Word fan! 2

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (3C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 19:00 Grimbergen Grimbergen 0-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
04/09 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 4-3 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
04/09 20:30 Meise Meise 0-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
05/09 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 1-6 Malderen Malderen
05/09 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 3-3 Beigem Beigem
05/09 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 2-0 Berg Op Berg Op
05/09 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 2-1 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
05/09 16:00 Moorsel Moorsel 4-0 Melsbroek Melsbroek
 Speeldag 2
11/09 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-0 Grimbergen Grimbergen
11/09 19:30 Malderen Malderen 2-2 Meise Meise
11/09 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 5-1 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
11/09 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 2-1 Sterrebeek Sterrebeek
12/09 15:00 Berg Op Berg Op 6-1 Moorsel Moorsel
12/09 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-0 Ramsdonk Ramsdonk
12/09 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-1 Zemst Sportief Zemst Sportief
12/09 15:00 Beigem Beigem 1-2 Steenhuffel Steenhuffel
 Speeldag 3
18/09 19:00 Grimbergen Grimbergen 1-1 Berg Op Berg Op
18/09 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 1-3 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
18/09 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 4-0 Melsbroek Melsbroek
19/09 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-2 Beigem Beigem
19/09 15:00 Moorsel Moorsel 0-2 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
19/09 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 0-2 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
19/09 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 3-2 Meise Meise
19/09 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 3-0 Malderen Malderen
 Speeldag 4
25/09 19:30 Malderen Malderen 2-0 Ramsdonk Ramsdonk
25/09 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-1 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
25/09 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 2-0 Grimbergen Grimbergen
25/09 20:30 Meise Meise 0-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
26/09 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 2-3 Sterrebeek Sterrebeek
26/09 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 0-0 Steenhuffel Steenhuffel
26/09 15:00 Beigem Beigem 2-0 Moorsel Moorsel
26/09 15:00 Berg Op Berg Op 4-3 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
 Speeldag 5
02/10 19:30 Melsbroek Melsbroek 1-4 Berg Op Berg Op
02/10 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 1-1 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
02/10 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 5-0 Malderen Malderen
02/10 20:30 Meise Meise 1-2 Ramsdonk Ramsdonk
03/10 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 5-3 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
03/10 15:00 Beigem Beigem 0-1 Grimbergen Grimbergen
03/10 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 2-3 Zemst Sportief Zemst Sportief
03/10 16:00 Moorsel Moorsel 2-3 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
 Speeldag 6
09/10 19:30 Malderen Malderen 0-2 Sterrebeek Sterrebeek
09/10 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 3-3 Melsbroek Melsbroek
09/10 20:30 Meise Meise 1-3 Steenhuffel Steenhuffel
10/10 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-0 Grimbergen Grimbergen
10/10 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 4-0 Ramsdonk Ramsdonk
10/10 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 2-1 Moorsel Moorsel
10/10 15:00 Berg Op Berg Op 4-1 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
10/10 15:00 Beigem Beigem 4-2 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
 Speeldag 7
16/10 19:00 Grimbergen Grimbergen 3-3 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
16/10 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-2 Beigem Beigem
16/10 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 1-0 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
16/10 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 2-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
17/10 15:00 Berg Op Berg Op 2-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
17/10 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 2-3 Ramsdonk Ramsdonk
17/10 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 5-1 Meise Meise
17/10 16:00 Moorsel Moorsel 3-3 Malderen Malderen
 Speeldag 8
23/10 19:30 Malderen Malderen 2-0 Grimbergen Grimbergen
23/10 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-0 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
23/10 20:30 Meise Meise 4-0 Moorsel Moorsel
24/10 15:00 Beigem Beigem 3-1 Berg Op Berg Op
24/10 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 1-1 Sterrebeek Sterrebeek
24/10 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 0-6 Steenhuffel Steenhuffel
24/10 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 4-3 Melsbroek Melsbroek
 Speeldag 9
30/10 19:00 Grimbergen Grimbergen 0-5 Meise Meise
30/10 19:30 Melsbroek Melsbroek 4-3 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
30/10 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-6 Beigem Beigem
31/10 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 3-0 Ramsdonk Ramsdonk
31/10 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 1-3 Steenhuffel Steenhuffel
31/10 15:00 Berg Op Berg Op 5-5 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
31/10 15:00 Moorsel Moorsel 0-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
 Speeldag 10
03/11 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 3-2 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
06/11 19:30 Malderen Malderen 3-0 Melsbroek Melsbroek
06/11 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 1-2 Sterrebeek Sterrebeek
06/11 20:30 Meise Meise 0-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
07/11 14:30 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-3 Berg Op Berg Op
07/11 14:30 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 1-1 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
07/11 14:30 Ramsdonk Ramsdonk 0-3 Moorsel Moorsel
07/11 15:00 Beigem Beigem 3-2 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
07/11 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 7-0 Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 11
09/11 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 2-2 Malderen Malderen
14/11 14:00 Melsbroek Melsbroek 1-0 Meise Meise
14/11 14:30 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 2-0 Sterrebeek Sterrebeek
14/11 14:30 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 0-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
14/11 14:30 Berg Op Berg Op 3-0 Malderen Malderen
14/11 15:00 Moorsel Moorsel 2-3 Steenhuffel Steenhuffel
14/11 15:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 0-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
14/11 15:00 Beigem Beigem 3-0 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
14/11 15:00 Grimbergen Grimbergen 1-3 Ramsdonk Ramsdonk
 Speeldag 12
20/11 19:30 Malderen Malderen 0-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
20/11 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 1-1 Grimbergen Grimbergen
20/11 20:30 Meise Meise 1-4 Berg Op Berg Op
21/11 14:30 Ramsdonk Ramsdonk 1-5 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
21/11 14:30 Sterrebeek Sterrebeek 4-0 Moorsel Moorsel
21/11 14:30 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 2-3 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
21/11 14:30 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 0-1 Beigem Beigem
21/11 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 4-0 Melsbroek Melsbroek
 Speeldag 13
27/11 19:00 Grimbergen Grimbergen 2-3 Sterrebeek Sterrebeek
27/11 19:30 Melsbroek Melsbroek 2-0 Ramsdonk Ramsdonk
27/11 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 0-0 Steenhuffel Steenhuffel
27/11 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-3 Meise Meise
28/11 14:30 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 4-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
28/11 14:30 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 2-2 Moorsel Moorsel
28/11 14:30 Berg Op Berg Op 1-5 Zemst Sportief Zemst Sportief
28/11 15:00 Beigem Beigem 4-1 Malderen Malderen
 Speeldag 14
04/12 19:30 Malderen Malderen 2-0 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
04/12 20:30 Meise Meise 0-4 Beigem Beigem
05/12 14:30 Moorsel Moorsel 3-1 Grimbergen Grimbergen
05/12 14:30 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 0-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
05/12 14:30 Sterrebeek Sterrebeek 1-0 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
05/12 14:30 Ramsdonk Ramsdonk 3-1 Berg Op Berg Op
05/12 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 5-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
 Speeldag 15
11/12 19:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 2-0 Moorsel Moorsel
11/12 19:30 Melsbroek Melsbroek 3-0 Sterrebeek Sterrebeek
11/12 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-1 Ramsdonk Ramsdonk
12/12 14:30 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 7-1 Meise Meise
12/12 14:30 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 0-0 Malderen Malderen
12/12 14:30 Grimbergen Grimbergen 1-2 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
12/12 14:30 Berg Op Berg Op 1-6 Steenhuffel Steenhuffel
12/12 17:15 Beigem Beigem 1-1 Zemst Sportief Zemst Sportief
 Speeldag 16
15/12 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 1-2 Melsbroek Melsbroek
18/12 19:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 0-1 Grimbergen Grimbergen
18/12 19:30 Melsbroek Melsbroek 2-2 Moorsel Moorsel
18/12 19:30 Malderen Malderen 0-0 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
18/12 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 0-0 Steenhuffel Steenhuffel
19/12 14:30 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 2-1 Meise Meise
19/12 14:30 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-1 Zemst Sportief Zemst Sportief
19/12 14:30 Berg Op Berg Op 2-3 Sterrebeek Sterrebeek
19/12 15:00 Beigem Beigem 1-1 Ramsdonk Ramsdonk
 Speeldag 18
29/01 19:00 Grimbergen Grimbergen 4-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
29/01 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 0-2 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
29/01 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 6-1 Berg Op Berg Op
30/01 14:30 Moorsel Moorsel 4-1 Beigem Beigem
30/01 14:30 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 1-0 Melsbroek Melsbroek
30/01 14:30 Ramsdonk Ramsdonk 1-1 Malderen Malderen
30/01 14:30 Sterrebeek Sterrebeek 3-1 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
30/01 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 5-0 FF Meise Meise
 Speeldag 19
05/02 19:00 Grimbergen Grimbergen 0-5 Beigem Beigem
05/02 19:30 Malderen Malderen 1-1 Steenhuffel Steenhuffel
05/02 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-0 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
06/02 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 7-0 Meise Meise
06/02 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 3-2 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
06/02 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-0 Moorsel Moorsel
 Speeldag 20
12/02 19:30 Melsbroek Melsbroek 2-1 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
12/02 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 0-0 Meise Meise
12/02 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 0-0 Beigem Beigem
13/02 14:30 Grimbergen Grimbergen 3-5 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
13/02 15:00 Moorsel Moorsel 1-3 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
13/02 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 4-1 Malderen Malderen
13/02 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 0-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
13/02 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 3-1 Berg Op Berg Op
 Speeldag 19
16/02 20:00 Berg Op Berg Op 3-2 Melsbroek Melsbroek
16/02 20:15 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 0-4 Sterrebeek Sterrebeek
 Speeldag 21
19/02 19:30 Malderen Malderen 0-5 Moorsel Moorsel
19/02 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 0-4 Berg Op Berg Op
19/02 20:30 Meise Meise 1-4 Sterrebeek Sterrebeek
20/02 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 0-1 Steenhuffel Steenhuffel
20/02 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-2 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
20/02 15:00 Beigem Beigem 2-1 Melsbroek Melsbroek
20/02 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 1-4 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
20/02 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 3-0 Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 22
26/02 19:00 Grimbergen Grimbergen 2-1 Melsbroek Melsbroek
26/02 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 0-2 Beigem Beigem
26/02 20:30 Meise Meise 1-1 Malderen Malderen
27/02 14:30 Moorsel Moorsel 1-3 Berg Op Berg Op
27/02 14:30 Sterrebeek Sterrebeek 0-2 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
27/02 14:30 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 1-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
27/02 14:30 Ramsdonk Ramsdonk 1-0 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
27/02 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 4-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
 Speeldag 23
05/03 19:00 Grimbergen Grimbergen 1-3 Malderen Malderen
05/03 19:30 Melsbroek Melsbroek 3-4 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
05/03 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 0-1 Ramsdonk Ramsdonk
06/03 15:00 Moorsel Moorsel 6-1 Meise Meise
06/03 15:00 Berg Op Berg Op 0-2 Beigem Beigem
06/03 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 3-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
06/03 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
06/03 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 3-5 Zemst Sportief Zemst Sportief
 Speeldag 24
12/03 19:30 Malderen Malderen 0-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
12/03 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 2-3 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
12/03 20:30 Meise Meise 2-1 Grimbergen Grimbergen
13/03 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 2-0 Sterrebeek Sterrebeek
13/03 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 5-1 Berg Op Berg Op
13/03 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 2-2 Moorsel Moorsel
13/03 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-0 Melsbroek Melsbroek
13/03 15:00 Beigem Beigem 3-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
 Speeldag 25
19/03 19:00 Grimbergen Grimbergen 0-1 Zemst Sportief Zemst Sportief
19/03 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-0 Malderen Malderen
19/03 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 7-1 Meise Meise
19/03 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-3 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
20/03 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-1 Steenhuffel Steenhuffel
20/03 15:00 Berg Op Berg Op 5-2 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
20/03 15:00 Moorsel Moorsel 4-5 Ramsdonk Ramsdonk
20/03 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 1-1 Beigem Beigem
 Speeldag 26
26/03 19:30 Malderen Malderen 2-1 Berg Op Berg Op
26/03 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 3-0 Moorsel Moorsel
26/03 20:30 Meise Meise 0-4 Melsbroek Melsbroek
27/03 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-0 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
27/03 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 2-1 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
27/03 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 4-8 Beigem Beigem
27/03 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 4-0 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
27/03 16:00 Ramsdonk Ramsdonk 4-0 Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 27
02/04 18:00 Melsbroek Melsbroek 0-3 Zemst Sportief Zemst Sportief
02/04 19:00 Grimbergen Grimbergen 0-4 Steenhuffel Steenhuffel
02/04 20:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 3-0 Ramsdonk Ramsdonk
02/04 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-3 Malderen Malderen
03/04 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 0-3 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
03/04 15:00 Beigem Beigem 1-0 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
03/04 15:00 Moorsel Moorsel 1-3 Sterrebeek Sterrebeek
03/04 15:00 Berg Op Berg Op 9-0 Meise Meise
 Speeldag 28
09/04 19:30 Malderen Malderen 0-2 Beigem Beigem
09/04 20:00 Steenhuffel Steenhuffel 1-1 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
09/04 20:30 Meise Meise 0-5 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
10/04 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 2-0 Berg Op Berg Op
10/04 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 0-0 Melsbroek Melsbroek
10/04 15:00 Moorsel Moorsel 0-0 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
10/04 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 4-1 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
10/04 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-4 Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 17
16/04 18:00 Melsbroek Melsbroek 0-8 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
16/04 19:30 Malderen Malderen 2-0 Zemst Sportief Zemst Sportief
16/04 20:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 2-2 Moorsel Moorsel
16/04 20:30 Meise Meise 0-1 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
17/04 14:30 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 1-0 Ramsdonk Ramsdonk
17/04 14:30 Berg Op Berg Op 4-3 Grimbergen Grimbergen
17/04 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 3-1 Steenhuffel Steenhuffel
17/04 15:00 Beigem Beigem 1-1 Sterrebeek Sterrebeek
 Speeldag 29
24/04 15:00 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 5-2 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde
24/04 15:00 Grimbergen Grimbergen 3-4 Moorsel Moorsel
24/04 15:00 Melsbroek Melsbroek 3-2 Steenhuffel Steenhuffel
24/04 15:00 Berg Op Berg Op 1-3 Ramsdonk Ramsdonk
24/04 15:00 Beigem Beigem 5-0 FF Meise Meise
24/04 15:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 0-2 Zemst Sportief Zemst Sportief
24/04 15:00 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 2-3 Malderen Malderen
24/04 15:00 Delta Londerzeel Delta Londerzeel 1-1 Sterrebeek Sterrebeek
 Speeldag 30
01/05 15:00 Malderen Malderen 2-1 Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos
01/05 15:00 Steenhuffel Steenhuffel 4-1 Berg Op Berg Op
01/05 15:00 Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 2-3 Grimbergen Grimbergen
01/05 15:00 Moorsel Moorsel 2-4 Delta Londerzeel Delta Londerzeel
01/05 15:00 Ramsdonk Ramsdonk 2-2 SJ Londerzeel SJ Londerzeel
01/05 15:00 Zemst Sportief Zemst Sportief 0-3 Beigem Beigem
01/05 15:00 Sterrebeek Sterrebeek 3-1 Melsbroek Melsbroek
01/05 15:00 Meise Meise 2-3 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Beigem Beigem 30 69
2. Zemst Sportief Zemst Sportief 30 68
3. Sterrebeek Sterrebeek 30 58
4. Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO 30 53
5. Delta Londerzeel Delta Londerzeel 30 50
6. Kapelle O/D Bos Kapelle O/D Bos 30 47
7. Steenhuffel Steenhuffel 30 45
8. Berg Op Berg Op 30 44
9. Malderen Malderen 30 43
10. Ramsdonk Ramsdonk 30 39
11. Infinity Vilvoorde Infinity Vilvoorde 30 38
12. Melsbroek Melsbroek 30 29
13. SJ Londerzeel SJ Londerzeel 30 29
14. Moorsel Moorsel 30 27
15. Grimbergen Grimbergen 30 22
16. Meise Meise 30 15