Word fan! 19

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (3E) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 3-0 OB Lebbeke OB Lebbeke
04/09 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 1-1 Kemzeke Kemzeke
05/09 15:00 Daknam Daknam 1-1 Eksaarde Eksaarde
05/09 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-0 WS Meerdonk WS Meerdonk
05/09 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-2 Robur Robur
05/09 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
05/09 15:00 Moerbeke Moerbeke 2-2 Klinge Klinge
 Speeldag 2
11/09 19:30 Kemzeke Kemzeke 4-1 Rupelmonde Rupelmonde
11/09 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 2-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
12/09 15:00 Eksaarde Eksaarde 1-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
12/09 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 1-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
12/09 15:00 Klinge Klinge 0-4 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
12/09 15:00 Robur Robur 5-2 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
12/09 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 2-1 Daknam Daknam
 Speeldag 3
18/09 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-1 OB Lebbeke OB Lebbeke
18/09 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 5-1 Rupelmonde Rupelmonde
19/09 15:00 Daknam Daknam 1-4 Kemzeke Kemzeke
19/09 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-2 WS Meerdonk WS Meerdonk
19/09 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-0 Klinge Klinge
19/09 15:00 Robur Robur 1-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
19/09 15:00 Moerbeke Moerbeke 6-0 Eksaarde Eksaarde
 Speeldag 4
25/09 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 1-3 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
25/09 19:30 Kemzeke Kemzeke 3-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
25/09 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 1-3 Daknam Daknam
26/09 15:00 Eksaarde Eksaarde 1-0 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
26/09 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-2 Robur Robur
26/09 15:00 Klinge Klinge 4-4 Eendracht Zele Eendracht Zele
26/09 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 5-2 Moerbeke Moerbeke
 Speeldag 5
02/10 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-2 Rupelmonde Rupelmonde
02/10 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 1-4 Daknam Daknam
02/10 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 2-1 WS Meerdonk WS Meerdonk
03/10 15:00 Moerbeke Moerbeke 2-0 Kemzeke Kemzeke
03/10 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-0 Eksaarde Eksaarde
03/10 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-1 OB Lebbeke OB Lebbeke
03/10 15:00 Robur Robur 0-0 Klinge Klinge
 Speeldag 6
09/10 19:30 Kemzeke Kemzeke 0-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
09/10 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 1-3 Moerbeke Moerbeke
10/10 15:00 Klinge Klinge 0-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
10/10 15:00 Eksaarde Eksaarde 1-3 Eendracht Zele Eendracht Zele
10/10 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-2 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
10/10 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-0 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
10/10 15:00 Daknam Daknam 3-5 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 7
16/10 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
17/10 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 2-1 Klinge Klinge
17/10 15:00 Robur Robur 2-1 Eksaarde Eksaarde
17/10 15:00 Moerbeke Moerbeke 2-1 Daknam Daknam
17/10 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-0 Rupelmonde Rupelmonde
17/10 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-2 Kemzeke Kemzeke
17/10 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-3 OB Lebbeke OB Lebbeke
 Speeldag 8
23/10 19:30 Kemzeke Kemzeke 5-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
23/10 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-4 Moerbeke Moerbeke
23/10 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 0-3 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
24/10 15:00 Daknam Daknam 1-3 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
24/10 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-1 Robur Robur
24/10 15:00 Eksaarde Eksaarde 2-5 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
24/10 15:00 Klinge Klinge 1-4 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
 Speeldag 9
30/10 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 5-0 OB Lebbeke OB Lebbeke
31/10 15:00 Robur Robur 2-2 Kemzeke Kemzeke
31/10 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 3-1 Eksaarde Eksaarde
31/10 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 5-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
31/10 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-1 Rupelmonde Rupelmonde
31/10 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 6-2 Daknam Daknam
 Speeldag 10
07/11 14:30 Eksaarde Eksaarde 2-3 Klinge Klinge
07/11 14:30 Kemzeke Kemzeke 2-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
07/11 14:30 Rupelmonde Rupelmonde 1-4 Robur Robur
07/11 14:30 Moerbeke Moerbeke 2-1 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
07/11 14:30 Daknam Daknam 2-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
07/11 14:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
07/11 14:30 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-1 WS Meerdonk WS Meerdonk
 Speeldag 9
10/11 20:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 0-1 Moerbeke Moerbeke
 Speeldag 11
14/11 14:30 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-5 Kemzeke Kemzeke
14/11 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-1 Moerbeke Moerbeke
14/11 14:30 Klinge Klinge 5-0 OB Lebbeke OB Lebbeke
14/11 14:30 Robur Robur 2-4 Daknam Daknam
14/11 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
14/11 15:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 1-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
14/11 15:00 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 1-2 Rupelmonde Rupelmonde
 Speeldag 12
20/11 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-4 Robur Robur
20/11 19:30 Kemzeke Kemzeke 1-1 Klinge Klinge
20/11 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 2-3 WS Meerdonk WS Meerdonk
21/11 14:30 Daknam Daknam 0-6 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
21/11 14:30 Eksaarde Eksaarde 2-3 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
21/11 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 2-4 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
21/11 15:00 Moerbeke Moerbeke 4-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
 Speeldag 13
27/11 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-2 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
28/11 14:30 WS Meerdonk WS Meerdonk 4-0 Daknam Daknam
28/11 14:30 Robur Robur 2-2 Moerbeke Moerbeke
28/11 14:30 Eksaarde Eksaarde 0-1 OB Lebbeke OB Lebbeke
28/11 14:30 Klinge Klinge 2-0 Rupelmonde Rupelmonde
28/11 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-4 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
28/11 16:00 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 3-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 14
04/12 18:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 1-1 OB Lebbeke OB Lebbeke
04/12 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-1 Eksaarde Eksaarde
05/12 14:30 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 2-1 Robur Robur
05/12 14:30 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
05/12 14:30 Daknam Daknam 2-6 Klinge Klinge
05/12 15:00 Moerbeke Moerbeke 4-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
 Speeldag 15
12/12 14:30 WS Meerdonk WS Meerdonk 2-2 Moerbeke Moerbeke
12/12 14:30 OB Lebbeke OB Lebbeke 2-1 Kemzeke Kemzeke
12/12 14:30 Eksaarde Eksaarde 2-1 Rupelmonde Rupelmonde
12/12 14:30 Robur Robur 4-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
12/12 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-3 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
 Speeldag 14
15/12 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-2 WS Meerdonk WS Meerdonk
 Speeldag 16
18/12 19:30 Kemzeke Kemzeke 0-0 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
18/12 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 2-2 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
19/12 14:30 Klinge Klinge 0-2 Moerbeke Moerbeke
19/12 14:30 WS Meerdonk WS Meerdonk 1-6 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
19/12 14:30 Eksaarde Eksaarde 1-0 Daknam Daknam
19/12 14:30 Robur Robur 1-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
19/12 14:30 OB Lebbeke OB Lebbeke 4-2 Rupelmonde Rupelmonde
 Speeldag 15
22/12 20:00 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 1-3 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
 Speeldag 19
29/01 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-1 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
29/01 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Kemzeke Kemzeke
30/01 15:00 Moerbeke Moerbeke 0-2 OB Lebbeke OB Lebbeke
30/01 15:00 Daknam Daknam 1-2 Rupelmonde Rupelmonde
30/01 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-1 Eksaarde Eksaarde
30/01 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 6-1 Klinge Klinge
 Speeldag 20
06/02 15:00 Eksaarde Eksaarde 3-1 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
06/02 15:00 Kemzeke Kemzeke 2-1 Moerbeke Moerbeke
06/02 15:00 Daknam Daknam 3-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
06/02 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 2-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
06/02 15:00 Klinge Klinge 3-1 Robur Robur
06/02 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-3 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
06/02 16:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-3 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
 Speeldag 15
09/02 20:00 Klinge Klinge 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 19
09/02 20:00 Robur Robur 1-1 WS Meerdonk WS Meerdonk
 Speeldag 21
12/02 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 5-1 Klinge Klinge
12/02 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-0 Daknam Daknam
12/02 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-2 WS Meerdonk WS Meerdonk
13/02 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 3-2 Kemzeke Kemzeke
13/02 15:00 Moerbeke Moerbeke 5-0 Rupelmonde Rupelmonde
13/02 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 1-0 OB Lebbeke OB Lebbeke
13/02 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-1 Eksaarde Eksaarde
 Speeldag 22
19/02 19:30 Kemzeke Kemzeke 1-3 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
19/02 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-0 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
20/02 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 0-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
20/02 15:00 Klinge Klinge 3-1 WS Meerdonk WS Meerdonk
20/02 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
20/02 15:00 Daknam Daknam 0-1 Moerbeke Moerbeke
20/02 15:00 Eksaarde Eksaarde 3-0 Robur Robur
 Speeldag 17
26/02 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-1 Eksaarde Eksaarde
26/02 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 0-0 Robur Robur
26/02 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 1-2 Kemzeke Kemzeke
27/02 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-2 WS Meerdonk WS Meerdonk
27/02 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 3-2 Klinge Klinge
27/02 15:00 Daknam Daknam 2-2 OB Lebbeke OB Lebbeke
27/02 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-0 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
 Speeldag 23
05/03 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 2-1 Eksaarde Eksaarde
05/03 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-2 Klinge Klinge
06/03 15:00 Robur Robur 1-2 OB Lebbeke OB Lebbeke
06/03 15:00 Moerbeke Moerbeke 1-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
06/03 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-1 Daknam Daknam
06/03 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-0 Kemzeke Kemzeke
06/03 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 3-0 Rupelmonde Rupelmonde
 Speeldag 24
12/03 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-3 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
12/03 19:30 Kemzeke Kemzeke 2-4 Robur Robur
13/03 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 0-1 Eendracht Zele Eendracht Zele
13/03 15:00 Eksaarde Eksaarde 1-0 WS Meerdonk WS Meerdonk
13/03 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 0-5 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
13/03 15:00 Moerbeke Moerbeke 3-0 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
13/03 15:00 Daknam Daknam 1-4 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
 Speeldag 25
19/03 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 0-1 Kemzeke Kemzeke
20/03 15:00 Klinge Klinge 4-1 Eksaarde Eksaarde
20/03 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-1 Daknam Daknam
20/03 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-2 OB Lebbeke OB Lebbeke
20/03 15:00 Robur Robur 3-0 Rupelmonde Rupelmonde
20/03 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-2 Moerbeke Moerbeke
20/03 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 26
26/03 19:30 Kemzeke Kemzeke 3-0 WS Meerdonk WS Meerdonk
26/03 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 5-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
27/03 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 2-2 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
27/03 15:00 Daknam Daknam 1-5 Robur Robur
27/03 15:00 Moerbeke Moerbeke 1-2 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
27/03 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
27/03 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 2-2 Klinge Klinge
 Speeldag 27
02/04 19:30 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 2-0 Daknam Daknam
02/04 19:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-3 Eksaarde Eksaarde
03/04 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-3 Rupelmonde Rupelmonde
03/04 15:00 Robur Robur 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
03/04 15:00 Klinge Klinge 2-2 Kemzeke Kemzeke
03/04 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-2 Moerbeke Moerbeke
03/04 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-2 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
 Speeldag 28
09/04 19:30 Rupelmonde Rupelmonde 1-1 Klinge Klinge
09/04 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-2 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
10/04 15:00 Daknam Daknam 2-2 WS Meerdonk WS Meerdonk
10/04 15:00 Moerbeke Moerbeke 4-1 Robur Robur
10/04 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 4-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
10/04 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
10/04 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 3-2 Eksaarde Eksaarde
 Speeldag 18
17/04 15:00 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 5-2 Robur Robur
17/04 15:00 Kemzeke Kemzeke 7-2 Daknam Daknam
17/04 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 3-2 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
17/04 15:00 Eksaarde Eksaarde 0-4 Moerbeke Moerbeke
17/04 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
17/04 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 1-3 Svelta Melsele Svelta Melsele
17/04 15:00 Klinge Klinge 1-0 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
 Speeldag 29
24/04 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-3 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
24/04 15:00 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 1-2 Moerbeke Moerbeke
24/04 15:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 0-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
24/04 15:00 Robur Robur 1-1 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
24/04 15:00 Eksaarde Eksaarde 2-0 Kemzeke Kemzeke
24/04 15:00 OB Lebbeke OB Lebbeke 5-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
24/04 15:00 Klinge Klinge 4-1 Daknam Daknam
 Speeldag 30
01/05 15:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-2 Klinge Klinge
01/05 15:00 Kemzeke Kemzeke 2-1 OB Lebbeke OB Lebbeke
01/05 15:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 1-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
01/05 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 2-1 Eksaarde Eksaarde
01/05 15:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 0-2 Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout
01/05 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-1 Robur Robur
01/05 15:00 Moerbeke Moerbeke 4-1 WS Meerdonk WS Meerdonk

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (3E) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 28 65
2. Moerbeke Moerbeke 28 62
3. Kemzeke Kemzeke 28 49
4. Eendracht Buggenhout Eendracht Buggenhout 28 47
5. White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 28 45
6. Robur Robur 28 44
7. Klinge Klinge 28 39
8. OB Lebbeke OB Lebbeke 28 38
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 28 34
10. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 28 34
11. Svelta Melsele Svelta Melsele 28 32
12. Eksaarde Eksaarde 28 30
13. Rupelmonde Rupelmonde 28 24
14. WS Meerdonk WS Meerdonk 28 24
15. Daknam Daknam 28 18