Word fan! 12

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (3C) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 20
 Speeldag 1
03/09 17:00 Volkegem Volkegem 3-0 Petegem S. Petegem S.
03/09 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 3-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
03/09 19:00 Oudenhove Oudenhove 0-1 Zingem Zingem
03/09 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 0-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
04/09 15:00 Velzeke Velzeke 0-0 Kluisbergen Kluisbergen
04/09 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-1 Horebeke Horebeke
04/09 15:00 Deftinge Deftinge 4-1 Michelbeke Michelbeke
04/09 17:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 Everbeek Everbeek
 Speeldag 2
10/09 19:00 Horebeke Horebeke 3-1 Velzeke Velzeke
10/09 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-0 Oudenhove Oudenhove
10/09 19:30 Zingem Zingem 0-1 Volkegem Volkegem
10/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
10/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-2 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
10/09 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-3 Deftinge Deftinge
11/09 15:00 Everbeek Everbeek 2-3 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
11/09 15:00 Petegem S. Petegem S. 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
 Speeldag 3
17/09 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 4-2 Horebeke Horebeke
17/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
17/09 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 3-1 Michelbeke Michelbeke
18/09 15:00 Volkegem Volkegem 4-3 Everbeek Everbeek
18/09 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-3 Petegem S. Petegem S.
18/09 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 0-1 Deftinge Deftinge
18/09 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-4 Zingem Zingem
18/09 16:00 Velzeke Velzeke 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 4
24/09 19:00 Horebeke Horebeke 5-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
24/09 19:00 Michelbeke Michelbeke 5-2 Everbeek Everbeek
24/09 19:30 Zingem Zingem 3-0 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
24/09 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
24/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-1 Volkegem Volkegem
25/09 15:00 Deftinge Deftinge 3-1 Kluisbergen Kluisbergen
25/09 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-6 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
25/09 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-1 Velzeke Velzeke
 Speeldag 5
01/10 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 0-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/10 19:00 Horebeke Horebeke 2-0 Zingem Zingem
01/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
02/10 15:00 Everbeek Everbeek 0-3 Petegem S. Petegem S.
02/10 15:00 Volkegem Volkegem 2-0 Oudenhove Oudenhove
02/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-4 Sparta Bevere Sparta Bevere
02/10 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-2 Michelbeke Michelbeke
02/10 15:00 Velzeke Velzeke 2-3 Deftinge Deftinge
 Speeldag 6
08/10 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 5-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
08/10 19:00 Michelbeke Michelbeke 0-3 Horebeke Horebeke
08/10 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-3 Everbeek Everbeek
08/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 6-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
08/10 19:30 Zingem Zingem 2-0 Velzeke Velzeke
08/10 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-3 Volkegem Volkegem
09/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 4-0 Kluisbergen Kluisbergen
09/10 16:30 Deftinge Deftinge 0-2 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 7
15/10 19:00 Horebeke Horebeke 4-0 Oudenhove Oudenhove
15/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
16/10 15:00 Velzeke Velzeke 0-7 Michelbeke Michelbeke
16/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-2 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
16/10 15:00 Everbeek Everbeek 2-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
16/10 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-4 Deftinge Deftinge
16/10 15:00 Volkegem Volkegem 1-0 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
 Speeldag 8
22/10 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-1 Kluisbergen Kluisbergen
22/10 19:30 Zingem Zingem 4-0 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
22/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 5-0 Velzeke Velzeke
22/10 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
22/10 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 4-1 Everbeek Everbeek
23/10 15:00 Deftinge Deftinge 2-4 Volkegem Volkegem
23/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 6-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
23/10 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-5 Horebeke Horebeke
 Speeldag 9
29/10 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 3-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
29/10 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Michelbeke Michelbeke
29/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-1 Zingem Zingem
29/10 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 0-1 Oudenhove Oudenhove
29/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 Petegem S. Petegem S.
30/10 14:30 Volkegem Volkegem 0-3 Horebeke Horebeke
30/10 14:30 Everbeek Everbeek 2-2 Deftinge Deftinge
30/10 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 7-2 Velzeke Velzeke
 Speeldag 10
05/11 19:00 Horebeke Horebeke 2-1 Everbeek Everbeek
05/11 19:30 Zingem Zingem 4-1 Kluisbergen Kluisbergen
06/11 14:30 Velzeke Velzeke 3-0 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
06/11 14:30 Oudenhove Oudenhove 5-1 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
06/11 14:30 Volkegem Volkegem 2-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
06/11 14:30 Deftinge Deftinge 2-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
06/11 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-6 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
06/11 14:30 Petegem S. Petegem S. 1-2 Michelbeke Michelbeke
 Speeldag 11
12/11 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 0-3 Deftinge Deftinge
12/11 19:00 Michelbeke Michelbeke 0-3 Zingem Zingem
12/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-5 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
12/11 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-6 Petegem S. Petegem S.
12/11 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-2 Horebeke Horebeke
12/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-2 Oudenhove Oudenhove
13/11 14:30 Everbeek Everbeek 1-1 Velzeke Velzeke
13/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-3 Volkegem Volkegem
 Speeldag 7
16/11 20:00 Petegem S. Petegem S. 1-1 Zingem Zingem
 Speeldag 12
19/11 19:00 Horebeke Horebeke 3-0 Deftinge Deftinge
19/11 19:00 Michelbeke Michelbeke 8-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
19/11 19:30 Zingem Zingem 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
19/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
20/11 14:30 Oudenhove Oudenhove 0-3 Everbeek Everbeek
20/11 14:30 Velzeke Velzeke 0-1 Volkegem Volkegem
20/11 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-5 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
20/11 14:30 Petegem S. Petegem S. 0-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 13
26/11 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 3-0 Velzeke Velzeke
26/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-1 Michelbeke Michelbeke
26/11 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-7 Horebeke Horebeke
26/11 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-3 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 14
03/12 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-2 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
03/12 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-2 Horebeke Horebeke
03/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-5 Volkegem Volkegem
03/12 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-1 Deftinge Deftinge
04/12 14:30 Zingem Zingem 1-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
04/12 14:30 Oudenhove Oudenhove 2-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
04/12 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-4 Everbeek Everbeek
04/12 14:30 Petegem S. Petegem S. 1-3 Velzeke Velzeke
 Speeldag 15
10/12 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 0-2 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
10/12 19:00 Horebeke Horebeke 4-0 Kluisbergen Kluisbergen
10/12 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
11/12 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-2 Petegem S. Petegem S.
11/12 14:30 Deftinge Deftinge 1-1 Oudenhove Oudenhove
11/12 14:30 Volkegem Volkegem 4-2 Michelbeke Michelbeke
11/12 14:30 Velzeke Velzeke 4-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
11/12 17:30 Everbeek Everbeek 2-2 Zingem Zingem
 Speeldag 16
17/12 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-5 Velzeke Velzeke
17/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-2 Deftinge Deftinge
17/12 19:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 6-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
18/12 13:30 Oudenhove Oudenhove 1-3 Horebeke Horebeke
18/12 13:30 Petegem S. Petegem S. 0-3 Volkegem Volkegem
 Speeldag 17
08/01 14:30 Deftinge Deftinge 1-1 Zingem Zingem
08/01 14:30 Volkegem Volkegem 9-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
08/01 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-2 Oudenhove Oudenhove
08/01 17:30 Everbeek Everbeek 1-0 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 16
11/01 20:00 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-2 Zingem Zingem
11/01 20:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-2 Everbeek Everbeek
 Speeldag 18
14/01 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 2-0 Oudenhove Oudenhove
14/01 19:00 Horebeke Horebeke 2-3 Michelbeke Michelbeke
14/01 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-0 Kluisbergen Kluisbergen
15/01 14:30 Volkegem Volkegem 2-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
15/01 14:30 Velzeke Velzeke 3-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
15/01 14:30 Deftinge Deftinge 2-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
15/01 17:30 Everbeek Everbeek 1-3 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
 Speeldag 19
21/01 19:00 Michelbeke Michelbeke 2-1 Deftinge Deftinge
21/01 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-1 Velzeke Velzeke
21/01 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-1 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
21/01 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 Zingem Zingem
22/01 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-3 Horebeke Horebeke
22/01 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-2 Volkegem Volkegem
22/01 14:30 Petegem S. Petegem S. 0-0 Everbeek Everbeek
22/01 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 18
25/01 20:00 Zingem Zingem 5-0 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 20
28/01 19:00 Horebeke Horebeke ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
28/01 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
28/01 19:30 Zingem Zingem ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
29/01 14:30 Everbeek Everbeek ...-... Michelbeke Michelbeke
29/01 14:30 Deftinge Deftinge ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
29/01 14:30 Volkegem Volkegem ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
29/01 14:30 Velzeke Velzeke ...-... Oudenhove Oudenhove
29/01 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 21
04/02 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Everbeek Everbeek
04/02 19:00 Michelbeke Michelbeke ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
04/02 19:30 Zingem Zingem ...-... Horebeke Horebeke
04/02 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke ...-... Kluisbergen Kluisbergen
04/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere ...-... Petegem S. Petegem S.
05/02 15:00 Deftinge Deftinge ...-... Velzeke Velzeke
05/02 15:00 Oudenhove Oudenhove ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
05/02 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Volkegem Volkegem
 Speeldag 22
11/02 19:00 Horebeke Horebeke ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
11/02 19:30 Kluisbergen Kluisbergen ...-... Michelbeke Michelbeke
12/02 15:00 Everbeek Everbeek ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
12/02 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
12/02 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge ...-... Zingem Zingem
12/02 15:00 Volkegem Volkegem ...-... Deftinge Deftinge
12/02 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
12/02 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 16
19/02 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
 Speeldag 23
25/02 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Volkegem Volkegem
25/02 19:00 Michelbeke Michelbeke ...-... Petegem S. Petegem S.
25/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere ...-... Kluisbergen Kluisbergen
25/02 19:30 Zingem Zingem ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
25/02 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Velzeke Velzeke
25/02 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
26/02 15:00 Deftinge Deftinge ...-... Horebeke Horebeke
26/02 15:00 Everbeek Everbeek ...-... Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 24
04/03 19:00 Michelbeke Michelbeke ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
04/03 19:00 Horebeke Horebeke ...-... Volkegem Volkegem
04/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen ...-... Everbeek Everbeek
05/03 15:00 Oudenhove Oudenhove ...-... Deftinge Deftinge
05/03 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
05/03 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
05/03 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Zingem Zingem
05/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
 Speeldag 25
11/03 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Kluisbergen Kluisbergen
11/03 19:00 Horebeke Horebeke ...-... Petegem S. Petegem S.
11/03 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Oudenhove Oudenhove
11/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
11/03 19:30 Zingem Zingem ...-... Michelbeke Michelbeke
12/03 15:00 Everbeek Everbeek ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
12/03 15:00 Volkegem Volkegem ...-... Velzeke Velzeke
12/03 15:00 Deftinge Deftinge ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
 Speeldag 26
18/03 19:00 Michelbeke Michelbeke ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
18/03 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
18/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen ...-... Oudenhove Oudenhove
18/03 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Zingem Zingem
19/03 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Deftinge Deftinge
19/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
19/03 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Horebeke Horebeke
19/03 15:00 Everbeek Everbeek ...-... Volkegem Volkegem
 Speeldag 27
25/03 18:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Petegem S. Petegem S.
25/03 19:00 Horebeke Horebeke ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
25/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
25/03 19:30 Zingem Zingem ...-... Everbeek Everbeek
26/03 15:00 Volkegem Volkegem ...-... Kluisbergen Kluisbergen
26/03 15:00 Oudenhove Oudenhove ...-... Michelbeke Michelbeke
26/03 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Velzeke Velzeke
26/03 15:00 Deftinge Deftinge ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
 Speeldag 28
01/04 19:00 Michelbeke Michelbeke ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
01/04 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
01/04 19:30 Kluisbergen Kluisbergen ...-... Horebeke Horebeke
01/04 19:30 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Volkegem Volkegem
01/04 19:30 Zingem Zingem ...-... Deftinge Deftinge
02/04 15:00 Everbeek Everbeek ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
02/04 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
02/04 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 29
15/04 16:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Zingem Zingem
15/04 19:00 Horebeke Horebeke ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
16/04 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Kluisbergen Kluisbergen
16/04 15:00 Deftinge Deftinge ...-... Everbeek Everbeek
16/04 15:00 Oudenhove Oudenhove ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
16/04 15:00 Volkegem Volkegem ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
16/04 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge ...-... Michelbeke Michelbeke
16/04 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 30
23/04 15:00 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke ...-... Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
23/04 15:00 Everbeek Everbeek ...-... Horebeke Horebeke
23/04 15:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
23/04 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere ...-... Deftinge Deftinge
23/04 15:00 Kluisbergen Kluisbergen ...-... Velzeke Velzeke
23/04 15:00 Michelbeke Michelbeke ...-... Volkegem Volkegem
23/04 15:00 Zingem Zingem ...-... Oudenhove Oudenhove
23/04 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem
 Speeldag 31
30/04 15:00 Deftinge Deftinge ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
30/04 15:00 Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem ...-... Michelbeke Michelbeke
30/04 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem ...-... Petegem S. Petegem S.
30/04 15:00 Volkegem Volkegem ...-... Zingem Zingem
30/04 15:00 Horebeke Horebeke ...-... Sparta Bevere Sparta Bevere
30/04 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge ...-... Kluisbergen Kluisbergen
30/04 15:00 Velzeke Velzeke ...-... Everbeek Everbeek
30/04 15:00 Oudenhove Oudenhove ...-... Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Volkegem Volkegem 18 48
2. Horebeke Horebeke 18 43
3. Sparta Bevere Sparta Bevere 18 36
4. Deftinge Deftinge 18 33
5. Zingem Zingem 18 32
6. Breivelde-Zottegem Breivelde-Zottegem 17 31
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 18 27
8. Michelbeke Michelbeke 18 24
9. Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 18 22
10. Petegem S. Petegem S. 18 22
11. Oudenhove Oudenhove 18 21
12. KSV Sottegem KSV Sottegem 18 17
13. Velzeke Velzeke 18 17
14. Everbeek Everbeek 18 16
15. Kluisbergen Kluisbergen 18 8
16. Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 17 6