Word fan! 1

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (3A) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
03/09 19:30 BOKA United BOKA United 2-0 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
03/09 20:00 Kobbegem Kobbegem 3-4 Lennik Lennik
03/09 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 3-0 Eizeringen Eizeringen
04/09 15:00 Lembeek Lembeek 1-3 Oetingen Oetingen
04/09 15:00 Zuun Zuun 2-2 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
04/09 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 1-1 Negenmanneke Negenmanneke
04/09 15:00 Schepdaal Schepdaal 6-2 VC Linkebeek VC Linkebeek
 Speeldag 2
10/09 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-2 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
10/09 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 1-2 Schepdaal Schepdaal
10/09 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 1-2 Zuun Zuun
11/09 15:00 Lennik Lennik 6-2 Lembeek Lembeek
11/09 15:00 Oetingen Oetingen 4-2 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
11/09 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 6-1 Kobbegem Kobbegem
11/09 15:00 Negenmanneke Negenmanneke 3-2 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
11/09 15:00 Eizeringen Eizeringen 2-3 BOKA United BOKA United
 Speeldag 3
17/09 19:30 BOKA United BOKA United 2-4 VC Linkebeek VC Linkebeek
17/09 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 2-2 Lennik Lennik
17/09 20:00 Kobbegem Kobbegem 2-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
17/09 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 0-3 Oetingen Oetingen
18/09 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 2-1 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
18/09 15:00 Zuun Zuun 0-4 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
18/09 15:00 Lembeek Lembeek 2-1 Negenmanneke Negenmanneke
 Speeldag 4
21/09 19:30 Schepdaal Schepdaal 2-3 Eizeringen Eizeringen
24/09 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 4-1 Eizeringen Eizeringen
24/09 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 4-1 Kobbegem Kobbegem
24/09 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 2-1 Lembeek Lembeek
25/09 14:00 Schepdaal Schepdaal 2-1 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
25/09 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 3-1 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
25/09 15:00 Negenmanneke Negenmanneke 3-2 BOKA United BOKA United
25/09 15:00 Lennik Lennik 0-0 Zuun Zuun
25/09 15:00 Oetingen Oetingen 2-1 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
 Speeldag 5
01/10 17:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 1-1 Schepdaal Schepdaal
01/10 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 3-2 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
01/10 19:30 BOKA United BOKA United 1-3 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
01/10 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-2 VC Linkebeek VC Linkebeek
01/10 20:00 Kobbegem Kobbegem 3-3 Oetingen Oetingen
02/10 15:00 Eizeringen Eizeringen 0-6 Lennik Lennik
02/10 15:00 Zuun Zuun 3-0 Lembeek Lembeek
02/10 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 1-1 Negenmanneke Negenmanneke
 Speeldag 6
08/10 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 4-2 Eizeringen Eizeringen
08/10 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 2-2 Kobbegem Kobbegem
09/10 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 2-3 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
09/10 15:00 Oetingen Oetingen 1-0 Zuun Zuun
09/10 15:00 Lennik Lennik 7-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
09/10 15:00 Lembeek Lembeek 0-4 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
09/10 15:00 Schepdaal Schepdaal 0-0 BOKA United BOKA United
09/10 17:00 Negenmanneke Negenmanneke 3-2 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
 Speeldag 7
15/10 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 6-1 Lembeek Lembeek
15/10 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 4-2 Negenmanneke Negenmanneke
15/10 20:00 Kobbegem Kobbegem 0-1 Schepdaal Schepdaal
15/10 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 4-2 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
16/10 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 2-4 Oetingen Oetingen
16/10 15:00 Lennik Lennik 4-2 VC Linkebeek VC Linkebeek
16/10 15:00 Eizeringen Eizeringen 1-1 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
16/10 15:00 Zuun Zuun 3-0 BOKA United BOKA United
 Speeldag 8
22/10 19:30 BOKA United BOKA United 3-3 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
22/10 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 1-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
22/10 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 1-4 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
23/10 15:00 Schepdaal Schepdaal 0-1 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
23/10 15:00 Negenmanneke Negenmanneke 3-3 Zuun Zuun
23/10 15:00 Oetingen Oetingen 0-0 Lennik Lennik
23/10 15:00 Lembeek Lembeek 3-1 Eizeringen Eizeringen
23/10 15:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 3-3 Kobbegem Kobbegem
 Speeldag 9
29/10 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-1 Schepdaal Schepdaal
29/10 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 2-3 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
29/10 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 4-0 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
29/10 20:00 Kobbegem Kobbegem 0-1 BOKA United BOKA United
30/10 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 2-2 Lembeek Lembeek
30/10 14:30 Eizeringen Eizeringen 3-0 Oetingen Oetingen
30/10 15:00 Lennik Lennik 2-2 Negenmanneke Negenmanneke
30/10 15:00 Zuun Zuun 3-1 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
 Speeldag 10
05/11 19:30 BOKA United BOKA United - Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
05/11 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 0-2 Kobbegem Kobbegem
05/11 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 0-5 Lennik Lennik
06/11 14:30 Oetingen Oetingen 3-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
06/11 14:30 Negenmanneke Negenmanneke 4-0 Eizeringen Eizeringen
06/11 14:30 Schepdaal Schepdaal 2-2 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
06/11 14:30 Lembeek Lembeek 0-2 VC Linkebeek VC Linkebeek
06/11 14:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 2-3 Zuun Zuun
 Speeldag 11
12/11 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 3-3 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
12/11 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 2-2 Lembeek Lembeek
12/11 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 0-3 Oetingen Oetingen
12/11 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 0-3 Negenmanneke Negenmanneke
13/11 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 1-0 BOKA United BOKA United
13/11 14:30 Eizeringen Eizeringen 0-2 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
13/11 14:30 Zuun Zuun 3-2 Kobbegem Kobbegem
13/11 15:00 Lennik Lennik 2-0 Schepdaal Schepdaal
 Speeldag 12
19/11 19:30 BOKA United BOKA United 2-3 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
19/11 20:00 Kobbegem Kobbegem 6-3 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
19/11 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 0-2 Lennik Lennik
20/11 14:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 3-3 Lembeek Lembeek
20/11 14:30 Oetingen Oetingen 1-0 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
20/11 14:30 Negenmanneke Negenmanneke 1-0 VC Linkebeek VC Linkebeek
20/11 14:30 Schepdaal Schepdaal 4-1 Zuun Zuun
20/11 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 3-1 Eizeringen Eizeringen
 Speeldag 13
26/11 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-2 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
26/11 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-3 Zuun Zuun
26/11 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 0-4 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
26/11 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 5-2 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
 Speeldag 14
03/12 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 4-1 Eizeringen Eizeringen
03/12 19:30 BOKA United BOKA United 2-1 Lembeek Lembeek
03/12 20:00 Kobbegem Kobbegem 2-1 Negenmanneke Negenmanneke
04/12 14:30 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 7-0 VC Linkebeek VC Linkebeek
04/12 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 1-1 Lennik Lennik
04/12 14:30 Schepdaal Schepdaal 0-0 Oetingen Oetingen
04/12 14:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 3-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
04/12 14:30 Zuun Zuun 2-2 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
 Speeldag 15
10/12 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-4 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
10/12 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 3-1 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
10/12 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 4-1 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
11/12 14:30 Lembeek Lembeek 1-1 Kobbegem Kobbegem
11/12 14:30 Oetingen Oetingen 4-1 BOKA United BOKA United
11/12 14:30 Eizeringen Eizeringen 1-2 Zuun Zuun
11/12 14:30 Negenmanneke Negenmanneke 1-1 Schepdaal Schepdaal
11/12 15:00 Lennik Lennik 3-3 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
 Speeldag 16
15/12 19:30 Schepdaal Schepdaal 2-1 Kobbegem Kobbegem
18/12 13:30 Negenmanneke Negenmanneke 3-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
18/12 13:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 0-0 BOKA United BOKA United
18/12 13:30 Lennik Lennik 2-1 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
07/01 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 1-1 Zuun Zuun
08/01 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 5-1 VC Linkebeek VC Linkebeek
 Speeldag 17
08/01 14:30 Eizeringen Eizeringen 1-2 Kobbegem Kobbegem
08/01 14:30 Negenmanneke Negenmanneke 1-1 Oetingen Oetingen
08/01 14:30 Lembeek Lembeek 0-1 Schepdaal Schepdaal
08/01 15:00 Lennik Lennik 1-1 BOKA United BOKA United
 Speeldag 16
11/01 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 6-1 Eizeringen Eizeringen
 Speeldag 18
14/01 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 2-2 Negenmanneke Negenmanneke
14/01 19:30 BOKA United BOKA United 4-3 Schepdaal Schepdaal
14/01 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-1 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
14/01 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 4-2 Lennik Lennik
14/01 20:00 Kobbegem Kobbegem 6-1 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
15/01 14:30 Eizeringen Eizeringen 1-2 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
15/01 14:30 Lembeek Lembeek 2-0 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
15/01 14:30 Zuun Zuun 0-1 Oetingen Oetingen
 Speeldag 19
21/01 19:30 BOKA United BOKA United - Zuun Zuun
21/01 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 5-1 Lembeek Lembeek
21/01 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 3-3 VC Linkebeek VC Linkebeek
22/01 14:30 Oetingen Oetingen 3-2 Kobbegem Kobbegem
22/01 14:30 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 2-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
22/01 14:30 Schepdaal Schepdaal 2-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
22/01 14:30 Negenmanneke Negenmanneke 1-3 Lennik Lennik
22/01 14:30 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 2-4 Eizeringen Eizeringen
 Speeldag 20
28/01 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 0-4 BOKA United BOKA United
28/01 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-1 Oetingen Oetingen
28/01 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek 3-0 Negenmanneke Negenmanneke
28/01 20:00 Kobbegem Kobbegem 1-2 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
29/01 14:30 Lembeek Lembeek 3-2 Asse Ter Heide Asse Ter Heide
29/01 14:30 Eizeringen Eizeringen 0-2 Toekomst Relegem Toekomst Relegem
29/01 14:30 Zuun Zuun 0-1 Schepdaal Schepdaal
29/01 15:00 Lennik Lennik 4-2 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
 Speeldag 21
04/02 19:30 BOKA United BOKA United 2-2 Kobbegem Kobbegem
04/02 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 1-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
05/02 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide 5-1 VC Linkebeek VC Linkebeek
05/02 15:00 Schepdaal Schepdaal 8-0 Lembeek Lembeek
05/02 15:00 Oetingen Oetingen 6-0 Eizeringen Eizeringen
05/02 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem 6-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
05/02 15:00 Zuun Zuun 1-1 Lennik Lennik
05/02 17:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 4-2 Negenmanneke Negenmanneke
 Speeldag 22
11/02 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Oetingen Oetingen
11/02 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle ...-... Asse Ter Heide Asse Ter Heide
11/02 20:00 Kobbegem Kobbegem ...-... Zuun Zuun
11/02 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek ...-... Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
12/02 15:00 Lennik Lennik ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
12/02 15:00 Lembeek Lembeek ...-... BOKA United BOKA United
12/02 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... Schepdaal Schepdaal
12/02 15:00 Negenmanneke Negenmanneke ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
 Speeldag 16
19/02 15:00 Oetingen Oetingen ...-... Lembeek Lembeek
 Speeldag 23
25/02 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle ...-... Lennik Lennik
25/02 19:30 BOKA United BOKA United ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
25/02 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
25/02 20:00 Kobbegem Kobbegem ...-... VC Linkebeek VC Linkebeek
26/02 15:00 Zuun Zuun ...-... Asse Ter Heide Asse Ter Heide
26/02 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... Negenmanneke Negenmanneke
26/02 15:00 Lembeek Lembeek ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
26/02 15:00 Oetingen Oetingen ...-... Schepdaal Schepdaal
 Speeldag 24
04/03 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Pepingen-Halle Pepingen-Halle
04/03 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM ...-... BOKA United BOKA United
04/03 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek ...-... Lembeek Lembeek
05/03 14:00 Schepdaal Schepdaal ...-... Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
05/03 15:00 Lennik Lennik ...-... Eizeringen Eizeringen
05/03 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem ...-... Zuun Zuun
05/03 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide ...-... Oetingen Oetingen
05/03 15:00 Negenmanneke Negenmanneke ...-... Kobbegem Kobbegem
 Speeldag 25
11/03 19:30 BOKA United BOKA United ...-... Lennik Lennik
11/03 20:00 Kobbegem Kobbegem ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
11/03 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
12/03 15:00 Zuun Zuun ...-... Negenmanneke Negenmanneke
12/03 15:00 Lembeek Lembeek ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
12/03 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... Pepingen-Halle Pepingen-Halle
12/03 15:00 Oetingen Oetingen ...-... VC Linkebeek VC Linkebeek
12/03 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide ...-... Schepdaal Schepdaal
 Speeldag 26
18/03 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... Lembeek Lembeek
18/03 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle ...-... Zuun Zuun
18/03 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Kobbegem Kobbegem
18/03 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek ...-... BOKA United BOKA United
18/03 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM ...-... Oetingen Oetingen
19/03 15:00 Negenmanneke Negenmanneke ...-... Asse Ter Heide Asse Ter Heide
19/03 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem ...-... Schepdaal Schepdaal
19/03 15:00 Lennik Lennik ...-... Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
 Speeldag 27
25/03 19:30 BOKA United BOKA United ...-... Negenmanneke Negenmanneke
25/03 20:00 VC Linkebeek VC Linkebeek ...-... Pepingen-Halle Pepingen-Halle
25/03 20:00 Kobbegem Kobbegem ...-... Eizeringen Eizeringen
26/03 15:00 Schepdaal Schepdaal ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
26/03 15:00 Lembeek Lembeek ...-... Lennik Lennik
26/03 15:00 Oetingen Oetingen ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
26/03 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide ...-... Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
26/03 15:00 Zuun Zuun ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
 Speeldag 28
01/04 19:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Schepdaal Schepdaal
01/04 19:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle ...-... Kobbegem Kobbegem
01/04 20:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM ...-... Zuun Zuun
01/04 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem ...-... BOKA United BOKA United
02/04 15:00 Lennik Lennik ...-... Oetingen Oetingen
02/04 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem ...-... Asse Ter Heide Asse Ter Heide
02/04 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... VC Linkebeek VC Linkebeek
02/04 15:00 Negenmanneke Negenmanneke ...-... Lembeek Lembeek
 Speeldag 29
15/04 19:30 BOKA United BOKA United ...-... Eizeringen Eizeringen
15/04 20:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
15/04 20:00 Kobbegem Kobbegem ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
16/04 15:00 Zuun Zuun ...-... VC Linkebeek VC Linkebeek
16/04 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
16/04 15:00 Schepdaal Schepdaal ...-... Lennik Lennik
16/04 15:00 Oetingen Oetingen ...-... Negenmanneke Negenmanneke
16/04 15:00 Lembeek Lembeek ...-... Pepingen-Halle Pepingen-Halle
 Speeldag 30
23/04 15:00 Oetingen Oetingen ...-... Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
23/04 15:00 SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM ...-... Asse Ter Heide Asse Ter Heide
23/04 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle ...-... BOKA United BOKA United
23/04 15:00 Lennik Lennik ...-... Kobbegem Kobbegem
23/04 15:00 Eizeringen Eizeringen ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
23/04 15:00 VC Linkebeek VC Linkebeek ...-... Schepdaal Schepdaal
23/04 15:00 Negenmanneke Negenmanneke ...-... Toekomst Relegem Toekomst Relegem
23/04 15:00 Lembeek Lembeek ...-... Zuun Zuun
 Speeldag 31
30/04 15:00 Kobbegem Kobbegem ...-... Lembeek Lembeek
30/04 15:00 Toekomst Relegem Toekomst Relegem ...-... SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM
30/04 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Oetingen Oetingen
30/04 15:00 Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem ...-... Pepingen-Halle Pepingen-Halle
30/04 15:00 Asse Ter Heide Asse Ter Heide ...-... Lennik Lennik
30/04 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... VC Linkebeek VC Linkebeek
30/04 15:00 Schepdaal Schepdaal ...-... Negenmanneke Negenmanneke
30/04 15:00 Zuun Zuun ...-... Eizeringen Eizeringen

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (3A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Oetingen Oetingen 19 46
2. Lennik Lennik 20 41
3. Toekomst Relegem Toekomst Relegem 20 38
4. Schepdaal Schepdaal 20 38
5. Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem 20 34
6. Zuun Zuun 19 30
7. VC Linkebeek VC Linkebeek 20 28
8. Negenmanneke Negenmanneke 20 28
9. Pepingen-Halle Pepingen-Halle 20 24
10. Kobbegem Kobbegem 20 23
11. BOKA United BOKA United 18 23
12. Asse Ter Heide Asse Ter Heide 20 23
13. SA JUVE MOLLEM SA JUVE MOLLEM 20 17
14. Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 19 16
15. Lembeek Lembeek 19 16
16. Eizeringen Eizeringen 20 10