Word fan! 12

Seizoen 2021 - 2022 West-Vlaanderen (3C)


 Speeldag 1
04/09 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 6-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
04/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-3 Lendelede Sport Lendelede Sport
04/09 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-2 Ingooigem Ingooigem
04/09 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 5-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
04/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 0-1 Marke Marke
04/09 20:00 Mandel United Mandel United 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
05/09 15:00 Heule Heule 2-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
05/09 15:00 Bissegem Bissegem 1-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 2
11/09 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
11/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 0-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
11/09 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-0 KRC Waregem KRC Waregem
12/09 15:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-0 Heule Heule
12/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
12/09 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-3 Bissegem Bissegem
12/09 15:00 Marke Marke 2-2 Mandel United Mandel United
12/09 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 3
18/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-3 Ingooigem Ingooigem
18/09 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-7 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
18/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-4 SV Kortrijk SV Kortrijk
18/09 19:30 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
18/09 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
19/09 14:00 Mandel United Mandel United 4-2 Heule Heule
19/09 15:00 Marke Marke 2-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
19/09 15:00 Bissegem Bissegem 2-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 4
25/09 17:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
25/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 0-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
25/09 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-2 Mandel United Mandel United
25/09 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-1 KRC Waregem KRC Waregem
25/09 19:30 Heule Heule 2-1 Wevelgem City Wevelgem City
26/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 6-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
26/09 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-4 Bissegem Bissegem
26/09 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-2 Marke Marke
 Speeldag 5
01/10 20:15 Mandel United Mandel United 5-2 Wevelgem City Wevelgem City
02/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
02/10 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-1 Heule Heule
02/10 18:00 Bissegem Bissegem 5-0 Ingooigem Ingooigem
02/10 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
02/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
02/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
03/10 15:00 Marke Marke 1-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 6
09/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
09/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-1 KRC Waregem KRC Waregem
09/10 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-4 Dosko Beveren Dosko Beveren
09/10 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-6 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
09/10 19:30 Heule Heule 0-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
09/10 20:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 Mandel United Mandel United
10/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-4 Bissegem Bissegem
10/10 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-1 Marke Marke
 Speeldag 7
16/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
16/10 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
16/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 3-3 Heule Heule
16/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
16/10 20:00 Mandel United Mandel United 1-4 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
17/10 15:00 Marke Marke 1-1 Ingooigem Ingooigem
17/10 15:00 Bissegem Bissegem 4-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
17/10 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 8
23/10 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 5-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
23/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-0 KRC Waregem KRC Waregem
23/10 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 4-3 Mandel United Mandel United
23/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
23/10 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 2-7 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
23/10 19:30 Heule Heule 3-2 Bissegem Bissegem
24/10 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
24/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-0 Marke Marke
 Speeldag 9
30/10 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
30/10 19:30 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
30/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 0-4 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
30/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 0-4 Heule Heule
30/10 20:00 Mandel United Mandel United 2-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
30/10 20:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-3 Ingooigem Ingooigem
31/10 15:00 Marke Marke 2-0 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
31/10 15:00 Bissegem Bissegem 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
 Speeldag 10
06/11 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
06/11 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-3 Bissegem Bissegem
06/11 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
06/11 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-4 Lendelede Sport Lendelede Sport
06/11 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-2 KRC Waregem KRC Waregem
06/11 19:30 Heule Heule 1-2 Marke Marke
07/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
07/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-2 Mandel United Mandel United
 Speeldag 11
14/11 14:00 Mandel United Mandel United 1-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
14/11 14:30 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
14/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-2 Ingooigem Ingooigem
14/11 15:00 Bissegem Bissegem 1-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
14/11 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 0-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
14/11 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-1 Heule Heule
14/11 15:00 KRC Waregem KRC Waregem 0-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
14/11 15:00 Marke Marke 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
 Speeldag 12
20/11 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-0 KRC Waregem KRC Waregem
20/11 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Marke Marke
20/11 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
20/11 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-6 Dosko Beveren Dosko Beveren
20/11 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 0-2 Bissegem Bissegem
20/11 19:30 Heule Heule 2-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
21/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 6-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
21/11 15:00 Ingooigem Ingooigem 3-0 Mandel United Mandel United
 Speeldag 13
27/11 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
27/11 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-1 Heule Heule
27/11 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
27/11 20:00 Ingooigem Ingooigem 2-5 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
28/11 14:00 Mandel United Mandel United 2-1 Bissegem Bissegem
28/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
28/11 14:30 SV Kortrijk SV Kortrijk 5-2 Wevelgem City Wevelgem City
28/11 15:00 Marke Marke 2-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 14
04/12 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-5 Dosko Beveren Dosko Beveren
04/12 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
04/12 18:00 Wevelgem City Wevelgem City 4-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
04/12 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4-0 Ingooigem Ingooigem
04/12 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 3-0 Marke Marke
04/12 19:30 Heule Heule 2-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
04/12 20:00 Mandel United Mandel United 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
05/12 15:00 Bissegem Bissegem 0-0 KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 15
11/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
11/12 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-0 Heule Heule
11/12 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 Mandel United Mandel United
12/12 14:30 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
12/12 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 5-0 Wevelgem City Wevelgem City
12/12 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
12/12 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-4 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
12/12 15:00 Marke Marke 4-2 Bissegem Bissegem
 Speeldag 16
18/12 18:00 Ingooigem Ingooigem 4-1 Wevelgem City Wevelgem City
18/12 18:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
18/12 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-3 Mandel United Mandel United
18/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-0 Bissegem Bissegem
19/12 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-0 Heule Heule
19/12 14:30 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-0 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
19/12 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-4 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
19/12 15:00 Marke Marke 5-1 KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 19
29/01 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
29/01 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-4 Heule Heule
29/01 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Ingooigem Ingooigem
29/01 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
29/01 20:00 Mandel United Mandel United 2-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
30/01 15:00 Bissegem Bissegem 3-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
30/01 15:00 Marke Marke 4-0 SV Kortrijk SV Kortrijk
30/01 15:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-4 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
 Speeldag 20
05/02 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
05/02 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-0 Marke Marke
05/02 19:00 Ingooigem Ingooigem 4-0 Bissegem Bissegem
05/02 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-7 Mandel United Mandel United
05/02 19:30 Heule Heule 1-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
06/02 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
06/02 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 5-2 KRC Waregem KRC Waregem
06/02 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 21
12/02 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
12/02 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-2 Heule Heule
12/02 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
12/02 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 4-1 Ingooigem Ingooigem
12/02 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
12/02 20:00 Mandel United Mandel United 5-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
13/02 15:00 Bissegem Bissegem 4-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
13/02 15:00 Marke Marke 1-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
 Speeldag 22
19/02 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 Mandel United Mandel United
19/02 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-4 Bissegem Bissegem
19/02 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-1 Marke Marke
19/02 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 1-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
19/02 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
19/02 19:30 Heule Heule 2-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
20/02 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
20/02 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-2 KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 17
26/02 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 Ingooigem Ingooigem
26/02 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/02 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-4 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
26/02 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-4 Dosko Beveren Dosko Beveren
26/02 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 4-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
26/02 19:30 Heule Heule 3-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
27/02 14:00 Mandel United Mandel United 0-0 Marke Marke
27/02 15:00 Bissegem Bissegem 1-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
 Speeldag 23
05/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
05/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-0 Ingooigem Ingooigem
05/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
05/03 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 4-0 Wevelgem City Wevelgem City
06/03 14:00 Mandel United Mandel United 4-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
06/03 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 6-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
06/03 15:00 Marke Marke 0-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
06/03 15:00 Bissegem Bissegem 3-1 Heule Heule
 Speeldag 24
12/03 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
12/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 4-0 Mandel United Mandel United
12/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-1 Marke Marke
12/03 19:00 Ingooigem Ingooigem 0-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
12/03 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-3 Bissegem Bissegem
12/03 19:30 Heule Heule 1-2 KRC Waregem KRC Waregem
13/03 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-3 Lendelede Sport Lendelede Sport
13/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
 Speeldag 25
19/03 18:00 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
19/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-0 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
19/03 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-3 Ingooigem Ingooigem
19/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 0-0 Wevelgem City Wevelgem City
19/03 20:00 Mandel United Mandel United 2-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
20/03 15:00 Bissegem Bissegem 1-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
20/03 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
20/03 15:00 Marke Marke 2-0 Heule Heule
 Speeldag 26
26/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-3 Bissegem Bissegem
26/03 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 KRC Waregem KRC Waregem
26/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
26/03 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 0-2 Marke Marke
26/03 19:30 Heule Heule 2-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
26/03 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-2 Mandel United Mandel United
27/03 15:00 Ingooigem Ingooigem 2-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
27/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 27
01/04 20:15 Mandel United Mandel United 3-0 Ingooigem Ingooigem
02/04 18:00 Bissegem Bissegem 2-1 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
02/04 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 4-2 Heule Heule
02/04 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 5-2 Wevelgem City Wevelgem City
02/04 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 2-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
02/04 20:30 Lendelede Sport Lendelede Sport 0-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
03/04 13:30 Marke Marke 0-3 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
03/04 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 3-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
 Speeldag 18
06/04 19:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 5-2 Wevelgem City Wevelgem City
 Speeldag 28
09/04 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-1 Marke Marke
09/04 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
09/04 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
09/04 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
09/04 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 0-1 KRC Waregem KRC Waregem
09/04 19:30 Heule Heule 2-3 Lendelede Sport Lendelede Sport
10/04 15:00 Bissegem Bissegem 3-2 Mandel United Mandel United
10/04 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-0 Ingooigem Ingooigem
 Speeldag 18
13/04 20:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-1 KRC Waregem KRC Waregem
16/04 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
16/04 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-1 Marke Marke
16/04 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-2 Bissegem Bissegem
16/04 19:30 Heule Heule 2-4 Mandel United Mandel United
17/04 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
18/04 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
 Speeldag 29
24/04 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-3 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
24/04 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-2 Heule Heule
24/04 15:00 Ingooigem Ingooigem 0-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
24/04 15:00 Marke Marke 3-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
24/04 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 4-1 Wevelgem City Wevelgem City
24/04 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
24/04 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-0 Mandel United Mandel United
 Speeldag 30
01/05 15:00 Wevelgem City Wevelgem City 3-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
01/05 15:00 Heule Heule 0-4 Ingooigem Ingooigem
01/05 15:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
01/05 15:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
01/05 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 5-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
01/05 15:00 Mandel United Mandel United 1-3 KRC Waregem KRC Waregem
01/05 15:00 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
01/05 15:00 Bissegem Bissegem 4-0 Marke Marke
 Speeldag 29
08/05 15:00 KRC Waregem KRC Waregem 6-0 Bissegem Bissegem
 Stand G P
1. Dosko Beveren Dosko Beveren 30 76
2. Bissegem Bissegem 30 59
3. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 30 55
4. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 30 54
5. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 30 49
6. SV Ingelmunster SV Ingelmunster 30 48
7. SV Kortrijk SV Kortrijk 30 48
8. Marke Marke 30 48
9. Lendelede Sport Lendelede Sport 30 43
10. Mandel United Mandel United 30 42
11. Ingooigem Ingooigem 30 38
12. KRC Waregem KRC Waregem 30 35
13. Oostrozebeke Oostrozebeke 30 34
14. Heule Heule 30 32
15. De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 30 17
16. Wevelgem City Wevelgem City 30 7