelare 6-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
02/04 19:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 2-1 Vinkt Vinkt
02/04 20:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 4-1 FC Smetlede FC Smetlede
03/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-1 Windeke Windeke
03/04 15:00 Melsen Melsen 4-1 Moortsele Moortsele
03/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-4 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 28
09/04 19:30 Windeke Windeke 2-2 Cercle Melle Cercle Melle
09/04 19:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-1 FC Smetlede FC Smetlede
10/04 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 0-0 Melsen Melsen
10/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-4 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
10/04 15:00 Moortsele Moortsele 2-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
10/04 15:00 VSV Gent VSV Gent 1-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
10/04 15:00 Vinkt Vinkt 2-4 Bottelare Bottelare
10/04 15:00 Heusden Heusden 1-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 18
16/04 19:30 Vinkt Vinkt 1-1 Heusden Heusden
16/04 19:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
17/04 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-5 Moortsele Moortsele
17/04 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-0 Melsen Melsen
17/04 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-0 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
17/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-0 Cercle Melle Cercle Melle
17/04 15:00 Bottelare Bottelare 6-1 Windeke Windeke
17/04 15:00 VSV Gent VSV Gent 1-1 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
 Speeldag 29
24/04 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-0 Vinkt Vinkt
24/04 15:00 Melsen Melsen 4-0 Windeke Windeke
24/04 15:00 Bottelare Bottelare 1-2 VSV Gent VSV Gent
24/04 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 2-3 Heusden Heusden
24/04 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 5-4 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
24/04 15:00 Cercle Melle Cercle Melle 5-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
24/04 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-2 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
24/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-3 Moortsele Moortsele
 Speeldag 30
01/05 15:00 Windeke Windeke 2-6 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
01/05 15:00 Moortsele Moortsele 2-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
01/05 15:00 Heusden Heusden 2-2 Bottelare Bottelare
01/05 15:00 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 3-4 Cercle Melle Cercle Melle
01/05 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 5-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
01/05 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-3 Melsen Melsen
01/05 15:00 VSV Gent VSV Gent 4-1 FC Smetlede FC Smetlede
01/05 15:00 Vinkt Vinkt 2-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Stand G P
1. VSV Gent VSV Gent 30 70
2. Melsen Melsen 30 68
3. Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 30 63
4. Nazareth - Eke Nazareth - Eke 30 63
5. Bottelare Bottelare 30 57
6. HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 30 52
7. Moortsele Moortsele 30 49
8. Cercle Melle Cercle Melle 30 48
9. FC Smetlede FC Smetlede 30 44
10. Gavere-Asper Gavere-Asper 30 42
11. Vinkt Vinkt 30 33
12. Heusden Heusden 30 31
13. VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 30 27
14. Olsene Sportief Olsene Sportief 30 15
15. Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 30 14
16. Windeke Windeke 30 7