Word fan! 11

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (3A) 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 22
 Speeldag 1
02/09 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 4-2 Ploegsteert Ploegsteert
02/09 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-2 Kortemark Kortemark
02/09 19:30 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
03/09 15:00 Keiem Keiem 0-3 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
03/09 15:00 Voormezele Voormezele 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
03/09 15:00 Brielen Sport Brielen Sport 0-2 Elverdinge Elverdinge
03/09 15:00 TSC Proven TSC Proven 2-2 SVD Handzame SVD Handzame
03/09 15:00 Beselare Beselare 3-0 Staden Staden
 Speeldag 2
09/09 18:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
10/09 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 0-1 Beselare Beselare
10/09 15:00 Staden Staden 2-4 TSC Proven TSC Proven
10/09 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 2-0 Keiem Keiem
10/09 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 3-1 Merkem Sport Merkem Sport
10/09 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-2 Brielen Sport Brielen Sport
10/09 15:00 Kortemark Kortemark 0-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
10/09 15:00 Elverdinge Elverdinge 3-3 Voormezele Voormezele
 Speeldag 3
16/09 19:00 Beselare Beselare 5-0 Ploegsteert Ploegsteert
16/09 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
17/09 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-0 Kortemark Kortemark
17/09 15:00 Brielen Sport Brielen Sport 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
17/09 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 4-2 Voormezele Voormezele
17/09 15:00 TSC Proven TSC Proven 0-1 Merkem Sport Merkem Sport
17/09 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 5-0 Keiem Keiem
17/09 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 3-1 Staden Staden
 Speeldag 4
23/09 19:00 Keiem Keiem 1-2 TSC Proven TSC Proven
23/09 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-2 Beselare Beselare
24/09 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 3-3 SVD Handzame SVD Handzame
24/09 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 Elverdinge Elverdinge
24/09 15:00 Kortemark Kortemark 0-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
24/09 15:00 Voormezele Voormezele 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
24/09 15:00 Staden Staden 0-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 5
30/09 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-1 Merkem Sport Merkem Sport
30/09 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-3 TSC Proven TSC Proven
01/10 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 0-5 Beselare Beselare
01/10 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
01/10 15:00 Brielen Sport Brielen Sport 3-1 Staden Staden
01/10 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-1 Ploegsteert Ploegsteert
01/10 15:00 Kortemark Kortemark 3-0 Voormezele Voormezele
01/10 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-1 Keiem Keiem
 Speeldag 6
07/10 19:00 Beselare Beselare 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
07/10 19:00 Keiem Keiem 1-2 SVD Handzame SVD Handzame
07/10 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 3-1 Elverdinge Elverdinge
08/10 15:00 Staden Staden 6-0 Kortemark Kortemark
08/10 15:00 Voormezele Voormezele 2-1 Brielen Sport Brielen Sport
08/10 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 2-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
08/10 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
08/10 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-2 Patronaat Gits Patronaat Gits
 Speeldag 7
14/10 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-0 Ploegsteert Ploegsteert
14/10 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-2 SVD Handzame SVD Handzame
15/10 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-1 TSC Proven TSC Proven
15/10 15:00 Elverdinge Elverdinge 2-0 Keiem Keiem
15/10 15:00 Kortemark Kortemark 1-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
15/10 15:00 Brielen Sport Brielen Sport 2-4 Beselare Beselare
15/10 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 Staden Staden
15/10 15:00 Voormezele Voormezele 0-1 Merkem Sport Merkem Sport
 Speeldag 8
21/10 19:00 Beselare Beselare 5-1 Elverdinge Elverdinge
21/10 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
21/10 19:00 Keiem Keiem 3-1 Kortemark Kortemark
22/10 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-0 Voormezele Voormezele
22/10 15:00 Staden Staden 3-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
22/10 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 4-0 Brielen Sport Brielen Sport
22/10 15:00 TSC Proven TSC Proven 2-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
22/10 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
 Speeldag 4
25/10 20:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-1 Brielen Sport Brielen Sport
 Speeldag 9
28/10 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-0 SVD Handzame SVD Handzame
28/10 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-4 Beselare Beselare
29/10 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-2 Staden Staden
29/10 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 4-5 TSC Proven TSC Proven
29/10 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 3-3 Keiem Keiem
29/10 15:00 Kortemark Kortemark 0-2 Merkem Sport Merkem Sport
29/10 15:00 Elverdinge Elverdinge 2-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
29/10 15:00 Voormezele Voormezele 0-7 Ploegsteert Ploegsteert
 Speeldag 10
04/11 19:00 Keiem Keiem 3-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
04/11 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-4 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
04/11 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-2 Brielen Sport Brielen Sport
04/11 20:00 Beselare Beselare 4-1 Voormezele Voormezele
05/11 14:30 Staden Staden 2-2 Elverdinge Elverdinge
05/11 14:30 Ploegsteert Ploegsteert 1-4 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
05/11 15:00 TSC Proven TSC Proven 4-1 Kortemark Kortemark
05/11 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 0-0 Patronaat Gits Patronaat Gits
 Speeldag 11
11/11 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-0 Merkem Sport Merkem Sport
12/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 5-3 SVD Handzame SVD Handzame
12/11 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 1-2 Keiem Keiem
12/11 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-2 TSC Proven TSC Proven
12/11 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-6 Beselare Beselare
12/11 15:00 Voormezele Voormezele 1-4 Staden Staden
12/11 15:00 Kortemark Kortemark 1-5 Ploegsteert Ploegsteert
12/11 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 13
25/11 19:00 Keiem Keiem 2-2 Staden Staden
25/11 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/11 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-2 Ploegsteert Ploegsteert
26/11 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 0-2 Merkem Sport Merkem Sport
26/11 15:00 Voormezele Voormezele 2-3 TSC Proven TSC Proven
26/11 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
26/11 15:00 Kortemark Kortemark 0-6 Beselare Beselare
26/11 15:00 Elverdinge Elverdinge 2-2 SVD Handzame SVD Handzame
 Speeldag 14
02/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 4-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
02/12 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-1 Staden Staden
02/12 19:00 Beselare Beselare 3-0 Keiem Keiem
02/12 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-1 Brielen Sport Brielen Sport
03/12 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-1 Elverdinge Elverdinge
03/12 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 2-4 Voormezele Voormezele
03/12 15:00 Kortemark Kortemark 0-3 Patronaat Gits Patronaat Gits
 Speeldag 15
09/12 19:00 Keiem Keiem 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
09/12 19:00 Elverdinge Elverdinge 0-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
10/12 14:30 Staden Staden 7-0 Ploegsteert Ploegsteert
10/12 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 2-1 Kortemark Kortemark
10/12 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4-0 SVD Handzame SVD Handzame
10/12 15:00 Voormezele Voormezele 0-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
10/12 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-3 Beselare Beselare
10/12 16:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-7 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
 Speeldag 16
16/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 8-0 Kortemark Kortemark
16/12 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 4-1 Voormezele Voormezele
16/12 20:00 Beselare Beselare 3-0 Brielen Sport Brielen Sport
17/12 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
17/12 14:30 Ploegsteert Ploegsteert 0-3 Elverdinge Elverdinge
17/12 14:30 Staden Staden 3-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
17/12 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 2-4 VKW Vleteren VKW Vleteren
17/12 15:00 TSC Proven TSC Proven 2-3 Keiem Keiem
 Speeldag 14
23/12 14:30 Ploegsteert Ploegsteert 2-1 TSC Proven TSC Proven
 Speeldag 12
05/01 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
06/01 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 3-4 Patronaat Gits Patronaat Gits
06/01 19:00 Keiem Keiem 4-0 Voormezele Voormezele
06/01 19:00 Beselare Beselare 0-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
06/01 19:30 SVD Handzame SVD Handzame 4-0 Kortemark Kortemark
07/01 14:30 Staden Staden 1-4 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
07/01 14:30 Ploegsteert Ploegsteert 2-0 Brielen Sport Brielen Sport
07/01 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-1 Elverdinge Elverdinge
 Speeldag 17
13/01 19:00 Keiem Keiem 2-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
13/01 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-3 Ploegsteert Ploegsteert
14/01 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-2 Merkem Sport Merkem Sport
14/01 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 0-0 SVD Handzame SVD Handzame
14/01 15:00 Voormezele Voormezele 0-5 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
14/01 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-5 Beselare Beselare
14/01 15:00 Kortemark Kortemark 0-5 Staden Staden
14/01 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 3-1 TSC Proven TSC Proven
 Speeldag 19
27/01 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 4-1 Kortemark Kortemark
28/01 14:30 Staden Staden 5-0 SVD Handzame SVD Handzame
28/01 14:30 Brielen Sport Brielen Sport 0-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
28/01 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-2 Beselare Beselare
28/01 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-0 Elverdinge Elverdinge
28/01 15:00 Voormezele Voormezele 1-4 Keiem Keiem
28/01 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 4-2 Ploegsteert Ploegsteert
28/01 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
 Speeldag 20
03/02 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 4-1 Staden Staden
03/02 19:00 Keiem Keiem 4-1 Brielen Sport Brielen Sport
03/02 19:00 Beselare Beselare 3-2 Merkem Sport Merkem Sport
03/02 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-1 Voormezele Voormezele
04/02 15:00 Elverdinge Elverdinge 2-0 Patronaat Gits Patronaat Gits
04/02 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 0-4 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
04/02 15:00 Kortemark Kortemark 2-1 TSC Proven TSC Proven
04/02 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 1-3 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
 Speeldag 18
09/02 20:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
09/02 20:00 Beselare Beselare 6-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
10/02 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-0 Elverdinge Elverdinge
11/02 14:30 Staden Staden 4-0 Brielen Sport Brielen Sport
11/02 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 3-3 Voormezele Voormezele
11/02 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-0 Kortemark Kortemark
11/02 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
11/02 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 5-0 Keiem Keiem
 Speeldag 21
17/02 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
17/02 19:00 Keiem Keiem 1-0 Elverdinge Elverdinge
18/02 15:00 Voormezele Voormezele 1-4 SVD Handzame SVD Handzame
18/02 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4-3 VKW Vleteren VKW Vleteren
18/02 15:00 TSC Proven TSC Proven 5-1 Ploegsteert Ploegsteert
18/02 15:00 Staden Staden 3-1 Beselare Beselare
18/02 15:00 Brielen Sport Brielen Sport 1-6 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
 Speeldag 22
24/02 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-0 Voormezele Voormezele
24/02 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-0 Keiem Keiem
25/02 15:00 SVD Handzame SVD Handzame 2-0 TSC Proven TSC Proven
25/02 15:00 Beselare Beselare 1-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
25/02 15:00 Kortemark Kortemark 0-1 Brielen Sport Brielen Sport
25/02 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-0 Patronaat Gits Patronaat Gits
25/02 15:00 Elverdinge Elverdinge 3-3 Staden Staden
25/02 15:00 Ploegsteert Ploegsteert 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
 Speeldag 23
02/03 19:00 Merkem Sport Merkem Sport ...-... TSC Proven TSC Proven
02/03 19:00 Keiem Keiem ...-... Ploegsteert Ploegsteert
03/03 15:00 Staden Staden ...-... De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
03/03 15:00 Kortemark Kortemark ...-... Elverdinge Elverdinge
03/03 15:00 Brielen Sport Brielen Sport ...-... VKW Vleteren VKW Vleteren
03/03 15:00 Voormezele Voormezele ...-... Beselare Beselare
03/03 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus ...-... Dosko Beveren Dosko Beveren
03/03 16:00 Patronaat Gits Patronaat Gits ...-... SVD Handzame SVD Handzame
 Speeldag 21
06/03 20:00 Patronaat Gits Patronaat Gits ...-... Kortemark Kortemark
 Speeldag 24
09/03 19:00 Beselare Beselare ...-... Kortemark Kortemark
09/03 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren ...-... Patronaat Gits Patronaat Gits
10/03 15:00 Ploegsteert Ploegsteert ...-... Staden Staden
10/03 15:00 TSC Proven TSC Proven ...-... Voormezele Voormezele
10/03 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus ...-... Keiem Keiem
10/03 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare ...-... Merkem Sport Merkem Sport
10/03 15:00 Elverdinge Elverdinge ...-... Brielen Sport Brielen Sport
10/03 15:00 SVD Handzame SVD Handzame ...-... Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 25
16/03 19:00 Beselare Beselare ...-... VKW Vleteren VKW Vleteren
16/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren ...-... TSC Proven TSC Proven
16/03 19:00 Keiem Keiem ...-... Patronaat Gits Patronaat Gits
17/03 15:00 Staden Staden ...-... Merkem Sport Merkem Sport
17/03 15:00 Voormezele Voormezele ...-... Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
17/03 15:00 Elverdinge Elverdinge ...-... De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
17/03 15:00 Brielen Sport Brielen Sport ...-... Ploegsteert Ploegsteert
17/03 15:00 Kortemark Kortemark ...-... SVD Handzame SVD Handzame
 Speeldag 26
23/03 19:00 Merkem Sport Merkem Sport ...-... Keiem Keiem
23/03 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren ...-... Staden Staden
24/03 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus ...-... Kortemark Kortemark
24/03 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare ...-... Dosko Beveren Dosko Beveren
24/03 15:00 Ploegsteert Ploegsteert ...-... Beselare Beselare
24/03 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits ...-... Voormezele Voormezele
24/03 15:00 SVD Handzame SVD Handzame ...-... Elverdinge Elverdinge
24/03 16:00 TSC Proven TSC Proven ...-... Brielen Sport Brielen Sport
 Speeldag 27
06/04 19:00 Beselare Beselare ...-... TSC Proven TSC Proven
06/04 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren ...-... Patronaat Gits Patronaat Gits
07/04 15:00 SVD Handzame SVD Handzame ...-... Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
07/04 15:00 Brielen Sport Brielen Sport ...-... Voormezele Voormezele
07/04 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare ...-... Ploegsteert Ploegsteert
07/04 15:00 Elverdinge Elverdinge ...-... Merkem Sport Merkem Sport
07/04 15:00 Kortemark Kortemark ...-... VKW Vleteren VKW Vleteren
07/04 15:00 Staden Staden ...-... Keiem Keiem
 Speeldag 28
13/04 19:00 Merkem Sport Merkem Sport ...-... SVD Handzame SVD Handzame
13/04 19:00 Keiem Keiem ...-... Beselare Beselare
13/04 19:00 TSC Proven TSC Proven ...-... De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
13/04 19:30 VKW Vleteren VKW Vleteren ...-... Elverdinge Elverdinge
14/04 15:00 Ploegsteert Ploegsteert ...-... Dosko Beveren Dosko Beveren
14/04 15:00 Voormezele Voormezele ...-... Kortemark Kortemark
14/04 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus ...-... Staden Staden
14/04 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits ...-... Brielen Sport Brielen Sport
 Speeldag 29
21/04 15:00 Staden Staden ...-... Voormezele Voormezele
21/04 15:00 Kortemark Kortemark ...-... Keiem Keiem
21/04 15:00 Brielen Sport Brielen Sport ...-... Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
21/04 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare ...-... VKW Vleteren VKW Vleteren
21/04 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits ...-... Merkem Sport Merkem Sport
21/04 15:00 SVD Handzame SVD Handzame ...-... Ploegsteert Ploegsteert
21/04 15:00 Elverdinge Elverdinge ...-... TSC Proven TSC Proven
21/04 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren ...-... Beselare Beselare
 Speeldag 30
28/04 15:00 Ploegsteert Ploegsteert ...-... Kortemark Kortemark
28/04 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren ...-... Dosko Beveren Dosko Beveren
28/04 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus ...-... Patronaat Gits Patronaat Gits
28/04 15:00 Merkem Sport Merkem Sport ...-... Brielen Sport Brielen Sport
28/04 15:00 Voormezele Voormezele ...-... Elverdinge Elverdinge
28/04 15:00 Beselare Beselare ...-... SVD Handzame SVD Handzame
28/04 15:00 TSC Proven TSC Proven ...-... Staden Staden
28/04 15:00 Keiem Keiem ...-... De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (3A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Beselare Beselare 22 56
2. Dosko Beveren Dosko Beveren 22 52
3. De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 22 51
4. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 22 46
5. Merkem Sport Merkem Sport 22 35
6. Ploegsteert Ploegsteert 22 31
7. Staden Staden 22 30
8. SVD Handzame SVD Handzame 22 30
9. Keiem Keiem 22 29
10. Patronaat Gits Patronaat Gits 21 27
11. TSC Proven TSC Proven 22 25
12. Elverdinge Elverdinge 22 21
13. VKW Vleteren VKW Vleteren 22 18
14. Brielen Sport Brielen Sport 22 16
15. Voormezele Voormezele 22 14
16. Kortemark Kortemark 21 13