Word fan! 0

Seizoen 2018 - 2019 Waals-Brabant (2A)


 Speeldag 1
01/09 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
02/09 15:00 Auderghem Auderghem 4-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
02/09 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-2 FSI Berchem FSI Berchem
02/09 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 3-4 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
02/09 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
02/09 15:00 OC Forestois OC Forestois 2-4 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
02/09 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 2-0 VK Berchem VK Berchem
02/09 15:00 Brussels City Brussels City 5-5 Stockel Stockel
 Speeldag 2
08/09 19:30 VK Berchem VK Berchem 0-0 OC Forestois OC Forestois
08/09 19:30 Stockel Stockel 2-2 Auderghem Auderghem
08/09 20:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-3 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
09/09 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-1 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
09/09 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-3 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
09/09 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 2-2 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
09/09 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 5-0 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
09/09 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 3-3 Brussels City Brussels City
 Speeldag 3
22/09 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 0-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
23/09 15:00 Auderghem Auderghem 2-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
23/09 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 6-0 VK Berchem VK Berchem
23/09 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-3 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
23/09 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-3 Stockel Stockel
23/09 15:00 Brussels City Brussels City 4-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
23/09 15:00 OC Forestois OC Forestois 2-7 FSI Berchem FSI Berchem
23/09 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
 Speeldag 4
29/09 19:30 Stockel Stockel 3-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
29/09 19:30 VK Berchem VK Berchem 0-6 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
30/09 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 0-1 OC Forestois OC Forestois
30/09 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 5-3 Auderghem Auderghem
30/09 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 0-2 Brussels City Brussels City
30/09 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 1-4 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
30/09 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 2-3 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
30/09 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
 Speeldag 5
06/10 19:30 Stockel Stockel 1-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
06/10 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-0 VK Berchem VK Berchem
07/10 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 0-4 OC Forestois OC Forestois
07/10 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
07/10 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 0-1 FSI Berchem FSI Berchem
07/10 15:00 Brussels City Brussels City 1-4 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
07/10 15:00 Auderghem Auderghem 3-4 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
07/10 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
 Speeldag 6
13/10 19:30 VK Berchem VK Berchem 2-1 Brussels City Brussels City
14/10 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 1-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
14/10 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-2 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
14/10 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 1-0 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
14/10 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
14/10 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-1 Auderghem Auderghem
14/10 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 3-2 Stockel Stockel
14/10 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-3 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
 Speeldag 7
20/10 19:30 Stockel Stockel 2-3 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
20/10 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 3-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
21/10 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-1 OC Forestois OC Forestois
21/10 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 2-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
21/10 15:00 Auderghem Auderghem 4-0 VK Berchem VK Berchem
21/10 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 0-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
21/10 15:00 Brussels City Brussels City 0-3 FSI Berchem FSI Berchem
21/10 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
 Speeldag 8
27/10 19:30 VK Berchem VK Berchem 1-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
28/10 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-2 Auderghem Auderghem
28/10 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
28/10 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-1 Stockel Stockel
28/10 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 0-5 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
28/10 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-2 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
28/10 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 3-4 Brussels City Brussels City
28/10 16:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-2 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 9
03/11 19:30 Stockel Stockel 2-1 VK Berchem VK Berchem
03/11 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
04/11 14:30 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-1 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
04/11 15:00 Auderghem Auderghem 1-0 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
04/11 15:00 Brussels City Brussels City 3-3 OC Forestois OC Forestois
04/11 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-8 FSI Berchem FSI Berchem
04/11 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 1-4 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
04/11 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-1 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
 Speeldag 10
10/11 19:30 VK Berchem VK Berchem 3-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
11/11 14:30 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 4-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
11/11 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-1 Brussels City Brussels City
11/11 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 2-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
11/11 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 3-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
11/11 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-1 Auderghem Auderghem
11/11 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 5-4 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
07/03 20:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-1 Stockel Stockel
 Speeldag 11
17/11 19:30 Stockel Stockel 1-4 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
18/11 14:30 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 3-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
18/11 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 3-3 OC Forestois OC Forestois
18/11 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 1-0 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
18/11 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-2 VK Berchem VK Berchem
18/11 15:00 Auderghem Auderghem 2-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
18/11 15:00 Brussels City Brussels City 2-4 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
18/11 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-3 FSI Berchem FSI Berchem
 Speeldag 12
24/11 19:30 VK Berchem VK Berchem 0-1 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
25/11 14:30 OC Forestois OC Forestois 0-2 Stockel Stockel
25/11 14:30 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 1-0 Auderghem Auderghem
25/11 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
25/11 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 5-0 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
25/11 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 1-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
25/11 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 0-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
07/03 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-2 Brussels City Brussels City
 Speeldag 13
01/12 19:30 Stockel Stockel 1-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
02/12 14:30 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 3-3 Brussels City Brussels City
02/12 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 2-1 FSI Berchem FSI Berchem
02/12 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 2-1 VK Berchem VK Berchem
02/12 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 0-1 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
02/12 15:00 Auderghem Auderghem 3-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
02/12 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
02/12 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-2 OC Forestois OC Forestois
 Speeldag 14
08/12 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 0-5 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
09/12 14:30 OC Forestois OC Forestois 2-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
09/12 14:30 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 3-1 Stockel Stockel
09/12 14:30 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-2 VK Berchem VK Berchem
09/12 15:00 Brussels City Brussels City 4-2 Auderghem Auderghem
09/12 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-1 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
09/12 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 4-4 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
09/12 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
 Speeldag 15
15/12 19:30 VK Berchem VK Berchem 0-5 FF FSI Berchem FSI Berchem
15/12 19:30 Stockel Stockel 5-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
16/12 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 3-2 OC Forestois OC Forestois
16/12 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-0 Brussels City Brussels City
16/12 15:00 Auderghem Auderghem 1-1 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
16/12 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
16/12 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 3-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
16/12 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 0-3 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 16
05/01 19:30 VK Berchem VK Berchem 0-5 FF FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
05/01 19:30 Stockel Stockel 0-2 Brussels City Brussels City
06/01 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 3-2 Auderghem Auderghem
06/01 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-5 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
06/01 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 4-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
06/01 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 0-0 OC Forestois OC Forestois
06/01 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 0-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
06/01 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 3-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
 Speeldag 17
12/01 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 2-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
13/01 14:30 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 1-1 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
13/01 14:30 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 6-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
13/01 15:00 OC Forestois OC Forestois 0-1 VK Berchem VK Berchem
13/01 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 1-3 FSI Berchem FSI Berchem
13/01 15:00 Brussels City Brussels City 4-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
13/01 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-0 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
13/01 15:00 Auderghem Auderghem 3-3 Stockel Stockel
 Speeldag 18
19/01 19:30 Stockel Stockel 4-2 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
19/01 19:30 VK Berchem VK Berchem 1-4 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
20/01 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 5-2 Brussels City Brussels City
20/01 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-0 OC Forestois OC Forestois
20/01 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 1-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
20/01 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 2-1 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
20/01 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 0-2 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
20/01 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 0-3 Auderghem Auderghem
 Speeldag 19
26/01 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 2-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
27/01 15:00 Brussels City Brussels City 2-4 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
27/01 15:00 Auderghem Auderghem 6-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
27/01 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 3-2 VK Berchem VK Berchem
27/01 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 3-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
27/01 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 4-3 Stockel Stockel
27/01 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 0-3 FSI Berchem FSI Berchem
18/04 20:00 OC Forestois OC Forestois 4-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
 Speeldag 20
02/03 19:30 VK Berchem VK Berchem 4-5 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
03/03 15:00 OC Forestois OC Forestois 2-1 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
03/03 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-1 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
03/03 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-4 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
03/03 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 2-3 Auderghem Auderghem
03/03 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-2 Brussels City Brussels City
03/03 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 2-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
14/04 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-2 Stockel Stockel
 Speeldag 21
09/02 19:30 Stockel Stockel 5-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
09/02 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-1 FSI Berchem FSI Berchem
10/02 15:00 Auderghem Auderghem 6-0 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
10/02 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-2 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
10/02 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 1-5 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
10/02 15:00 Brussels City Brussels City 3-1 VK Berchem VK Berchem
10/02 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
10/02 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 5-0 FF OC Forestois OC Forestois
 Speeldag 22
16/02 19:30 VK Berchem VK Berchem 2-2 Auderghem Auderghem
17/02 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 4-0 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
17/02 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-1 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
17/02 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
17/02 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 0-1 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
17/02 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 4-1 Stockel Stockel
17/02 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 4-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
17/02 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-3 Brussels City Brussels City
 Speeldag 23
23/02 19:30 Stockel Stockel 2-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
23/02 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 3-1 OC Forestois OC Forestois
24/02 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 2-2 VK Berchem VK Berchem
24/02 15:00 Auderghem Auderghem 1-0 FSI Berchem FSI Berchem
24/02 15:00 Brussels City Brussels City 0-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
24/02 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 3-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
24/02 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 0-4 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
24/02 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
 Speeldag 24
09/03 19:30 VK Berchem VK Berchem 2-5 Stockel Stockel
10/03 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 1-1 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
10/03 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
10/03 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 1-1 Auderghem Auderghem
10/03 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 3-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
10/03 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 6-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
10/03 15:00 OC Forestois OC Forestois 3-2 Brussels City Brussels City
04/04 20:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-3 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
 Speeldag 25
16/03 19:30 Stockel Stockel 2-2 FSI Berchem FSI Berchem
16/03 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 3-2 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
17/03 15:00 Brussels City Brussels City 1-3 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
17/03 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-0 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
17/03 15:00 Auderghem Auderghem 4-2 OC Forestois OC Forestois
17/03 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 1-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
17/03 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 3-3 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
17/03 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-1 VK Berchem VK Berchem
 Speeldag 26
23/03 19:30 VK Berchem VK Berchem 3-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
23/03 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 1-0 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
24/03 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
24/03 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 0-0 Stockel Stockel
24/03 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 3-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
24/03 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 4-4 Brussels City Brussels City
24/03 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-1 Auderghem Auderghem
24/03 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-1 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
 Speeldag 27
30/03 19:30 Stockel Stockel 1-0 OC Forestois OC Forestois
31/03 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 1-3 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
31/03 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-7 FSI Berchem FSI Berchem
31/03 15:00 Auderghem Auderghem 2-3 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
31/03 15:00 Brussels City Brussels City 1-0 Maccabi Brussels Maccabi Brussels
31/03 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 2-1 VK Berchem VK Berchem
31/03 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 1-1 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
31/03 18:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-1 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
 Speeldag 28
06/04 19:30 VK Berchem VK Berchem 1-4 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
06/04 20:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 0-2 Auderghem Auderghem
07/04 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 1-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
07/04 15:00 OC Forestois OC Forestois 3-4 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
07/04 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-0 Stockel Stockel
07/04 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
07/04 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 5-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
07/04 15:00 Brussels City Brussels City 2-2 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
 Speeldag 29
28/04 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-10 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
28/04 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 5-0 FF Maccabi Brussels Maccabi Brussels
28/04 15:00 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek 1-2 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort
28/04 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-5 FF OC Forestois OC Forestois
28/04 15:00 Auderghem Auderghem 4-0 Brussels City Brussels City
28/04 15:00 VK Berchem VK Berchem 4-7 Anderlecht SCB Anderlecht SCB
28/04 15:00 Stockel Stockel 4-4 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
28/04 15:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 1-5 FSI Berchem FSI Berchem
 Speeldag 30
05/05 15:00 Brussels City Brussels City 2-3 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort
05/05 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
05/05 15:00 Anderlecht SCB Anderlecht SCB 3-4 Auderghem Auderghem
05/05 15:00 FC Polonia Boitsfort FC Polonia Boitsfort 3-6 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
05/05 15:00 OC Forestois OC Forestois 1-2 FC.Aca.Jeun.Molenbeek FC.Aca.Jeun.Molenbeek
05/05 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 6-0 VK Berchem VK Berchem
05/05 15:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 4-4 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
05/05 15:00 Maccabi Brussels Maccabi Brussels 2-2 Stockel Stockel