Word fan! 20

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (3B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:00 Koekelare Koekelare 2-0 Aartrijke Aartrijke
04/09 19:00 Eernegem Eernegem 3-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
05/09 15:00 Oudenburg Oudenburg 3-1 Veldegem Veldegem
05/09 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
05/09 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 2-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
05/09 15:00 Lissewege Lissewege 6-1 SVV Damme SVV Damme
 Speeldag 2
11/09 19:30 Aartrijke Aartrijke 1-2 Oudenburg Oudenburg
12/09 15:00 Veldegem Veldegem 3-1 NSVD Handzame NSVD Handzame
12/09 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 0-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
12/09 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 0-5 Ruddervoorde Ruddervoorde
12/09 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-2 Koekelare Koekelare
12/09 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 2-3 Lissewege Lissewege
12/09 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-4 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 3
18/09 19:30 Eernegem Eernegem 2-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
18/09 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 6-0 SVV Damme SVV Damme
19/09 15:00 Veldegem Veldegem 2-2 Aartrijke Aartrijke
19/09 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 4-2 Zandvoorde Zandvoorde
19/09 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
19/09 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-3 Lissewege Lissewege
19/09 16:00 Koekelare Koekelare 4-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
 Speeldag 4
26/09 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 3-5 Ruddervoorde Ruddervoorde
26/09 15:00 Lissewege Lissewege 1-1 Jong Male VV Jong Male VV
26/09 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-0 Veldegem Veldegem
26/09 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-1 Oudenburg Oudenburg
26/09 15:00 Aartrijke Aartrijke 4-1 NSVD Handzame NSVD Handzame
26/09 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-4 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
26/09 15:00 SVV Damme SVV Damme 0-4 Eernegem Eernegem
 Speeldag 5
02/10 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 7-1 Lissewege Lissewege
02/10 19:30 Eernegem Eernegem 2-0 Zandvoorde Zandvoorde
03/10 15:00 Veldegem Veldegem 1-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
03/10 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-0 SVV Damme SVV Damme
03/10 15:00 Aartrijke Aartrijke 1-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
03/10 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-8 Jong Male VV Jong Male VV
03/10 16:00 Koekelare Koekelare 4-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
 Speeldag 6
09/10 19:00 Zandvoorde Zandvoorde 3-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
10/10 15:00 SVV Damme SVV Damme 2-4 Koekelare Koekelare
10/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-1 NSVD Handzame NSVD Handzame
10/10 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
10/10 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Aartrijke Aartrijke
10/10 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 0-3 Oudenburg Oudenburg
10/10 15:00 Lissewege Lissewege 0-4 Eernegem Eernegem
 Speeldag 7
16/10 18:30 Veldegem Veldegem 4-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
16/10 19:30 Eernegem Eernegem 4-2 Jong Male VV Jong Male VV
17/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
17/10 15:00 Oudenburg Oudenburg 3-0 SVV Damme SVV Damme
17/10 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4-2 Lissewege Lissewege
17/10 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
17/10 16:00 Koekelare Koekelare 2-0 Zandvoorde Zandvoorde
 Speeldag 8
23/10 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 4-2 Eernegem Eernegem
23/10 19:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
24/10 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 Aartrijke Aartrijke
24/10 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-3 Veldegem Veldegem
24/10 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 3-3 Oudenburg Oudenburg
24/10 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
24/10 15:00 Lissewege Lissewege 0-2 Koekelare Koekelare
 Speeldag 9
30/10 19:00 Koekelare Koekelare 0-2 Jong Male VV Jong Male VV
31/10 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-1 Lissewege Lissewege
31/10 15:00 Veldegem Veldegem 3-1 Zandvoorde Zandvoorde
31/10 15:00 Aartrijke Aartrijke 2-1 SVV Damme SVV Damme
31/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-3 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
31/10 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 6-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
31/10 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-4 Eernegem Eernegem
 Speeldag 10
06/11 19:30 Eernegem Eernegem 3-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
06/11 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-3 Koekelare Koekelare
06/11 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 2-1 Aartrijke Aartrijke
07/11 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
07/11 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-4 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
07/11 15:00 Lissewege Lissewege 5-0 Veldegem Veldegem
07/11 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 3-2 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 11
14/11 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-1 SVV Damme SVV Damme
14/11 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-1 Lissewege Lissewege
14/11 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-1 Zandvoorde Zandvoorde
14/11 15:00 Oudenburg Oudenburg 5-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
14/11 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-6 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
14/11 16:00 Koekelare Koekelare 3-2 Eernegem Eernegem
 Speeldag 12
20/11 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-0 Veldegem Veldegem
21/11 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 6-3 NSVD Handzame NSVD Handzame
21/11 14:30 Zandvoorde Zandvoorde 4-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
21/11 15:00 Eernegem Eernegem 2-1 Oudenburg Oudenburg
21/11 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 5-2 Aartrijke Aartrijke
21/11 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-5 Koekelare Koekelare
21/11 15:00 Lissewege Lissewege 0-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
 Speeldag 1
24/11 20:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-5 FF Zandvoorde Zandvoorde
 Speeldag 11
24/11 20:00 Veldegem Veldegem 1-5 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 13
28/11 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-4 Lissewege Lissewege
28/11 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 SVV Damme SVV Damme
28/11 15:00 Veldegem Veldegem 2-2 Eernegem Eernegem
28/11 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
 Speeldag 14
04/12 19:00 Eernegem Eernegem 6-1 Aartrijke Aartrijke
04/12 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
05/12 14:30 Zandvoorde Zandvoorde 3-3 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
05/12 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-4 Veldegem Veldegem
05/12 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-2 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
05/12 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 SVV Damme SVV Damme
05/12 16:00 Koekelare Koekelare 3-0 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 13
08/12 20:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-3 Jong Male VV Jong Male VV
08/12 20:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-5 Koekelare Koekelare
08/12 20:00 Oudenburg Oudenburg 3-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 15
12/12 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 3-1 Lissewege Lissewege
12/12 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-4 Ruddervoorde Ruddervoorde
12/12 15:00 Veldegem Veldegem 0-6 Koekelare Koekelare
12/12 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
12/12 15:00 SVV Damme SVV Damme 0-2 Zandvoorde Zandvoorde
12/12 15:00 Oudenburg Oudenburg 4-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
12/12 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-2 Eernegem Eernegem
 Speeldag 16
18/12 16:30 Veldegem Veldegem 2-1 Oudenburg Oudenburg
19/12 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-3 Eernegem Eernegem
19/12 14:30 Zandvoorde Zandvoorde 3-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
19/12 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-1 Jong Male VV Jong Male VV
19/12 15:00 SVV Damme SVV Damme 0-0 Lissewege Lissewege
19/12 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0-3 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
19/12 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-5 Koekelare Koekelare
 Speeldag 19
29/01 19:30 Eernegem Eernegem 1-2 SVV Damme SVV Damme
29/01 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 6-2 Zandvoorde Zandvoorde
30/01 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 3-4 Lissewege Lissewege
30/01 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-3 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
30/01 15:00 Veldegem Veldegem 1-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
30/01 15:00 Oudenburg Oudenburg 4-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
30/01 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-1 Aartrijke Aartrijke
 Speeldag 20
05/02 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 3-2 Eernegem Eernegem
06/02 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-4 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
06/02 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-0 Aartrijke Aartrijke
06/02 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 8-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
06/02 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-2 Koekelare Koekelare
06/02 15:00 Lissewege Lissewege 4-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
 Speeldag 21
12/02 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 4-1 Jong Male VV Jong Male VV
13/02 15:00 Eernegem Eernegem 0-2 Lissewege Lissewege
13/02 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
13/02 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
13/02 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-1 Zandvoorde Zandvoorde
13/02 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
13/02 16:00 Koekelare Koekelare 0-1 SVV Damme SVV Damme
 Speeldag 20
16/02 20:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-0 Veldegem Veldegem
 Speeldag 22
19/02 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
20/02 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 2-3 Koekelare Koekelare
20/02 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
20/02 15:00 Lissewege Lissewege 3-3 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
20/02 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-0 Veldegem Veldegem
20/02 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 7-1 Eernegem Eernegem
20/02 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-2 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 17
26/02 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
27/02 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
27/02 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 3-2 SVV Damme SVV Damme
27/02 15:00 Koekelare Koekelare 1-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
27/02 15:00 Lissewege Lissewege 5-2 Zandvoorde Zandvoorde
27/02 15:00 Oudenburg Oudenburg 3-2 Aartrijke Aartrijke
27/02 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 Veldegem Veldegem
 Speeldag 23
05/03 19:30 Eernegem Eernegem 1-4 Ruddervoorde Ruddervoorde
06/03 15:00 Oudenburg Oudenburg 4-2 Zandvoorde Zandvoorde
06/03 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-3 Jong Male VV Jong Male VV
06/03 15:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 3-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
06/03 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-3 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
06/03 15:00 Veldegem Veldegem 1-2 SVV Damme SVV Damme
06/03 16:00 Koekelare Koekelare 1-2 Lissewege Lissewege
 Speeldag 24
12/03 19:30 Eernegem Eernegem 2-1 NSVD Handzame NSVD Handzame
12/03 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-5 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
12/03 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 4-1 Veldegem Veldegem
13/03 15:00 Lissewege Lissewege 2-1 Oudenburg Oudenburg
13/03 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 4-2 Koekelare Koekelare
13/03 15:00 SVV Damme SVV Damme 7-2 Aartrijke Aartrijke
13/03 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 3-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
 Speeldag 25
19/03 19:00 Koekelare Koekelare 4-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
20/03 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-1 Eernegem Eernegem
20/03 15:00 Aartrijke Aartrijke 1-2 Zandvoorde Zandvoorde
20/03 15:00 Veldegem Veldegem 0-7 Lissewege Lissewege
20/03 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
20/03 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-0 SVV Damme SVV Damme
20/03 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-0 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 26
26/03 18:00 Lissewege Lissewege 5-3 Aartrijke Aartrijke
26/03 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-1 Oudenburg Oudenburg
26/03 19:30 Eernegem Eernegem 0-2 Koekelare Koekelare
27/03 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 6-1 Veldegem Veldegem
27/03 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-2 NSVD Handzame NSVD Handzame
27/03 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 0-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
27/03 15:00 SVV Damme SVV Damme 1-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
 Speeldag 27
02/04 19:00 Veldegem Veldegem 1-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
02/04 19:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-2 Zandvoorde Zandvoorde
02/04 19:30 Aartrijke Aartrijke 1-3 Jong Male VV Jong Male VV
03/04 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0-2 Lissewege Lissewege
03/04 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-0 Eernegem Eernegem
03/04 15:30 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
03/04 16:00 Koekelare Koekelare 1-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 28
09/04 19:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-1 Aartrijke Aartrijke
09/04 19:30 Eernegem Eernegem 3-3 Veldegem Veldegem
10/04 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 5-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
10/04 15:00 Lissewege Lissewege 3-3 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
10/04 15:00 SVV Damme SVV Damme 0-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
10/04 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-3 Oudenburg Oudenburg
10/04 16:00 Koekelare Koekelare 3-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
 Speeldag 18
16/04 19:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 0-3 Koekelare Koekelare
16/04 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 2-3 Jong Male VV Jong Male VV
16/04 19:30 Aartrijke Aartrijke 3-2 Veldegem Veldegem
17/04 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 6-1 Eernegem Eernegem
17/04 15:00 SVV Damme SVV Damme 0-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
17/04 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-2 Oudenburg Oudenburg
17/04 15:00 Lissewege Lissewege 4-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
 Speeldag 29
24/04 15:00 Veldegem Veldegem 1-4 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
24/04 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-4 Eernegem Eernegem
24/04 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 6-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
24/04 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-1 Koekelare Koekelare
24/04 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4-0 Zandvoorde Zandvoorde
24/04 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 0-3 Jong Male VV Jong Male VV
24/04 15:00 SVV Damme SVV Damme 3-0 NSVD Handzame NSVD Handzame
 Speeldag 30
01/05 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 0-0 SVV Damme SVV Damme
01/05 15:00 Koekelare Koekelare 3-0 Veldegem Veldegem
01/05 15:00 Eernegem Eernegem 0-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
01/05 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-0 Aartrijke Aartrijke
01/05 15:00 Lissewege Lissewege 2-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
01/05 15:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-4 Oudenburg Oudenburg
01/05 15:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 4-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (3B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Koekelare Koekelare 28 60
2. Jong Male VV Jong Male VV 28 58
3. Lissewege Lissewege 28 57
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 28 56
5. Oudenburg Oudenburg 28 55
6. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 28 52
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 28 49
8. Eernegem Eernegem 28 42
9. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 28 37
10. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 28 32
11. Zandvoorde Zandvoorde 28 31
12. Veldegem Veldegem 28 25
13. SVV Damme SVV Damme 28 23
14. Aartrijke Aartrijke 28 12
15. NSVD Handzame NSVD Handzame 28 11